EXCELLENCE PLACE

EXCELLENCE PLACE

ul.Konstantynowska 30/32A
94-303 Łódź
5 opinii o klinice

Excellence Place jest ekskluzywną placówką medyczną powstałą w 2016 roku na terenie Łodzi. Głównym nurtem jej działalności jest medycyna estetyczna, kosmetologia, flebologia oraz ginekologia estetyczna i laseroterapia.

Placówka ta powstała na bazie kliniki prowadzonej wcześniej przez lek. med. Edytę Pankowską-Pryt, lekarza medycyny estetycznej i jest rozszerzeniem oraz kontynuacją jej działalności. Korzystając ze światowych zdobyczy medycyny poprawiającej wygląd i technik odmładzających pomaga swoim pacjentom w zachowaniu urody twarzy, ciała oraz miejsc intymnych.

W zachowaniu młodości skóry twarzy niezwykle istotnie są tutaj zabiegi z wykorzystaniem preparatów zawierających kwas hialuronowy. Można nimi działać na zmarszczki mimiczne twarzy tj. zmarszczki na czole, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki okolicy ust, zmarszczki okolicy oczu a także skorygować wygląd nosa czy kształt i wielkość ust oraz wymodelować cały owal twarzy. Do korekcji zmarszczek mimicznych przydaje się również toksyna botulinowa typu A podawana tutaj w nowoczesnych preparatach ją zawierających. Pacjent może poddać się usunięciu kurzych łapek w okolicach oczu, zmarszczek palacza otaczających usta, lwiej zmarszczki na czole a także poziomych zmarszczek czoła czy zmarszczek znajdujących się na brodzie. Botulina wykorzystywana jest również w klinice tej do leczenia częstych i nawracających bóli głowy (migren) oraz leczenia bruksizmu, który objawia się niekontrolowanym zgrzytaniem zębami. Leczenie takie polega na rozluźnieniu mięśni za pomocą wstrzyknięcia preparatu, które są odpowiedzialne za konkretne dolegliwości.

Do odmładzania skóry wykorzystywany jest tutaj również nowoczesny zabieg, który przeprowadza się aparatem Dermapen. Jest to mikronakłuwanie frakcyjne skóry twarzy lub skóry szyi, prowadzące do jej zagęszczenia, poprawy owalu, lepszej tekstury oraz dające efekty regeneracyjne i silnie odmładzające. Dodatkowe działanie ma tutaj połączenie zabiegu Dermapen z odpowiednimi kwasami medycznymi (także TCA), z osoczem bogatopłytkowym pochodzącym z krwi własnej pacjenta, z preparatami zawierającymi kwas hialuronowy lub innymi substancji, które są dobierane przez lekarza indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta.

Pacjentka chcąca wymodelować swoje ciało oraz pozbyć się nadmiaru cellulitu i tkanki tłuszczowej może w Excellence Place poddać się nowoczesnemu zabiegowi za pomocą urządzenia Pollogen Legend. W zależności od ilości tkanki tłuszczowej oraz stopnia zaawansowania cellulitu może wybrać ilość zabiegów, które dadzą najlepsze efekty – nawet do ośmiu zabiegów. Oprócz intensywnego wyszczuplania urządzenie to poprawia także jakość skóry oraz zwiększa jej elastyczność, dzięki czemu po zabiegu jest ujędrniona a nie luźna i nieestetycznie wyglądająca.

Do popularnych zabiegów estetycznych na ciało należą tutaj także zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, czyli laseroterapia okolic intymnych kobiety. Za pomocą światła laserowego przeprowadzana jest w gabinecie laserowa rewitalizacja pochwy, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie zespołu rozluźnienia pochwy a także laserowa labioplastyka warg sromowych i poprawa wyglądu zewnętrznych narządów płciowych kobiety.

Na personel kliniki składają się ginekolodzy, lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny i naczyniowy oraz kosmetolog a także coach. Niektórzy z nich posiadają tytuł doktora nauk medycznych w swoich dziedzinach medycyny. Cechuje ich ukończenie prestiżowych uczelni, np. Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz zdobycie solidnego wieloletniego doświadczenia, np. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Pirogowa w Łodzi. Przynależą również do stowarzyszeń lekarskich, tj. Polskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej czy Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Ich osiągnięcia i zdobywanie dodatkowych umiejętności potwierdzone jest certyfikatami z licznych kursów i szkoleń, z których można wymienić:

 • dyplom ukończenia szkolenia z Teosyal w zakresie stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej „Techniki zaawansowane”, w którym brała udział lek. med. Edyta Pankowska-Pryt w Łodzi w 2013 roku,
 • certyfikat odbycia szkolenia The Master Class z zakresu zaawansowanych technik iniekcji wypełniacza Princess Range dla lek. med. Edyty Pankowskiej-Pryt, który uzyskała w 2015 roku,
 • międzynarodowy certyfikat European Federation for Colposcopy and Pathology of LFGT, który uzyskała w 2009 roku lek. Med. Agnieszka Osińska, specjalista ginekologii.

Urządzenia i aparaty medyczne, w które wyposażona jest klinika posiadają certyfikaty EU i FDA, dzięki czemu przeprowadzane tutaj zabiegi są w pełni bezpieczne i komfortowe dla pacjentów. Można więc wymienić urządzenia odmładzające skórę i usuwające jej niedoskonałości, tj. aparat Plasma IQ (precyzyjna końcówka tego urządzenia wydziela mikrowiązkę plazmy, za pomocą której można  zredukować zmarszczki i wiotkość skóry a także trądzik i brodawki), aparat Dermapen (poprzez mikroukłucia przyczynia się do produkcji nowego kolagenu w skórze), urządzenie Pollogen Legend (nie tylko do odmładzania skóry, ale także do jej modelowania i ujędrniania) oraz urządzenie Geneo firmy Pollogen (do odmłodzenia skóry za pomocą złuszczenia naskórka). W celu modelowania sylwetki i odchudzania wykorzystywane są tutaj natomiast: aparat MedKryo (do zabiegów kriolipolizy – niszczenia komórek tłuszczowych przez chłodzenie) oraz wspominany wcześniej aparat Pollogen Legend. W zabiegach dermatologii estetycznej wykorzystywany jest z kolei laser frakcyjny CO2 UltraFrax Reborn, aparat do karboksyterapii C.D.T. Evolution a do leczenia rozszerzonych naczynek i przebarwień urządzenie VPL Energis Ultra.

Excellence Place to miejsce stworzone z myślą o wygodzie i komforcie pacjentek i pacjentów, poddających się tutaj zabiegom estetycznym. Miłą atmosferę tworzy tutaj odpowiednio przeszkolony personel, ale także piękne wnętrza, dzięki którym każda przychodząca tutaj osoba poczuje się wyjątkowo. Wśród tych udogodnień można wymienić:

 • Nowoczesny budynek – budynek, w którym mieści się klinika spełnia wszelkie standardy nowoczesności, swoją elegancją i stylem zachęca już z daleka. Placówka znajduje się na parterze apartamentowca, z mini-ogrodem przed budynkiem oraz wygodnymi meblami ogrodowymi, gdzie można odpocząć lub poczekać na zabiegi w słoneczny dzień.
 • Bezpłatny parking – znajduje się przy budynku kliniki i jest w pełni dostępny dla pacjentów, może pomieścić wiele aut.
 • Stylowa poczekalnia – oświetlona światłem dziennym wpadającym przez przeszkloną ścianę, z wygodnymi fotelami, wodą dla spragnionych, telewizorem LCD oraz z przyjemną dla oka jasną kolorystyką ścian i mebli.
 • Gabinety – w pełni wyposażone w markowy sprzęt, z miłymi elementami dekoracyjnymi oraz wygodnymi łóżkami zabiegowymi. Urządzone w odcieniach bieli, dzięki czemu są eleganckie i higieniczne.
 • Klimatyzacja – każde pomieszczenie kliniki jest klimatyzowane, dzięki czemu zarówno pacjenci jak i lekarze będą odczuwali komfort o każdej porze roku.
 • Promocje – klinika przygotowuje co jakiś czas ceny promocyjne na wybrane zabiegi, np. oferuje niższą cenę na modelowanie sylwetki za pomocą mezoterapii igłowej lub rabat na usuwanie przebarwień.
 • Bony upominkowe – to eleganckie zaproszenia na zabiegi na dowolną kwotę, które można podarować bliskiej osobie jako wyjątkowy prezent.
 • Płatność w ratach – w klinice możliwe jest finansowanie zabiegów poprzez firmę MediRaty, dzięki której pacjent może zapłacić za usługi w dogodnych dla niego ratach.
 • Karta Excellence Club – stworzona z myślą o stałych klientach placówki. Jej posiadacze mogą korzystać ze stałych zniżek na wybrane usługi.

Excellence Place zlokalizowana jest w Łodzi przy ul. Konstantynowskiej w dzielnicy Polesie. Jest to okolica spokojna o niewielkiej zabudowie miejskiej, gdzie znajdują się budynki mieszkalne, usytuowana jednak niedaleko Śródmieścia. Samochodem można tutaj dojechać zjeżdżając z drogi krajowej nr 1 biegnącej przez Łódź. Łatwo dostać się tutaj środkami transportu publicznego, np. tramwajem nr 9, 43 lub N9, wysiadając na przystanku Konstantynowska-Krzemieniecka i pokonując pieszo 400 m. Osoby przyjeżdżające do miasta pociągiem powinny wysiąść na dworcu PKP Łódź Kaliska, skąd do kliniki są 2 km. Do centrum Łodzi jest stąd 5 km, natomiast całkiem blisko jest do dużego Parku im. Józefa Piłsudskiego (ok. 500 m), gdzie można spędzić czas w Mini Parku Linowym Zoolandia lub w lunaparku.Cennik

Chirurgia ogólna

Laserowe usuwanie blizn

od 1000 zł

Chirurgia plastyczna

Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 4500 zł

Dietetyka

Konsultacja dietetyczna

od 100 zł

Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy)

od 600 zł

Fizjoterapia

Masaż klasyczny

od 70 zł

Kosmetologia

Zamykanie naczynek na twarzy

od 250 zł do 500 zł

Laryngologia

Laserowe leczenie chrapania

od 2000 zł

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

od 300 zł do 800 zł

Dermapen - twarz

od 600 zł

Dermapen - twarz i szyja

od 1000 zł

Fotoodmładzanie dłoni

od 300 zł

Fotoodmładzanie twarzy

od 400 zł

Fotoodmładzanie twarzy i szyi

od 500 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 800 zł do 1000 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 800 zł do 900 zł

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

od 1200 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster)

od 1000 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 800 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

od 800 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 800 zł

Laserowy resurfacing dekoltu

od 1200 zł

Laserowy resurfacing szyi

od 1200 zł

Laserowy resurfacing twarzy

od 1200 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1200 zł do 2000 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1200 zł do 2000 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 1200 zł do 2000 zł

Leczenie nadpotliwości czoła botoksem

od 1200 zł do 2000 zł

Peeling laserowy twarzy

od 800 zł

Peeling laserowy twarzy i szyi

od 1000 zł

Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu

od 1200 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 400 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 200 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 200 zł

Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie

od 200 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 400 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 400 zł

Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry

od 150 zł do 250 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 1
EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 2
EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 3
EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 4
EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 5
EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 6
EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 7
EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 8
EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 9
EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 10
EXCELLENCE PLACE - Zdjęcie nr 11

Personel

Dr n. med. Magdalena Antoszewska
Dr n. med. Magdalena Antoszewska

Chirurg

Umów wizytę

Dr n. med. Sofija Mandryka-Stankewycz
Dr n. med. Sofija Mandryka-Stankewycz

Ginekolog

Umów wizytę

Dr n. med. Mariusz Masłowski
Dr n. med. Mariusz Masłowski

Chirurgia Naczyniowa

Umów wizytę

Lek. med. Agnieszka Osińska
Lek. med. Agnieszka Osińska

Ginekolog

Umów wizytę

Lek. med. Edyta Pankowska-Pryt
Lek. med. Edyta Pankowska-Pryt

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

Opinie

EXCELLENCE PLACEOcena: 5/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Kamila

bardzo ladne miejsce, czysto i miło. Obsługa bardzo pomocna, można się zrelaksować w gabinecie i poczuć się dobrze. Polecam.

Ocena: Bardzo dobrze

Natalia

Świetnie się czuję w tym miejscu zawsze jak tutaj przychodzę. Zawsze jest gdzie zaparkować przed kliniką, a personel jest miły i uśmiechnięty. Relaksuję się już przed wizytą w ślicznie urządzonej poczekalni a potem w trakcie zabiegów. Chodzę tu regularnie i korzystam z promocji.

Ocena: Bardzo dobrze

Agnieszka

Trafiłam tutaj, bo dostałam bon do wykorzystania na wybrany przeze mnie zabieg. Już od samego początku byłam bardzo zadowolona. Teraz chodzę tu regularnie i często korzystam z promocji, bo mają bardzo fajne. Ładne wnętrza, dobry sprzęt, sympatycznym personel.

Ocena: Bardzo dobrze

Ula

Jako stała klientka korzystam ze zniżek na wybrane przeze mnie zabiegi na specjalną klubową kartę . świetny mają tu sprzęt odchudzający. Wszystkie zabiegi przebiegają zawsze w miłej atmosferze, panie się nie spieszą i mają zawsze miłe słowo dla pacjenta.

Ocena: Bardzo dobrze

Przemiła obsługa i świetna atmosfera. Pani Edyta niezwykle kompetentna, ciepła i miła osoba. Jestem bardzo miłe zaskoczona i zadowolona z efektów zabiegu botoksem. Na pewno tam wrócę i z całego serca polecam tą klinikę!

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

10:00 - 18:00

Wtorek

10:00 - 18:00

Środa

10:00 - 18:00

Czwartek

10:00 - 18:00

Piątek

10:00 - 18:00

Sobota

08:45 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI