Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii AtenaClinic jest nowoczesną placówką medyczną, położoną w centrum Śląska – w Łaziskach Górnych, oferującą usługi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ogólnej oraz zabiegi laserowe wykonywane na nowoczesnym sprzęcie.

Przychodzące tu pacjentki i pacjenci mogą z pomocą, pracujących w tym ośrodku doświadczonych specjalistów, skorygować wygląd swojej twarzy lub ciała. Na każdy problem natury estetycznej zostanie zaoferowane tutaj pacjentowi kompleksowe rozwiązanie w zakresie jednego lub większej iości zabiegów łączonych, które nawzajem się uzupełniają.

W celu korekcji wyglądu twarzy, jej odmłodzenia, poprawy wiotkości skóry lub redukcji zmarszczek pacjentka może poddać się w AtenaClinic mezoterapii igłowej, liftingowi nićmi hialuronowymi lub peelingowi laserowemu twarzy a także wybrać fotoodmładzanie twarzy. Na delikatne okolice oczu lekarz zastosuje tutaj nowoczesny lifting powiek urządzeniem wytwarzającym plazmę, wykona fotoodmładzanie okolic oczu, usunie cienie pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego lub zlikwiduje kurze łapki toksyną botulinową. Na odmłodzenie ust i okolic ust placówka ta również oferuje kilka zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, tj. podniesienie kącików ust botoksem lub laserowy resurfacing okolic ust.

Placówka ta posiada także szeroko rozbudowaną ofertę z zakresu laseroterapii. Gabinety wyposażone w lasery różnego typu mogą zaoferować pacjentom nie tylko odmłodzenie skóry twarzy i ciała poprzez laserowy resurfacing twarzy czy laserowe odmłodzenie pośladków, ale także zabiegi laserowego usuwania blizn i rozstępów na ciele z zakresu laserowego usuwania rozstępów na brzuchu lub laserowego usuwania blizn potrądzikowych lub pourazowych. Ponadto lekarze wykonują tutaj depilację laserową wybranej przez pacjenta okolicy ciała, np. laserową depilację bikini czy laserową depilację brody.

Za pomocą lasera specjalista wykonuje tutaj także zamykanie naczynek na twarzy oraz zamykanie pajączków skórnych, znajdujących się w różnych miejscach ciała.

Wszystkie zabiegi i operacje wykonywane są przez doświadczony i pełen zaangażowania w swoją pracę zespół. Specjaliści tej placówki w celu podniesienia jakości przeprowadzanych zabiegów uczestniczyli w licznych szkoleniach i kursach. Jednym z najnowszych osiągnięć może być „Certyfikat ukończenia szkolenia Dermapen – w zakresie obsługi i wykonywania zabiegów z wykorzystaniem urządzenia do mikronakłuwania skóry Dermapen”, który zdobyła lek. med. Aneta Majchrzak-Habryka w 2015 roku. Ponadto istotne było również jej uczestnictwo w szkoleniu pt. „Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna kontra lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej”, które miało miejsce w Katowicach w 2013 roku. Z zakresu zabiegów laserowych specjalistyczne szkolenie odbył również lek. med. Marek Klar, czego potwierdzeniem może być certyfikat z międzynarodowego seminarium laserowego, które miało miejsce w Jenie (Niemcy) w 2011 roku, na którym uzyskał uprawnienia obsługi m.in. lasera MeDioStar Effect, lasera Q-switched Ruby & Nd:Yag, lasera MultiPulse CO2 oraz innych urządzeń laserowych.

AtenaClinic posiada w swoich gabinetach nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu przeprowadzane zabiegi utrzymują się na najwyższym poziomie, są bezpieczne i komfortowe dla pacjentów. Wśród tych urządzeń można wymienić:

- Laser VariLite -  to laser posiadający podwójną długość fali: zieloną wiązkę oraz wiązkę podczerwoną (pierwsza ma długość 532 nm, druga 940 nm). Wykorzystywany jest w zamykaniu naczynek i leczeniu zmian naczyniopochodnych, trądziku oraz zmian barwnikowych. Może współpracować z urządzeniem ScanLite.

- Urządzenie ScanLite – wykorzystywane jest m.in. w zabiegach leczących zmiany naczyniowe na twarzy. Współpracując z laserem VariLite wykorzystuje technologię MicroSpot, która działa na głębiej położone naczynia krwionośne.

- Laser MeDioStar Next – to wyprodukowany przez niemiecką firmę Asclepion laser diodowy, służący do depilacji światłem lasera, do leczenia zmian naczyniowych, usuwania zmian trądzikowych oraz odmładzania skóry. W przypadku depilacji jego promieniowanie dociera głęboko do mieszków włosowych, podgrzewając je i uszkadzając tym samym. Dzięki temu włos wypada. Laser ma dodatkowo funkcję chłodzenia skóry, dzięki czemu komfort zabiegu znacznie się podnosi.

- Laser CO2 Fire-Xel – to laser frakcyjny, którego działanie powoduje uszkodzenie naskórka (z obszarami nieuszkodzonej tkanki). Dzięki takiemu procesowi następuje stworzenie nowych włókien kolagenowych oraz nowa pokrywa nabłonkowa. Laser ten świetnie sprawdza się w leczeniu blizn oraz odmładzaniu skóry.

- Urządzenie Vivace – wykorzystuje fale radiowe o częstotliwości 1 MHz/2 MHz, które emitowane są przez mikroigłowe elektrody. Wyposażone jest w diodę LED o czerwonym i niebieskim świetle, które pozytywnie wpływają na kolor i tonację skóry. Urządzenie podgrzewając skórę, zmusza ją do wytworzenia nowego kolagenu. Idealnie sprawdza się w poprawie owalu twarzy lub ujędrnieniu ciała.

- Laser diodowy – to urządzenie wykorzystujące światło lasera diodowego o długości 810-1064 nm. Wykorzystywane jest do zabiegów lipolizy laserowej ciała, czyli usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Fala lasera podgrzewa komórki tłuszczowe, które rozpuszczają się i są wydalane z organizmu.

- Urządzenie Plexer – to generator plazmy, która wytworzona zostaje poprzez jonizację gazów i znajduje się pomiędzy aplikatorem urządzenia a skórą jako mikrowiązka elektryczna. Działając na skórę, obkurcza ją i daje np. efekt uniesienia powieki w przypadku opadających powiek górnych.

- Urządzenie Dermapen – to niewielki aparat służący do mikronakłuwania skóry poprzez technologię pulsujących igieł. Może być stosowany na wszystkie okolice twarzy i ciała, nawet te trudno dostępne. Głębokość nakłuwania dostosowywana jest indywidualnie do każdego pacjenta oraz efektu, jaki chcemy osiągnąć. Nakłuwania pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu następuje spłycenie zmarszczek, likwidacja rozstępów a także odrost włosów w przypadku łysienia.

AtenaClinic, oprócz nowoczesnego sprzętu podnoszącego komfort i jakość zabiegów, przygotowała dla swoich klientów także wiele udogodnień, dzięki czemu czas spędzony w klinice będzie niezwykle miły i przyjemny:

- Łatwy dojazd – placówka znajduje się blisko obwodnicy, skąd można szybko i łatwo dojechać bez stania w korkach.

- Parking dla klientów - przed budynkiem czeka na pacjentów duży parking z wieloma miejscami parkingowymi.

- Komfortowe i nowoczesne wnętrza – poczekalnia i gabinety są urządzone z eleganckim smakiem, kolorystyką miłą dla oka i sprzyjającą wypoczynkowi. W poczekalni znajduje się kącik z kanapami, gdzie można poczytać w oczekiwaniu na zabieg, natomiast gabinety są przestronne i wyposażone w nowoczesne urządzenia.

- Specjalne oferty na zabiegi – placówka przygotowuje coraz to nowe ceny promocyjne na zabiegi, bony podarunkowe oraz pakiety zabiegowe w korzystnych cenach.

- Płatność w ratach – dla wygody klientów ośrodek oferuje dogodne raty na spłatę wykonywanych przez siebie świadczeń medycznych.

- Miły i uśmiechnięty personel – całość udogodnień zamyka postawa personelu, cechuje go empatia w stosunku do pacjenta oraz życzliwość.

Niewątpliwie atutem kliniki jest także jej dogodna lokalizacja – blisko obwodnicy B1 – co zapewnia łatwy dojazd. AtenaClinic ma swoją siedzibę w Łaziskach Górnych, do których niedaleko jest z innych większych miast Śląska, tj. z Katowic (ok. 15 minut jazdy samochodem) czy z Rybnika (ok. 30 minut). Z placówki blisko jest do centrum miasta (nieco ponad pół kilometra). Można stąd również łatwo dostać się do Mikołowa – to zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem.


AtenaClinic Medycyna Estetyczna

ul.Bukowa 1a
43-170 Łaziska Górne
Pokaż numer telefonu
Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę


Cennik

Chirurgia plastyczna

Plastyka powiek górnych - metoda nieinwazyjna Plazma Maglev

od 1200 zł do 1800 zł

Plastyka powiek dolnych - metoda nieiwazyjna Plazma Maglev

od 1200 zł do 1800 zł

Medycyna estetyczna

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting)

od 700 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja

od 700 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt

od 700 zł

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)

od 700 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 400 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 400 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 400 zł

Podniesienie kącików ust botoksem

od 400 zł

Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie

od 400 zł

Szyja - usuwanie zmarszczek botoxem

od 400 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 400 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 400 zł

Laserowy resurfacing okolic oczu

od 600 zł

Laserowy resurfacing okolic ust i brody

od 600 zł

Laserowy resurfacing policzków

od 600 zł

Laserowy resurfacing twarzy

od 1200 zł

Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu

od 2200 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1400 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1400 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 2800 zł

Leczenie nadpotliwości czoła botoksem

od 900 zł

Laserowy resurfacing piersi

od 1200 zł

Laserowy resurfacing pośladków

od 1200 zł

Laserowy resurfacing rąk

od 700 zł

Laserowy resurfacing szyi

od 800 zł

Laserowy resurfacing twarzy i szyi

od 1500 zł

Mezoterapia igłowa

od 400 zł

Peeling laserowy twarzy

od 800 zł

Peeling laserowy twarzy i szyi

od 1000 zł

Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu

od 1600 zł

Peeling laserowy szyi

od 600 zł

Peeling laserowy dekoltu

od 600 zł

Peeling laserowy dłoni

od 600 zł

Peeling laserowy pleców

od 1000 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 1000 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 650 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 600 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 600 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 650 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

od 650 zł do 1000 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

od 650 zł do 1400 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 650 zł do 1200 zł

Fotoodmładzanie czoła

od 200 zł

Fotoodmładzanie dekoltu

od 200 zł

Fotoodmładzanie dłoni

od 200 zł

Fotoodmładzanie nosa

od 200 zł

Fotoodmładzanie okolic oczu

od 400 zł

Fotoodmładzanie pleców

od 600 zł

Fotoodmładzanie policzków

od 200 zł

Fotoodmładzanie przedramion

od 500 zł

Fotoodmładzanie ramion

od 500 zł

Fotoodmładzanie szyi

od 300 zł

Fotoodmładzanie twarzy

od 300 zł

Fotoodmładzanie twarzy i szyi

od 500 zł

Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu

od 700 zł

Kosmetologia

Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa brody (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa szyi (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa baków (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa policzków

od 100 zł

Depilacja laserowa uszu (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa skroni (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa karku (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa pleców (epliacja)

od 600 zł

Depilacja laserowa klatki piersiowej

od 600 zł

Depilacja laserowa piersi

od 500 zł

Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

od 300 zł

Depilacja laserowa bikini (epilacja)

od 250 zł do 400 zł

Depilacja laserowa pośladków

od 400 zł

Depilacja laserowa pach (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa przedramion (epilacja)

od 400 zł

Depilacja laserowa ramion (epilacja)

od 400 zł

Depilacja laserowa dłoni (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa ud (epilacja)

od 500 zł

Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja)

od 400 zł

Depilacja laserowa stóp (epilacja)

od 200 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach

od 0 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu

od 0 zł

Laserowe usuwanie rozstępów - dół podkolanowy

od 400 zł

Laserowe usuwanie rozstępów łydek

od 600 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach

od 1000 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach

od 0 zł

Laserowe usuwanie rozstępów z ramion

od 0 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na udach

od 0 zł

Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek

od 100 zł

Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko

od 100 zł

Zamykanie naczynek - skrzydełka nosa / cały nos

od 200 zł

Zamykanie naczynek na twarzy

od 400 zł

Zamykanie naczynek na policzkach

od 300 zł

Zamykanie naczynek na brodzie

od 200 zł

Zamykanie naczynek na czole

od 200 zł

Zamykanie naczynek na szyi

od 200 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

+48 32 723 28 59

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

od 09:00 do 19:00

Wtorek

od 09:00 do 19:00

Środa

od 09:00 do 19:00

Czwartek

od 09:00 do 19:00

Piątek

od 09:00 do 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI