O klinice

Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne Derm-Al jest placówką medyczną na mapie Sopotu, gdzie można poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, podologii, transplantacji włosów oraz chirurgii plastycznej.

Historia tego ośrodka ściśle związana jest z działalnością jej macierzystej placówki Centrum Dermatologiczno-Alergicznego Derm-Al, które powstało w 1998 z pomysłu dr n. med. Barbary Sarankiewicz-Konopki i jest odpowiedzą na potrzebę zabiegów odmładzających oraz poprawiających wygląd poprzez ofertę dermatologii estetycznej, którą wyrażały pacjentki przychodzące do centrum.

Zabiegi w Derm-Al wykonywane są przez doświadczonych lekarzy. Znajduje się wśród nich specjalistka dermatologii i wenerologii oraz alergologii i dermatologii estetycznej – dr n. med. Elżbieta Grubska-Suchanek a także specjalistka z zakresu  dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej – lek. med. Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk. Personel jest uzupełniony przez kosmetologa i specjalistę podologii – mgr Monikę Anhalt, która uzyskała prestiżowy tytuł „Mistrza Polski Podologii 2015”. Pracujący tutaj lekarze poza doświadczeniem i bogatymi umiejętnościami zdobytymi podczas praktyki lekarskiej oraz szkoleń i kursów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej w czasie zabiegów kierują się także niezwykłą pasją do tych dziedzin medycyny, dzięki czemu każda pacjentka wyjdzie z gabinetu uśmiechnięta i w pełni zadowolona z efektów. Lekarze placówki udzielają się również naukowo i dydaktycznie, czego przykładem może być prowadzanie na studiach podyplomowych zajęć z zakresu kosmetologii bioestetycznej przez dr n. med. Elżbietę Grubską-Suchanek czy jej funkcja sekretarza Oddziału Morskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Placówka Derm-Al Beauty organizuje w swojej siedzibie szkolenia dla lekarzy z zakresu dermatologii estetycznej, które są prowadzone przez lek. med. Małgorzatę Kaźmierczak-Oleszczuk, specjalistę dermatologii. Lekarze z całej Polski mogą wziąć udział m.in. w szkoleniach złożonych z części teoretycznej i praktycznej z zakresu wypełniania ust lub technik wolumetrycznych.

Derm-Al Beauty posiada w swoich gabinetach certyfikowane oraz działające w najnowszych technologiach urządzenia, które dają bardzo dobre efekty odmładzające oraz poprawiające wygląd skóry. Wśród nich można wymienić urządzenie Pelleve amerykańskiej firmy Ellman posiadające certyfikat medyczny, które za pomocą fal radiowych wygładza zmarszczki na twarzy i szyi czy urządzenie ultradźwiękowe do ujędrniania ciała lub peelingu kawitacyjnego. W badaniu dermatologicznym skóry wykorzystywany jest tutaj natomiast aparat FotoFinder Vexia Gold, działający w technologii cyfrowej, który umożliwia po badaniu zapisanie obrazu do dalszych konsultacji.

Dobre samopoczucie oraz zadowolenie pacjentów i pacjentek ośrodka w czasie zabiegów i podczas oczekiwania na nie to dla pracujących tutaj specjalistów najlepsza pochwała. Aby każdy pacjent wychodził stąd z uśmiechem na twarzy klinika przygotowała kilka udogodnień, dzięki którym warunek ten jest zawsze spełniony, są to m.in.:

 • Dogodna lokalizacja – centrum znajduje się w kompleksie nowoczesnych budynków usługowo-mieszkalnych, w miłej zurbanizowanej okolicy z dużą ilością zieleni, gdzie łatwo dojechać z każdego punktu w Sopocie oraz z innych okolicznych miast.
 • Parking – znajduje się przed budynkiem, w którym mieści się centrum i każdy pacjent może pozostawić na nim swoje auto.
 • Przytulna poczekalnia – pacjenci za zabiegi mogą poczekać w miło urządzanej poczekalni w stonowanej kolorystyce brązu, bieli i czerni, z możliwością obejrzenia telewizji na telewizorze LCD oraz porozmawiania z uprzejmą recepcjonistką.
 • Nowoczesne gabinety – urządzone wygodnie zarówno dla pacjenta jak i dla lekarza z komfortowymi łóżkami i fotelami zabiegowymi, zapewniające pełną intymność.
 • Promocje na zabiegi – są organizowane sukcesywnie w klinice na wybrane zabiegi lub serie zabiegowe.
 • Beauty Program – to autorski program placówki stworzony specjalne dla jej pacjentek, zawierający 4 rodzaje zabiegów, które razem tworzą kompleksowy program odnowy biologicznej.
 • Obsługa w obcych językach – dzięki znajomości przez personel placówki języka angielskiego oraz rosyjskiego obsługiwani są tutaj pacjenci posługujący się tymi językami.

Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne Derm-Al mieści się w dzielnicy Dolny Sopot przy ul. Armii Krajowej. Pacjent przyjeżdżający samochodem może zjechać z Al. Niepodległości w ul. 23 Marca a następnie na rondzie skręcić w ul. Armii Krajowej, gdzie może zostawić auto na parkingu wzdłuż budynku, w którym mieści się placówka. Osoby przyjeżdżające do Sopotu pociągiem powinny wysiąść na stacji Sopot, skąd najkrótszą drogą jest do kliniki zaledwie 900 m pieszo. Korzystający natomiast z Szybkiej Kolei Miejskiej będą mieli również blisko, bo tylko 1 km do przejścia. Dla pacjentów spoza Sopotu klinika ma dobrą lokalizację, jeśli chodzi o zwiedzanie ważnych punktów miasta. Można stąd przejść się spacerkiem na Skwer Kuracyjny (1,2 km), obok niego także do Latarni Morskiej oraz na popularne Molo w Sopocie i nad brzeg Morza Bałtyckiego.

Certyfikaty

2004 Flebologia XXI wieku 2004
Flebologia XXI wieku
2006 XIX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa 2006
XIX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
2005 Współczesne trendy we flebologii 2005
Współczesne trendy we flebologii
2001 Kriochirurgiczne leczenie żylaków kończyn dolnych 2001
Kriochirurgiczne leczenie żylaków kończyn dolnych
1993 Chirurgia laparoskopowa 1993
Chirurgia laparoskopowa
1997 Leczenie obliteracyjne - skleroterapia 1997
Leczenie obliteracyjne - skleroterapia

Opinie

Derm-AlOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • Z

  Bardzo dobrze

  Gabinet poleciała mi moja przyjaciółka, bo miałam problem z brzydkimi cieniami pod oczami odkąd pamiętam. Poddałam się tutaj serii zabiegów z kwasem hialuronowym. Prawie nic nie bolało. Pani doktor zrobiła to bardzo delikatnie i z wprawą. Dziękuje

  Zadowolona Klientka (2017-03-16)

 • I

  Bardzo dobrze

  Super zabiegi na fajnym sprzęcie, ciekawy wystrój sprzyjający odprężeniu i relaksowi oraz uśmiechnięty personel. Zawsze w trakcie zabiegów mogę miło pogawędzić z paniami. Fajnie, że jest parking przed budynkiem, bo zawsze mam zostawić gdzie moje auto.

  Iza (2017-03-16)

 • J

  Bardzo dobrze

  To moje ulubione miejsce! Miałam długo problemy z cerą trądzikową, ale odkąd zaczęłam chodzić do Derm-Al moja cera odżyła a i ja czuję się dużo lepiej. Za przystępną cenę zrobili mi serię zabiegów. Bardzo miły personel i przyjemne wnętrza. Polecam każdemu.

  Julka (2017-03-16)

 • B

  Bardzo dobrze

  Regularnie korzystam z pakietów zabiegów w zakresie odnowy biologicznej i jestem bardzo zadowolona. Panie potrafią idealnie dobrać odpowiednie zabiegi do mojego wieku, kondycji mojej skóry i problemów jakie mam z cerą. Mają wygodne łóżka i zawsze czuję się tutaj zrelaksowana.

  Basia (2017-03-16)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia plastyczna
Plastyka i korekcja powiek
*cena z obie powieki
od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*cena z obie powieki
4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna
*cena z obie powieki
4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
*cena z obie powieki
4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
*cena z obie powieki
4500 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu 4200 zł Umów wizytę
Zmniejszenie płatków uszu
*za jedno ucho
od 1000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu od 1000 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - brzuch od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach od 600 zł Umów wizytę
Laryngologia
Leczenie chrapania metodą Celon
+plus ewentualne podcięcie języczka - 800 zł
od 1000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) 2500 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 1100 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym 900 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym 1300 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym 1300 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster) 1100 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) 1100 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 1100 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym 1100 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust kwasem hialuronowym od 1100 zł do 1300 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing nosa od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing pośladków od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu od 600 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek 1500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 600 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - uda od 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - szyja od 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dekolt od 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz od 400 zł Umów wizytę
Mezoterapia od 300 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym 800 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 500 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 350 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 500 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł do 1200 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem od 700 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 900 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Derm-Al

Armii Krajowej 116/5 Sopot

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Magdalena Roskosz-Stożkowska

lek. med. Magdalena Roskosz-Stożkowska

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Wenerolog

Umów wizytę

lek. med. Marta Walikowska

lek. med. Marta Walikowska

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr n. med. Barbara Sarankiewicz-Konopka

dr n. med. Barbara Sarankiewicz-Konopka

Dermatolog
Dr n. med. Barbara Sarankiewicz-Konopka ukończyła studia medyczne w 1969 roku. Następnie przystąpiła do odbywania specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii, którą ukończyła ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Elżbieta Grubska-Suchanek

dr n. med. Elżbieta Grubska-Suchanek

Alergolog
Dermatolog
Dr n. med. Elżbieta Grubska-Suchanek jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła 1980 roku, otrzymując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Następne lata...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Elżbieta Jasiel-Walikowska

dr n. med. Elżbieta Jasiel-Walikowska

Dermatolog
Dr n. med. Elżbieta Jasiel-Walikowska studia lekarskie ukończyła w 1988 roku. Rozpoczęła pracę jako lekarz medycyny, a także specjalizację w zakresie dermatologii i wenerologii - dzi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr hab. n. med. Marta Chełmińska

dr hab. n. med. Marta Chełmińska

Alergolog
Internista
Dr hab. n. med. Marta Chełmińska lekarzem medycyny została w 1984 roku i od tej pory pomaga swoim pacjentom. W kolejnych latach jej kariera zawodowa rozwijała się prężn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Konrad Chełmiński

dr n. med. Konrad Chełmiński

Alergolog
Laryngolog
Dr n. med. Konrad Chełmiński jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1988 roku. W następnych latach szczególnie skupił się na dziedzinie laryngologii, z k...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Alicja Dzieża

lek. med. Alicja Dzieża

Alergolog
Pediatra
Lek. med. Alicja Dzieża jako lekarz pracuje od 1995 roku. Posiada dwie specjalizacje - w zakresie pediatrii I stopnia, którą zdobyła w 1999 roku oraz z dziedziny alergolo...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Krzysztof Kiciński

lek. med. Krzysztof Kiciński

Laryngolog
Lek. med. Krzysztof Kiciński jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w roku 2002. Kilka lat później został specjalistą z zakresu otolaryngologii, zdając egzamin przed kom...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Elżbieta Bednarczyk

lek. med. Elżbieta Bednarczyk

Chirurg
Lek. med. Elżbieta Bednarczyk to absolwentka studiów medycznych, które ukończyła w 1983 roku, otrzymując dyplom lekarza medycyny i uprawnienia do wykonywania zawodu. Jej domeną stała si...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Krzysztof Orłowski

lek. med. Krzysztof Orłowski

Chirurg
Lek. med. Krzysztof Orłowski to specjalista chirurgii ogólnej. Studia medyczne ukończył w 1997 roku, a następnie rozpoczął specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej. Tytuł specjalisty ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Urszula Stodolska-Koberda

dr n. med. Urszula Stodolska-Koberda

Okulista
Dr n. med. Urszula Stodolska-Koberda ukończyła studia medyczne w 1983 roku. Następne swoje kroki zawodowe skierowała w kierunku okulistyki, z której tytuł specjalizacyjny I stopnia otr...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Małgorzata Oleszczuk

lek. med. Małgorzata Oleszczuk

Dermatolog
Lek. med. Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 1990 roku. Następnie rozwijała swoją zawodową pasję, czyli dziedzinę dermatologii, z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Monika Anhalt

mgr Monika Anhalt

Kosmetolog
Podolog
Mgr Monika Anhalt jest specjalistą podologiem oraz kosmetologiem z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Obecnie pracuje w Centrum Dermatologiczno-Alergologicznym...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n.med. Barbara Chrzanowska

dr n.med. Barbara Chrzanowska

Dr n.med.Barbara Chrzanowska

Umów wizytę

lek Paweł Kiedrzyn

lek Paweł Kiedrzyn

Laryngolog

Umów wizytę