DAY SPA NOVA 2

DAY SPA NOVA 2

ul.Ekologiczna 8
02-798 Warszawa
4 opinie o klinice

DAY SPA Nova 2 to profesjonalny salon kosmetyczny zlokalizowany w Warszawie. Oferowane tutaj zabiegi upiększające i pielęgnujące ciało sprawią, iż wypielęgnowane zostaną także zmysły każdej pacjentki i pacjenta.

W relaksującym wnętrzu i pozytywnej aurze tego miejsca można poddać się zabiegom wyszczuplającym i liftingującym, pielęgnacji dłoni i stóp, zabiegom odmładzającym z zakresu medycyny estetycznej a także poprawie urody poprzez makijaż permanentny. Ofertę uzupełniają porady dietetyczne oraz lecznicze zabiegi fizjoterapeutyczne.

Personel salonu Nova 2 tworzą profesjonaliści oraz pasjonaci w swoich dziedzinach. Są wśród nich wykwalifikowani kosmetolodzy i kosmetyczki, masażyści, fizjoterapeuci, dietetyk oraz linergistka. Z zakresu zabiegów pielęgnujących, wyszczuplających, relaksujących oraz zatrzymujących młodość skóry sukcesywnie podnoszą oni swoje doświadczenie i kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach z nowoczesnych technik. Wśród dotychczas zgromadzonych dyplomów można wymienić:

 • certyfikat „ukończenia profesjonalnego szkolenia z zakresu obsługi i wykonywania zabiegów na urządzeniu L-300 Lymphobiony”, który otrzymała Sylwia Kobus-Szaciłło po odbyciu szkolenia,
 • certyfikat „ukończenia profesjonalnego szkolenia z zakresu wykonywania zabiegów marki Arosha”, w którym brała udział Małgorzata Kawecka w 2011 roku,
 • certyfikat „ukończenia profesjonalnego szkolenia z zakresu obsługi i wykonywania zabiegów na urządzeniu Diamond Lift”, które odbyła w 2011 roku Magdalena Pająk.

Owocem niezwykłego zaufania i sympatii, jaką salon wzbudza u swoich pacjentów, jest przyznany mu w 2016 roku certyfikat „Firma godna zaufania”. Potwierdza on również nieposzlakowaną etykę w prowadzeniu firmy oraz rzetelne podejście do klientów.

Wysoka jakość oferowanych usług, przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa sprawiły, iż w 2014 roku podczas X Forum Kosmetyki Naturalnej SPA & Wellness w Warszawie Nova 2 została ogłoszona najlepszym gabinetem DAY/SPA w Warszawie w kategorii „wSPAniałe SPA” i otrzymała Złotą Pieczęć. Uzyskała tym samym także 3 miejsce w Polsce. Podczas tego samego forum jedna z personelu Nova 2 – masażystka Małgorzata Kawecka – otrzymała nagrodę dla „wSPAniałej masażystki”.

Bezpieczeństwo i komfort zabiegów zapewnione są tutaj dzięki innowacyjnym sprzętom i urządzeniom, w które wyposażony jest  warszawski salon. Zabiegi wyszczuplające ciało i modelujące przeprowadzane są za pomocą urządzenia Trio X7 (wykorzystującego fale radiowe i ultradźwięki), urządzenia SP2 (do przeprowadzania masażu próżniowego), aparatu E-Phor (do wykonywania mezoterapii bezigłowej) oraz z wykorzystaniem Vacu Active, czyli bieżni próżniowej (spokojny spacer modelujący sylwetkę). Wśród zabiegów liftingujących i ujędrniających skórę prym wiodą tutaj: aparat IPL (do fotoodmładzania), urządzenie L-300 Lymphobiony (wykorzystujące technikę elektroterapii komórkowej prądem biologicznym) oraz niektóre z urządzeń wykorzystywanych do wyszczuplania ciała. Na wyposażeniu Nova 2 znajduje się także nowoczesne solarium Megasun 7900, które poprzez nową technologię zapewnia bezpieczeństwo i szybkość opalania.

O tym, że DAY SPA Nova 2 jest miejscem niezwykłym i magicznym przekonują się pacjentki i pacjenci już po przekroczeniu progu gabinetu. Dzieje się tak za sprawą nie tylko empatycznego i przyjaznego personelu i bogaciej oferty zabiegowej, ale również poprzez niezwykłą aranżację miejsca i inne udogodnienia, czekające tutaj na pacjentów. Można z nich wymienić:

 • Dobrą lokalizację – ulokowanie salonu w budynku usługowo-mieszkalnym zapewnia łatwą dostępność do jego zabiegów, natomiast położenie w dobrze zurbanizowanej i nowoczesnej dzielnicy Warszawy sprawia, że dojazd tutaj nie jest skomplikowany.
 • Stylową poczekalnię – wita pacjentów miękką kanapą, klimatycznym oświetleniem oraz drobnymi elementami wystroju w postaci kwiatów i zapachowych bibelotów.
 • Klimatyczne gabinety – są urządzone w sposób, który zapewnia pełnię komfortu i relaksu, gdzie odpoczną wszystkie zmysły. W czasie zabiegów relaksacyjnych i pielęgnujących można pooglądać telewizor lub wyciszyć się słuchając uspokajającej muzyki i chłonąc efemeryczne zapachy.
 • Promocje – przygotowane specjalnie dla pacjentów Nova 2 obejmują korzystne ceny na wybrane zabiegi lub są dostępne w postaci happy hours.
 • Bony prezentowe – to forma zaproszenia, którą można podarować bliskiej osobie w prezencie, obejmująca wybrany zabieg z bogatej oferty salonu.

DAY SPA Nova 2 położona jest w Kabatach - części warszawskiej dzielnicy Ursynów przy ul. Ekologicznej. Dla pacjentów przyjeżdżących samochodem dostępne są tutaj miejsca parkingowe umiejscowione wzdłuż ulicy, z wydzielonym stanowiskiem dla osób niepełnosprawnych. To okolica dobrze zabudowana i skomunikowana a jednocześnie zielona. Do najbliższej stacji metra jest stąd 500 m piechotą, natomiast od przystanku autobusowego Mielczarskiego 02, na którym zatrzymują się autobusy linii 179, 504 i N34 to odległość 270 m. Do ścisłego centrum Warszawy na Stare Miasto jest stąd ok. 17 km, które można pokonać autobusem jeżdżącym co kilka minut. Pacjenci przylatujący spoza Warszawy samolotem z Lotniska Chopina będą mieli do pokonania ok. 10 km do gabinetu, czyli ok. 20 minut jazdy samochodem.Cennik

Fizjoterapia

Masaż klasyczny

od 140 zł

Kinesiotaping

od 30 zł

Terapia manualna

od 130 zł

Kosmetologia

Depilacja baków światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł

Depilacja bikini światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł

Depilacja brody światłem pulsacyjnym (IPL)

od 150 zł

Depilacja klatki piersiowej światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja kolan światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja łydek światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja piersi światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja pach światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł

Depilacja pleców światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja policzków światłem pulsacyjnym (IPL)

od 300 zł

Depilacja szyi światłem pulsacyjnym (IPL)

od 150 zł

Depilacja ud światłem pulsacyjnym (IPL)

od 350 zł

Depilacja wąsika (górna warga) światłem pulsacyjnym (IPL)

od 50 zł

Medycyna estetyczna

Dermapen - twarz

od 290 zł

Dermapen - twarz i szyja

od 390 zł

Fotoodmładzanie czoła

od 300 zł

Fotoodmładzanie dłoni

od 300 zł

Fotoodmładzanie nosa

od 300 zł

Fotoodmładzanie okolic oczu

od 300 zł

Fotoodmładzanie policzków

od 300 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 500 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 650 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 800 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

od 800 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

od 800 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 800 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting)

od 1000 zł do 1500 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 350 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 400 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 350 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 350 zł

Podologia

Pedicure hybrydowy

od 70 zł

Pedicure kosmetyczny

od 100 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 1
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 2
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 3
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 4
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 5
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 6
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 7
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 8
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 9
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 10
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 11
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 12
DAY SPA NOVA 2 - Zdjęcie nr 13

Personel

 Małgorzata Kawecka
Małgorzata Kawecka

masażysta
Małgorzata Kawecka jest z wykształcenia i zawodu technikiem masażystą. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała na terenie Warszawy i Łodzi - do teraz wykonuje profesjona...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Sylwia Kobus-Szaciłło
Sylwia Kobus-Szaciłło

Kosmetyczka
Sylwia Kobus-Szaciłło to doświadczona kosmetyczka. Swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii zdobywała na terenie Warszawy, np. w Gabinecie Estetica lub w sa...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Magdalena Pająk
Magdalena Pająk

Kosmetyczka
Magdalena Pająk jest kosmetyczką, posiadającą bogate doświadczenie z obsługi urządzeń kosmetycznych, zabiegów na preparatach kosmetologicznych oraz profesjonalnych masaży, zdobyte n...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Barbara Sawicka
Barbara Sawicka

Kosmetyczka
Barbara Sawicka to kosmetyczka przyjmująca swoje pacjentki na terenie Warszawy, m.in. w gabinecie mieszczącym się w salonie kosmetycznym Day SPA Nova 2. Specjalizuje się w różnorodn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Certyfikaty

 1
1
 14
14
 13
13
 12
12
 11
11
 10
10
 9
9
 8
8
 7
7
 6
6
 5
5
 4
4
 3
3
 2
2
 15
15

Opinie

DAY SPA NOVA 2 Ocena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Izabela

bogata oferta zabiegów i pakietów do spa. Super relaks !

Ocena: Bardzo dobrze

Aneta

Jak gabinet SPA w Warszawie to tylko tutaj! Już na samym wejściu atmosfera sprzyja odprężeniu i zrelaksowaniu się. Korzystam tutaj z różnych zabiegów na ciało regularnie i mam zniżkę na niektóre. Panie uśmiechnięte zawsze. Na pewno każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie

Ocena: Bardzo dobrze

Kamila

Dostałam od koleżanek z pracy w prezencie ślubnym bon na zabiegi wyszczuplające ciało masażem próżniowym. Tak mi się spodobało, że chodzę teraz na takie zabiegi raz na dwa miesiące. Wystrój, klimat i atmosfera godne polecenia. Ceny również bardzo konkurencyjne jak na Warszawę.

Ocena: Bardzo dobrze

Madzia

Wyczytałam w gazecie, że to spa zajęło 3 miejsce w Polsce z wszystkich salonów spa i postanowiłam spróbować. Przyszłam tutaj na zabiegi relaksacyjne i na masaże. Naprawdę mi się podobało. Teraz polecam to miejsce każdej przyjaciółce i każdej osobie która to czyta

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 22:00

Wtorek

08:00 - 22:00

Środa

08:00 - 22:00

Czwartek

08:00 - 22:00

Piątek

08:00 - 22:00

Sobota

08:00 - 18:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI