San-Medical Centrum Medyczne Bielsko-Biała (EsteUroda)

Międzyrzecka 26 Bielsko-Biała

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę  +48 32 132 26 80 

O klinice

Centrum Medyczne San-Medical to bielska placówka medyczna specjalizująca się chirurgii estetycznej oraz w zabiegach transplantacji włosów. Powstała w 2012 roku i posiada swój oddział również w Jaworznie. Główną dewizą kliniki jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, traktowanie go z należytą starannością oraz dobieranie technik i sposobów zabiegów w taki sposób, aby każda odwiedzająca placówkę osoba wychodziła z niej w pełni zadowolona.

Bielska część klinki San-Med Este-Uroda oferuje swoim pacjentom zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, modelowania sylwetki oraz medycyny estetycznej. Wśród najczęściej przeprowadzanych znajduje się m.in. chirurgia piersi z zakresu ich powiększania za pomocą implantów okrągłych lub implantów anatomicznych. Wszczepiane są w klinice tej nowoczesne implanty Motiva, które charakteryzują się dużą elastycznością (mającą wpływ na łatwiejsze wkładanie przez małe nacięcia skórne) oraz bardzo szeroką paletą rozmiarów. Inną metodą powiększania biustu jest tutaj zabieg lipofillingu, czyli przeszczepiania w piersi własnej tkanki tłuszczowej pacjentki. Pobierana jest ona z innych miejsc na ciele, w których nie brakuje komórek tłuszczowych. Zabieg lipofillingu przeprowadzany jest również w celu wypełniania pośladków oraz modelowania poszczególnych okolic twarzy.

Z innych technik modelujących ciało pacjentka może poddać się w San-Medical także odchudzającej liposukcji, czyli odessaniu miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranej okolicy ciała. Stosowaną w klinice metodą jest liposukcja N.I.L., wykorzystująca ruchy nutacyjne 3D kaniuli. Ponadto można poddać się tutaj również liposukcji kawitacyjnej, wykorzystujące ultradźwięki do rozbijania komórek tłuszczowych z brzucha.

Do oddziału w Jaworzanie Este-Uroda mogą również przyjść pacjentki na zabiegi odmładzające i regeneracyjne skóry twarzy. Wśród stosowanych tutaj technik warto wymienić Angel System wykorzystujący osocze bogatopłytkowe – odseparowane z własnej krwi pacjenta – do  rewitalizacji i zwiększenia elastyczności skóry, a także do wygładzenia i spłycenia zmarszczek i bruzd. Wypełnić bruzdy nosowo-wargowe czy usunąć zmarszczki wokół oczu można tutaj również za pomocą kwasu hialuronowego, natomiast przy likwidowaniu zmarszczek górnej wargi, zmarszczek czoła czy kurzych łapek wokół oczu wykorzystywane są preparaty zawierające toksynę botulinową. Angel System stosowany jest również w leczeniu wypadania włosów – osocze bogatopłytkowe wstrzyknięte w owłosioną skórę głowy przyczynia się do rewitalizacji mieszków włosowych.

 Personel San-Medical to wykwalifikowani w swoich dziedzinach specjaliści, zajmujący się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii, kosmetologii oraz przeszczepiania włosów. Głównym lekarzem wykonującym transplantację włosów oraz koordynującym takie i inne zabiegi z chirurgii estetycznej jest dr n. med. Artur Sandelewski, chirurg ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Należy on do prestiżowej światowej organizacji specjalistów z zakresu chirurgii odtwórczej włosów ISHRS, a także stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej uczestnictwem w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach. Przykładem najważniejszych certyfikatów mogą być:

 • certyfikat z „International Hair Surgery Master Course”, który odbył w Paryżu w 2011 roku,
 • certyfikat z „ISHRS 21st Annual Scientific Meeting”, w którym to zjeździe uczestniczył w Kalifornii w USA w 2013 roku,
 • certyfikat uczestnictwa w konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy, która miała miejsce w Warszawie w 2008 roku.

Klinika posiada na swoim wyposażeniu wysokiej klasy i jakości sprzęty i aparaturę medyczną. Dzięki nim zabiegi są małoinwazyjne, bezpieczne i komfortowe dla pacjenta. Jest to m.in. aparatura do modelowania ciała, tj. : urządzenie do liposukcji nutacyjnej N.I.L., urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej oraz laser SmartLipo do przeprowadzania laserowej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. W zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej wykorzystywany jest w centrum m.in. laser chirurgiczny  CO2 do usuwania zmian skórnych różnego typu oraz likwidowania szczeliny odbytu i wyrośli odbytu a także aparaty CELON i Hemoron do małoinwazyjengo leczenia hemoroidów czy laser VariLite do zamykania zmian naczyniowych na twarzy i nogach. W medycynie estetycznej stosowane jest urządzenie ELOS TM wykorzystywane w laserowej depilacji owłosienia oraz aparat eSTYLE do liftingu skóry za pomocą fal radiowych RF. Przy zabiegach przeszczepiania włosów natomiast bardzo przydaje w się w San-Medical mikroskop stereoskopowy, dzięki któremu zabiegi takie są bardzo precyzyjne.

Centrum medyczne jest niezwykle przyjazne dla swoich pacjentów. Objawia się to w wielu udogodnieniach i ułatwieniach, jakie zostały przygotowane w placówce. Można wśród nich wymienić:

 • Spokojną okolicę – oba oddziały kliniki mieszczą się w spokojnej okolicy w otoczeniu domów jednorodzinnych i bloków oraz dużej ilości zieleni.
 • Odnowione budynki – oba oddziały kliniki znajdują się w odremontowanych piętrowych budynkach, spełniających wszelkie wygody i standardy przyjmowania pacjentów.
 • Bezpłatny parking – znajduje się tuż przy jednym i drugim budynku kliniki i może pomieścić kilka aut.
 • Klimatyczne wnętrza – poczekalnia z wygodną kanapą i miłą dla oka kolorystyką (wszystko w brązie i bieli) oraz z ciekawym oświetleniem. Każdy poczuje się tutaj przytulnie i miło. Gabinety i sale zabiegowe dobrze wyposażone oraz zapewniające wygodę pacjenta podczas zabiegów.
 • Pokoje pobytowe – wygodne i miło urządzone, dla pacjentów potrzebujących odpoczynku po operacjach i zabiegach.
 • Obsługę zagranicznych pacjentów – klinika obsługuje osoby posługujące się językiem niemieckim i angielskim.
 • Zabiegi na raty – pacjent ma możliwość zapłaty w dogodnych ratach za zabiegi i operacje. Klinika w tym celu współpracuje z dwoma firmami – MediRaty oraz Credomedica.

Centrum Medyczne San-Medical znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Międzyrzeckiej w dzielnicy Wapienica. Tutaj w odnowionym budynku mieści się Este-Uroda oraz San-Med Hair Transplant. Jest to zielona i miła okolica z niewielką zabudową domów jednorodzinnych. Pacjenci zmotoryzowani mogą bardzo łatwo dotrzeć tutaj samochodem, zjeżdżając z drogi S52 prosto w ul. Międzyrzecką i pozostawiając swoje auto na parkingu przed budynkiem. Dobre usytuowanie kliniki tuż obok Dworca PKP Bielsko-Biała-Wapienica pozwala na szybkie dostanie się do placówki pacjentów przybywającym spoza miasta pociągiem – to zaledwie 450 m piechotą. Osobom, które poruszają się komunikacją miejską najlepiej będzie wysiąść na przystanku Międzyrzecka Przejazd (autobusy nr 10, 36 i 52), skąd będą miały do przejścia tylko 100 m. Od centrum Bielska-Białej placówkę dzieli ponad 5 km, które można pokonać autobusem jeżdżącym co 20 minut lub samochodem w kilkanaście minut.

Opinie

San-Medical Centrum Medyczne Bielsko-Biała (EsteUroda)Ocena: 4.9/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis

 • M

  Bardzo dobrze

  Nie wiem jak inne dziedziny, ale medycyna estetyczna jest tutaj naprawdę na wysokim poziomie. chodzę regularnie na zabiegi i jeszcze nigdy nie zdarzyły się jakieś komplikacje czy skutki uboczne. Lekarz bardzo miły, miły wystrój i wnętrza. Polecam serdecznie!

  Marta (2017-04-20)

 • H

  Bardzo dobrze

  Ja jestem zadowolony z zabiegu usunięcia tłuszczu przy ginekomastii tłuszczowej. Bardzo się wstydziłem swojej przypadłości, ale w tej klinice potraktowano mnie z profesjonalizmem i zrozumieniem. Skorzystałem również z bardzo dla mnie korzystnych rat na spłatę mojego zabiegu

  Hubert (2017-04-20)

 • N

  Bardzo dobrze

  Byłam tutaj na wymianie implantów piersiowych, bo się okazało, że w innej klinice niezbyt przyłożyli się do tego zabiegu kilka lat temu. Teraz jestem naprawdę zadowolona. Profesjonalnie wykonana operacja i świetna opieka pozabiegowa. Polecam każdej kobiecie i nie tylko

  Natka (2017-04-20)

 • K

  Dobrze

  Polecam klinikę,bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Zabieg korekcji nosa wykonany perfekcyjnie, bezboleśnie, szybko i sprawnie. Doktor jest super specjalistą!

  Katarzyna (2016-09-09)

Cennik

Sfinansuj zabieg

Atrakcyjne raty przygotowane dla pacjentów Szczegóły

Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - inne od 350 zł do 400 zł Raty 9 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej 3000 zł Raty 74 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu od 500 zł do 1000 zł Raty 12 zł Umów wizytę
Pobranie wycinków skóry od 350 zł do 400 zł Raty 9 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych od 1000 zł do 2500 zł Raty 25 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping) od 1000 zł do 2500 zł Raty 25 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z parvektomią (stripping) od 1000 zł do 2500 zł Raty 25 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia tłuszczowa od 4000 zł do 8000 zł Raty 99 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna 4000 zł Raty 99 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna 5000 zł Raty 123 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych 8000 zł Raty 197 zł Umów wizytę
Nici Silhouette Lift - lifting twarzy od 1000 zł Raty 25 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 2000 zł Raty 49 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 3500 zł Raty 86 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Modelowanie pośladków własnym tłuszczem (lipofilling) 5000 zł Raty 123 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) od 8000 zł Raty 197 zł Umów wizytę
Liposukcja brzucha metodą kawitacyjną 8000 zł Raty 197 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 5000 zł Raty 123 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym 10000 zł Raty 247 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym 12000 zł Raty 296 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 199 zł Raty 5 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 99 zł Raty 2 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 99 zł Raty 2 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 99 zł Raty 2 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 99 zł Raty 2 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 99 zł Raty 2 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 99 zł Raty 2 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) 99 zł Raty 2 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 99 zł Raty 2 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 199 zł Raty 5 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 199 zł Raty 5 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi 199 zł Raty 5 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 199 zł Raty 5 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 149 zł Raty 4 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 149 zł Raty 4 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 149 zł Raty 4 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 149 zł Raty 4 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 149 zł Raty 4 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 149 zł Raty 4 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 199 zł Raty 5 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 199 zł Raty 5 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) 149 zł Raty 4 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 149 zł Raty 4 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie dekoltu 300 zł Raty 7 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 300 zł Raty 7 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 400 zł Raty 10 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 400 zł Raty 10 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 400 zł do 1200 zł Raty 10 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 800 zł do 1200 zł Raty 20 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 800 zł do 1200 zł Raty 20 zł Umów wizytę
Sculptra od 1500 zł Raty 37 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 400 zł do 1000 zł Raty 10 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1300 zł Raty 32 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1300 zł Raty 32 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1300 zł Raty 32 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł do 500 zł Raty 7 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem 900 zł Raty 22 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 900 zł Raty 22 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem od 300 zł do 500 zł Raty 7 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem od 300 zł do 500 zł Raty 7 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry od 99 zł do 199 zł Raty 2 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

San-Medical Centrum Medyczne Bielsko-Biała (EsteUroda)

Międzyrzecka 26 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 19:00

Wtorek

09:00 - 19:00

Środa

09:00 - 19:00

Czwartek

09:00 - 19:00

Piątek

09:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n. med. Artur Sandelewski

dr n. med. Artur Sandelewski

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Artur Sandelewski ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarskim w 1995 roku. Następnie został absolwentem Podyplomow...

 czytaj więcej

Umów wizytę