Alfamedica

Kilińskiego 166 Częstochowa

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę  +48 34 333 51 08 

O klinice

Alfamedica jest nowoczesnym ośrodkiem medycznym skupiającym w jednym miejscu diagnostykę i leczenie z różnych dziedzin medycyny oraz chirurgię jednego dnia. Placówka specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach z zakresu stomatologii, ortopedii, okulistyki i laryngologii a także oferuje pomoc konsultacyjną w poradniach specjalistycznych z zakresu dermatologii, urologii, kardiologii, endokrynologii, gastrologii oraz poradni medycyny pracy.

W klinice nowoczesne leczenie oraz wysoki poziom świadczonych usług idzie w parze z doskonale przystosowanymi wnętrzami oraz innymi udogodnieniami, dzięki którym placówka jest niezwykle przyjazna dla różnego rodzaju odwiedzjących ją pacjentów.

Personel placówki tworzą doskonale wykształceni oraz bogato doświadczeni lekarze w swoich dziedzinach medycyny. Są to specjaliści z zakresu stomatologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, okulistyki, chirurgii naczyniowej i ogólnej, nefrologii, a także otolaryngologii, urologii i kardiologii. Pracują tutaj lekarze medycyny pracy oraz fizjoterapeuci. Ich wiedzę, umiejętności oraz wysoki poziom świadczonych usług potwierdzają ukończone prestiżowe uczelnie oraz tytuły doktorskie w dziedzinie medycyny. Ponadto są specjalistami, którzy wykorzystują w trakcie leczenia nowoczesne techniki zabiegowe, z których wiedzę i praktykę zdobyli na specjalistycznych kursach i szkoleniach. W naszym centrum istnieje również możliwość konsultacji u specjalisty z zakresu chorób zakaźnych, który specjalizuje się w leczeniu boreliozy.

Placówka wyposażona jest w innowacyjny sprzęt posiadający europejskie certyfikaty i spełniający wszelkie normy nowoczesnego leczenia. W stomatologii wykorzystywany jest tutaj m.in. mikroskop stomatologiczny (do przeprowadzania precyzyjnych zabiegów leczenia kanałowego), urządzenie do bezbolesnego znieczulenia komputerowego Calaject oraz urządzenie Vector Paro (wykorzystywane w leczeniu przyzębia, m.in. paradontozy za pomocą metody piezoelektrycznej). W ortopedii wykorzystywane są nowoczesne artroskopy do przeprowadzania małoinwazyjnej diagnostyki i leczenia stawów kolanowych. Klinika posiada pracownię diagnostyczną wyposażoną w nowoczesny aparat RTG do zdjęć panoramicznych zębów oraz Tomograf Komputerowy pozwalający na obrazowanie zębów oraz zatok, niezbędnych w leczeniu stomatologicznym, z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji oraz laryngologii.


Centrum Medyczne Alfamedica posiada własną pracownię endoskopową, w której lekarze gastrolodzy przy pomocy zespołu medycznego przeprowadzają badania gastroskopii i kolonoskopii, również w znieczuleniu ogólnym.

Alfamedica jest ośrodkiem medycznym bardzo przyjaznym pacjentom. Potwierdzeniem tej tezy są liczne udogodnienia, dzięki którym zarówno dorosły pacjent, jak i dziecko a także osoba niepełnosprawna czy zmotoryzowana będzie czuła się w klinice bardzo komfortowo. Wśród tych udogodnień można wymienić:

 • Nowoczesny budynek - dwupiętrowy, spełniający europejskie standardy placówki medycznej, częściowo ogrodzony oraz z miło zagospodarowaną przestrzenią naokoło.

 • Duży parking – znajduje się tuż przy budynku kliniki i można na nim zostawić bezpiecznie samochód.

 • Przyjazne wnętrza – klinika posiada bardzo wygodne i przemyślane rozmieszczenie gabinetów i holi. Poczekalnia jest obszerna z wygodnymi kanapami, dystrybutorem z wodą oraz telewizorem LCD. Korytarze są przestronne a gabinety posiadają bardzo wygodne rozmieszczenie mebli i urządzeń medycznych, co zapewnia komfort zarówno pacjentom, jak i pracującym tutaj lekarzom.

 • Strefa bezpłatnego WiFi – na całym terenie kliniki pacjenci mogą korzystać z darmowego bezprzewodowego internetu.

 • Kącik dla dzieci – z myślą o najmłodszych pacjentach stworzony został kolorowy kącik zabaw, który ma umilić im czas spędzony w oczekiwaniu na wizytę. Wyposażony jest w zabawki dostosowane do różnego wieku oraz wygodne małe meble.

 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – podjazd, winda, szerokie korytarze i wejścia oraz wydzielone miejsca parkingowe to elementy przygotowane specjalne z myślą o pacjentach poruszających się na wózkach inwalidzkich.

 • Płatność elektroniczna – placówka uruchomiła dla swoich pacjentów możliwość elektronicznych płatności za wizyty i zabiegi.

 • Klimatyzacja – pomieszczenia kliniki są klimatyzowane, co zapewnia komfort i utrzymanie stałej temperatury o każdej porze roku.

 • Własna pracownia endoskopowa- umożliwiająca przeprowadzenie badań gastroskopii i kolonoskopii.

 • Różne formy znieczulenia –pacjent ma do wyboru różne formy znieczulenia tj. znieczulenie komputerowe, ogólne oraz znieczulenie z wykorzystaniem gazu rozweselającego.

 • Własna sala operacyjna - doskonale wyposażona umożliwiająca przeprowadzanie zabiegów w znieczuleniu miejscowym i ogólnym.

Alfamedica znajduje się w Częstochowie przy ul. Kilińskiego w dzielnicy miasta Tysiąclecie w niewielkiej odległości od centrum miasta. Jest to okolica bloków mieszkalnych i domów jednorodzinnych z dużą ilością zieleni. Pacjenci poruszający się własnym samochodem powinni skręcić z drogi wojewódzkiej nr 483 w ul. Polskiego Czerwonego Krzyża  a następnie w Kilińskiego i zaparkować na parkingu pod kliniką. Pacjenci przyjeżdżający do Częstochowy pociągiem powinni wysiąść na Dworcu PKP Częstochowa Główna, skąd będą mieli do pokonania odległość niecałych 3 km, które można pokonać samochodem lub komunikacją miejską. Do najważniejszego punktu Częstochowy – na Jasną Górę – są stąd 3 km. Można tutaj odpocząć w parkach miejskich – Parku 3 Maja oraz w Parku im. Stanisława Staszica. 

Opinie

AlfamedicaOcena: 4.8/5 Opinie: 7, Ocen: 7

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis

 • A

  Bardzo dobrze

  Do Alfamedica trafiłem w 2016 i można tak nazwać ,że z przypadku i choć odległość do mojego miejsca zamieszkania to 350 km to decyzja była jak najbardziej trafna . Pełen profesjonalizm i fantastyczni specjaliści . Wykonywałem zabieg wstawienia 8 implantów i zabieg prostowania przegrody nosowej . Wszystko przebiegało bezboleśnie ,profesjonalnie w fantastycznej atmosferze . Podziękowania dla całego personelu ale w szczególności dla lekarzy : Dr. Bańczyk , Dr. Szyrocki , Dr. Orłowski . Szczerze polecam i na koniec : I'll be back !!!

  Artur (2019-01-13)

 • B

  Dobrze

  Polecam gorąco! Moja ocena dotyczy całej Placówki, zaczynając od wyglądu samego budynku, kończąc na perfekcyjnym zakończeniu leczenia. Odpłatność dostosowana do możliwości Pacjenta, rozłożona na dogodne raty. Szczery uśmiech i profesjonalizm charakteryzuje caly Personel. Dziękuję, polecam!

  Beatka (2017-08-14)

 • A

  Dobrze

  Bardzo miła obsługa zwłaszcza Pani Agata z recepcji, pełen profesjonalizm i naprawdę bardzo miła obsługa, taka obsługa to marzenie w innych placówkach. Pani stomatolog również bardzo sympatyczna córka była po raz pierwszy i mam nadzieje, że gdy będzie musiała leczyć ząbki również trafi do tak profesjonalnej Pani Stomatolog. Naprawdę placówka przyjazna dziecku :)

  Antonina (2017-07-20)

 • K

  Bardzo dobrze

  W Częstochowie jest dużo ośrodków medycznych i dentystycznych gabinetów, ale Alfamedica wyróżnia się zdecydowanie. Uderza tutaj nowoczesność i europejskość w obsłudze pacjenta oraz w różnorodności usług medycznych. Zrozumienie pacjenta to też ich mocna strona

  Kornelia (2017-05-10)

 • M

  Bardzo dobrze

  Jako osoba niepłenosprawna mogem śmiało polecić ten gabinet innych osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Klinika jest na to świetnie przygotowana. Czułem że naprawdę dbają o moją wygode i komfort co nie w każdej placówce jest zauważalne. Polecam!

  Michał (2017-05-10)

 • J

  Bardzo dobrze

  Jestem zadowolony z leczenia kanałowego pod mikroskopem. Poddałem się mu dwa razy i za każdym było zrobione bezboleśnie i w pełni fachowo. Wcześniej leczyłem się w innym gabinecie ale tam nie potrafili tego zrobić jak należy. Naprawdę warto wybrać właśnie ten gabinet.

  Jakub (2017-05-10)

 • p

  Bardzo dobrze

  Bardzo nowoczesne a jednocześnie miłe miejsce. Plusem jest szeroki wachlarz zabiegów i szybkie terminy wizyt. Mają nowoczesny sprzęt co widać przy każdym zabiegu. Leczenie próchnicy całkowicie bezbolesne co jest dla mnie bardzo ważne bo boję się bólu

  przemek (2017-05-10)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia męskich narządów płciowych
Podcięcie wędzidełka prącia 600 zł Raty od 105 zł Umów wizytę
Operacja stulejki 1000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - twarz od 500 zł do 800 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego od 500 zł do 800 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Plastyka blizn od 1000 zł do 5000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Laparoskopowa plastyka przepukliny pachwinowej 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Szycie pojedynczej rany skóry i tkanki podskórnej 120 zł Umów wizytę
Usunięcie paznokcia, łożyska paznokcia lub obrąbka naskórkowego 220 zł Umów wizytę
Usunięcie szwów 40 zł Umów wizytę
Zszycie rany do 3 cm 100 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z plastyką powłok od 450 zł do 650 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka 400 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci od 250 zł do 400 zł Umów wizytę
USG jamy brzusznej 100 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping) 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa od 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa od 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa od 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Korekcja grzbietu nosa od 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Plastyka korekcyjna czubka nosa od 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Totalna plastyka nosa z osteotomią od 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych 7000 zł Raty od 173 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna od 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu od 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy od 9000 zł Raty od 222 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) od 10000 zł do 12000 zł Raty od 247 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja – zabieg podniesienia piersi – lifting biustu od 9000 zł Raty od 222 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi od 14000 zł Raty od 345 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym od 14000 zł Raty od 345 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym od 14000 zł Raty od 345 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja piersi po mastektomii od 9000 zł Raty od 222 zł Umów wizytę
Zmniejszenie otoczek sutkowych od 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Diagnostyka
Gastroskopia w sedacji 550 zł Raty od 96 zł Umów wizytę
Gastroskopia
*w znieczuleniu miejscowym (zniecz. wliczone w cenę)
300 zł Umów wizytę
Kolonoskopia od 400 zł do 650 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn dolnych od 100 zł do 140 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn górnych od 100 zł do 140 zł Umów wizytę
USG tarczycy 95 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Terapia manualna 100 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych 3500 zł Raty od 86 zł Umów wizytę
Laryngologia
Drenaż uszu 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej) od 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych) od 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka od 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Medycyna sportowa
Sigmoidoskopia 300 zł Umów wizytę
Okulistyka
Laserowa korekcja wzroku od 3000 zł do 5000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej od 3000 zł do 3500 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego od 3000 zł do 3500 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki torycznej od 3000 zł do 3500 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej od 3000 zł do 3500 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej od 3000 zł do 3500 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej od 3000 zł do 3500 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej od 3000 zł do 3500 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy podwichniętej metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem pierścienia stabilizującego od 3000 zł do 3500 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Leczenie zaćmy od 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Ortopedia
Artroskopia 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Operacja palca młoteczkowatego stopy 2500 zł Raty od 89 zł Umów wizytę
Podologia
Opracowanie wrastającego paznokcia 250 zł Umów wizytę
Protetyka stomatologiczna
Zacementowanie korony 120 zł Umów wizytę
Zdjęcie korony 120 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie metalowej 900 zł Raty od 157 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie ze złota
+ cena złota
900 zł Raty od 157 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie z tlenku cyrkonu 1500 zł Raty od 262 zł Umów wizytę
Korona akrylowa tymczasowa 200 zł Umów wizytę
Korona teleskopowa 1600 zł Raty od 280 zł Umów wizytę
Licówka kompozytowa 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Licówka pełnoceramiczna 1300 zł Raty od 227 zł Umów wizytę
Most porcelanowy na podbudowie metalowej od 900 zł Raty od 157 zł Umów wizytę
Inlay porcelanowy (porcelanowy wkład koronowy) 1300 zł Raty od 227 zł Umów wizytę
Inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) 750 zł Raty od 131 zł Umów wizytę
Onlay (nakład) porcelanowy 1300 zł Raty od 227 zł Umów wizytę
Onlay kompozytowy (kompozytowy nakład koronowy) 750 zł Raty od 131 zł Umów wizytę
Stomatologia
Implanty zębowe Straumann 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Wszczepienie implantu z rozszczepieniem wyrostka zębodołowego 1500 zł Raty od 262 zł Umów wizytę
Podniesienie zatoki szczękowej od 2000 zł do 3500 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna na implancie od 2000 zł do 2500 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego pod mikroskopem 450 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego pod mikroskopem 600 zł Raty od 105 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego pod mikroskopem 800 zł Raty od 140 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) 550 zł Raty od 96 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (re-endo) 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (re-endo) 900 zł Raty od 157 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa 1500 zł Raty od 262 zł Umów wizytę
Proteza akrylowa częściowa 800 zł Raty od 140 zł Umów wizytę
Proteza całkowita na implantach od 6000 zł do 8000 zł Raty od 148 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa z acetalu (bezmetalowa) 1500 zł Raty od 262 zł Umów wizytę
Szynoproteza 1400 zł Raty od 245 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 170 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba (chirurgiczne) 220 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba trzonowego stałego 200 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z dłutowaniem 220 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych od 350 zł do 550 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych od 350 zł do 550 zł Umów wizytę
Usunięcie niewyrżniętych ósemek 550 zł Raty od 96 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z wypełnieniem zębodołu materiałem kościozastępczym od 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Resekcja wierzchołka korzenia od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Resekcja wierzchołka korzenia z zastosowaniem materiału kościotwórczego 1200 zł Raty od 210 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy od 500 zł do 900 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe 1200 zł Raty od 210 zł Umów wizytę
Wybielanie martwego zęba 300 zł Umów wizytę
Zabieg zniesienia nadwrażliwości po wybielaniu 50 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów metodą nakładkową (metodą domową) 800 zł Raty od 140 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Alfamedica

Kilińskiego 166 Częstochowa

Umów wizytę  +48 34 333 51 08 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 21:00

Wtorek

07:00 - 21:00

Środa

07:00 - 21:00

Czwartek

07:00 - 21:00

Piątek

07:00 - 21:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. dent. Łukasz Bańczyk

lek. dent. Łukasz Bańczyk

Stomatolog

Umów wizytę

lek. dent. Anna Bańczyk

lek. dent. Anna Bańczyk

Stomatolog

Umów wizytę

lek. dent. Bartosz Kubat

lek. dent. Bartosz Kubat

Stomatolog

Umów wizytę

 lek. dent. Jerzy Szyrocki

lek. dent. Jerzy Szyrocki

Stomatolog

Umów wizytę

lek. dent. Maciej Raczyński

lek. dent. Maciej Raczyński

Stomatolog

Umów wizytę

lek. med. Ewa Polanowska-Palus

lek. med. Ewa Polanowska-Palus

Dermatolog

Umów wizytę

dr hab. n. med. Maciej Gonciarz

dr hab. n. med. Maciej Gonciarz

Gastrolog

Umów wizytę

lek. med. Małgorzata Chełmicka

lek. med. Małgorzata Chełmicka

Gastrolog

Umów wizytę

lek. med. Robert Moor-Jankowski

lek. med. Robert Moor-Jankowski

Gastrolog

Umów wizytę

dr n. med. Bolesław Wojdyła

dr n. med. Bolesław Wojdyła

Kardiolog

Umów wizytę

lek med. Krzysztof Jarzębski

lek med. Krzysztof Jarzębski

Endokrynolog
Nefrolog

Umów wizytę

dr n. med. Bartłomiej Krawczyk

dr n. med. Bartłomiej Krawczyk

Chirurg
Ortopeda

Umów wizytę

 dr n. med. Jacek Ociepka

dr n. med. Jacek Ociepka

Chirurg
Ortopeda

Umów wizytę

mgr Rafał Berent

mgr Rafał Berent

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

 lek. med. Klaudiusz Olszowski

lek. med. Klaudiusz Olszowski

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. med. Katarzyna Bryc-Walczak

lek. med. Katarzyna Bryc-Walczak

Urolog

Umów wizytę

dr n.med. Władysław Bryc

dr n.med. Władysław Bryc

Chirurg
Urolog

Umów wizytę

dr n. med. Olga Domańska

dr n. med. Olga Domańska

Okulista
Zabiegi zaćmy

Umów wizytę

dr n. med. Lucjan Kępa

dr n. med. Lucjan Kępa

Choroby zakaźne

Umów wizytę

dr n. med. Krzysztof Orłowski

dr n. med. Krzysztof Orłowski

Otolaryngolog

Umów wizytę

lek.med. Marek Ociepka

lek.med. Marek Ociepka

Laryngolog

Umów wizytę