Dental Factory Fabryka Uśmiechu

Gen. H. Dąbrowskiego 34A lokal U2 Wrocław

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Dental Factory Fabryka Uśmiechu to wrocławski gabinet stomatologiczny, który oferuje usługi pomagające pacjentom zachować nie tylko zdrowe zęby, ale także estetykę uśmiechu. Są to zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, leczenia próchnicy i protetyki a także profilaktyki dentystycznej, nakładek ortodontycznych oraz stomatologii dziecięcej.

Leczenie odbywa się tutaj w przyjaznej atmosferze, z poszanowaniem czasu pacjenta, w komfortowych warunkach gabinetowych oraz na nowoczesnym sprzęcie stomatologicznym.

Na piękny uśmiech mają tutaj wpływ zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Należy do nich m.in. wybielanie zębów, które przeprowadzane jest tutaj metodą nakładkową – pacjent dostaje do domu nakładki wybielające, które zakłada na noc. Do wyboru jest również wybielanie gabinetowe zębów w czasie jednej wizyty za pomocą lampy Beyond, które trwa do godziny. W gabinecie można również wybielić pojedyncze zęby martwe – ich kolor zbliżając jak najbardziej do zębów je otaczających.

W przypadku ukruszonych lub krzywych zębów przednich stosowane są tutaj cienkie nakładki na zęby zwane licówkami. Gabinet dysponuje licówkami kompozytowymi  lub licówkami porcelanowymi, które mogą być zakładane bez uprzedniego szlifowania zębów pacjenta. Do poprawy wyglądu zębów przednich pacjent może wybrać także bonding, polegający na wykorzystaniu żywic kompozytowych w celu odbudowy lub samego pokrycia zębów. Zbieg ten wymaga niewielkiej preparacji zęba a pokrywa powierzchnie przebarwionych zębów lub wyrównuje złamane korony zębowe.

Ubytki zębowe są tutaj uzupełnianie na kilka sposobów. Przy braku pojedynczych zębów stosowane są korony zębowe z różnych materiałów. Jednym z nich są korony porcelanowe wykonywane na podbudowie metalowej. Gdy pacjentowi brakuje kilku zębów dentysta stosuje tutaj zabieg założenia mostu porcelanowego na podbudowie metalowej lub mostu adhezyjnego, który nie wymaga szlifowania pod niego własnych zębów, a więc jest rozwiązaniem mniej inwazyjnym. Dostępne są także bardziej tradycyjne rozwiązania z  zakresu protez szkieletowych lub protez akrylowych częściowych.

Leczenie próchnicy jest w gabinecie nie tylko bezbolesne i skuteczne, ale także zawiera w sobie walory estetyczne. Jest to możliwe dzięki stosowanym tutaj estetycznym wypełnieniom, tj. wkładom koronowym – inlay pełnoceramiczny i inlay komopozytowy lub nakładom – onlay pełnocetamiczny lub onlay kompozytowy. Kiedy próchnica jest już zaawansowana stosowane jest w gabinecie tym leczenie kanałowe tradycyjne zęba jednokanałowego, dwukanałowego lub trzykanałowego.

Swoich pacjentów w Dental Factory Fabryka Uśmiechu przyjmuje na wizyty i leczy lek. dent. Sebastian Burdeński, który nie tylko jest profesjonalnym stomatologiem, ale także pasjonatem swojej pracy. Potrafi wyleczyć nawet najtrudniejsze oraz najbardziej skomplikowane przypadki a to wszystko w relaksującej i sympatycznej atmosferze. Jego wiedza i umiejętności w różnych dziedzinach stomatologii posiłkowane są odpowiednim wykształceniem (zdobytym na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu) oraz solidnym doświadczeniem (sukcesywnie rozszerzającym się poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach). Szczególnie interesuje go stomatologia estetyczna oraz protetyka i z tych dziedzin najczęściej zgłębia tajniki oraz poznaje nowoczesne techniki leczenia.

Gabinet wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny, dzięki któremu leczenie jest nie tylko komfortowe, ale także szybkie, bezbolesne i dokładne. Pacjent w trakcie wizyty przebywa na wygodnym unicie stomatologicznym. Diagnostyka wykonywana jest nowoczesnym  aparat RTG (do zdjęć wewnątrzustnych celowanych), wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond, natomiast czyszczenie zębów z kamienia i osadów wykonywane jest poprzez piaskowanie z wykorzystaniem piaskarki Air-Flow.

Gabinet jest miejscem nie tylko profesjonalnej pomocy i leczenia stomatologicznego, ale jest także niezwykle przyjazny dla pacjentów, co przejawia się w licznych udogodnieniach i ułatwieniach, z których można wymienić następujące:

 • Dogodna okolica i dojazd – gabinet znajduje się na parterze bloku mieszkalnego, można do niego wejść bezpośrednio z chodnika, jest to okolica zabudowana przez bloki oraz bogata w rozwiązania komunikacyjne miasta.
 • Bezpłatny parking – znajduje się przez budynkiem, w którym mieści się gabinet i może z niego skorzystać każdy pacjent gabinetu.
 • Stylowa poczekalnia – urządzona w stonowanych kolorach bieli i czerni, z wygodnymi fotelami, możliwością poczytania prasy, napojami dla spragnionych pacjentów oraz muzyką relaksacyjną w tle, dzięki której każda osoba może się odstresować i zrelaksować przed wizytą w gabinecie.
 • Czas dla pacjenta – na każdego pacjenta dentysta przeznacza tutaj od 45 do 60 minut, dzięki czemu wszystkie zabiegi są wykonywane precyzyjnie i dokładnie, co zwiększa ich skuteczność oraz komfort pacjenta.
 • Szybka rejestracja – gabinet zapewnia szybką wizytę – od czasu zarejestrowania się pacjenta do wizyty w gabinecie nie upływa więcej niż 48 godzin.
 • Bezpłatne konsultacje – całkowicie bezpłatne są tutaj przeglądy stomatologiczne, pierwsze wizyty oraz konsultacje, podczas których ustalany jest plan leczenia.
 • Indywidualny plan leczenia – dla każdego pacjenta ustalany jest osobno plan leczenia, który uwzględnia jego oczekiwania, możliwości finansowe oraz formę leczenia, nawet z różnych dziedzin stomatologii.
 • Elastyczne godziny – gabinet przystosowuje się do swoich pacjentów w zakresie godzin otwarcia. Osoby, które nie mogą skorzystać z wizyt przez dzień przyjmowane są wieczorami lub nawet w weekend.
 • RTG – gabinet wyposażony jest w aparat RTG, dzięki czemu diagnostyka rentgenowska jest wygodna i na miejscu – pacjent nie musi tracić czasu na zrobienie zdjęcia w innym miejscu.
 • Leczenie na raty – gabinet ma podpisaną umowę z firmą MediRaty, dzięki czemu pacjenci kliniki mogą rozłożyć spłatę za leczenie stomatologiczne na dogodne dla siebie raty.

Dental Factory Fabryka Uśmiechu znajduje się we Wrocławiu przy ul. Gen. Henryka Dąbrowskiego w dzielnicy Krzyki, znajdującej się w centrum miasta. Bliskość gabinetu od jednej z głównych dróg przebiegających przez Wrocław – drogi krajowej nr 98 – umożliwia łatwe i szybkie dostanie się pacjentów przyjeżdżających własnym samochodem. Wystarczy, że zjadą z tej drogi w ul. Małachowskiego, którą dojadą do ul. Dąbrowskiego. Pacjenci poruszający się po mieście tramwajami powinni wysiąść na przystanku Pułaskiego, gdzie dojeżdżają tramwaje linii  0L i 3, skąd mogą przejść do gabinetu, pokonując trasę 650 metrów. Do najbliższego przystanku autobusowego Pułaskiego będzie stąd ok. 700 metrów, na którym można wysiąść z autobusu nr 240. Dobrą wiadomością będzie także dla pacjentów przyjeżdżających do Wrocławia pociągiem niedaleka odległość Dental Factory Fabryka Uśmiechu od Dworca Głównego (650 metrów). Z tej samej strony znajdują się także przystanki tramwajowy i autobusowy Dworzec Główny PKP, na którym zatrzymuje się duża ilość tramwajów i autobusów, dojeżdżających tutaj z różnych dzielnic miasta. Na wrocławski Rynek jest stąd około 2, 5 km, natomiast nieco bliżej do miejskich oaz zieleni, np. do Parku Staromiejskiego (ok. półtora kilometra).

Opinie

Dental Factory Fabryka UśmiechuOcena: 5/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • Ż

  Bardzo dobrze

  Bardzo, bardzo polecam!!!!!!

  Żaneta (2021-04-30)

  Zabieg: Korona porcelanowa na podbudowie metalowej

  Lekarz: lek. Sebastian Burdeński

 • H

  Bardzo dobrze

  Świetny poziom zabiegów ze stomatologii estetycznej. robiłem tu licówki, czyściłem i wybielałem zęby i jestem bardzo zadowolony. Regularnie chodzę także na przeglądy zębów. Bardzo odpowiada mi lokalizacja i możliwość umówienia się o dowolnej porze z dentystą.

  Henryk (2017-05-18)

 • U

  Bardzo dobrze

  Pan doktor to miły, uśmiechnięty człowiek, który zawsze wszystko wytłumaczy i doradzi. Naprawdę wykonuje z pasją swoją pracę, co widać w trakcie kontaktu z nim. Leczenie stomatologiczne na wysokim poziomie oraz RTG na miejscu jest dużym ułatwieniem. Polecam!

  Ula (2017-05-18)

 • g

  Bardzo dobrze

  Nowoczesność i wysoki poziom zabiegów widać tutaj zaraz po wejściu do kliniki. Mają bardzo dobry sprzęt, wygodne fotele dentystyczne oraz szeroką gamę usług. Całość leczenia z różnych dziedzin można tutaj załatwić w jednym miejscu, co jest bardzo wygodne.

  gosia (2017-05-18)

 • F

  Bardzo dobrze

  Chodzę do tego gabinetu, gdyż bardzo odpowiada mi tutaj poszanowanie czasu pacjenta oraz szybka rejestracja. Ponadto mogę umówić się na godzinę jaka mi pasuje, a często mam czas tylko wieczorem. To gabinet, który naprawdę wychodzi naprzeciw swoim pacjentom

  Filip (2017-05-18)

Kontakt

Dental Factory Fabryka Uśmiechu

Gen. H. Dąbrowskiego 34A lokal U2 Wrocław

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

11:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

11:00 - 19:00

Personel

lek. Sebastian Burdeński

lek. Sebastian Burdeński

Stomatolog

Umów wizytę