Dens Kozanów

Gwarecka 2A Wrocław

Umów wizytę 
+48 609 900 ... Zaznacz to pole, aby zobaczyć numer. Informujemy, iż rozmowy są nagrywane. Wszystkie dane pozyskane w trakcie rozmowy telefonicznej, w tym informacje o stanie zdrowia, będą przetwarzane wyłącznie w celu umówienia wizyty przez serwis ZaufaneKliniki.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych możesz znaleźć tutaj +48 609 900 739

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet Stomatologiczny Dens w Kozanowie to jeden z trzech oddziałów tej placówki stomatologicznej rozmieszczonej po Wrocławiu. Pacjent po przekroczeniu progu gabinetu spotyka się z miłą i profesjonalną obsługą oraz leczeniem stomatologicznym na wysokim poziomie. W zakres usług wchodzi tutaj cały wachlarz zabiegów stomatologicznych – od stomatologii ogólnej z leczeniem endodontycznym, przez leczenie implantologiczne, chirurgiczne, aż do protetyki czy ortodoncji. Wszystko to po wcześniejszej wnikliwej diagnostyce i konsultacji.

Zespół stomatologiczny, który przyjmuje pacjentów w tym oddziale wprowadza atmosferę pełną zrozumienia i ciepła,  a także pracuje w najwyższych standardach, czego potwierdzeniem są zdobyte przez nich dyplomy ukończenia różnych specjalizacji stomatologicznych oraz certyfikaty z kursów, szkoleń, zjazdów i konferencji. Przykładem może być dyplom I stopnia specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej lub specjalisty II stopnia z  protetyki stomatologicznej – oba w posiadaniu lek. dent. Lidii Kudzbalskiej – założycielki kliniki Dens.

Wyposażenie gabinetu w specjalistyczny sprzęt stomatologiczny świadczy o jej nowoczesności oraz dbałości o pacjenta. Do tych urządzeń wlicza się m.in. aparat do radiografii cyfrowej (RVG firmy Gendex) Mikroskop stomatologiczny, sprzęt stomatologiczny do wypełniania kanałów zębowych czy laser biostymulacyjny wykorzystywany w zabiegach chirurgicznych.

Dbanie o pacjenta przejawia się tutaj również w licznych ułatwieniach i udogodnieniach, jakie czekają na każdego z nich. Jest to:

 •  Dogodne umiejscowienie – gabinet zajmuje część parteru w nowoczesnym budynku mieszkalnym. Ponadto jest to dzielnica mieszkalna przestronna, zielona i dobrze skomunikowana.
 •  Parking – przy bloku, w którym mieści się gabinet jest sporo miejsc parkingowych, gdzie na pewno każdy zmotoryzowany pacjent będzie miał gdzie zostawić swój samochód.
 •  Wygodna poczekalnia – pacjenci czekają tu na wizytę w miłym otoczeniu.
 •  Przestronny gabinet – gabinet w tej lokalizacji jest wygodnie urządzony zarówno dla pacjentów, jak i dla przyjmujących tu lekarzy.
 •  Karta Podarunkowa – dostępne są vouchery na wybraną kwotę, którą obdarowany może wykorzystać na dowolny zabieg stomatologiczny.
 •  Ważna profilaktyka – lekarze zajmują się tutaj również indywidualnym doborem past i szczoteczek do zębów oraz pokazują jak z nich korzystać.
 •  Elastyczne godziny – gabinet oferuje leczenie w godzinach dopasowanych do wymagań i potrzeb pacjenta i tak jest otwierany.

Gabinet Stomatologiczny Dens przy ul. Gwareckiej to dzielnica Kozanów, mieszcząca się nieco na obrzeżach Wrocławia, ale bardzo dobrze skomunikowana. Samochodem spoza miasta najlepiej dojechać tutaj zjeżdżając z autostrady A8 w ul. Królewiecką  a później Pilczycką. Blisko tu do przystanków linii autobusowej (nr 101, 102 lub 103)  lub tramwajowej (nr 32 Plus i 33 Plus) – przystanki Kozanów Dokerska lub Górnicza.

Opinie

Dens KozanówOcena: 4.9/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis

 • M

  Bardzo dobrze

  W tym gabinecie miałam przyjemność oddać się w ręce niesamowicie profesjonalnej załodze. Pani dr Magdalena Wybrańska-Walczak oraz Pani higienistka Renata na najwyższym poziomie zajeły się moim problemem. Poświęciły mi bardzo dużo czasu i uwagi. Czulam się tam bardzo dobrze, a co najważniejsze problem zostal rozwiązany :))) Bardzo dziękuję i na pewno wrócę, pomimo tego, ze to drugi koniec miasta:)) Serdecznie pozdrawiam obie Panie:) Polecam ten gabinet!

  Małgorzata (2019-01-25)

 • p

  Bardzo dobrze

  Nietrudno teraz o dobry gabinet stomatologiczny, ale ten zdecydowanie wyróżnia się na tle innych wrocławskich placówek. Mają tutaj wysokiej jakości sprzęt, a każdy stomatolog ma czas dla pacjenta, nie spieszy się. Zęby są zawsze bardzo dobrze i starannie zrobione.

  przemek (2018-01-17)

 • I

  Bardzo dobrze

  Odbudowałem złamane zęby, wyleczyłem dwa kanałowo oraz wybieliłem i z każdej usługi tutaj jestem bardzo zadowolony. Miły personel i bardzo przyjemne wnętrza. Myślę, że jest to najlepszy gabinet w całym Wrocławiu

  Igor (2018-01-17)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Protetyka stomatologiczna
Korona porcelanowa na podbudowie metalowej 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie z tlenku cyrkonu od 3000 zł do 3500 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Korona akrylowa tymczasowa 250 zł Umów wizytę
Licówka kompozytowa 250 zł Umów wizytę
Licówka porcelanowa 1200 zł Raty od 210 zł Umów wizytę
Odbudowa złamanego zęba 250 zł Umów wizytę
Stomatologia
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (tradycyjne) 300 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (tradycyjne) od 390 zł do 450 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) 600 zł Raty od 105 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa od 1300 zł do 1600 zł Raty od 227 zł Umów wizytę
Proteza całkowita na implantach od 1500 zł do 1800 zł Raty od 262 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 50 zł do 250 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba (chirurgiczne) od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba trzonowego stałego od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba siecznego i przedtrzonowego od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z dłutowaniem od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie niewyrżniętych ósemek od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Resekcja wierzchołka korzenia od 50 zł do 250 zł Umów wizytę
Wybielanie martwego zęba 100 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów metodą nakładkową (metodą domową) 800 zł Raty od 140 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Dens Kozanów

Gwarecka 2A Wrocław

Umów wizytę 

Tylko na telefon

Personel

lek. dent. Lidia Kudzbalska

lek. dent. Lidia Kudzbalska

Stomatolog

Umów wizytę

 Paweł Kudzbalski

Paweł Kudzbalski

Stomatolog

Umów wizytę