San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda)

San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda)

ul.Fryderyka Chopina 94
43-600 Jaworzno
     4 opinie o klinice

 

Centrum Medyczne San-Medical to bielska placówka medyczna specjalizująca się chirurgii estetycznej oraz w zabiegach transplantacji włosów. Powstała w 2012 roku i posiada swój oddział również w Jaworznie. Główną dewizą kliniki jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, traktowanie go z należytą starannością oraz dobieranie technik i sposobów zabiegów w taki sposób, aby każda odwiedzająca placówkę osoba wychodziła z niej w pełni zadowolona.

Jaworznicki oddział  oferuje swoim pacjentom zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, modelowania sylwetki oraz medycyny estetycznej. Wśród najczęściej przeprowadzanych znajduje się m.in. chirurgia piersi z zakresu ich powiększania za pomocą implantów okrągłych lub implantów anatomicznych. Wszczepiane są w klinice tej nowoczesne implanty Motiva, które charakteryzują się dużą elastycznością (mającą wpływ na łatwiejsze wkładanie przez małe nacięcia skórne) oraz bardzo szeroką paletą rozmiarów. Inną metodą powiększania biustu jest tutaj zabieg lipofillingu, czyli przeszczepiania w piersi własnej tkanki tłuszczowej pacjentki. Pobierana jest ona z innych miejsc na ciele, w których nie brakuje komórek tłuszczowych. Zabieg lipofillingu przeprowadzany jest również w celu wypełniania pośladków oraz modelowania poszczególnych okolic twarzy.

Z innych technik modelujących ciało pacjentka może poddać się w San-Medical także odchudzającej liposukcji, czyli odessaniu miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranej okolicy ciała. Stosowaną w klinice metodą jest liposukcja N.I.L., wykorzystująca ruchy nutacyjne 3D kaniuli. Ponadto można poddać się tutaj również liposukcji kawitacyjnej, wykorzystujące ultradźwięki do rozbijania komórek tłuszczowych z brzucha.

Do oddziału w Jaworzanie Este-Uroda mogą również przyjść pacjentki na zabiegi odmładzające i regeneracyjne skóry twarzy. Wśród stosowanych tutaj technik warto wymienić Angel System wykorzystujący osocze bogatopłytkowe – odseparowane z własnej krwi pacjenta – do  rewitalizacji i zwiększenia elastyczności skóry, a także do wygładzenia i spłycenia zmarszczek i bruzd. Wypełnić bruzdy nosowo-wargowe czy usunąć zmarszczki wokół oczu można tutaj również za pomocą kwasu hialuronowego, natomiast przy likwidowaniu zmarszczek górnej wargizmarszczek czoła czy kurzych łapek wokół oczu wykorzystywane są preparaty zawierające toksynę botulinową. Angel System stosowany jest również w leczeniu wypadania włosów – osocze bogatopłytkowe wstrzyknięte w owłosioną skórę głowy przyczynia się do rewitalizacji mieszków włosowych.

 Personel San-Medical to wykwalifikowani w swoich dziedzinach specjaliści, zajmujący się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii, kosmetologii oraz przeszczepiania włosów. Głównym lekarzem wykonującym transplantację włosów oraz koordynującym takie i inne zabiegi z chirurgii estetycznej jest dr n. med. Artur Sandelewski, chirurg ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Należy on do prestiżowej światowej organizacji specjalistów z zakresu chirurgii odtwórczej włosów ISHRS, a także stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej uczestnictwem w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach. Przykładem najważniejszych certyfikatów mogą być:

  • certyfikat z „International Hair Surgery Master Course”, który odbył w Paryżu w 2011 roku,
  • certyfikat z „ISHRS 21st Annual Scientific Meeting”, w którym to zjeździe uczestniczył w Kalifornii w USA w 2013 roku,
  • certyfikat uczestnictwa w konferencji naukowo-szkoleniowej z zakresu chirurgii plastycznej piersi i twarzy, która miała miejsce w Warszawie w 2008 roku.

Klinika posiada na swoim wyposażeniu wysokiej klasy i jakości sprzęty i aparaturę medyczną. Dzięki nim zabiegi są małoinwazyjne, bezpieczne i komfortowe dla pacjenta. Jest to m.in. aparatura do modelowania ciała, tj. : urządzenie do liposukcji nutacyjnej N.I.L., urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej oraz laser SmartLipo do przeprowadzania laserowej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. W zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej wykorzystywany jest w centrum m.in. laser chirurgiczny  CO2 do usuwania zmian skórnych różnego typu oraz likwidowania szczeliny odbytu i wyrośli odbytu a także aparaty CELON i Hemoron do małoinwazyjengo leczenia hemoroidów czy laser VariLite do zamykania zmian naczyniowych na twarzy i nogach. W medycynie estetycznej stosowane jest urządzenie ELOS TM wykorzystywane w laserowej depilacji owłosienia oraz aparat eSTYLE do liftingu skóry za pomocą fal radiowych RF. Przy zabiegach przeszczepiania włosów natomiast bardzo przydaje w się w San-Medical mikroskop stereoskopowy, dzięki któremu zabiegi takie są bardzo precyzyjne.

Centrum medyczne jest niezwykle przyjazne dla swoich pacjentów. Objawia się to w wielu udogodnieniach i ułatwieniach, jakie zostały przygotowane w placówce. Można wśród nich wymienić:

  • Spokojną okolicę – oba oddziały kliniki mieszczą się w spokojnej okolicy w otoczeniu domów jednorodzinnych i bloków oraz dużej ilości zieleni.
  • Odnowione budynki – oba oddziały kliniki znajdują się w odremontowanych piętrowych budynkach, spełniających wszelkie wygody i standardy przyjmowania pacjentów.
  • Bezpłatny parking – znajduje się tuż przy jednym i drugim budynku kliniki i może pomieścić kilka aut.
  • Klimatyczne wnętrza – poczekalnia z wygodną kanapą i miłą dla oka kolorystyką (wszystko w brązie i bieli) oraz z ciekawym oświetleniem. Każdy poczuje się tutaj przytulnie i miło. Gabinety i sale zabiegowe dobrze wyposażone oraz zapewniające wygodę pacjenta podczas zabiegów.
  • Pokoje pobytowe – wygodne i miło urządzone, dla pacjentów potrzebujących odpoczynku po operacjach i zabiegach.
  • Obsługę zagranicznych pacjentów – klinika obsługuje osoby posługujące się językiem niemieckim i angielskim.
  • Zabiegi na raty – pacjent ma możliwość zapłaty w dogodnych ratach za zabiegi i operacje. Klinika w tym celu współpracuje z dwoma firmami – MediRaty oraz Credomedica.

Oddział Centrum Medycznego San-Medical znajduje się w Jaworznie przy ul. Sportowej w odnowionym piętrowym budynku. Jest to spokojna okolica bloków mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych. Przed budynkiem znajduje się parking, na którym mogą zatrzymać się pacjenci przyjeżdżający do kliniki własnymi samochodami, zjeżdżając z drogi nr 79. Od najbliższego przystanku autobusowego Rogatka do San-Medical jest zaledwie 400 m i jest to dobra alternatywa dla osób przyjeżdżających komunikacją miejską linii np. 302, 326 lub 370. Niedaleko stąd do centrum miasta, ok. 1 km, gdzie można obejrzeć m.in. Panoramę Miasta.Cennik

Chirurgia ogólna

Wycięcie znamienia skórnego - inne

od 350 zł do 400 zł

Szczelina odbytu

od 500 zł do 1000 zł

Operacja przepukliny pachwinowej

od 3000 zł

Pobranie wycinków skóry

od 350 zł do 400 zł

Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych

od 1000 zł do 2500 zł

Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping)

od 1000 zł do 2500 zł

Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z parvektomią (stripping)

od 1000 zł do 2500 zł

Chirurgia plastyczna

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

od 3500 zł

Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna

od 5000 zł

Plastyka powiek dolnych i górnych

od 8000 zł

Nici Silhouette Lift - lifting twarzy

od 1000 zł

Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 2000 zł

Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 3500 zł

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki

Modelowanie pośladków własnym tłuszczem (lipofilling)

od 5000 zł

Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

od 8000 zł

Liposukcja brzucha metodą kawitacyjną

od 8000 zł

Chirurgia plastyczna piersi

Powiększanie piersi implantem okrągłym

od 10000 zł

Powiększanie piersi implantem anatomicznym

od 12000 zł

Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 5000 zł

Medycyna estetyczna

Fotoodmładzanie dekoltu

od 300 zł

Fotoodmładzanie dłoni

od 300 zł

Fotoodmładzanie szyi

od 400 zł

Fotoodmładzanie twarzy

od 400 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 400 zł do 1200 zł

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

od 800 zł do 1200 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 800 zł do 1200 zł

Sculptra

od 1500 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

od 400 zł do 1000 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1500 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1500 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 1500 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 300 zł do 500 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 900 zł

Podniesienie kącików ust botoksem

od 900 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 300 zł do 500 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 300 zł do 500 zł

Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry

od 99 zł do 199 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 1
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 2
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 3
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 4
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 5
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 6
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 7
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 8
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 9
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 10
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 11
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 12
San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda) - Zdjęcie nr 13

Personel

dr n. med. Artur Sandelewski
dr n. med. Artur Sandelewski

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Artur Sandelewski ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku lekarskim w 1995 roku. Następnie został absolwentem Podyplomow...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Opinie

San-Medical Centrum Medyczne Jaworzno (EsteUroda)Ocena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

BEata

Pan Doktor jest dobrym specjalistą, podpowie, doradzi. Nie robi nic na siłę, nie wymyśla. Jestem zadowolona z wizyty.

Ocena: Bardzo dobrze

Karola

Byłam tutaj na kilku zabiegach liposukcji i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi przeprowadzone profesjonalnie, szybko i bezpiecznie. Przy tym miła atmosfera i ciekawe wnętrza. Naprawdę polecam każdemu nie tylko ze względu na liposukcję ale także inne zabiegi

Ocena: Bardzo dobrze

Paulina

Miejsce w Jaworznie naprawdę godne polecenia! Wyleczyłam tu bezboleśnie swoje hemoroidy a także poddałam się przy okazji zabiegom upiększającym i odmładzającym moją twarz. Dziękuje personelowi za miła opiekę i zrozumienie moich potrzeb. Piątka z plusem!

Ocena: Bardzo dobrze

Alicja

Mam cerę naczynkową i bardzo lubię tu przychodzić na zabiegi zamykana naczynek. Mają naprawdę super sprzęt, bezpieczny i bezbolesny. Wcześniej chodziłam w inne miejsce ale nie byłam tak zadowolona jak tutja. Chyba zdecyduję się jeszcze na depilację laserową w tym miejscu

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:
+48 32...pokaż numer

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

zamknięte

Wtorek

zamknięte

Środa

16:00 - 20:00

Czwartek

zamknięte

Piątek

zamknięte

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI