Gabinet Urologiczny - Wiesław Moszczyński - specjalista urolog, chirurg

Armii Krajowej 38-42 Gdynia

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę  +48 58 505 59 09  

O klinice

 

Gabinet Urologiczny Wiesław Moszczyński umiejscowiony jest w Gdyni. Został założony w 1998 roku przez specjalistę chirurgii ogólnej i urologii lek. med. Wiesława Moszczyńskiego. Główną specjalnością gabinetu jest diagnostyka oraz ambulatoryjne zabiegi na męskich narządach płciowych. Może udać się tutaj pacjent cierpiący na nieprawidłowości w budowie prącia lub moszny, a także bóle tych  narządów lub w przypadku wystąpienia niepokojących objawów w układzie moczowo-płciowym.

Jednym z zabiegów przeprowadzanych w Gabinecie Urologicznym jest zabieg obrzezania. W przypadku problemów z niecałkowitym zsuwaniem się napletka lub bólem w czasie odsłonięcia żołędzi pacjent powinien zasięgnąć porady urologa. W gabinecie lekarz po dokładnym zbadaniu pacjenta oceni, jaka forma zabiegu obrzezania jest konieczna. Może to być obrzezanie całkowite – wycięcie całości napletka lub obrzezanie częściowe – wycięcie części napletka. Lekarz przeprowadza okrężne cięcie skóry. Takie zabiegi wykonuje także w przypadku występowania stulejki- zwężenia ujścia napletka, która również może być całkowita lub częściowa. Ponadto stulejka jest również stanem, gdy mężczyzna odczuwa ból i dyskomfort przy odprowadzaniu napletka. Specjalista przeprowadza w pierwszym i drugim przypadku operację stulejki.

Gabinet specjalizuje się również w leczeniu krótkiego wędzidełka, które może być także związane z występowaniem stulejki. Zbyt krótkie wędzidełko, które utrudnia prawidłowe ruchy napletka. Zbyt krótkie lub za wąskie może powodować nie tylko ból, ale także ciągłe nadrywanie się, co prowadzi z kolei do powstawania blizn. Rozwiązaniem jest zabieg podcięcia wędzidełka prącia w celu uwolnienia napletka lub zabieg wydłużenia wędzidełka, czyli rozcięcia go wzdłuż co powoduje jego wydłużenie.

Z zakresu schorzeń jąder i moszny placówka specjalizuje się m.in. w usuwaniu małych wodniaków jąder. Lekarz najpierw przeprowadza odpowiednią diagnostykę w celu oceny wielkości wodniaka, następnie podejmuje czynności związane z zabiegiem. W gabinecie można również zasięgnąć porady w przypadku żylaków powrózka nasiennego, które powodują ból i dyskomfort w obrębie moszny. Diagnozowane są tutaj także torbiele najądrzy, które widoczne są w badaniu USG. Lekarz pomaga tutaj także zdiagnozować zapalenia jąder lub nowotwory jądra. Może wykryć łagodny rozrost prostaty, zapalenia prostaty oraz odróżnić te schorzenia od raka prostaty i podjąć dostosowane do rodzaju choroby leczenie.

W placówce tej leczone są również schorzenia układu moczowego. Na początku wykonywane są badania ultrasonograficzne narządów układu moczowego oraz w razie potrzeby uroflowmetria, badająca przepływ moczu w cewce. Lekarz może tutaj zlecić inne badania specjalistyczne lub wprowadzić  odpowiednie leczenie zachowawcze lub zabiegowe wykrytego schorzenia z zakresu: kamicy nerkowej lub kamicy pęcherza moczowego, zapalenia pęcherza oraz nowotworów nerek lub pęcherza. Ponadto wykrywa tutaj również zwężenia cewki moczowej, które mogą być wrodzone lub wtórne a nie leczone prowadzić do całkowitego zamknięcia światła cewki.

Na pomoc w Gabinecie Urologicznym mogą liczyć również mężczyźni z problemami narządów płciowym na tle seksualnym. Lekarz udzieli pomocy w przypadku zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku lub skrzywień prącia.

W Gabinecie Urologicznym przyjmuje  doświadczony specjalista z zakresu urologii lek. med. Wiesław Moszczyński, który posiada odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje do przeprowadzania różnorodnych zabiegów urologicznych. W swojej pracy wykorzystuje on umiejętności i wiedzę zdobytą w polskich ośrodkach urologicznych oraz na zagranicznych kursach i sympozjach. Jego osiągnięcia przekładają się na wysoki poziom świadczonych usług poprzez prowadzony przez niego gabinet. Wśród najistotniejszych osiągnięć warto wymienić: certyfikat udziału w rocznym spotkaniu Amerykańskiego Związku Urologicznego (Chicago -Stany Zjednoczone, 2003 rok), dyplom uczestnictwa w 1. Międzynarodowym Szkoleniu z Chirurgii Urologicznej z zakresu chirurgicznego leczenia raka gruczołu krokowego (Mediolan – Włochy,1998 rok) oraz certyfikat z 27. Kongresu Międzynarodowego Towarzystwa Urologicznego, które odbyło się na Hawajach w Stanach Zjednoczonych w 2004 roku.

W gabinecie pacjent może poddać się profesjonalnej diagnostyce oraz badaniom w zakresie swoich schorzeń. W czasie wizyty przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, a także badania ultrasonograficzne układu moczowego przeprowadzane za pomocą specjalistycznego ultrasonografu, który w nieinwazyjny sposób za pomocą głowicy, wysyłającej fale ultradźwiękowe, ocenia nerki, drożność dróg moczowych, pęcherz moczowy oraz gruczoł krokowy.  Ponadto gabinet wyposażony jest również w aparat do uroflowmetrii, czyli uroflowmetr służący do pomiaru przepływu cewkowego. Mierzy on objętość i wagę oddanego moczu w jednostce czasu. Badanie kończy się oceną zalegania moczu po mikcji, którą wykonuje się za pomocą aparatu USG.

W trosce o komfort, wygodę i zadowolenie swoich pacjentów placówka przygotowała udogodnienia, dzięki którym czas spędzony w gabinecie będzie miły. Jednym z tych udogodnień jest obsługa pacjentów zagranicznych – oferowana jest komunikacja w zakresie diagnostyki i leczenia  pacjentów posługujących się językiem angielskim oraz rosyjskim. Na osoby przyjeżdżające własnym samochodem czeka duży parking koło budynku, z możliwością pozostawienia bezpiecznie auta. Po przekroczeniu progu budynku, w którym znajduje się gabinet, pacjent zostanie przyjęty w przytulnej poczekalni, gdzie umili mu czas uprzejmy personel. W gabinecie każdy będzie czuł się komfortowo, gdyż został on wyposażony nie tylko z myślą o lekarzu, ale także o pacjencie – specjalistyczne sprzęty przyspieszają diagnozę, a komfortowe wyposażenie skraca czas zabiegu.

W gabinecie istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu zabiegu – jeśli jest taka potrzeba pacjent możne umówić się na wizytę po godzinach otwarcia placówki. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia skorzystanie z usług gabinetu o każdej porze.

Gabinet Urologiczny zlokalizowany jest w Gdyni przy ul. Armii Krajowej w budynku Vip-Med – Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej, który skupia w swoich gabinetach specjalistów z różnych dziedzin medycyny, np. z endokrynologii, kardiologii, alergologii lub medycyny pracy. Ulica Armii Krajowej to Śródmieście, a więc bardzo łatwo dostać się tutaj komunikacją z różnych punktów miasta – 50 metrów od gabinetu znajduje się przystanek autobusowy. Całkiem blisko stąd także do przystanku PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście – należy wysiąść na przystanku Gdynia Śródmieście i przejść ok. 300 metrów. Na  pacjentów przyjeżdżającym samochodem oczekuje duży parking tuż obok gabinetu, na którym można bezpiecznie zostawić auto. Po drugiej stronie drogi znajduje się skwerek zieleni, w którym można nieco odpocząć na parkowej ławce. Pacjenci, którzy przyjeżdżają z daleka do gabinetu powinni koniecznie w wonnej chwili zwiedzić stocznię gdańską, gdzie dostaną się na  piechotę w 20 minut (ok. 1,5 km) oraz odwiedzić przystań jachtową Marina Gdynia (niewiele ponad kilometr).

Opinie

Gabinet Urologiczny - Wiesław Moszczyński - specjalista urolog, chirurgOcena: 5/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis

 • Bardzo dobrze

  Bardzo dobry urolog, sympatyczny i empatyczny. Przystępne ceny, nie to co w konkurencyjnych klinikach. Pan doktor rozwiązał mój problem i doradził co mam robić aby szybciej się zagoiło. Szybko i profesjonalnie. Mocno polecam!!!

  (2018-01-12)

 • R

  Bardzo dobrze

  Polecam lekarza! W skuteczny sposób pozbyłem się problemu. Zabieg obrzezania przebiegł bez komplikacji a z efektu jestem bardzo zadowolony! Fachowe podejście i przystępne ceny.

  Rafał (2017-10-02)

 • G

  Bardzo dobrze

  Ja też bałem się wizyty, ale przebiegła ona bardzo miło i szybko. Zabieg też szybko i zupełnie nic nie bolało. Świetny gabinet, kameralne warunki, czysto i schludnie. Dobra lokalizacja i przystępne ceny. Polecam każdemu mężczyźnie, który obawia się takiej wizyty

  Grzesiek (2017-03-22)

 • M

  Bardzo dobrze

  Jak chyba prawie każdy mężczyzna trochę się obawiałem pierwszej wizyty u urologa. Ale miałem problem ze stulejką, która mi dokuczała coraz bardziej. I cieszę się bardzo że trafiłem na doktora Moszczyńskiego.bardzo miło i profesjonalnie mnie potraktował

  Michał (2017-03-22)

 • J

  Bardzo dobrze

  Pan doktor Moszczyński to fantastyczny lekarz, wyrozumiały i miły. Trochę obawiałem się tej wizyty jednak doktor był bardzo życzliwy. Dokładnie wyjaśnił mi co jest przyczyną moich dolegliwości i zaproponował skuteczny sposób leczenie. Bardzo mi pomógł.

  Jan (2015-06-14)

 • A

  Bardzo dobrze

  Doktor Moszczyński to bardzo profesjonalny i doświadczony lekarz. Przy tym jest bardzo empatyczny i szczegółowo wyjaśnia proponowany sposób leczenia. Pomógł mi rozwiązać intymny problem, dzięki czemu poprawił mi się komfort życia i samopoczucie. Dziękuję Doktorowi za pomoc. Polecam.

  Artur (2015-05-16)

Cennik

Sfinansuj zabieg

Atrakcyjne raty przygotowane dla pacjentów Szczegóły

Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie całkowite 1300 zł Raty 32 zł Umów wizytę
Obrzezanie częściowe 1300 zł Raty 32 zł Umów wizytę
Wydłużenie wędzidełka napletka 600 zł Raty 15 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia 600 zł Raty 15 zł Umów wizytę
Operacja stulejki 1300 zł Raty 32 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Gabinet Urologiczny - Wiesław Moszczyński - specjalista urolog, chirurg

Armii Krajowej 38-42 Gdynia

Godziny otwarcia

Poniedziałek

16:00 - 18:00

Wtorek

zamknięte

Środa

17:00 - 19:00

Czwartek

16:00 - 18:00

Piątek

16:00 - 18:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte


Umów wizytę  +48 58 505 59 09  

Personel

lek. med. Wiesław Moszczyński

lek. med. Wiesław Moszczyński

Chirurgia Ogólna
Urolog
Lek. med. Wiesław Moszczyński to specjalista z zakresu chirurgii ogólnej oraz urologii. W 1982 roku ukończył studia medyczne, uzyskując tytuł lekarza medycyny. Nastę...

 czytaj więcej

Umów wizytę