DENTIMA Gabinet Stomatologiczny w Sosnowcu

Stalowa 3 Sosnowiec

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet Stomatologiczny Dentima jest miejscem na mapie dentystycznej Sosnowca gdzie przeprowadzane jest leczenie stomatologiczne, zabiegi kosmetologiczne i dermatologiczne oraz zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Wszczepiane są tutaj implanty, przeprowadzana jest chirurgia szczękowo-twarzowa oraz wykonywane leczenie endodontyczne i zaawansowana protetyka stomatologiczna.

Celem przychodni Dentima jest świadczenie najwyższej jakości usług ogólnostomatologicznych szerokiemu gronu pacjentów, nie zważając przy tym na ich możliwości finansowe. Gabinet oferuje swoim pacjentom pełne poczucie bezpieczeństwa przyjazną atmosferę a także całkowicie bezstresowe leczenie.

Takie bezstresowe leczenie rozpoczyna się już od leczenia zachowawczego, które ściśle połączone jest w gabinecie z profilaktyką. Ubytki w zębach po próchnicy uzupełniane są wypełnieniem światłoutwardzalnym lub w razie potrzeby wypełnieniem tymczasowym. Ubytki odbudowywane są tutaj również za pomocą porcelanowych wkładów koronowych – Inlay oraz kompozytowych wkładów koronowych – Onlay a także nakładów porcelanowych – Onlay i kompozytowych nakładów koronowych – Onlay. Bardzo pomocna w zachowaniu zdrowych zębów jest przede wszystkim odpowiednia profilaktyka. W Dentimie realizowana jest poprzez zabiegi usuwania kamienia nazębnego, piaskowania zębów, lakowania i lakierowania oraz wybielania za pomocą lampy czy wybielania martwego zęba.

W przypadku, gdy nie pomaga leczenie zachowawcze, gdyż próchnica dostała się już do miazgi zęba i spowodowała jej nieodwracalne zapalenie, stosowane jest tutaj leczenie kanałowe. Przeprowadzane jest w sposób tradycyjny i polega na leczeniu endodontycznym zęba jednokanałowego, zęba dwukanałowego lub zęba trzykanałowego. Jednak, gdy już nawet leczenie endodontyczne nie przynosi oczekiwanych rezultatów konieczna jest ekstrakcja zęba (przedtrzonowego lub trzonowego) a w trudnych przypadkach usunięcie zęba z dłutowaniem lub usunięcie niewyrżniętych ósemek.

Po utracie zębów – pojedynczych czy większej ilości - niezastąpiona jest protetyka stomatologiczna. I tak z jej zakresu wykonywane są tutaj mikroprotezy, protezy akrylowe oraz protezy szkieletowe acetanowe. Przeprowadzane są również wszelkie prace na wstawionych już protezach z zakresu podścielenia protezy, wzmocnienia protezy, naprawy protezy a także wykonania zatrzasku lub zasuwy w protezie. Inną formą uzupełnień braków zębowych są tutaj korony oraz mosty. W  zależności od możliwości i potrzeb pacjenta stomatolog dobiera tutaj konkretny rodzaj korony z zakresu korony porcelanowej na metalu, korony porcelanowej na złocie czy korony porcelanowej na cyrkonie. W razie nagłych przypadków zakładana jest korona tymczasowa akrylowa. Wśród mostów pacjent ma do wyboru: most kompozytowy na włóknie szklanym, most pełnoceramiczny, most porcelanowy na metalu oraz most porcelanowy na złocie.

W gabinecie dostępne są również dodatkowe zabiegi z zakresu kosmetologii lekarskiej i medycyny estetycznej poprawiające wygląd skóry twarzy i odmładzające. Są to iniekcje preparatów zawierających kwas hialuronowy, poprzez które można poprawić wygląd okolic oczu, okolic ust, wygładzić zmarszczki na czole oraz bruzdy nosowo-wargowe. Działanie odmładzające mają także stosowane podczas zabiegów estetycznych preparaty zawierające toksynę botulinową, którą można wygładzić kurze łapki, zmarszczki palacza, zmarszczki poziome i pionowe czoła oraz podnieść brwi lub kąciki ust. Do rewitalizacji nie tylko skóry na twarzy, ale również skóry na szyi czy dłoniach wykorzystywana jest tutaj także mezoterapia igłowa oraz osocze bogatopłytkowe, podawane w zabiegach na okolicę oczu, szyję, dekolt oraz grzbiety rąk.

Wśród pracujących tutaj stomatologów można wymienić specjalistów i ekspertów z zakresu różnych dziedzin stomatologii, tj. protetyka, implantologia, stomatologia estetyczna i zachowawcza, endodoncja oraz chirurgia stomatologiczna i chirurgia szczękowo-twarzowa. Ponadto pracują tutaj także specjaliści kosmetologii oraz dermatologii. Ich ciągłe doskonalenie zawodowe polega na uczestnictwie w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach z zakresu nowoczesnych technik i metod stosowanych w stomatologii, kosmetologii oraz dermatologii estetycznej. Większość z nich ukończyła prestiżową uczelnię - Śląski Uniwersytet Medyczny a swoją bogatą wiedzę oraz doświadczenie wykorzystuje podczas pracy z pacjentami każdego dnia.

Dentima współpracuje z jednym z sosnowieckich przedszkoli Baby Planet, obejmując ochroną stomatologiczną uczęszczające tam dzieci.

Wyposażenie gabinetu Dentima to zaawansowane technologiczne sprzęty stomatologiczne, dzięki którym leczenie jest bezpieczne, bezbolesne, małoinwazyjne oraz niezwykle komfortowe dla pacjentów. W celach diagnostycznych używa się tutaj pantomografu CS 8100 (do zdjęć panoramicznych szczęki i żuchwy), rentgenu punktowego Planmeca Intra (do zdjęć pojedynczych zębów) oraz urządzenia radiowizjografii cyfrowej Kodak Dental System (wykorzystywanego do zaplanowania leczenia po przeniesieniu zdjęć cyfrowych na ekran). W czasie zabiegów stomatologicznych wykorzystywane są m.in. skaler ultradźwiękowy (do usuwania kamienia nazębnego), piaskarka Kavo (do usuwania osadów i przebarwień na zębach) oraz mikromotor endodontyczny (do opracowywania kanałów zębowych). Na wyposażeniu gabinetu znajduje się również lampa do wybielania zębów. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są na wygodnych i funkcyjnych nowoczesnych unitach stomatologicznych Adec oraz Chirana.

W zabiegach dermatologicznych wykorzystywany jest tutaj aparat do kriochirurgii, czyli usuwania za pomocą ciekłego azotu zmian skórnych w postaci brodawek wirusowych i łojotokowych,  naczyniaków, włókniaków i blizn przerosłych.

Na każdego pacjenta, udającego się do Dentimy, czekają udogodnienia i ułatwienia pozamedyczne, dzięki którym cała wizyta w przychodni będzie miła, bezstresowa i komfortowa oraz pozostawi same pozytywne wspomnienia. Z najistotniejszych udogodnień można wymienić:

 • Dogodną lokalizację  - bliskość drogi ekspresowej oraz przystanków komunikacji miejskiej, czyni to miejsce bardzo łatwo dostępne zarówno dla zmotoryzowanych jak i niezmotoryzowanych pacjentów.
 • Przyjazną okolicę – dobrze zagospodarowana i zurbanizowana zabudową bloków mieszkalnych oraz ciągami komunikacyjnymi, posiadająca także tereny zielone.
 • Parking – znajduje się przed budynkiem, w którym mieści się stomatologia i umożliwia pacjentom bezpieczne pozostawienie własnego auta.
 • Stylową poczekalnię – zaaranżowana w stonowanych kolorach szarości, fioletu i bieli, z wygodnymi fotelami, telewizorem LCD oraz uśmiechniętą recepcjonistką.
 • Nowoczesne gabinety – innowacyjnie i wygodnie wyposażone, klimatyzowane z dużą ilością światła padającego przez okna.
 • Umowę z NFZ – w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia pacjenci mogą korzystać z bezpłatnego leczenia stomatologicznego.
 • Pracownię protetyczną – znajduje się na miejscu w przychodni, dzięki temu wszelkie prace protetyczne pacjent może załatwić na miejscu.
 • Rentgen na miejscu – dzięki wyposażeniu przychodni w cyfrowe aparaty RTG każdy pacjent może tutaj wykonać zdjęcia całego uzębienia lub pojedynczych zębów co znacznie ułatwia i przyspiesza leczenie stomatologiczne.

Gabinet Stomatologiczny Dentima umiejscowiony jest w Sosnowcu w dzielnicy Stary Sosnowiec przy ul. Stalowej. Bliskość przychodni od drogi ekspresowej S86 czyni ją bardzo atrakcyjną dla pacjentów przyjeżdżających spoza Sosnowca własnym samochodem. Osoby poruszające się komunikacją miejską także nie będą miały problemów z szybkim dotarciem do gabinetu. Wystarczy, że wysiądą na przystanku autobusowym Milowice Centrum Handlowe (linia 91 i 805) i przejdą odcinek 150 m. Tak samo blisko jest z przystanku tramwajowego Milowice Centrum Handlowe, gdzie wysiadając z tramwaju nr 21 lub 26 wystarczy przejść 300 m piechotą. Pacjenci przyjeżdżający spoza miasta pociągiem powinni wysiąść na Dworcu Kolejowym w Sosnowcu skąd będą mieli do pokonania do gabinetu odcinek ok. 2,5 km samochodem lub 12 minut autobusem. Z przychodni blisko jest do rozległego i zielonego Parku Tysiąclecia – 750 m oraz do Ogrodu Botanicznego „Egzotarium” – 600 m, gdzie można odpocząć patrząc na cuda flory.

Opinie

DENTIMA Gabinet Stomatologiczny w SosnowcuOcena: 4.8/5 Opinie: 7, Ocen: 7

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • S

  Bardzo dobrze

  To tutaj Pani Doktor sprawiła, ze zdecydowałem się na wszczepienie implantu. Wcześniej było ta dla mnie niewyobrażalne, ze ktoś mi coś wkręci w szczękę. Precyzyjna diagnoza i dokładny plan leczenia. Poza tym bardzo przyjazny gabinet. Nie czułem się tutaj jak klient ale jak dobrze zaopiekowany pacjent. Gorąco polecam to miejsce i lekarza.

  Sławek (2022-03-22)

  Zabieg: Implanty stomatologiczne

  Lekarz: lek. dent. Magdalena Gryma

 • a

  Bardzo dobrze

  Dzięki tym lekarzom przestałam bać się dentysty! Polecam z całego serca

  a (2020-03-20)

 • M

  Bardzo dobrze

  Lekarze stomatolodzy wspaniali.Godni polecenia.Miła atmosfera. Gorąco polecam

  Monia (2018-06-06)

 • a

  Bardzo dobrze

  Gabinet rewelacja! Trafiłam do super Pań doktor, które od samego początku wytłumaczyły mi mój problem z zębami, gdzie nigdzie wcześniej tego nie słyszałam. Dostałam przygotowany plan leczenia wraz z kosztami. Wizyty były umawiane bardzo szybko, pełen profesjonalizm dla osoby, które jest w biegu i ma ograniczony czas.. Lekarze na prawdę super, byłam u 3 pań doktor i nie umiała bym się zdecydować do której bym chciała chodzić - każda jest super. Podejście do pacjenta - bez zarzutu, asystentki pełnią opiekę nad pacjentem od pierwszej wizyty. Dzwonią, potwierdzają wizytę i odpowiadają na zadane im pytanie bez większego problemu. Zawsze miłe, uśmiechnięte, podchodzą do pacjenta z sercem - widać, że umieją postawić się w sytuacji do pacjenta który ma pieniądze jak i do pacjenta który nie ma. Siedząc w poczekalni czekając na wizytę nie raz widziałam jak wychodzą z pacjentem umówić go na następną wizytę. Polecam gabinet całym sercem i jeszcze nie raz tam zawitam

  anonim (2017-10-24)

 • p

  Bardzo dobrze

  bardzo polecam ten gabinet, profesjonalna obsługa, lekarze bardzo mili, przyjaźni dla pacjenta dorosłego jak i dziecka, do każdego podchodzą indywidualnie

  patrycja (2017-01-20)

 • R

  Dobrze

  Znajomy z Sosnowca polecili mi ten gabinet. Dentyści tu pracujący są bardzo profesjonalni i dlatego jak mam jakiś problem z zębami to do przyjeżdżam do nich z Katowic.

  Robert (2015-08-01)

 • J

  Bardzo dobrze

  Piękny nowoczesny gabinet stomatologiczny. Regularnie korzystam z ich usług. Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów leczenia jak również z tego iż nie trzeba długo czekać na wizyty. Cenowo również są atrakcyjni.

  Justyna K. (2015-08-08)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Proteza akronowa 1600 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów 700 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Wydłużenie wędzidełka napletka od 800 zł Umów wizytę
Powiększanie penisa
*cena promocyjna końcowa bez wględu ile ml się zużyje, poza promocją cena za 1ml - 800 zł
od 3500 zł do 4000 zł Umów wizytę
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym
*cena promocyjna końcowa bez wględu ile ml się zużyje, poza promocją cena za 1ml - 800 zł
od 3500 zł do 4000 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Wybielanie warg sromowych laserem od 500 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Mikrodermabrazja od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Laryngologia
Podcięcie wędzidełka języka 200 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) od 450 zł do 800 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 600 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 800 zł do 1000 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym 900 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym 900 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 600 zł do 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 900 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 800 zł do 1000 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym 900 zł Umów wizytę
Peeling od 100 zł Umów wizytę
Peeling kawitacyjny od 100 zł do 150 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - okolice oczu od 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - szyja od 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dekolt od 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz od 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dłonie od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia od 200 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 300 zł do 1000 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym od 450 zł do 800 zł Umów wizytę
ARTHREX ACP - osocze bogatopłytkowe od 450 zł do 800 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 450 zł do 800 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 450 zł do 800 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 450 zł do 800 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 450 zł do 800 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 450 zł do 800 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO od 100 zł do 700 zł Umów wizytę
Nici liftingujące od 100 zł do 700 zł Umów wizytę
Peeling chemiczny
*PRX, PQAGEmed, Cosmelan
od 400 zł Umów wizytę
PQ Age – peeling liftingujący 450 zł Umów wizytę
Biorewitalizacja PRX-T 33 450 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem od 600 zł do 700 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębów) od 600 zł do 700 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem
*jedna okolica
od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem
*jedna okolica
od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem
*jedna okolica
od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem
*jedna okolica
od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem
*jedna okolica
od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem
*jedna okolica
od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem
*jedna okolica
od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem
*jedna okolica
od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem
*jedna okolica
od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Protetyka stomatologiczna
Założenie korony metalowej 300 zł Umów wizytę
Zdjęcie korony od 80 zł do 150 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie metalowej 800 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie ze złota
*wg wagi złota
od 1000 zł do 1500 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie z tlenku cyrkonu 1600 zł Umów wizytę
Korona akrylowa tymczasowa od 100 zł do 150 zł Umów wizytę
Korona teleskopowa 1000 zł Umów wizytę
Licówka porcelanowa 1200 zł Umów wizytę
Most zębowy od 700 zł Umów wizytę
Most kompozytowy na włóknie szklanym 700 zł Umów wizytę
Most pełnoceramiczny 700 zł Umów wizytę
Most porcelanowy na podbudowie metalowej 700 zł Umów wizytę
Zdjęcie mostu (cena za każdy punkt) od 80 zł do 100 zł Umów wizytę
Wzmocnienie zęba włóknem szklanym od 300 zł do 350 zł Umów wizytę
Odbudowa złamanego zęba od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Odbudowa zębów przednich od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Szyna relaksacyjna elastyczna 300 zł Umów wizytę
Inlay porcelanowy (porcelanowy wkład koronowy) 700 zł Umów wizytę
Inlay pełnoceramiczny (pełnoceramiczny wkład koronowy) 1600 zł Umów wizytę
Inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) od 250 zł do 600 zł Umów wizytę
Inlay ze złota (złoty wkład ceramiczny) od 100 zł do 1500 zł Umów wizytę
Onlay (nakład) porcelanowy od 250 zł do 600 zł Umów wizytę
Onlay (nakład) pełnoceramiczny od 250 zł do 600 zł Umów wizytę
Onlay kompozytowy (kompozytowy nakład koronowy) od 250 zł do 600 zł Umów wizytę
Onlay (nakład) ze złota od 250 zł do 600 zł Umów wizytę
Stomatologia
Wszczepienie implantu 3000 zł Umów wizytę
Implanty stomatologiczne od 3000 zł Umów wizytę
Podniesienie zatoki szczękowej
*plus materiał
3000 zł Umów wizytę
Korona na implancie od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Korona tymczasowa od 100 zł do 150 zł Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna na implancie od 2000 zł do 3200 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie ze złota (na implancie) od 2000 zł do 3200 zł Umów wizytę
Łączniki implantologiczne
*na dwóch implantach
2200 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba od 400 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba tradycyjne od 400 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (tradycyjne) od 400 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (tradycyjne) od 550 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) od 700 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) 450 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (re-endo) 600 zł Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (re-endo) 800 zł Umów wizytę
Odbudowa zęba od 200 zł Umów wizytę
Proteza akrylowa całkowita od 650 zł Umów wizytę
Proteza całkowita od 650 zł Umów wizytę
Proteza akrylowa częściowa od 500 zł do 700 zł Umów wizytę
Szynoproteza 300 zł Umów wizytę
Mikroproteza
*1-2 zęby
od 400 zł do 450 zł Umów wizytę
Proteza całkowita na implantach
*cena orientacyjna. Dokładna ustalana jest podczas konsultacji
od 8000 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa
*acetanowa
1900 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa z klamrą ciągłą 1800 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa z acetalu (bezmetalowa) 1900 zł Umów wizytę
Mikroproteza szkieletowa z acetalu (bezmetalowa)
*1-2 zęby
od 500 zł do 550 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba (chirurgiczne) od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z dłutowaniem 250 zł Umów wizytę
Resekcja wierzchołka korzenia od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek od 300 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie niewyrżniętych ósemek od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy 200 zł Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy dzielony 200 zł Umów wizytę
Piaskowanie zębów od 100 zł do 150 zł Umów wizytę
Szyna relaksacyjna akrylowa 300 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe 700 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów żelem - jednowizytowe 700 zł Umów wizytę
Wybielanie martwego zęba 150 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów metodą nakładkową (metodą domową) 700 zł Umów wizytę
Wybielanie zębów Opalescence 700 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

DENTIMA Gabinet Stomatologiczny w Sosnowcu

Stalowa 3 Sosnowiec

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 19:00

Wtorek

07:00 - 19:00

Środa

07:00 - 19:00

Czwartek

07:00 - 19:00

Piątek

07:00 - 16:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n. med. Rafał Dobrakowski

dr n. med. Rafał Dobrakowski

Chirurg
Stomatolog
chirurg szczękowo-twarzowy
implantolog
Dr n. med. Rafał Dobrakowski jest absolwentem studiów dentystycznych, które ukończył w 1997 roku na Wydziale Lekarsko...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. dent. Magdalena Gryma

lek. dent. Magdalena Gryma

Stomatolog
Lek. dent. Magdalena Gryma jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończyła na Wydziale Stomatologii w 1996 roku. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu kosmetol...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. stom. Kamila Wnuk-Zagalak

Lek. stom. Kamila Wnuk-Zagalak

Endodoncja
Stomatolog
Stomatolog estetyczny
Lek. dent. Kamila Wnuk to dentystka, która zawodu uczyła się na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Studia u...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. stom. Paulina Świderska

lek. stom. Paulina Świderska

Endodoncja
Stomatolog
Stomatolog estetyczny

Umów wizytę

Lek. stom. Lidia Rutkowska-Gryma

Lek. stom. Lidia Rutkowska-Gryma

Protetyk stomatologiczny
Stomatolog
stomatolog ogólny
Lek. dent. Lidia Rutkowska-Gryma to specjalista stomatologii ogólnej. Studia dentystyczne ukończyła w 1967 roku, uzyskując upraw...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Anna Skrzypczak-Pawlik

Anna Skrzypczak-Pawlik

Kosmetolog
Anna Pawlik to kosmetolog, farmaceutka oraz trenerka. Ukończyła Wydział Farmaceutyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w 2008 roku. Ponadto posiada dyplom z kosmetolo...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. dent. Marcin Kotowski

Lek. dent. Marcin Kotowski

Chirurg stomatolog
Lek. dent. Marcin Kotowski jest absolwentem studiów lekarsko-dentystycznych, które ukończył 2009 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach z Oddziałem Stomatologii...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. Med. Ewa Czapkowicz

Lek. Med. Ewa Czapkowicz

Urolog

Umów wizytę

lek. stom. Alicja Hajduk

lek. stom. Alicja Hajduk

Endodoncja
Stomatolog
Stomatolog estetyczny

Umów wizytę

lek. stom. Jakub Kaftan

lek. stom. Jakub Kaftan

Chirurg stomatolog

Umów wizytę