Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art

ul.Chopina 10/1
47-400 Racibórz
     3 opinie o klinice

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art to nowoczesna klinika istniejąca od 2008r., mieszcząca się w Raciborzu, która oferuje swoim pacjentom diagnostykę, leczenie oraz procedury zabiegowe z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej: regeneracyjne, korekcyjne, estetycznej laserochirurgii dermatologicznej, a także zabiegów dermatochirurgicznych.

Każdy pacjent odwiedzający placówkę będzie tutaj traktowany ze szczególną troską i zrozumieniem. Urozmaicona oferta zabiegowa pozwala dobrać sposoby i techniki nie tylko najbardziej odpowiadające wskazaniom medycznym, ale także zapewniające oczekiwane efekty i dostosowane do wieku, typu skóry oraz całości obrazu klinicznego.

Istotne miejsce wśród oferty z zakresu medycyny estetycznej a także dermatologii estetycznej i klinicznej placówki zajmują zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych laserów. Do leczenia blizn różnego pochodzenia, rozstępów i przebarwień skóry wykorzystywany jest tutaj laser frakcyjny CO2. Za jego pomocą przeprowadzane są zabiegi laserowego usuwania blizn, laserowego usuwania rozstępów na brzuchu, na udach czy na piersiach. Tym samym laserem lekarz może wykonać również peeling laserowy twarzy, peeling laserowy dłoni, peeling laserowy ramion a także przeprowadzić laserowy lifting skóry z zakresu laserowego resurfacingu brzucha, laserowego resurfacingu piersi, laserowego resurfacingu czoła oraz laserowego resurfacingu szyi. Do zabiegów laserowych odmładzających należy tutaj także fotoodmładzanie skóry szyi, twarzy i dekoltu.

Laseroterapia jest w klinice stosowana również w przypadku zmian naczyniowych skóry, rumienia czy pajączków. I tak za pomocą lasera naczyniowego lekarz może wykonać zamykanie pajączków, zamykanie naczynek na nosie, zamykanie naczynek na policzkach oraz zamykanie naczynek na szyi. Ponad to za pomocą lasera można usuwać niechciany tatuaż a także nadmierne owłosienie wybranej okolicy, tj. bikini, pach, ud czy brzucha. Placówka jest certyfikowana w zakresie stosowania światowych standardów protekcji skóry podczas zabiegów laserowych.

W ramach medycyny estetycznej zastosowanie znajdują preparaty światowych marek do poprawiania wyglądu skóry, odmładzania, zapobiegania starzeniu oraz intensywnej regeneracji. Ważne miejsce zajmują tutaj zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP, które jest pozyskiwane z krwi pacjenta a następnie separowane w specjalnym systemie oraz podawane w celu biorewitalizacji skóry wybranych okolic – likwidacja zmarszczek, lifting zwiotczałej skóry. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu podane w owłosioną skórę głowy są skutecznym elementem leczenia łysienia, pobudzając macierz włosa do regeneracji. Mało inwazyjny lifting skóry jest wykonowyny z zastosowaniem biozgodnych z ludzkimi tkankami, rozpuszczalnych nici liftingujących. W zależności od rodzaju wskazań:  zarówno u pacjentów z początkowymi cechami starzenia skóry i niewilkimi zmarszczkami, jak i w stadiach bardziej zaawansowanych, z towarzyszącym opadaniem tkanek twarzy- zabieg może być wykonany z zastosowaniem różnego rodzaju nici.

Ponad to w procedurach korekt estetycznych stosowane są preparaty zawierające kwas hialuronowy. Nie tylko spłyca on zmarszczki okolic oczu, czoła, ust i wypełnia bruzdy nosowo-wargowe, ale także można za jego pomocą wymodelować tkanki miękkie twarzy– wolumetria twarzy, korekcja kształtu nosa oraz  modelowanie i korekta wielkości ust. Do innej grupy  należą preparaty toksyny botulinowej. Wykorzystywana jest ona do podnoszenia tkanek twarzy, np. unoszenia kącików ust, podniesienia brwi, czy likwidacji zmarszczek wokół oczu, zmarszczek pionowych czoła oraz zmarszczek znajdujących się na szyi. Toksyna botulinowa stosowana jest również w przypadku występowania innych wskazań: nadmiernego pocenia się okolic dłoni, okolic pach, stóp oraz czoła, bruksizmu.

W zakresie dermatologii Derm&Art oferuje diagnostykę i leczenie chorób infekcyjnych, zapalnych, autoimmunologicznych, łojotokowych i alergicznych skóry, zabiegi laserowego, krio i elektrochirurgicznego usuwania zmian skórnych oraz dermatochirurgiczne. Leczeni są tutaj pacjenci z trądzikiem pospolitym lub młodzieńczym, osoby u których występują brodawki wirusowe i łojotokowe oraz przerośnięte gruczolaki łojowe czy osoby z zespołem  wrastających paznokci.  W klinice wykonywane są dokładne badania dermatoskopowe specjalistycznym sprzętem, a ew. wycinki przesyłane do badania histopatologicznego. Lekarze przeprowadzają również diagnostykę i leczenie rumienia twarzy, naczyniaków gwiaździstych, płaskich, rubinowych zlokalizowanych w różnych okolicach skóry, poszerzonych skórnych naczyń żylnych kończyn dolnych, .

Leczenie i zabiegi przeprowadzają dysponujący dużym doświadczeniem lekarze specjaliści z zakresu dermatologii i wenerologii, oraz medycyny estetycznej. Wykonywane procedury to usługi na światowym poziomie, co obrazują certyfikaty potwierdzające regularny udział w  wielu kongresach, sympozjach i konferencjach oraz kursach prowadzonych przez wiodące ośrodki naukowo-szkoleniowe.

Na wyposażeniu kliniki znajduje się nowoczesny sprzęt i urządzenia wykorzystujące w swoim działaniu innowacyjne technologie, dzięki czemu zabiegi nimi przeprowadzane są bezpieczne, precyzyjne oraz komfortowe. Do takich urządzeń należą:

 • Laser Ultrapulse/Longpulse – to chirurgiczny laser CO2, z możliwością emisji ultrapulsacyjnej, zapewniającej ścisłą kontrolę głębokości ingerencji w tkanki. Wykorzystywany do precyzyjnych zabiegów estetycznej dermatochirurgii skóry.
 • Laser frakcyjny PIXEL CO2 jeden z najbardziej skutecznych systemów do leczenia różnego rodzaju blizn, przebarwień oraz plam soczewicowatych, rozstępów. Jest efektywny w zwiększaniu napięcia, wygładzaniu skóry- spłyca zmarszczki, odmładza i rozjaśnia skórę twarzy. Procedury z jego zastosowaniem mogą być wykonane bezpiecznie w obszarach skóry całego ciała, w tym na delikatnej skórze szyi, dekoltu i dłoni. Stosowanie skojarzone autologicznego osocza bogatopłytkowego dodatkowo stymuluje i przyspiesza proces regeneracji, oraz optymalizuje efekty leczenia. 
 • Cryo6 ZIMMER - Innowacyjny system nawiewowej protekcji skóry podczas zabiegów laserowych
 • Laser Varilite – to urządzenie należące do laserów diodowych naczyniowych wytwarzające promieniowanie o długości fali 532/940 nm. Za jego pomocą można usunąć wszelkie zmiany naczyniowe skóry, tj. naczyniaki, teleangiektazje twarzy, poszerzone skórne naczynia żylne kończyn dolnych. Jest skuteczny w leczeniu przebarwień.
 • Laser Q switch Nd:Yag - to laser krótkoimpulsowy o długości fali 532/1064 nm, wykorzystujący technologię neodymowo-yagową. Za jego pomocą lekarz może bezpiecznie usunąć tatuaż (czarny oraz kolorowy), makijaż permamentny, zredukować przebarwienia skóry.
 • Laser Light Sheer – o długości fali 800 nm, jest laserem diodowym wykorzystywanym do zabiegów laserowej epilacji różnych okolic ciała przy każdym rodzaju karnacji oraz niezależnie od koloru włosów pacjenta.
 • Dermatoskop –  urządzenie służące do nieinwazyjnego badania zmian skórnych. Ma wbudowaną lupę, która powiększa badaną zmianę o 10-20 razy, oraz oświetlenie.
 • Lampa Wooda – to urządzenie emitujące długofalowe promieniowanie nadfioletowe, dzięki któremu, wykorzystując efekt fluorescencji można diagnozować grzybice skóry.
 • System E-Light IPL +RF – to urządzenie łączące intensywne, pulsujące światło z falami radiowymi, wykorzystywane w fotoodmładzaniu (zmniejsza zmarszczki, przebarwienia, zmiany naczyniowe, poprawia napięcie skóry), oraz fotoepilacji. Urządzenie pozwala dostosować odpowiednią długość fali do rodzaju zmiany i fototypu skóry, oraz jest wyposażone w system chłodzenia, dzięki któremu zabieg jest bardziej komfortowy.
 • System Regeneris, Keymed, YcellBio – są to zestawy do pobierania krwi pacjenta, separacji z niej osocza bogatopłytkowego, oraz podawania go w takiej formie w celu regeneracji i odmłodzenia skóry.
 • Sky-Spin CM6-MT – to wirówka horyzontalna do odwirowywania osocza PRP z krwi pacjenta. Działa w 6 różnych programach hamowania i przyspieszania zestawów do separacji osocza.
 • Urządzenie do radiofrekwencji bipolarnej – wykorzystujące dwie czynne elektrody położone blisko siebie na jednej głowicy, co umożliwia kontrolę wielkości obszaru zabiegu. Poprzez wytworzenie energii fal radiowych za pomocą tego urządzenia możliwe jest odmłodzenie skóry w zakresie redukcji zmarszczek czy zmniejszenia wiotkości, a także redukcja tkanki tłuszczowej.
 • Urządzenia firmy Bechtold – to aparaty elektrochirurgiczne i kriochirurgiczne wykorzystywane w zabiegach dermatologicznych i chirurgicznych do usuwania zmian skórnych
 • VeinLite- oświetlacz naczyniowy, światłowodowy. Za jego pomocą można dokładnie zbadać poszerzone naczynia skórne przed ich leczeniem lub zobrazować żyłę przed wkłuciem. Wykorzystywane jest także do mapowania żylaków oraz w zabiegach laserowych venektazji.
 • O2 Jet Clear Spray System – to urządzenie do oksybrazji, czyli złuszczania naskórka wyposażone w dwie końcówki zabiegowe: OXY Jet Peeling – do peelingu wodno-tlenowego oraz OXY Spray – do ciśnieniowej aplikacji kosmetyków.
 • Sapphire Medical – to aparat do nowoczesnej mikrodermabrazji, umożliwiający dostosowanie jej głębokości do typu skóry pacjenta oraz rodzaju zabiegu. Za jego pomocą można wykonać mikrodermabrazję kordunową (z wykorzystaniem kryształów kordunu, wapnia lub soli) oraz mikrodermabrazję diamentową (wykorzystującą głowice ścierne o róźnej gradacji przytwierdzonych ziaren diamentu ).

Derm&Art to placówka posiadająca bardzo dobrą lokalizację w centrum Raciborza. Łatwo tutaj dojechać samochodem, jak i trafić pieszo. Budynek, w którym się mieści jest odnowiony, a gabinety nowocześnie urządzone. Do dyspozycji pacjentów jest komfortowa poczekalnia. Gabinety są jasno oświetlone i nowocześnie umeblowane. W pobliżu znajdują się miejsca parkingowe wzdłuż ulicy, gdzie każdy zmotoryzowany pacjent będzie mógł pozostawić swój samochód. W klinice czeka na pacjentów miły, profesjonalny personel.

 Cennik

Chirurgia ogólna

Operacja wrastających paznokci

od 300 zł do 500 zł

Operacja wycięcia rozległych lub mnogich zmian ze skóry

od 150 zł do 500 zł

Pobranie wycinków skóry

od 150 zł do 200 zł

Laserowe usuwanie blizn

od 300 zł do 900 zł

Wyłyżeczkowanie/zniszczenie zmiany skórnej

od 150 zł do 200 zł

Obliteracja żył śródskórnych kończyn

od 300 zł

Kosmetologia

Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa brody (epilacja)

od 250 zł

Depilacja laserowa szyi (epilacja)

od 250 zł

Depilacja laserowa baków (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa policzków

od 250 zł

Depilacja laserowa uszu (epilacja)

od 250 zł

Depilacja laserowa skroni (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa karku (epilacja)

od 250 zł

Depilacja laserowa pleców (epliacja)

od 300 zł do 350 zł

Depilacja laserowa klatki piersiowej

od 300 zł do 350 zł

Depilacja laserowa piersi

od 300 zł do 350 zł

Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

od 300 zł do 350 zł

Depilacja laserowa bikini (epilacja)

od 250 zł do 300 zł

Depilacja laserowa pośladków

od 250 zł

Depilacja laserowa pach (epilacja)

od 250 zł

Depilacja laserowa przedramion (epilacja)

od 250 zł do 300 zł

Depilacja laserowa ramion (epilacja)

od 250 zł do 300 zł

Depilacja laserowa dłoni (epilacja)

od 300 zł

Depilacja laserowa ud (epilacja)

od 300 zł

Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja)

od 350 zł

Depilacja laserowa kolan (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa stóp (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa łydek (epilacja)

od 250 zł do 300 zł

Depilacja baków światłem pulsacyjnym (IPL)

od 150 zł

Depilacja bikini światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł do 250 zł

Depilacja brody światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja brzucha światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł do 300 zł

Depilacja dłoni światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja karku światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja klatki piersiowej światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł do 300 zł

Depilacja kolan światłem pulsacyjnym (IPL)

od 150 zł

Depilacja łydek światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł do 250 zł

Depilacja piersi światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł do 250 zł

Depilacja pach światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja pleców światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł do 300 zł

Depilacja policzków światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja pośladków światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja przedramion światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja ramion światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł do 250 zł

Depilacja skroni światłem pulsacyjnym (IPL)

od 150 zł

Depilacja stóp światłem pulsacyjnym (IPL)

od 150 zł

Depilacja szyi światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja ud światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł

Depilacja uszu światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja łydek i kolan światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł

Depilacja wąsika (górna warga) światłem pulsacyjnym (IPL)

od 150 zł

Usuwanie rumienia

od 250 zł do 400 zł

Leczenie łysienia

od 350 zł do 700 zł

Leczenie bruksizm

od 600 zł

Peelingi medyczne

od 180 zł do 1800 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach

od 500 zł do 600 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu

od 600 zł do 700 zł

Laserowe usuwanie rozstępów - dół podkolanowy

od 500 zł

Laserowe usuwanie rozstępów łydek

od 600 zł do 700 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach

od 700 zł do 800 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach

od 600 zł do 700 zł

Laserowe usuwanie rozstępów z ramion

od 700 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na udach

od 700 zł do 800 zł

Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek

od 150 zł

Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko

od 100 zł do 120 zł

Zamykanie naczynek - skrzydełka nosa / cały nos

od 200 zł do 250 zł

Zamykanie naczynek na twarzy

od 400 zł do 500 zł

Zamykanie naczynek na policzkach

od 200 zł do 300 zł

Zamykanie naczynek na brodzie

od 250 zł

Zamykanie naczynek na czole

od 200 zł do 300 zł

Zamykanie naczynek na szyi

od 400 zł

Zamykanie naczynek na dekolcie

od 400 zł

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

od 200 zł do 400 zł

Dermapen - twarz

od 550 zł

Dermapen - twarz i szyja

od 1000 zł

Dermapen - dłonie

od 450 zł

Dermapen - skóra głowy

od 500 zł

Dermapen - biust

od 600 zł

Dermapen - blizny/rozstępy

od 400 zł do 600 zł

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)

od 700 zł

Fotoodmładzanie czoła

od 200 zł do 400 zł

Fotoodmładzanie dekoltu

od 200 zł do 600 zł

Fotoodmładzanie dłoni

od 250 zł do 500 zł

Fotoodmładzanie nosa

od 150 zł do 300 zł

Fotoodmładzanie okolic oczu

od 250 zł do 400 zł

Fotoodmładzanie pleców

od 350 zł do 900 zł

Fotoodmładzanie policzków

od 150 zł do 500 zł

Fotoodmładzanie przedramion

od 200 zł do 600 zł

Fotoodmładzanie ramion

od 250 zł do 600 zł

Fotoodmładzanie szyi

od 200 zł do 600 zł

Fotoodmładzanie twarzy

od 300 zł do 800 zł

Fotoodmładzanie twarzy i szyi

od 350 zł do 1200 zł

Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu

od 400 zł do 1700 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 1700 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 600 zł do 1200 zł

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

od 500 zł do 1200 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 500 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 800 zł

Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster)

od 900 zł do 1100 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 1000 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

od 600 zł

Sculptra

od 1000 zł do 1500 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 800 zł do 1000 zł

Laserowy resurfacing brody

od 400 zł

Laserowy resurfacing brzucha

od 900 zł

Laserowy resurfacing czoła

od 500 zł

Laserowy resurfacing dekoltu

od 700 zł

Laserowy resurfacing nosa

od 400 zł

Laserowy resurfacing okolic oczu

od 500 zł do 800 zł

Laserowy resurfacing okolic ust i brody

od 700 zł

Laserowy resurfacing piersi

od 900 zł

Laserowy resurfacing policzków

od 500 zł do 800 zł

Laserowy resurfacing pośladków

od 800 zł

Laserowy resurfacing rąk

od 600 zł

Laserowy resurfacing szyi

od 700 zł

Laserowy resurfacing twarzy

od 900 zł

Laserowy resurfacing twarzy i szyi

od 1400 zł

Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu

od 1900 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1400 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1400 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 1600 zł

Leczenie nadpotliwości czoła botoksem

od 500 zł

Peeling laserowy twarzy

od 800 zł

Peeling laserowy twarzy i szyi

od 1200 zł

Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu

od 1700 zł

Peeling laserowy szyi

od 600 zł

Peeling laserowy dekoltu

od 600 zł

Peeling laserowy dłoni

od 500 zł

Peeling laserowy ramion

od 700 zł

Peeling laserowy przedramion

od 600 zł

Peeling laserowy przedramion i dłoni

od 850 zł

Peeling laserowy pleców

od 900 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting)

od 600 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk

od 600 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja

od 600 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt

od 600 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu

od 600 zł

Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz

od 300 zł do 900 zł

Mezoterapia czynnikami wzrostu CFG

od 350 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 500 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 400 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 400 zł

Podniesienie kącików ust botoksem

od 400 zł

Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie

od 400 zł

Szyja - usuwanie zmarszczek botoxem

od 400 zł do 600 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 500 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 500 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 1
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 2
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 3
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 4
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 5
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 6
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 7
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 8
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 9
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 10
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 11
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 12
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 13
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 14
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 15
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 16
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 17
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 18
Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art - Zdjęcie nr 19

Personel

lek. med. Tomasz Hanslik
lek. med. Tomasz Hanslik

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Tomasz Hanslik jest lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Jest absolwentem Podyplomowej Szkoły...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Renata Skaźnik-Hanslik
lek. med. Renata Skaźnik-Hanslik

Dermatolog
Wenerolog
Lek. med. Renata Skaźnik- Hanslik jest lekarzem specjalistą dermatologiem- wenerologiem. Ukończyła Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W kolejnyc...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Certyfikaty

 lek. med. estetycznej Tomasz Hanslik- dyplom Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
lek. med. estetycznej Tomasz Hanslik- dyplom Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
 XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
 Certyfikat zgodności ze światowymi standardami protekcji skóry podczas zabiegów laserowych
Certyfikat zgodności ze światowymi standardami protekcji skóry podczas zabiegów laserowych
 Medycyna oparta na faktach- Akademia Medyczna w Warszawie
Medycyna oparta na faktach- Akademia Medyczna w Warszawie
 System YcellBio- osocze bogatopłutkowe w medycynie estetycznej NEOREGEN
System YcellBio- osocze bogatopłutkowe w medycynie estetycznej NEOREGEN
 System KEYMED- osocze bobatopłytkowe w medycynie estetycznej KEYMED
System KEYMED- osocze bobatopłytkowe w medycynie estetycznej KEYMED
 Lipoliza iniekcyjna AQUALYX- alternatywa dla liposukckji. Europejskie Centrum Szkoleniowe Ant-Aging. Warszawa
Lipoliza iniekcyjna AQUALYX- alternatywa dla liposukckji. Europejskie Centrum Szkoleniowe Ant-Aging. Warszawa
 Botox- Techniki zaawansowane- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Botox- Techniki zaawansowane- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Botox- Metody leczenie objawów starzenia skóry twarzy- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Botox- Metody leczenie objawów starzenia skóry twarzy- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Botox- Leczenie nadpotliwości- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Botox- Leczenie nadpotliwości- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Mezoterapia igłowa i bezigłowa. Współczesne metody złuszczania powierzchownego i głębokiego - Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Mezoterapia igłowa i bezigłowa. Współczesne metody złuszczania powierzchownego i głębokiego - Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Usuwanie zmian skórnych. Zabiegi skleroterapii-Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Usuwanie zmian skórnych. Zabiegi skleroterapii-Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Skleroterapia w dermatologii estetycznej. Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Skleroterapia w dermatologii estetycznej. Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Metody usuwania włosów i naczyń. Nowoczesne techniki elektrochiturgiczne- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Metody usuwania włosów i naczyń. Nowoczesne techniki elektrochiturgiczne- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 IX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. I Włosko-Polskie Sympozjum Medycyny Estetycznej. Warszawa
IX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. I Włosko-Polskie Sympozjum Medycyny Estetycznej. Warszawa
 X Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. IV Międzynarodowa Konferencja
X Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. IV Międzynarodowa Konferencja "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej". Warszawa
 XI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. V Międzynarodowa Konferencja
XI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. V Międzynarodowa Konferencja "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej". Warszawa
 XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. VII Międzynarodowa Konferencja
XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. VII Międzynarodowa Konferencja "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej". Warszawa
 XIV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. IX Międzynarodowa Konferencja
XIV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i AntiAging. IX Międzynarodowa Konferencja "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej". Warszawa
 VII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
VII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
 VIII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
VIII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
 XI Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
XI Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
 XII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
XII Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging. Warszawa
 Lasery CO2 i terapia fotodynamiczna w praktyce dermatologicznej- Konferencja naukowo-szkoleniowa MEDICA EXPERT. Sandomierz
Lasery CO2 i terapia fotodynamiczna w praktyce dermatologicznej- Konferencja naukowo-szkoleniowa MEDICA EXPERT. Sandomierz
 Śląska Konferencja Medycyny Estetycznej. Katowice
Śląska Konferencja Medycyny Estetycznej. Katowice
 COSMODERM XVII- Konferencja Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
COSMODERM XVII- Konferencja Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
 XIX Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
XIX Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
 Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Warszawa
 Wypełnianie zmarszczek. Modelowanie Twarzy. Techniki z wykorzystaniem kwasu hialuronowego- PRINCESS CROMA Polska
Wypełnianie zmarszczek. Modelowanie Twarzy. Techniki z wykorzystaniem kwasu hialuronowego- PRINCESS CROMA Polska
 Modelowanie twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego StylAge- technika Soft filling- VIVACY LABORATOIRES
Modelowanie twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego StylAge- technika Soft filling- VIVACY LABORATOIRES
 Zastosowanie preparatów Revitacare, R-Fine do mezoterapii- BEAUTYMED AESTHETICS
Zastosowanie preparatów Revitacare, R-Fine do mezoterapii- BEAUTYMED AESTHETICS
 Trwała epilacja, fotoodmładzanie, leczenie przebarwień, cellulitu, trądziku, lifting- CYRANO
Trwała epilacja, fotoodmładzanie, leczenie przebarwień, cellulitu, trądziku, lifting- CYRANO
 Onkologia dermatologiczna- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Onkologia dermatologiczna- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 Diagnostyka histopatologiczna chorób skóry- Klinika Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Diagnostyka histopatologiczna chorób skóry- Klinika Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
 Fotobiologia w dermatologii- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Fotobiologia w dermatologii- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 Choroby autoimmunologiczne skóry- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Choroby autoimmunologiczne skóry- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 Postępy wenerologii- Instytut Wenerologii Akademii Medycznej w Warszawie
Postępy wenerologii- Instytut Wenerologii Akademii Medycznej w Warszawie
 Alergologia w dermatologii- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Alergologia w dermatologii- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 Choroby alergiczne wieku rozwojowego-klinika , diagnostyka i leczenie- Kolegium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Lekarskiegp Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
Choroby alergiczne wieku rozwojowego-klinika , diagnostyka i leczenie- Kolegium Kształcenia Podyplomowego Wydziału Lekarskiegp Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
 Dermatologia dziecięca- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
Dermatologia dziecięca- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie
 Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Katowicach
Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Katowicach "Dermatologia- patomechanizm chorób skóry, a nowoczesne metody leczenia"
 Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Katowicach
Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Katowicach "Zasługi dermatologii dla rozwoju innych dyscyplin medycyny. Sympozjum dermatologii pediatrycznej"
 Konferencja *Kontrowersje w dermatologii
Konferencja *Kontrowersje w dermatologii" cz.I- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 Konferencja *Kontrowersje w dermatologii
Konferencja *Kontrowersje w dermatologii" cz.II- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Chirurgia onkologiczna znamion i nowotworów skóry. Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Chirurgia onkologiczna znamion i nowotworów skóry. Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Diagnostyka dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry. Prezentacja metod elektrochirurgicznych, krioterapii i laseroterapii- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Diagnostyka dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry. Prezentacja metod elektrochirurgicznych, krioterapii i laseroterapii- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Nowoczesne metody złuszczania powierzchniowego i głębokiego skóry. Metody leczenia blizn przerosłych i keloidów- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
Nowoczesne metody złuszczania powierzchniowego i głębokiego skóry. Metody leczenia blizn przerosłych i keloidów- Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED w Łodzi
 Dermatochirurgia- Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medyczsnej we Wrocławiu
Dermatochirurgia- Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medyczsnej we Wrocławiu
 Postępy w leczeniu grzybic skóry, paznokci i błon śluzowych- Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu
Postępy w leczeniu grzybic skóry, paznokci i błon śluzowych- Wydział Lekarski Kształcenia Podyplomowego- Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu
 Dermatochirurgia Estetyczna- X Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Warszawa
Dermatochirurgia Estetyczna- X Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Warszawa
 Peelingi dermatologiczne. Techniki implantacji kwasu hialuronowego- Szkolenie Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Warszawa
Peelingi dermatologiczne. Techniki implantacji kwasu hialuronowego- Szkolenie Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Warszawa
 Warsztaty mikologiczne- Katedra i Zakład Mikrobiologii i Immunologii Śląskiej Akademii Medycznej. Zabrze
Warsztaty mikologiczne- Katedra i Zakład Mikrobiologii i Immunologii Śląskiej Akademii Medycznej. Zabrze
 Alergologia w Dermatologii- Oddział Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie
Alergologia w Dermatologii- Oddział Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie
 Diagnostyka i leczenie chorób alergicznych skóry- Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Katowice
Diagnostyka i leczenie chorób alergicznych skóry- Konferencja Naukowo- Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Katowice
 II Konferencja Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Alergologicznego
II Konferencja Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Alergologicznego "Alergia- od kliniki do praktyki". Wisła
 Warsztaty alergologiczne Polskiego Towarzystwa Zwalczania Chorób Alergicznych- Oddział w Pszczynie
Warsztaty alergologiczne Polskiego Towarzystwa Zwalczania Chorób Alergicznych- Oddział w Pszczynie
 XXVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Wrocław
XXVII Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Wrocław
 XXVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Bydgoszcz
XXVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Bydgoszcz
 XXIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Poznań
XXIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Poznań
 XXX Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Kraków
XXX Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Kraków
 Sympozjum naukowo- szkoleniowe
Sympozjum naukowo- szkoleniowe "Skóra zwierciadłem wnętrza człowieka i jego zdrowia"- Katedra i Klinika Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
 Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe
Sympozjum Naukowo- Szkoleniowe "Aspekt medyczny i komplementarny leczenia wybranych chorób skóry. Współczesne osiągnięcia dermatologii estetycznej"- Katedra i Klinika Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Opinie

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&ArtOcena: 4.9/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Baśka

leczę się tutaj od killku miesięcy i jestem zadowolona z efektów. Twarz wygląda dużo lepiej, lekarze przemili i dobrzy w tym co robią. Nie czeka sie długo na wizyte, dobre ceny.

Ocena: Bardzo dobrze

Agnieszka

Lekarze naprawdę znają się tutaj na rzeczy i wiedzą co robią. Dzięki zabiegom laserowym na które tu chodziłam pozbyłam się brzydkich przebarwień na twarzy. Trochę bolało ale warto było bo efekt jest naprawdę zadowalający – już prawie zapomniałam że kiedyś tak wyglądałam.

Ocena: Bardzo dobrze

Robert

Czysto, jasno miło przyjemnie. Nic dodać nic ująć. Bardzo dobrze się tu czułem czekając na zabieg jak i w czasie jego trwania. Mają bardzo dobry sprzęt laserowy, który świetnie usunął moje blizny i chyba jeszcze poddam się odmładzaniu skóry na twarzy.

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:
+48 32...pokaż numer

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 19:00

Wtorek

08:00 - 19:00

Środa

08:00 - 19:00

Czwartek

08:00 - 19:00

Piątek

08:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI