Depilacja.pl - Kraków

Jakuba 29 Kraków

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Salon Depilacji Laserowej Depilacja.pl umiejscowiony jest w kilku większych miastach Polski. Jako szeroko rozbudowana polska sieć, specjalizująca się w skutecznym i bezpiecznym usuwaniu zbędnego owłosienia z różnych części ciała, oferuje swoje usługi w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu a także Lublinie i w Białymstoku.

Pierwszy taki salon powstał w Warszawie a następnie, z powodu dużego zapotrzebowania na usługi depilacji laserowej, również w innych częściach Polski otwarto podobne gabinety.

Do krakowskiego salonu może udać się każdy pacjent, który ma problemy z codziennym goleniem się, nie tylko w postaci żmudnego powtarzania tego procesu, ale również poprzez podrażnienia skóry i zapalenia związane z mechanizmem tego procesu czy wrastające włoski. Oferta depilacji laserowej skierowana jest tutaj zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Jest nieinwazyjną metodą wykorzystywaną również w delikatnych miejscach ciała, gdzie skóra jest cienka i wrażliwa, tj. wąsik górnej wargiokolice bikini czy pachy.

Pacjent może tutaj wydepilować różne obszary na twarzy – brodębakipoliczki – a także skrońuszy czy szyję. Ponadto światłem lasera diodowego można potraktować mieszki włosowe górnej partii ciała, poddając się trwałej depilacji plecówkarku lub klatki piersiowej. Aby mieć gładkie ręce konieczna jest depilacja laserowa przedramionramion lub dłoni. W pełni gładkie nogi można uzyskać poprzez depilację uddepilację łydek i kolan lub samych kolan i samych łydek. W przypadku nadmiernie owłosionych stóp kosmetolog również może skierować na nie światło lasera.  Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą poddać się w salonach depilacji owłosienia znajdującego się w środkowej części ciała, czyli na pośladkach lub na brzuchu.

W gabinetach panuje przyjazna atmosfera oraz intymność, co jest wynikiem kameralności tych miejsc a także podejściem zatrudnionego w nich personelu. Oprócz empatii i zrozumienia pacjenta personel cechuje także profesjonalizm w wykonywaniu zabiegów potwierdzony posiadaniem przez nich certyfikatów z odbytych szkoleń z zakresu obsługi i wykorzystania nowoczesnych laserów do depilacji Light Sheer Duet oraz Light Sheer Duet Desire. W skład salonów depilacji wchodzą kosmetolodzy oraz fizycy medyczni, którzy są specjalistami z zakresu depilacji laserowej. Zabiegi wykonują nie tylko dokładnie, bezpiecznie i skutecznie, ale także przed przystąpieniem do depilacji przeprowadzą szczegółowy wywiad z pacjentem, aby wykluczyć wszelkie możliwe przeciwskazania.

Salony wyposażone są w zaawansowane technologicznie lasery do depilacji, dzięki którym zabieg jest bezbolesny, skuteczny a także bezpieczny dla pacjenta i dający szybko oczekiwane efekty gładkiej skóry. Są to amerykańskie lasery Light Sheer Duet oraz Light Sheer Desire wyprodukowane przez firmę Lumenis, które uzyskały nagrodę w postaci „Laura kosmetologii 2014” i „Laura kosmetologii 2015”. Należą do grupy laserów diodowych emitujących skupioną wiązkę światła, która działa głęboko na skórę i jest pochłaniana przez melaninę. Światło takie niszczy mieszki włosowe a dokładnie macierz włosa w sposób trwały, dzięki czemu włosy nie odrastają.

Krakowski Salon Depilacja.pl umiejscowiony jest w historycznej części miasta na Kazimierzu – w samym jego centrum przy ul. Jakuba. Gabinet mieści się w  Galerii Piękna Agata Kitner na parterze kamienicy mieszkalnej. Pacjenci przyjeżdżający do salonu własnym samochodem mogą zostawić auto na parkingu wzdłuż ulicy, natomiast poruszający się komunikacją miejską powinni wysiąść na przystanku tramwajowym Stradom, gdzie zatrzymują się tramwaje nr 8, 10 lub 18 skąd do przejścia jest zaledwie 400 m lub do drugiej stronie od gabinetu na przystanku Miodowa (linia 3, 19, 24) – również 400 m pieszo. Jadąc do Krakowa pociągiem najlepiej jest wysiąść na dworcu Kraków Główny, skąd do salonu są ok. 3 km, które warto pokonać przez Stare Miasto oglądając przy okazji zabytkową zabudowę miasta. Z gabinetu blisko jest nad brzeg Wisły (niecały kilometr).

Opinie

Depilacja.pl - KrakówOcena: 4.9/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • K

  Bardzo dobrze

  Gorąco polecam! Miła obsługa, zabieg bezbolesny, a efekty są zauważalne już po pierwszej wizycie :) Dodatkowym atutem jest cena, której sprosta każdy budżet.

  Kinga (2020-02-25)

 • A

  Bardzo dobrze

  No naprawdę jestem zadowolona i mogę polecić każdemu kto szuka dobrej depilacji laserowej. Efekty po depilacji są takie jakie oczekiwałam. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra lokalizacja na krakowskim Kazimierzu i ceny, dzięki którym stać mnie było na zabieg

  Aneta (2017-05-04)

 • L

  Bardzo dobrze

  Mnie do tego gabinetu przekonała przede wszystkim wysoka jakość usług. Mają tutaj naprawdę dobry sprzęt – laser do depilacji, dzięki któremu wydepilowałam już znaczą część mojego ciała szybko i prawie bezboleśnie. Z pewnością polecę to miejsce moim przyjaciółkom

  Luiza (2017-05-04)

 • Z

  Bardzo dobrze

  To co najbardziej podoba mi się w tym gabinecie to kameralność tego miejsca. Bardzo miły wystrój, kojący zmysły a obsługa z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Ja i mój chłopak bardzo lubimy tutaj przychodzić i poddawać się depilacji kolejnych części ciała.

  Zadowolona Klientka (2017-05-04)

 • A

  Bardzo dobrze

  bardzo dobra i niedroga depilacja. Polecam.

  Aga (2016-12-22)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 229 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 159 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 159 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Depilacja.pl - Kraków

Jakuba 29 Kraków

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

06:00 - 06:00

Wtorek

06:00 - 06:00

Środa

06:00 - 06:00

Czwartek

06:00 - 06:00

Piątek

06:00 - 06:00

Sobota

06:00 - 06:00

Niedziela

06:00 - 06:00

Dni świąteczne

06:00 - 06:00