Depilacja.pl - Katowice

Jordana 19 Katowice

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Salon Depilacji Laserowej Depilacja.pl umiejscowiony jest w kilku większych miastach Polski. Jako szeroko rozbudowana polska sieć, specjalizująca się w skutecznym i bezpiecznym usuwaniu zbędnego owłosienia z różnych części ciała, oferuje swoje usługi w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu a także Lublinie i w Białymstoku.

Pierwszy taki salon powstał w Warszawie a następnie, z powodu dużego zapotrzebowania na usługi depilacji laserowej, również w innych częściach Polski otwarto podobne gabinety.

Do katowickiego salonu może udać się każdy pacjent, który ma problemy z codziennym goleniem się, nie tylko w postaci żmudnego powtarzania tego procesu, ale również poprzez podrażnienia skóry i zapalenia związane z mechanizmem tego procesu czy wrastające włoski. Oferta depilacji laserowej skierowana jest tutaj zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Jest nieinwazyjną metodą wykorzystywaną również w delikatnych miejscach ciała, gdzie skóra jest cienka i wrażliwa, tj. wąsik górnej wargiokolice bikini czy pachy.

Pacjent może tutaj wydepilować różne obszary na twarzy – brodębakipoliczki – a także skrońuszy czy szyję. Ponadto światłem lasera diodowego można potraktować mieszki włosowe górnej partii ciała, poddając się trwałej depilacji plecówkarku lub klatki piersiowej. Aby mieć gładkie ręce konieczna jest depilacja laserowa przedramionramion lub dłoni. W pełni gładkie nogi można uzyskać poprzez depilację uddepilację łydek i kolan lub samych kolan i samych łydek. W przypadku nadmiernie owłosionych stóp kosmetolog również może skierować na nie światło lasera.  Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą poddać się w salonach depilacji owłosienia znajdującego się w środkowej części ciała, czyli na pośladkach lub na brzuchu.

W gabinetach panuje przyjazna atmosfera oraz intymność, co jest wynikiem kameralności tych miejsc a także podejściem zatrudnionego w nich personelu. Oprócz empatii i zrozumienia pacjenta personel cechuje także profesjonalizm w wykonywaniu zabiegów potwierdzony posiadaniem przez nich certyfikatów z odbytych szkoleń z zakresu obsługi i wykorzystania nowoczesnych laserów do depilacji Light Sheer Duet oraz Light Sheer Duet Desire. W skład salonów depilacji wchodzą kosmetolodzy oraz fizycy medyczni, którzy są specjalistami z zakresu depilacji laserowej. Zabiegi wykonują nie tylko dokładnie, bezpiecznie i skutecznie, ale także przed przystąpieniem do depilacji przeprowadzą szczegółowy wywiad z pacjentem, aby wykluczyć wszelkie możliwe przeciwskazania.

Salony wyposażone są w zaawansowane technologicznie lasery do depilacji, dzięki którym zabieg jest bezbolesny, skuteczny a także bezpieczny dla pacjenta i dający szybko oczekiwane efekty gładkiej skóry. Są to amerykańskie lasery Light Sheer Duet oraz Light Sheer Desire wyprodukowane przez firmę Lumenis, które uzyskały nagrodę w postaci „Laura kosmetologii 2014” i „Laura kosmetologii 2015”. Należą do grupy laserów diodowych emitujących skupioną wiązkę światła, która działa głęboko na skórę i jest pochłaniana przez melaninę. Światło takie niszczy mieszki włosowe a dokładnie macierz włosa w sposób trwały, dzięki czemu włosy nie odrastają.

Gabinety Depilacja.pl są dobrze zlokalizowane oraz miło i przytulnie urządzone dla pacjentów. Panuje w nich kameralna atmosfera a aranżacja wnętrz pozwala się zrelaksować i odprężyć w czasie zabiegów. Czas umili również odpowiednio przeszkolony oraz doświadczony personel. Salony oferują również swoim klientom zniżki i ceny promocyjne na wybrane zabiegi depilacji. Przykładem takich promocji może być pierwszy darmowy zabieg usuwania owłosienia przy otwarciu nowego gabinetu lub 100 zł zniżki na pierwszy zabieg przy zalogowaniu się na stronie internetowej. Atutem salonów są również w standardzie niskie ceny – bardzo konkurencyjne, które pozwalają na skorzystanie z trwałej depilacji szerszemu gronu pacjentów lub umożliwiają wydepilowanie większej powierzchni ciała.

Salon katowicki Depilacja pl. znajduje się przy ul. Jordana w centrum miasta w Salonie City Spa & Wellness mieszczącym się na parterze w budynku mieszkalnym. Wzdłuż ulicy znajduje się miejski parking, z wydzielonym miejscem dla niepełnosprawnych, na którym każdy klient może zostawić swój samochód. Bardzo łatwo dostać się tutaj tramwajami linii 6, 14 lub 36 zatrzymującym się na przystanku Katowice Jordana, skąd do przejścia jest zaledwie 150 m. Do gabinetu blisko mają również pacjenci przyjeżdżający spoza miasta pociągiem – wystarczy, że wysiądą na dworcu PKP Katowice i pieszo przejdą odległość 800 m. Chociaż salon depilacji mieści się w gęsto zabudowanej części miasta nie brak tutaj terenów zielonych, tj. Park Kościuszki (1 km) czy Katowicki Park Leśny (niecałe 3 km).

Opinie

Depilacja.pl - KatowiceOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • U

  Bardzo dobrze

  Po pierwszej serii moje nogi są bardzo gładkie i nawet tak nie bolało jak myślałam. Dużo zależy od jakości sprzętu i umiejętności kosmetyczki a tutaj jedno i drugie miałam zapewnione. Z miłą chęcią pójdę na następny zabieg, a potem może coś więcej jeszcze sobie wydepiluję

  Ula (2017-05-04)

 • I

  Bardzo dobrze

  Ja od zawsze miałam problem z mocno zaczerwienioną skórą okolic bikini po goleniu. Często pojawiały mi się także krosty, które mnie swędziły i bolały zarazem. Zdecydowałam się na depilację właśnie w tym gabinecie bo mają tu sprawdzony sprzęt, mój problem zniknął

  Iza (2017-05-04)

 • R

  Bardzo dobrze

  Mogę to miejsce śmiało polecić każdemu dbającemu o siebie mężczyźnie. Sam poddałem się tutaj kilku seriom zabiegowym na plecy, tors i ramiona i musze przyznać, ze efekty sa lepiej niż zadowalające. Wyglądam w końcu tak, jak zawsze chciałem. Świetne miejsce z miłą obsługą

  Robert (2017-05-04)

 • S

  Bardzo dobrze

  robiłem depilacje pach i juz po pierwszym zabiegu nie odrosly od razu wlosy, a po serii zabiegów jestem mega zadowolony. Jakby mniej skóra się poci.

  Szymon (2016-11-24)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 129 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Depilacja.pl - Katowice

Jordana 19 Katowice

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

10:00 - 20:00

Wtorek

10:00 - 20:00

Środa

10:00 - 20:00

Czwartek

10:00 - 20:00

Piątek

10:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 17:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte