DERMAvita

DERMAvita

ul.Piłsudskiego 30 lok. U8
05-120 Legionowo
     5 opinii o klinice

Gabinet Dermatologiczny DERMAvita znajdujący się w Legionowie oferuje zabiegi z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej. Skóra każdej pacjentki jest tutaj poddawana kompleksowemu badaniu i leczeniu z uwzględnieniem zabiegów odmładzających i upiększających.

Gabinet został założony przez lek. med. Aleksandrę Błazik i jest realizacją idei stworzenia w jednym miejscu i w jednym czasie usług, które będą zarówno leczyć , jak i poprawiać wygląd skóry twarzy i ciała pacjentki w każdym wieku.

Pacjentki w DERMAvita są przyjmowane przez wykwalifikowanych lekarzy dermatologów, którzy posiadają pierwsze i drugie stopnie specjalizacji w zakresie tej dziedziny. Ich wieloletnie doświadczenie kliniczne, np. w Szpitalu Dermatologicznym w Warszawie lub na Oddziale Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu przekłada się tutaj na profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług. Potwierdzeniem tej jakości zabiegów może być także członkostwo m.in. w polskim Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych czy w zagranicznym International Dermoscopy Society. Istotne są również liczne certyfikaty i zaświadczenia, dzięki którym możliwy jest tutaj szeroki wachlarz usług z zakresu nowoczesnej dermatologii i medycyny estetycznej. Wśród nich można więc wymienić:

  • certyfikat „uczestnictwa w warsztatach szkoleniowych z zakresu stosowania wypełniacza Radiesse – preparatu na bazie hydroksyapatytu wapnia do korekcji tkanki miękkiej, prowadzonych przez Dr Iwonę Radziejewską-Chomę”, w których wzięła udział lek. med. Aleksandra Błazik w Warszawie w 2014 roku,
  • Certyfikat Master z zakresu Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, który uzyskała lek. med. Aleksandra Błazik w Warszawie w 2013 roku po ukończeniu cyklu szkoleniowego z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej – certyfikat ten potwierdza wysoki poziom wiedzy i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej,
  • certyfikat uczestnictwa w szkoleniu pt. „Toksyna botulinowa – poziom zaawansowany. Zaawansowane techniki zastosowania toksyny botulinowej typu A w obrębie 2/3 dolnej części twarzy, szyi i dekoltu. Metodyka, dawki i technika wstrzyknięć toksyny w różnych postaciach nadmiernej potliwości. Mezobotox.”, w którym wzięła udział lek. med. Aleksandra Błazik w Warszawie w 2013 roku.

Gabinet rozwinął się dzięki udziale m.in. Unii Europejskiej i stworzonego przez nią Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z którego środki na dofinansowanie zostały przekazane w 2013 roku w ramach projektu pt. „Zwiększenie konkurencyjności Poradni Dermatologicznej poprzez wdrożenie nowych technologii w zakresie dermatologii”.

W zakresie dermatologii ogólnej, dermatologii estetycznej oraz medycyny estetycznej wykorzystywany jest w gabinecie DERMAvita specjalistyczny sprzęt cenionych światowych producentów, dzięki któremu zabiegi są bezpieczne i komfortowe dla pacjentów. Jest to m.in. urządzenie Infini do przeprowadzania igłowego termoliftingu RF, czyli odmłodzenia skóry (połączenie działania fal radiowych, lasera frakcyjnego oraz mikronakłuwania), laser KTP 532nm Lasering Velure S5 wykorzystywany w zamykaniu rozszerzonych naczynek oraz urządzenie do elektrokoagulacji, czyli wypalania prądem elektrycznym zmian skórnych a także urządzenie do krioterapii wykorzystujące ciekły azot do zamrażania zmiany skórnej. W diagnostyce zmian skórnych wykorzystywany jest tutaj natomiast dermatoskop, który powiększa o 10x badaną zmianę oświetlając ją dodatkowo światłem kołowo spolaryzowanym.

Aby każdy pacjent w tym gabinecie czuł się niezwykle komfortowo i mile wspominał czas spędzony tutaj na wizytach i zabiegach, DERMAvita przygotowała ułatwienia i udogodnienia, z których można wymienić:

  • Dogodną lokalizację – gabinet mieści się w centrum Legionowa, w części dobrze zurbanizowanej oraz skomunikowanej. Nie brakuje tutaj zielni a niewątpliwym atutem jest bliskość do sklepów czy na przystanek autobusowy.
  • Nowoczesny budynek – gabinet mieści się w nowoczesnym budynku usługowo-mieszkalnym na parterze, do którego wchodzi się prosto z chodnika, co umożliwia skorzystanie z jego usług osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.
  • Stylowe wnętrza – poczekalnia i gabinety są urządzone z klasą  a jednocześnie bardzo nowocześnie. Dominuje tutaj przyjemna kolorystyka granatu, czerni, bieli  oraz jasnego brązu na meblach. Ciekawa aranżacja ścian i subtelne oświetlenie idzie w parze z wygodą foteli zabiegowych.
  • Bezpłatny parking – znajduje się tuż przy budynku, w którym mieści się gabinet i mogą na nim bezpieczne zostawić swój samochód pacjenci.
  • Promocje – na wybrane przez gabinet zabiegi obowiązują co jakiś czas ceny promocyjne, dzięki czemu każda klientka może skorzystać taniej z ulubionego zabiegu.
  • Płatność elektroniczna – dzięki posiadanemu przez gabinet terminalowi, pacjenci mają tutaj możliwość płatności kartą za usługi i zabiegi.

Gabinet Dermatologiczny DERMAvita znajduje się Legionowie pod Warszawą przy ul. Józefa Piłsudskiego. Jest to samo centrum Legionowa a więc łatwy jest tutaj dojazd z każdej strony. Bliskość Warszawy czyni ten gabinet niezwykle atrakcyjnym dla warszawiaków oraz dla osób przyjezdnych z całej Polski. Pacjenci poruszający się samochodem powinni zjechać z drogi krajowej nr 61w ul. Generała Sowińskiego, którą dostaną się na rondzie do ul. Piłsudskiego. Na najbliższy przystanek autobusowy Urząd Miasta 03 docierają autobusy linii 723, 731, L10 oraz N63, z którego do gabinetu jest zaledwie 40 m. Do Legionowa można dostać się również pociągiem, wysiadając na stacji PKP Legionowo i przechodząc przez samo jego centrum ok. 1,2 km oglądając po drodze starą zabudowę miasta. Z gabinetu niedaleko jest do miejskich miejsc zielonych, np. do Parku Jana Pawła II to tylko 300 m, natomiast do Parku Miejskiego NSZZ Solidarność to 350 m piechotą.Cennik

Kosmetologia

Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek

od 120 zł

Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko

od 120 zł

Zamykanie naczynek - skrzydełka nosa / cały nos

od 200 zł do 300 zł

Zamykanie naczynek na twarzy

od 400 zł

Zamykanie naczynek na policzkach

od 300 zł

Zamykanie naczynek na brodzie

od 200 zł

Zamykanie naczynek na czole

od 300 zł

Zamykanie naczynek na szyi

od 300 zł

Zamykanie naczynek na dekolcie

od 400 zł

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

od 300 zł do 520 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 900 zł do 1800 zł

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

od 900 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 900 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 900 zł

Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster)

od 520 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

od 900 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 900 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 900 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1300 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 450 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 250 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 250 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 450 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 450 zł

Podniesienie kącików ust botoksem

od 300 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

DERMAvita - Zdjęcie nr 1
DERMAvita - Zdjęcie nr 2
DERMAvita - Zdjęcie nr 3
DERMAvita - Zdjęcie nr 4
DERMAvita - Zdjęcie nr 5
DERMAvita - Zdjęcie nr 6
DERMAvita - Zdjęcie nr 7
DERMAvita - Zdjęcie nr 8

Personel

Lek. med.  Aleksandra Błazik
Lek. med. Aleksandra Błazik

Dermatolog
Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyłam w 1991 roku. W 1996 roku uzyskałam Specjalizację I st. z dermatologii , a II st. w 2006 roku. W lecznictwie szpita...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Certyfikaty

 001
001
 14
14
 13
13
 12
12
 11
11
 10
10
 09
09
 08
08
 07
07
 06
06
 05
05
 04
04
 03
03
 02
02
 01
01
 15
15

Opinie

DERMAvitaOcena: 4.9/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Madzia

Najlepszy gabinet kosmetyczny w Legionowie. Mają bardzo dobre ceny , profesjonalny zespól. A przede wszystkim są blisko :-). Polecam wszystkim Paniom w okolicy

Ocena: Dobrze

Ania

Ładny wystrój, świeżo, nowocześnie i czysto! To miejsce, gdzie można nie tylko skorzystać z zabiegów na wysokim poziomie ale także miło się zrelaksować i poczuć jak w domu przez atmosferę i wystrój. Polecam każdej pani i każdemu panu . ja korzystam regularnie.

Ocena: Bardzo dobrze

Emma

Jestem stała klientką gabinetu i bardzo cenie sobie tutaj przyjazną i miłą atmosferę, którą tworzy pani doktor, jak i samo miejsce. Lokalizacja też bardzo mi odpowiada i można podjechać autobusem praktycznie pod drzwi gabinetu. Naprawdę super, polecam!

Ocena: Bardzo dobrze

Izabela

Jestem stała klientką gabinetu i bardzo cenie sobie tutaj przyjazną i miłą atmosferę, którą tworzy pani doktor, jak i samo miejsce. Lokalizacja też bardzo mi odpowiada i można podjechać autobusem praktycznie pod drzwi gabinetu. Naprawdę super, polecam!

Ocena: Bardzo dobrze

Justyna

Fajny kameralny gabinet. Robią wszystko co potrzeba, żeby dobrze wyglądać z problematyczną cerą. Super, że można płacić kartą, bo nie we wszystkich takich gabinetach jest to możliwe. Budynek jest nowoczesny, więc jest czysto, ładnie i miło.

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:
pokaż numer

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 14:00

Wtorek

15:00 - 20:00

Środa

15:00 - 20:00

Czwartek

11:00 - 14:00

Piątek

15:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI