Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

ul.Wąwozowa 8 lok. 7B
02-796 Warszawa
     4 opinie o klinice

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite jest nowoczesną warszawską kliniką zajmującą się poprawą urody i wyglądu. Placówka swoje pacjentki przyjmuje od 1999 roku a jej specjalnością są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, dermatologii i medycyny estetycznej oraz ginekologii plastycznej. Można tutaj również wymodelować sylwetkę za pomocą nowoczesnych urządzeń oraz poddać się zabiegom laserowym na ciało.

Centrum Elite posiada dwa oddziały zlokalizowane w różnych miejscach Warszawy, dzięki czemu z jej usług łatwo jest skorzystać pacjentom z różnych części miasta oraz przyjezdnym. W eleganckim wnętrzu wykonywane są tutaj zabiegi na twarz i ciało za pomocą nowoczesnych technologii, w których działają urządzenia zakupione przez klinikę w celu innowacyjności, sprawności i bezpieczeństwa zabiegów.

W klinice na wysokim poziomie dostępne są zabiegi modelujące sylwetkę. Wykorzystywana jest tutaj m.in. liposukcja laserowa SlimLipo, dzięki której pacjentka może pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą światła laserowego, które przyczynia się do jej rozpuszczenia. Odessany tłuszcz może być ponownie wykorzystany. W tym celu przenosi się go do nowoczesnej wirówki Adivive, która separuje tkankę tłuszczową i uwalnia z niej komórki macierzyste. Tak przygotowana tkanka jest następnie wykorzystywana w zabiegach wypełniania wybranych okolic ciała z zakresu lipofillingu ust, lipofillingu twarzy, lipofillingu dłoni oraz wypełniania pośladków i piersi. Innym sposobem na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wyszczuplenie sylwetki jest w Elite zabieg urządzeniem laserowym Sculpsure, działającym na tłuszcz poprzez skórę za pomocą dwóch głowic wydzielających wiązkę laserową.

Za pomocą lasera lekarze przeprowadzają tutaj również zabiegi poprawiające kondycję i wygląd skóry. Stosowany jest laser Fraxel re:store w celu fotoodmładzania twarzy, fotoodmładzania pleców, fotoodmładzania ramion lub dłoni. Za jego pomocą można także ujędrnić zwiotczałą skórę w różnych miejscach ciała oraz zredukować zmarszczki znajdujące się na twarzy. Laserowo zredukować można również blizny oraz pozbyć się rozstępów z piersi, pośladków, ud a także z brzucha czy ramion.

Na wiotką skórę stosowany jest tutaj lifting operacyjny twarzy oraz lifting operacyjny szyi a inną jego formą jest lifting nieinwazyjny i nieoperacyjny za pomocą ultradźwięków, które wydzielanie są poprzez urządzenie Ultraformer III.

Nowoczesne są tutaj również metody leczenia nadmiernej potliwości. Za pomocą wiązki elektromagnetycznej pacjent bądź pacjentka mogą pozbyć się uciążliwego pocenia z okolic pach, dłoni czy stóp. W tym celu wykorzystywane jest urządzenie MiraDry. Alternatywą są zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej leczące nadpotliwość dłoni, pach oraz stóp.

Dla kobiet oferowane są w Elite zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, które mogą być dopełnieniem zabiegów na skórę oraz modelujących ciało. Wykorzystywany jest tutaj laser MonaLisa Touch do laserowej rewitalizacji pochwy, laserowej labioplastyki warg sromowych mniejszych oraz do laserowej plastyki przedsionka pochwy.

Personel kliniki tworzą doświadczeni i pełni pasji lekarze, w których rękach każdy pacjent będzie czuł się bezpiecznie. Jest wśród nich specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, specjaliści chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii dziecięcej a także dermatologii i wenerologii. Ich grono powiększają lekarze medycyny estetycznej oraz anestezjolog, ginekolog i lekarz medycyny rodzinnej. Bogate doświadczenie lekarzy zdobyte w renomowanych klinikach i ośrodkach medycznych w kraju przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez nich usług. Dodatkowe umiejętności w swoich dziedzinach medycyny zdobywali także na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach, z których posiadają certyfikaty i zaświadczenia.

Klinika Elite może poszczycić się mianem centrum szkoleniowego dwóch innowacyjnych metod wyszczuplających i redukujących nadmiar tkanki tłuszczowej. Posiada certyfikat nadany przez firmę Palomar w Warszawie w 2012 roku potwierdzający, iż „Elite Centrum Laseroterapii jest centrum szkoleniowym urządzenia do liposukcji laserowej SlimLipo Palomar Medical”. Drugi certyfikat nadany w Warszawie w 2014 roku potwierdza, iż „Dr Konrad Januszek Elite Centrum Laseroterapii jest certyfikowanym szkoleniowcem w zakresie technicznym i aplikacyjnym systemu Adivive”.

W 2011 roku klinice Elite zostało przyznane wyróżnienie „Złoty Partner 2011 Weyergans & HAS – MED” w kategorii gabinet kosmetyczny w czasie IV Ogólnopolskiej Konferencji Weyergans High Care w Jaworze. Wyróżnienie zostało przyznane za profesjonalizm i wysoki poziom usług.

W gabinetach kliniki pracujący tu lekarze posługują się markowym sprzętem medycznym najlepszych światowych producentów. Wśród tych urządzeń można wymienić aparaty do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i wyszczuplania, tj. aparat do lipolizy laserowej  Palomar SlimLipo 3D, aparat do liposukcji wodnej Body Jet, laser Sculpsure oraz urządzenie laserowe Accent Ultra V Shape czy aparat wykorzystujący fale dźwiękowe New Ultra Shape VDF. Wiele zabiegów jest tutaj przeprowadzanych także za pomocą laserów, tj. lasera Q-switch do usuwania tatuaży, lasera Cutera do zamykania naczynek, lasera Mona Lisa Touch do odmładzania pochwy i leczenia nietrzymania moczu oraz lasera Vectus do trwałego usuwania owłosienia. W celu pobierania tkanki tłuszczowej i wypełniania nią zapadniętych okolic i tkanek ciała wykorzystywana jest tutaj nowoczesna wirówka Adivive, natomiast do nieinwazyjnego liftingu ultradźwiękami Ultraformer III. Jednym z urządzeń działających tutaj w nowoczesnej technologii jest aparat MiraDry do permanentnego usuwania nadmiernej potliwości.

Elite to miejsce niezwykłe nie tylko ze względu na światowy poziom usług, odpowiednio przygotowaną kadrę i certyfikowany sprzęt medyczny ale także poprzez klimatyczne wnętrza i inne udogodnienia, które czekają tutaj na każdego pacjenta:

 • Dogodna lokalizacja – dwie placówki kliniki znajdują się w różnych częściach miasta jedna w centrum a druga na obrzeżach Warszawy, dzięki czemu pacjent może wybrać placówkę, do której jest mu najbliżej.
 • Parking – umiejscowiony jest przed wejściem do budynku, w którym znajduje się klinika Elite wzdłuż ulicy i może pomieścić kilkadziesiąt aut.
 • Stylowa poczekalnia i korytarze – po wejściu do kliniki na pacjentów czeka przestronna poczekalnia urządzona w eleganckim stylu, z wygodną kanapą, licznym oświetleniem oraz elementami dekoracyjnymi w postaci żywych ciętych kwiatów. Korytarze również są szerokie i wygodne z ciekawymi elementami dekoracyjnymi. Na ścianach znajdują się tutaj eleganckie tapety w stylowe wzory. W oczekiwaniu na zabiegi można obejrzeć telewizję.
 • Gabinety zabiegowe – z wygodnymi łóżkami, miłą dekoracją oraz pełnym wyposażeniem sprzętowym.
 • Pomieszczenie wypoczynkowe – to pokój przeznaczony dla pacjentów, którzy wymagają odpoczynku i intymności po zabiegach.
 • Promocje – klinika organizuje dla swoich pacjentów regularnie promocje na wybrane zabiegi na ciało i twarz.
 • Bony podarunkowe – można je wykupić w klinice jako prezent dla bliskiej osoby na określoną kwotę lub wybrany zabieg.
 • Zabiegi na raty – dzięki podpisanej przez klinikę umowie z MediRatami każdy pacjent może zaciągnąć pożyczkę medyczną na wybrany przez siebie zabieg w Elite.

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite mieści się w Warszawie przy ul. Wąwozowej w dzielnicy Kabaty. Są to bogato zagospodarowane i zurbanizowane obrzeża miasta z dużą ilością osiedli mieszkalnych. Zmotoryzowani pacjenci zjeżdżając z głównej drogi Alei Komisji Edukacji Narodowej w ul. Wąwozową mogą zatrzymać się tutaj na parkingu na kilkadziesiąt aut wzdłuż ulicy, znajdującym się przed budynkiem, w którym mieści się klinika. Osoby poruszające się po mieście autobusami powinny wysiąść na przystanku Metro Kabaty 03 i przejść odcinek niecałych 100 m, natomiast z najbliższego przystanku metra Kabaty jest tutaj niecałe 300 m. Z Elite niedaleko także do Lotniska Chopina – ok. 10 km, które można pokonać samochodem lub autobusem jeżdżącym co 10 minut w stronę kliniki. Pacjenci, którzy chcą  pospacerować wśród zieleni mogą z Elite udać się na Tereny Zielone STP, do których jest zaledwie 800 metrów pieszo.Cennik

Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych

od 5000 zł

Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy)

od 3500 zł

Liposukcja wzgórka łonowego

od 3000 zł

Operacja plastyczna tylnej ściany pochwy i krocza

od 3000 zł

Chirurgia ogólna

Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy

od 500 zł

Wycięcie znamienia skórnego - twarz

od 500 zł

Wycięcie znamienia skórnego - inne

od 400 zł

Plastyka blizn

od 2000 zł

Operacja wycięcia rozległych lub mnogich zmian ze skóry

od 1000 zł

Operacja wycięcia tłuszczaka z plastyką powłok

od 2000 zł

Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym

od 200 zł do 600 zł

Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm

od 400 zł

Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm

od 400 zł

Radykalne wycięcie powyżej 4 zmian skóry

od 1500 zł

Usunięcie guzów tkanek miękkich

od 400 zł

Usunięcie kaszaka

od 500 zł

Laserowe usuwanie blizn

od 200 zł

Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm

od 400 zł

Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm

od 400 zł

Wycięcie zmiany skórnej na twarzy (bez działań naprawczych i rekonstrukcyjnych)

od 500 zł

Wycięcie znamienia barwnikowego dużego

od 400 zł

Wycięcie znamienia barwnikowego małego

od 400 zł

Wyłyżeczkowanie/zniszczenie zmiany skórnej

od 200 zł

Chirurgia plastyczna

Ginekomastia gruczołowa

od 5000 zł

Ginekomastia tłuszczowa

od 5500 zł

Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa

od 5000 zł

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

od 3500 zł do 4000 zł

Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna

od 4500 zł do 5500 zł

Plastyka powiek dolnych i górnych

od 8000 zł

Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

od 3500 zł

Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

od 4500 zł

Plastyka powiek dolnych i górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

od 7000 zł

Korekcja odstających uszu

od 3500 zł do 4000 zł

Zmniejszenie płatków uszu

od 2000 zł

Lifting operacyjny twarzy

od 8000 zł

Lifting operacyjny szyi

od 8000 zł

Lifting operacyjny twarzy i szyi

od 12000 zł

Nici Silhouette Lift - lifting twarzy

od 2000 zł

Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 2000 zł

Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 3500 zł

Implanty policzków

od 6000 zł

Implant podbródka

od 6000 zł

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki

Modelowanie pośladków własnym tłuszczem (lipofilling)

od 8000 zł

Plastyka ramion (lifting chirurgiczny)

od 6500 zł

Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

od 9000 zł do 13000 zł

Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 3000 zł

Chirurgia plastyczna piersi

Mastopeksja – zabieg podniesienia piersi – lifting biustu

od 8000 zł do 10000 zł

Powiększanie piersi implantem okrągłym

od 14000 zł do 16000 zł

Powiększanie piersi implantem anatomicznym

od 18000 zł

Wymiana implantów piersiowych

od 10000 zł do 12000 zł

Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 14000 zł

Powiększanie piersi

od 1400 zł do 18000 zł

Rekonstrukcja piersi po mastektomii

od 15000 zł

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)

od 11000 zł do 13000 zł

Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja

Klasyczna liposukcja brzucha

od 8000 zł do 9000 zł

Ginekologia plastyczna, estetyczna

Powiększenie warg sromowych preparatami hialuronowymi

od 1000 zł

Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G)

od 2000 zł

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

od 1900 zł

Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych

od 3500 zł do 5000 zł

Laserowa rewitalizacja pochwy

od 1900 zł

Laserowa plastyka przedsionka pochwy

od 2500 zł

Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym

od 1400 zł

Labioplastyka laserowa z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka)

od 4000 zł

Redukcja napletka łechtaczki

od 1500 zł

Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza

od 3000 zł

Kosmetologia

Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa brody (epilacja)

od 250 zł

Depilacja laserowa szyi (epilacja)

od 250 zł

Depilacja laserowa baków (epilacja)

od 250 zł

Depilacja laserowa policzków

od 150 zł

Depilacja laserowa uszu (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa skroni (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa karku (epilacja)

od 300 zł

Depilacja laserowa pleców (epliacja)

od 450 zł do 590 zł

Depilacja laserowa klatki piersiowej

od 450 zł

Depilacja laserowa piersi

od 100 zł

Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

od 400 zł

Depilacja laserowa bikini (epilacja)

od 350 zł do 450 zł

Depilacja laserowa pośladków

od 300 zł do 400 zł

Depilacja laserowa pach (epilacja)

od 250 zł do 300 zł

Depilacja laserowa przedramion (epilacja)

od 300 zł

Depilacja laserowa ramion (epilacja)

od 300 zł

Depilacja laserowa dłoni (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa ud (epilacja)

od 550 zł

Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja)

od 450 zł

Depilacja laserowa kolan (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa stóp (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa łydek (epilacja)

od 550 zł

Depilacja baków światłem pulsacyjnym (IPL)

od 190 zł

Depilacja bikini światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł do 350 zł

Depilacja brody światłem pulsacyjnym (IPL)

od 190 zł

Depilacja brzucha światłem pulsacyjnym (IPL)

od 300 zł

Depilacja dłoni światłem pulsacyjnym (IPL)

od 100 zł

Depilacja karku światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja klatki piersiowej światłem pulsacyjnym (IPL)

od 350 zł

Depilacja kolan światłem pulsacyjnym (IPL)

od 100 zł

Depilacja łydek światłem pulsacyjnym (IPL)

od 350 zł

Depilacja piersi światłem pulsacyjnym (IPL)

od 50 zł

Depilacja pach światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja pleców światłem pulsacyjnym (IPL)

od 400 zł

Depilacja policzków światłem pulsacyjnym (IPL)

od 100 zł

Depilacja pośladków światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł do 350 zł

Depilacja przedramion światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł

Depilacja ramion światłem pulsacyjnym (IPL)

od 250 zł

Depilacja skroni światłem pulsacyjnym (IPL)

od 50 zł

Depilacja stóp światłem pulsacyjnym (IPL)

od 50 zł

Depilacja szyi światłem pulsacyjnym (IPL)

od 100 zł

Depilacja ud światłem pulsacyjnym (IPL)

od 450 zł

Depilacja łydek i kolan światłem pulsacyjnym (IPL)

od 350 zł

Depilacja wąsika (górna warga) światłem pulsacyjnym (IPL)

od 150 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach

od 200 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu

od 200 zł

Laserowe usuwanie rozstępów - dół podkolanowy

od 200 zł

Laserowe usuwanie rozstępów łydek

od 200 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach

od 200 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach

od 200 zł

Laserowe usuwanie rozstępów z ramion

od 200 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na udach

od 200 zł

Lipoliza laserowa bioder

od 5500 zł do 6000 zł

Lipoliza laserowa brzucha

od 8000 zł do 9000 zł

Lipoliza laserowa kolan

od 4500 zł do 5000 zł

Lipoliza laserowa pleców

od 5500 zł

Lipoliza laserowa podbródka

od 4000 zł

Lipoliza laserowa pośladków

od 5500 zł

Lipoliza laserowa (pseudoginekomastia)

od 5500 zł

Lipoliza laserowa ramion

od 5000 zł

Lipoliza laserowa talii

od 6000 zł

Lipoliza laserowa ud

od 5500 zł do 6000 zł

Lipoliza laserowa łydek

od 5000 zł

Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek

od 200 zł

Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko

od 200 zł

Zamykanie naczynek - skrzydełka nosa / cały nos

od 200 zł

Zamykanie naczynek na twarzy

od 200 zł do 600 zł

Zamykanie naczynek na policzkach

od 200 zł

Zamykanie naczynek na brodzie

od 200 zł

Zamykanie naczynek na czole

od 200 zł

Zamykanie naczynek na szyi

od 200 zł

Zamykanie naczynek na dekolcie

od 200 zł

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

od 400 zł

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)

od 2500 zł

Fotoodmładzanie czoła

od 1000 zł

Fotoodmładzanie dekoltu

od 1500 zł

Fotoodmładzanie dłoni

od 1000 zł

Fotoodmładzanie nosa

od 300 zł

Fotoodmładzanie okolic oczu

od 800 zł

Fotoodmładzanie pleców

od 200 zł

Fotoodmładzanie policzków

od 1000 zł do 1500 zł

Fotoodmładzanie przedramion

od 200 zł

Fotoodmładzanie ramion

od 200 zł

Fotoodmładzanie szyi

od 1500 zł

Fotoodmładzanie twarzy

od 2500 zł

Fotoodmładzanie twarzy i szyi

od 3500 zł

Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu

od 4000 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 1100 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 1200 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 1200 zł

Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster)

od 700 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 1100 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

od 1100 zł

Sculptra

od 1800 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

od 1100 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 1100 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1800 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1800 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 1800 zł

Peeling laserowy twarzy

od 600 zł

Peeling laserowy twarzy i szyi

od 1000 zł

Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu

od 1400 zł

Peeling laserowy szyi

od 500 zł

Peeling laserowy dekoltu

od 600 zł

Peeling laserowy dłoni

od 200 zł

Peeling laserowy ramion

od 200 zł

Peeling laserowy przedramion

od 200 zł

Peeling laserowy przedramion i dłoni

od 200 zł

Peeling laserowy pleców

od 200 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting)

od 2500 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja

od 2500 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt

od 2500 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 700 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 700 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 700 zł

Podniesienie kącików ust botoksem

od 700 zł

Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie

od 700 zł

Szyja - usuwanie zmarszczek botoxem

od 700 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 700 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 700 zł

Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry

od 350 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Zdjęcie nr 1
Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Zdjęcie nr 2
Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Zdjęcie nr 3
Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Zdjęcie nr 4
Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Zdjęcie nr 5
Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Zdjęcie nr 6

Personel

mgr Karolina Borkowska
mgr Karolina Borkowska

Dietetyk
psychodietetyk
Mgr Karolina Borkowska ukończyła Dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz Psychodietetykę w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Dodatkowe umieję...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Konrad Januszek
lek. med. Konrad Januszek

Specjalista chirurgii ogólnej
Specjalista chirurgii plastycznej
Lek. med. Konrad Januszek ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach i od 1991 roku wykonuje zawód lekarza medycyn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Emil Jędrzejewski
Lek. med. Emil Jędrzejewski

Chirurgia Ogólna
chirurg onkologiczny
Lek. med. Emil Jędrzejewski studia lekarskie ukończył w 2002 roku na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Kilka lat później uzyskał specjalizację z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Agnieszka Kardynał
Lek. med. Agnieszka Kardynał

Dermatolog
Wenerolog
Lek. med. Agnieszka Kardynał ukończyła w 2006 roku I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację z dermatologii i wenerologii, z któr...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Marek Murawski
lek. med. Marek Murawski

Specjalista chirurgii plastycznej
Specjalista chirurgii dziecięcej
Lek. med. Marek Murawski jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył na II Wydziale Lekarskim w ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Olga Warszawik-Hendzel
lek. med. Olga Warszawik-Hendzel

Specjalista dermatolog-wenerolog
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Olga Warszawik-Hendzel ukończyła I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2007 roku. Następni...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Aleksandra Porębska
Aleksandra Porębska

Lekarz medycyny estetycznej
Specjalista medycyny rodzinnej
Lek. med. Aleksandra Porębska ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (w 2008 roku) oraz Podyplomową...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Michał Barwijuk
lek. med. Michał Barwijuk

Ginekolog
Lek. med. Michał Barwijuk jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w 2009 roku, otrzymując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizuje się w ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Opinie

Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania SylwetkiOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Luiza

w klinice robiłam usuwanie zmiany na skórze, wszystko przebiegło szybko, niewielkie nacięcie i blizna. Profesjonalni ludzie i przyjazna atmosfera...

Ocena: Bardzo dobrze

Kamila

Skorzystałam w klinice tej z wypełniania piersi własnym tłuszczem. Mogłam zapłacić w ratach za zabieg bo normalnie nie mogłabym sobie na to pozwolić. Efekt jest naprawdę super. Świetną mają tutaj opiekę i lekarze bardzo mili. Ze zrozumieniem podeszli do mojego problemu.

Ocena: Bardzo dobrze

Filip

Bardzo miło, bardzo przytulnie i stylowo. To idealnie w Warszawie miejsce dla każdego, kto chce poprawić swoją urodę, zrelaksować się przy tym a także aby zostało co nie co w portfelu. Mają bardzo szeroki wybór zabiegów. Lekarze dobrze doradzają i słuchają pacjenta.

Ocena: Bardzo dobrze

Zadowolona pacjentka

Korzystałam z zabiegów ginekologii estetycznej. Lekarz bardzo delikatny, miły, nie spieszył się i wszytko mi wyjaśnił. Jak dla mnie klinika położona jest bardzo dobrze, mam blisko do domu. Ale blisko jest też do przystanków autobusowych i metra.

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:
+48 22...pokaż numer

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 21:00

Wtorek

08:00 - 21:00

Środa

08:00 - 21:00

Czwartek

08:00 - 21:00

Piątek

08:00 - 21:00

Sobota

08:00 - 16:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI