Gabinet Urologiczny - Wiesław Moszczyński - specjalista urolog, chirurg

Armii Krajowej 38-42 Gdynia

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

 

Gabinet Urologiczny Wiesław Moszczyński umiejscowiony jest w Gdyni. Został założony w 1998 roku przez specjalistę chirurgii ogólnej i urologii lek. med. Wiesława Moszczyńskiego. Główną specjalnością gabinetu jest diagnostyka oraz ambulatoryjne zabiegi na męskich narządach płciowych. Może udać się tutaj pacjent cierpiący na nieprawidłowości w budowie prącia lub moszny, a także bóle tych  narządów lub w przypadku wystąpienia niepokojących objawów w układzie moczowo-płciowym.

Jednym z zabiegów przeprowadzanych w Gabinecie Urologicznym jest zabieg obrzezania. W przypadku problemów z niecałkowitym zsuwaniem się napletka lub bólem w czasie odsłonięcia żołędzi pacjent powinien zasięgnąć porady urologa. W gabinecie lekarz po dokładnym zbadaniu pacjenta oceni, jaka forma zabiegu obrzezania jest konieczna. Może to być obrzezanie całkowite – wycięcie całości napletka lub obrzezanie częściowe – wycięcie części napletka. Lekarz przeprowadza okrężne cięcie skóry. Takie zabiegi wykonuje także w przypadku występowania stulejki- zwężenia ujścia napletka, która również może być całkowita lub częściowa. Ponadto stulejka jest również stanem, gdy mężczyzna odczuwa ból i dyskomfort przy odprowadzaniu napletka. Specjalista przeprowadza w pierwszym i drugim przypadku operację stulejki.

Gabinet specjalizuje się również w leczeniu krótkiego wędzidełka, które może być także związane z występowaniem stulejki. Zbyt krótkie wędzidełko, które utrudnia prawidłowe ruchy napletka. Zbyt krótkie lub za wąskie może powodować nie tylko ból, ale także ciągłe nadrywanie się, co prowadzi z kolei do powstawania blizn. Rozwiązaniem jest zabieg podcięcia wędzidełka prącia w celu uwolnienia napletka lub zabieg wydłużenia wędzidełka, czyli rozcięcia go wzdłuż co powoduje jego wydłużenie.

Z zakresu schorzeń jąder i moszny placówka specjalizuje się m.in. w usuwaniu małych wodniaków jąder. Lekarz najpierw przeprowadza odpowiednią diagnostykę w celu oceny wielkości wodniaka, następnie podejmuje czynności związane z zabiegiem. W gabinecie można również zasięgnąć porady w przypadku żylaków powrózka nasiennego, które powodują ból i dyskomfort w obrębie moszny. Diagnozowane są tutaj także torbiele najądrzy, które widoczne są w badaniu USG. Lekarz pomaga tutaj także zdiagnozować zapalenia jąder lub nowotwory jądra. Może wykryć łagodny rozrost prostaty, zapalenia prostaty oraz odróżnić te schorzenia od raka prostaty i podjąć dostosowane do rodzaju choroby leczenie.

W placówce tej leczone są również schorzenia układu moczowego. Na początku wykonywane są badania ultrasonograficzne narządów układu moczowego oraz w razie potrzeby uroflowmetria, badająca przepływ moczu w cewce. Lekarz może tutaj zlecić inne badania specjalistyczne lub wprowadzić  odpowiednie leczenie zachowawcze lub zabiegowe wykrytego schorzenia z zakresu: kamicy nerkowej lub kamicy pęcherza moczowego, zapalenia pęcherza oraz nowotworów nerek lub pęcherza. Ponadto wykrywa tutaj również zwężenia cewki moczowej, które mogą być wrodzone lub wtórne a nie leczone prowadzić do całkowitego zamknięcia światła cewki.

Na pomoc w Gabinecie Urologicznym mogą liczyć również mężczyźni z problemami narządów płciowym na tle seksualnym. Lekarz udzieli pomocy w przypadku zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku lub skrzywień prącia.

W Gabinecie Urologicznym przyjmuje  doświadczony specjalista z zakresu urologii lek. med. Wiesław Moszczyński, który posiada odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje do przeprowadzania różnorodnych zabiegów urologicznych. W swojej pracy wykorzystuje on umiejętności i wiedzę zdobytą w polskich ośrodkach urologicznych oraz na zagranicznych kursach i sympozjach. Jego osiągnięcia przekładają się na wysoki poziom świadczonych usług poprzez prowadzony przez niego gabinet. Wśród najistotniejszych osiągnięć warto wymienić: certyfikat udziału w rocznym spotkaniu Amerykańskiego Związku Urologicznego (Chicago -Stany Zjednoczone, 2003 rok), dyplom uczestnictwa w 1. Międzynarodowym Szkoleniu z Chirurgii Urologicznej z zakresu chirurgicznego leczenia raka gruczołu krokowego (Mediolan – Włochy,1998 rok) oraz certyfikat z 27. Kongresu Międzynarodowego Towarzystwa Urologicznego, które odbyło się na Hawajach w Stanach Zjednoczonych w 2004 roku.

W gabinecie pacjent może poddać się profesjonalnej diagnostyce oraz badaniom w zakresie swoich schorzeń. W czasie wizyty przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, a także badania ultrasonograficzne układu moczowego przeprowadzane za pomocą specjalistycznego ultrasonografu, który w nieinwazyjny sposób za pomocą głowicy, wysyłającej fale ultradźwiękowe, ocenia nerki, drożność dróg moczowych, pęcherz moczowy oraz gruczoł krokowy.  Ponadto gabinet wyposażony jest również w aparat do uroflowmetrii, czyli uroflowmetr służący do pomiaru przepływu cewkowego. Mierzy on objętość i wagę oddanego moczu w jednostce czasu. Badanie kończy się oceną zalegania moczu po mikcji, którą wykonuje się za pomocą aparatu USG.

W trosce o komfort, wygodę i zadowolenie swoich pacjentów placówka przygotowała udogodnienia, dzięki którym czas spędzony w gabinecie będzie miły. Jednym z tych udogodnień jest obsługa pacjentów zagranicznych – oferowana jest komunikacja w zakresie diagnostyki i leczenia  pacjentów posługujących się językiem angielskim oraz rosyjskim. Na osoby przyjeżdżające własnym samochodem czeka duży parking koło budynku, z możliwością pozostawienia bezpiecznie auta. Po przekroczeniu progu budynku, w którym znajduje się gabinet, pacjent zostanie przyjęty w przytulnej poczekalni, gdzie umili mu czas uprzejmy personel. W gabinecie każdy będzie czuł się komfortowo, gdyż został on wyposażony nie tylko z myślą o lekarzu, ale także o pacjencie – specjalistyczne sprzęty przyspieszają diagnozę, a komfortowe wyposażenie skraca czas zabiegu.

W gabinecie istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu zabiegu – jeśli jest taka potrzeba pacjent możne umówić się na wizytę po godzinach otwarcia placówki. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia skorzystanie z usług gabinetu o każdej porze.

Gabinet Urologiczny zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Armii Krajowej w budynku Vip-Med – Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej, który skupia w swoich gabinetach specjalistów z różnych dziedzin medycyny, np. z endokrynologii, kardiologii, alergologii lub medycyny pracy. Ulica Armii Krajowej to Śródmieście, a więc bardzo łatwo dostać się tutaj komunikacją z różnych punktów miasta – 50 metrów od gabinetu znajduje się przystanek autobusowy. Całkiem blisko stąd także do przystanku PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście – należy wysiąść na przystanku Gdynia Śródmieście i przejść ok. 300 metrów. Na  pacjentów przyjeżdżającym samochodem oczekuje duży parking tuż obok gabinetu, na którym można bezpiecznie zostawić auto. Po drugiej stronie drogi znajduje się skwerek zieleni, w którym można nieco odpocząć na parkowej ławce. Pacjenci, którzy przyjeżdżają z daleka do gabinetu powinni koniecznie w wonnej chwili zwiedzić stocznię gdańską, gdzie dostaną się na  piechotę w 20 minut (ok. 1,5 km) oraz odwiedzić przystań jachtową Marina Gdynia (niewiele ponad kilometr).

Opinie

Gabinet Urologiczny - Wiesław Moszczyński - specjalista urolog, chirurgOcena: 5/5 Opinie: 7, Ocen: 7

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • M

  Bardzo dobrze

  Nie miałem wiele przygód ze swoim zdrowiem ale kiedy potrzebowałem pomocy w tej klinice i w osobie Pana Doktora i jego zespołu otrzymałem szybką pomoc. Po rozmowie telefonicznej od razu umówiłem się na zabieg bez zbędnych wizyt i straty czasu. Po zabiegu szczegółowy instruktarz po którym laik medyczny może zadbać sam o siebie (opatrunki) oraz nadzór Pana doktora na gorącej prywatnej linii telefonicznej pomaga przejść przez okres rekonwalescencji. Cena nie jest wysoka i obejmuje całość usługi: zabiegu, nadzoru, zdjęcia szwów i nawet części leków niezbędnych zaraz po zabiegu. Serdecznie polecam a Panu Doktorowi jeszcze raz dziękuję, cztery tygodnie i jestem jak nowy.Co warto zauważyć Pan doktor z łatwością nawiązuje kontakt i pacjent czuje się komfortowo i podmiotowo. Pozdrawiam i zyczę powodzenia na sympozjum w USA.

  Marian (2020-07-13)

 • Bardzo dobrze

  Bardzo dobry urolog, sympatyczny i empatyczny. Przystępne ceny, nie to co w konkurencyjnych klinikach. Pan doktor rozwiązał mój problem i doradził co mam robić aby szybciej się zagoiło. Szybko i profesjonalnie. Mocno polecam!!!

  (2018-01-12)

 • R

  Bardzo dobrze

  Polecam lekarza! W skuteczny sposób pozbyłem się problemu. Zabieg obrzezania przebiegł bez komplikacji a z efektu jestem bardzo zadowolony! Fachowe podejście i przystępne ceny.

  Rafał (2017-10-02)

 • G

  Bardzo dobrze

  Ja też bałem się wizyty, ale przebiegła ona bardzo miło i szybko. Zabieg też szybko i zupełnie nic nie bolało. Świetny gabinet, kameralne warunki, czysto i schludnie. Dobra lokalizacja i przystępne ceny. Polecam każdemu mężczyźnie, który obawia się takiej wizyty

  Grzesiek (2017-03-22)

 • M

  Bardzo dobrze

  Jak chyba prawie każdy mężczyzna trochę się obawiałem pierwszej wizyty u urologa. Ale miałem problem ze stulejką, która mi dokuczała coraz bardziej. I cieszę się bardzo że trafiłem na doktora Moszczyńskiego.bardzo miło i profesjonalnie mnie potraktował

  Michał (2017-03-22)

 • J

  Bardzo dobrze

  Pan doktor Moszczyński to fantastyczny lekarz, wyrozumiały i miły. Trochę obawiałem się tej wizyty jednak doktor był bardzo życzliwy. Dokładnie wyjaśnił mi co jest przyczyną moich dolegliwości i zaproponował skuteczny sposób leczenie. Bardzo mi pomógł.

  Jan (2015-06-14)

 • A

  Bardzo dobrze

  Doktor Moszczyński to bardzo profesjonalny i doświadczony lekarz. Przy tym jest bardzo empatyczny i szczegółowo wyjaśnia proponowany sposób leczenia. Pomógł mi rozwiązać intymny problem, dzięki czemu poprawił mi się komfort życia i samopoczucie. Dziękuję Doktorowi za pomoc. Polecam.

  Artur (2015-05-16)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Obrzezanie 1300 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie częściowe 1300 zł Umów wizytę
Obrzezanie całkowite
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
1300 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia 600 zł Umów wizytę
Operacja stulejki 1300 zł Umów wizytę
Wydłużenie wędzidełka napletka
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
600 zł Umów wizytę
Wazektomia- metoda antykoncepcji mężczyzn
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
1500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Gabinet Urologiczny - Wiesław Moszczyński - specjalista urolog, chirurg

Armii Krajowej 38-42 Gdynia

Umów wizytę  +48 58 505 59 09  

Godziny otwarcia

Poniedziałek

16:00 - 18:00

Wtorek

zamknięte

Środa

17:00 - 19:00

Czwartek

16:00 - 18:00

Piątek

16:00 - 18:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Wiesław Moszczyński

lek. med. Wiesław Moszczyński

Chirurgia Ogólna
Urolog
Lek. med. Wiesław Moszczyński to specjalista z zakresu chirurgii ogólnej oraz urologii. W 1982 roku ukończył studia medyczne, uzyskując tytuł lekarza medycyny. Nastę...

 czytaj więcej

Umów wizytę