Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Jerzy M. Chęciński

Kazimierzowska 43 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński to placówka medyczna mieszcząca się w Warszawie, która specjalizuje się w operacjach plastycznych twarzy, sylwetki i piersi oraz w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ręki.

Istotnym jest tutaj połączenie chirurgii plastycznej z medycyną estetyczną, dzięki czemu skóra i ciało jest bardzo dobrze przygotowane do plastyki a także po operacji poprawione i dopełnione zostają jej efekty.

Lekarze placówki pomagają swoim pacjentom od 2006 roku wyzbyć się kompleksów, spełnić marzenia dotyczące wyglądu a także przywrócić  pewność siebie. Indywidualne i empatyczne podejście do każdego pacjenta idzie tutaj w parze z profesjonalizmem oraz wieloletnim doświadczeniem a wszystko odbywa się w miło urządzonych i wygodnych dla pacjenta wnętrzach.

W gabinecie przyjmuje dwóch specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej, którzy ukończyli studia medyczne na dwóch prestiżowych uczelniach - warszawskiej i łódzkiej oraz zdobywali swoje doświadczenie w znanych ośrodkach chirurgii plastycznej w kraju, np. w  Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Ich profesjonalizm oraz wiedza ekspercka z zakresu chirurgii plastycznej jest poparta przynależnością do wielu towarzystw polskich i zagranicznych, z których warto wymienić: IPRAS (Międzynarodową Konfederację Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej), ESPRAS (Europejskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej) oraz PTChPRiE (Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej). Uczestnictwo w wielu kursach i kongresach przyniosło im poszerzenie wiedzy i wykorzystywanie nowych technologii w zabiegach i operacjach. Wśród zgromadzonych przez nich dyplomów można wymienić:

 • certyfikaty eksperckie firmy Mentor, producenta wysokiej jakości implantów piersiowych –certyfikaty te posiadają lek. med. Jerzy Chęciński oraz lek. med. Bartłomiej Zoń,
 • certyfikat z Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Chirurgia rekonstrukcyjna i estetyczna piersi”, w której wziął udział lek. med. Jerzy Chęciński w Lublinie w 2016 roku,
 • certyfikat „Zaufania Pacjentów” zdobyty przez lek. med. Jerzego Chęcińskiego w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta 2014”.

Klinika może poszczycić się mianem beneficjenta programów unijnych z zakresu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, co umożliwiło stworzenie w niej wysokich standardów medycznych, wyposażenie w nowoczesne urządzenia oraz zbudowanie innowacyjności na każdym polu chirurgii plastycznej, np. sali chirurgiczno-zabiegowej.

Nowoczesne urządzenia i aparatura medyczna z europejskimi certyfikatami to tutaj standard w jaki wyposażone są sale operacyjna i zabiegowa. Wśród tych urządzeń są aparaty monitorujące parametry życiowe w czasie operacji, służące do znieczulenia ogólnego oraz aparaty wykorzystywane do modelowania sylwetki i zabiegów medycyny estetycznej. Wśród nich można wymienić: aparat Emed (do zabiegów elektrochirurgii), aparat do liposukcji (czyli miejscowego odsysania tkanki tłuszczowej) oraz komputer ze specjalnym programem 3D Cristalix (do symulacji powiększania piersi za pomocą implantów).

Udogodnienia przygotowane dla pacjentów w Gabinecie Chęciński zapewniają każdemu intymność i bezpieczeństwo, a także komfort przebywania w klinice zarówno przed jak i po operacjach i zabiegach plastycznych i estetycznych. Są to:

 • Nowoczesny budynek – budynek, w którym mieści się klinika nie tylko spełnia walory estetyczne i wizualne, ale również wszelkie standardy nowoczesnej, na miarę europejską placówki medycznej. Klinika mieści się na parterze apartamentowca.
 • Parking – znajduje się wzdłuż ul. Kazimierzowskiej, przy której mieści się gabinet oraz pod budynkiem, jako parking podziemny.
 • Przyjemna poczekalnia – urządzona stylowo z obrazami na ścianach, wygodnymi fotelami i krzesłami oraz  lustrami powiększającymi przestrzeń.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – w gabinecie przyjmowane są osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich i z myślą o nich wejście do kliniki jest bez schodów a wnętrza odpowiednio przystosowane.
 • Sala operacyjna i sala zabiegowa – wyposażone w pełni profesjonalny sprzęt oraz zachowujące zasady aseptyki i antyseptyki, dzięki czemu każda operacja i zabieg są bezpieczne dla pacjenta.
 • Sala pooperacyjna – z wygodnymi łózkami, pełną opieką medyczną, osobną łazienką a także telewizorem umilającym czas dochodzenia pacjenta po pełni sił po operacji.
 • Obsługa w obcych językach – w klinice obsługiwani są pacjenci zagraniczni posługujący się językiem angielskim, niemieckim lub rosyjskim.

Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński znajduje się w Warszawie przy ul. Kazimierzowskiej. Jest to dzielnica Stary Mokotów z bogatą zabudową w postaci bloków mieszkalnych oraz budynków usługowych. Pacjenci przyjeżdżający samochodem powinni zjechać z al. Niepodległości w ul. Madalińskiego, a następnie Kazimierzowską, gdzie mogą zostawić auto na parkingu znajdującym się wzdłuż ulicy. Z najbliższego przystanku autobusowego Madalińskiego Szpital 02 jest tutaj 200 m, gdzie zatrzymuje się autobus linii 138. Do przystanku tramwajowego Morskie Oko natomiast ok. 700 m, gdzie pacjent wysiądzie m.in. z tramwaju nr 1, 10, 15 lub 25. Osoby poruszające się po stolicy metrem powinny wysiąść na stacji Pole Mokotowskie, skąd do gabinetu jest ok. 1 km piechotą. Nieopodal tego przystanku znajdują się tereny zielone, gdzie pacjent może odpocząć wśród roślinności oraz nad oczkami wodnymi w Parku Promenada lub Parku Morskie Oko.

Certyfikaty

 11
11
 38
38
 37
37
 36
36
 35
35
 34
34
 33
33
 15
15
 14
14
 13
13
 12
12
 1
1
 10
10
 9
9
 8
8
 7
7
 6
6
 5
5
 4
4
 3
3
 2
2

Opinie

Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Jerzy M. ChęcińskiOcena: 5/5 Opinie: 7, Ocen: 7

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • J

  Bardzo dobrze

  Dr Jerzy Chęciński to wspaniały specjalista!!! Polecam doktora wszystkim, którzy myślą o poprawienie swojego wyglądu. Od pierwszej wizyty dr jest zaangażowany w problem pacjenta, rzeczowo wyjaśnia i informuje. Operację wykonał wspaniałe! Opieka i czujność po zabiegu- przez kilka tygodni- na najwyższym poziomie. To, że Klinika Chęciński nie jest medialnie rozsławiona o niczym nie świadczy! Wręcz przeciwnie, uważam że jest 100 razy lepsza od tych w TV. Dziękuję doktorowi i całemu personelowi medycznemu za przywrócenie mi pewności siebie i za wspaniały brzuch!

  Joanna (2021-04-08)

  Zabieg: Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

  Lekarz: Lek. med. Jerzy Chęciński

 • P

  Bardzo dobrze

  Dr Bartłomiej Zoń- Wspaniały Lekarz. Lip Lift- Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie, Doktor ma wspaniały kontakt z Pacjentem, zawsze dobrze doradzi (lub odradzi) wspiera i trzyma kontakt po zabiegu, każda wizyta przebiega w super atmosferze, Doktor doskonale rozumie potrzeby Pacjenta i jest empatyczny. Ogólnie człowiek z pasją i wielkim talentem. Świetne poczucie humoru. Najlepszy specjalista u którego byłam dotychczas. Szczerze polecam.

  PP (2019-07-18)

 • P

  Bardzo dobrze

  Świetna obsługa, doskonałe warunki, godni polecenia lekarze i profesjonalna opieka medyczna. Wszystko na najwyższym poziomie.

  Paulina (2018-08-22)

 • j

  Bardzo dobrze

  Nie widoczność blizn, pełny profesjonalizm, z nimi 3 operacji za mną, wcześniej korzystałam z innych klinik - głupia! ;-)

  ja (2017-09-25)

 • M

  Bardzo dobrze

  W październiku w Klinice doktora Chęcińskiego miałam operację zmniejszenia i podniesienia piersi. Jedyne czego żałuję to , to że nie zdecydowałam się na operację z 5 lat wcześniej!!!!!! Tak jak mówiłam w Klinice " moim wybawcom" były to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu!!!!! Doktor Chęciński i doktor Zoń klasa sama w sobie!!!!! Fachowcy!!!!! Stwarzają przyjacielską atmosferę, rozładowują emocje zarówno przed operacją jak i po ! Otaczają opieką , interesują się i dbają o pacjenta i jego rodzinę ( mój mąż zaraz po zabiegu był telefonicznie poinformowany o przebiegu operacji i o moim stanie) . Nie mogę nie wspomnieć o personelu medycznym ! REWELACJA !!!!! Pani Ala cudownie opiekowała się mną 2 doby po operacji, tak dawkowala mi leki, że nie czułam żadnych dolegliwości!!!!! Pani Ania z recepcji zawsze dla nas miła i pomocna!!! Gorąco polecam tę Klinikę !!!!! Jestem bardzo zadowolona ze swoich nowych piersi !!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie :) Magda

  Magda (2016-12-11)

 • K

  Bardzo dobrze

  Doktor i jego personel otoczyli mnie szczególną opieką , dzięki czemu czułam się bezpiecznie i komfortowo. Zdecydowałam się na zabieg powiększania piersi u doktora Chęcińskiego. Rezultaty rewelacyjne. Najbardziej obawiałam się iż po zabiegu zostaną blizny. Jednak dzięki doświadczeniu doktora blizn praktycznie nie widać. Gorąco polecam wszystkim osobom poszukujących dobrego chirurga plastycznego.

  Kamila (2015-07-04)

 • M

  Bardzo dobrze

  Doktor Jerzy Chęciński to bardzo doświadczony i profesjonalny lekarz. Korzystałam z usług wielu chirurgów plastycznych i mogę powiedzieć iż mogę zaufać tylko Doktorowi Chęcińskiemu. Jedynie po zabiegach wykonanych w tej klinice jestem w 100% zadowolona z efektów. Dodatkowo w Klinice Doktora pracuję przemiły personel, który jest bardzo serdeczny i zawsze gotowy do pomocy.

  Magda (-0001-11-30)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Obrzezanie
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
2000 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie całkowite
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
2000 zł Umów wizytę
Obrzezanie częściowe
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
2000 zł Umów wizytę
Powiększanie penisa od 7000 zł do 7500 zł Umów wizytę
Powiększanie penisa własnym tłuszczem (lipofilling, lipotransfer)
*w cenie jedna doba pobytu w klinice
od 7000 zł do 7500 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Plastyka blizn od 1000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa od 5000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa od 5000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa od 5000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Korekcja grzbietu nosa 6000 zł Umów wizytę
Totalna plastyka nosa z osteotomią od 8000 zł do 12000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna od 5000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 6000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu
*możliwość wykonania zabiegu u dzieci
6000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie płatków uszu
*możliwość wykonania zabiegu u dzieci
od 5000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie małżowin usznych
*możliwość wykonania zabiegu u dzieci
3700 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy od 12000 zł do 15000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny szyi od 8000 zł do 9000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny czoła od 8000 zł do 9000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny brwi od 7000 zł do 8000 zł Umów wizytę
Plastyka ust - wywinięcie czerwieni wargowej od 4000 zł do 7000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) od 12000 zł do 14000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu 9000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi 17000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym 17000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym 17000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) od 12000 zł do 18000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha 9000 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan od 3000 zł do 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja łydek 7000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych od 5000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja (odtworzenie) błony dziewiczej - Hymenoplastyka od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 900 zł do 1500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Gabinet Chirurgii Plastycznej dr Jerzy M. Chęciński

Kazimierzowska 43 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek. med. Jerzy Chęciński

Lek. med. Jerzy Chęciński

Chirurg
Chirurg plastyczny
Lek. med. Jerzy Chęciński jest absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1966 roku. Po studiach zainteresował się dziedziną chirurgii i zdał z...

 czytaj więcej
602297312

Umów wizytę

Lek. med. Bartłomiej Zoń

Lek. med. Bartłomiej Zoń

Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna
Lek. med. Bartłomiej Zoń studia lekarskie ukończył w 1999 roku na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Następnie rozpoczął specjalizację z chirurgii ogó...

 czytaj więcej

Umów wizytę