Depilacja.pl - Warszawa

Niepodległości 92/98 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Salon Depilacji Laserowej Depilacja.pl umiejscowiony jest w kilku większych miastach Polski. Jako szeroko rozbudowana polska sieć, specjalizująca się w skutecznym i bezpiecznym usuwaniu zbędnego owłosienia z różnych części ciała, oferuje swoje usługi w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu a także Lublinie i w Białymstoku.

Pierwszy taki salon powstał w Warszawie a następnie, z powodu dużego zapotrzebowania na usługi depilacji laserowej, również w innych częściach Polski otwarto podobne gabinety.

Do warszawskiego salonu może udać się każdy pacjent, który ma problemy z codziennym goleniem się, nie tylko w postaci żmudnego powtarzania tego procesu, ale również poprzez podrażnienia skóry i zapalenia związane z mechanizmem tego procesu czy wrastające włoski. Oferta depilacji laserowej skierowana jest tutaj zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Jest nieinwazyjną metodą wykorzystywaną również w delikatnych miejscach ciała, gdzie skóra jest cienka i wrażliwa, tj. wąsik górnej wargi, okolice bikini czy pachy.

Pacjent może tutaj wydepilować różne obszary na twarzy – brodę, baki, policzki – a także skroń, uszy czy szyję. Ponadto światłem lasera diodowego można potraktować mieszki włosowe górnej partii ciała, poddając się trwałej depilacji pleców, karku lub klatki piersiowej. Aby mieć gładkie ręce konieczna jest depilacja laserowa przedramion, ramion lub dłoni. W pełni gładkie nogi można uzyskać poprzez depilację ud, depilację łydek i kolan lub samych kolan i samych łydek. W przypadku nadmiernie owłosionych stóp kosmetolog również może skierować na nie światło lasera.  Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą poddać się w salonach depilacji owłosienia znajdującego się w środkowej części ciała, czyli na pośladkach lub na brzuchu.

W gabinetach panuje przyjazna atmosfera oraz intymność, co jest wynikiem kameralności tych miejsc a także podejściem zatrudnionego w nich personelu. Oprócz empatii i zrozumienia pacjenta personel cechuje także profesjonalizm w wykonywaniu zabiegów potwierdzony posiadaniem przez nich certyfikatów z odbytych szkoleń z zakresu obsługi i wykorzystania nowoczesnych laserów do depilacji Light Sheer Duet oraz Light Sheer Duet Desire. W skład salonów depilacji wchodzą kosmetolodzy oraz fizycy medyczni, którzy są specjalistami z zakresu depilacji laserowej. Zabiegi wykonują nie tylko dokładnie, bezpiecznie i skutecznie, ale także przed przystąpieniem do depilacji przeprowadzą szczegółowy wywiad z pacjentem, aby wykluczyć wszelkie możliwe przeciwskazania.

Salony wyposażone są w zaawansowane technologicznie lasery do depilacji, dzięki którym zabieg jest bezbolesny, skuteczny a także bezpieczny dla pacjenta i dający szybko oczekiwane efekty gładkiej skóry. Są to amerykańskie lasery Light Sheer Duet oraz Light Sheer Desire wyprodukowane przez firmę Lumenis, które uzyskały nagrodę w postaci „Laura kosmetologii 2014” i „Laura kosmetologii 2015”. Należą do grupy laserów diodowych emitujących skupioną wiązkę światła, która działa głęboko na skórę i jest pochłaniana przez melaninę. Światło takie niszczy mieszki włosowe a dokładnie macierz włosa w sposób trwały, dzięki czemu włosy nie odrastają.

Gabinety Depilacja.pl są dobrze zlokalizowane oraz miło i przytulnie urządzone dla pacjentów. Panuje w nich kameralna atmosfera a aranżacja wnętrz pozwala się zrelaksować i odprężyć w czasie zabiegów. Czas umili również odpowiednio przeszkolony oraz doświadczony personel. Salony oferują również swoim klientom zniżki i ceny promocyjne na wybrane zabiegi depilacji. Przykładem takich promocji może być pierwszy darmowy zabieg usuwania owłosienia przy otwarciu nowego gabinetu lub 100 zł zniżki na pierwszy zabieg przy zalogowaniu się na stronie internetowej. Atutem salonów są również w standardzie niskie ceny – bardzo konkurencyjne, które pozwalają na skorzystanie z trwałej depilacji szerszemu gronu pacjentów lub umożliwiają wydepilowanie większej powierzchni ciała.

Salon warszawski Depilacja.pl mieści się przy alei Niepodległości na Mokotowie w Salonie Piękności Denique znajdującym się na parterze  budynku mieszkalnego. Pacjenci zmotoryzowani oraz poruszający się komunikacją miejską nie będą mieli problemu z dojazdem. Samochód można zostawić na bezpłatnym ogólnodostępnym parkingu zlokalizowanym wzdłuż ulicy Racławickiej z wydzielonym miejscem dla niepełnosprawnych. Do salonu wchodzi się bezpośrednio z chodnika. W bliskiej odległości od gabinetu znajduje się przystanek stacji metra Racławicka (ok. 50 m) oraz przystanki autobusowe Metro Racławicka lub z drugiej strony drogi Odyńca 02 (150 m), na których zatrzymują się autobusy jadące z różnych części stolicy linii 174, 700 lub N36.  Okolica salonu jest dobrze zurbanizowana z blokami mieszkalnymi oraz lokalami usługowymi, nie brakuje tutaj także zieleni, np. do II Ogrodu Jordanowskiego jest stąd 400 m piechotą. Do centrum Warszawy na Stare Miasto można dotrzeć pokonując dystans 7 km - samochodem w 20 minut lub autobusem jeżdżącym co 4 minuty.

Opinie

Depilacja.pl - WarszawaOcena: 3.8/5 Opinie: 13, Ocen: 13

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • P

  Bardzo słabo

  jednym słowem MASAKRA tanio nie znaczy dobrze, strupy na ciele itd norma, proszenie o opinię po pierwszym zabiegu jest zabawne. Koleżanka też miała, poparzona po 3cim zabiegu pod pachą! Tłumaczą, że skóra opalona..żenada pod pachami skóra opalona. Odradzam totalnie, chyba, że chcecie chodzić z bliznami

  Pav (2018-04-05)

 • A

  Bardzo dobrze

  nowoczesny sprzęt, super promocje, indywidualne podejście do klienta. robiłam tu pachy, już po pierwszym razie był efekt-gdzie podziałał laser, tam już praktycznie nic nie odrosło. w innym salonie robiłam kiedyś nogi-dużo gorszy efekt, dużo bardziej bolało, musiałam przerwać zabiegi. teraz znalazłam ten najlepszy salon i go nie zmienię!

  Anna B (2017-11-11)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Po pierwszej depilacji pach , już po 6 tygodniach zauważyłam, że włosków rośnie praktycznie o połowę mniej ! Pani która wykonywała zabieg jest bardzo miła i widać że wie co robi. Polecam :)

  Zadowolona Klinetka (2017-11-11)

 • P

  Bardzo dobrze

  Efekty widoczne po pierwszym zabiegu. Włoski wolniej rosną i jest ich mniej. Zabieg został wykonany w przyjemniej atmosferze. Od razu wykupiłam pakiet zabiegów na bikini+pachy. Polecam!

  Paulina (2017-11-11)

 • M

  Bardzo dobrze

  Zabieg wykonany profesjonalnie (wszystko przebiegało OK). Bardzo dobra cena

  Monika Gawryluk (2017-11-11)

 • J

  Bardzo słabo

  jeśli nie chcecie zniszczyć sobie skóry, zrezygnujcie z ich usług!

  J (2017-10-10)

 • A

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona. Po pierwszej wizycie już widać efekty a to dopiero początek! Dodam,że Pani Magda jest sympatyczną i kochana osobą aż chce się do niej wracać

  Adrianna (2017-09-04)

 • K

  Bardzo słabo

  Kompletna katastrofa, korzystałam z zabiegow depilacji laserowej w Krakowie. Pani "kosmetolog" przeprowadzala zabieg w rozpuszczonych włosach, ktorymi przy nachylaniu mnie dotykała, ponadto zanieg był przeprowadzony niedokładnie( Pani nie wyrysowala lini biała kredka). Nie wspominając już o znamionach które nie były niczym zabezpieczone i miałam wrażenie, że nie były omijane. Zdecydowanie odradzam, ceny być może nie są wygórowane jednak wole zapłacić więcej a mieć pewność, że jestem w rękach profesjonalisty.

  Klientka (2017-08-24)

 • O

  Bardzo słabo

  Niepoważna amortoszczyzna!

  Olszewska (2017-07-04)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Świetna lokalizacja, bo można dostać się tutaj bez problemu i jest gdzie zostawić samochód, co w Warszawie wcale nie jest takie łatwe. Pani kosmetyczka bardzo delikatna przy wykonywaniu zabiegu. Można było miło pogawędzić. Wystrój całkiem OK. polecam każdemu

  Zadowolona Klientka (2017-05-04)

 • g

  Bardzo dobrze

  Na początek wydepilowałam sobie tutaj nogi. Jestem już po serii zabiegów i efekty są naprawdę super. Przy drugim podejściu chcę wydepilować okolicę bikini i na pewno znów wybiorę ten salon. Depilacja szybka, personel miły i ceny bardzo przyjazne dla mojej kieszeni.

  gosia (2017-05-04)

 • B

  Bardzo dobrze

  No muszę przyznać, że depilacja naprawdę na wysokim poziomie. widać ze się w tym specjalizują i idzie im to naprawdę dobrze. Mam porównanie z innym gabinetem – tam bolało bardzo a tutaj tylko niewiele. Polecam każdemu kto chce mieć wydepilowane ciało praktycznie bezboleśnie

  Basia (2017-05-04)

 • K

  Bardzo dobrze

  depilacja ok,dobry laser, nie usuwa jasnych i siwych włosow, ale to wszystkie. Jestem zadowolona

  Kamila (2016-11-30)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 179 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 89 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Depilacja.pl - Warszawa

Niepodległości 92/98 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 21:00

Wtorek

09:00 - 21:00

Środa

09:00 - 21:00

Czwartek

09:00 - 21:00

Piątek

09:00 - 21:00

Sobota

09:00 - 21:00

Niedziela

09:00 - 17:00

Dni świąteczne

zamknięte