GYNCENTRUM Clinic

Kościuszki 229 Galeria Libero II piętro Say Wow Katowice

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Klinika Ginekologii Plastycznej Gyncentrum mieści się w Katowicach i specjalizuje się w operacjach plastycznych narządów intymnych kobiet, w małoinwazyjnym leczeniu nietrzymania moczu a także w zabiegach z wykorzystaniem preparatów medycyny estetycznej i lasera poprawiających wygląd zewnętrznych i wewnętrznych żeńskich narządów płciowych.

Placówka ta jest częścią Kliniki Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej znajdującej się w Katowicach oraz posiadającej swoje oddziały w Bielsku-Białej i Częstochowie. W ramach ginekologii plastycznej każda chętna kobieta może tutaj poddać się rewitalizacji oraz rekonstrukcji swoich narządów intymnych i dzięki takim zabiegom nie tylko poprawić wygląd estetyczny, ale również polepszyć jakość życia płciowego oraz możliwość wykonywania codziennych czynności.

Lekarze przyjmujący pacjentki w Gyncentrum to specjaliści m.in. z zakresu ginekologii i położnictwa, specjalista chirurgii plastycznej, endokrynologii oraz urologii. Zespół uzupełniają specjaliści anestezjologii i intensywnej terapii, dietetyk kliniczny, psycholog oraz inni lekarze, dzięki którym każda kobieta będzie otoczona kompleksową opieką medyczną. Wielu z nich posiada drugi stopień specjalizacji oraz tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Potwierdzeniem ich wysokich kwalifikacji są liczne certyfikaty medyczne a także członkostwo w polskich i międzynarodowych stowarzyszeniach lekarskich.

Na koncie placówki znajdują się certyfikaty, nagrody i wyróżnienia, które potwierdzają wysoką jakość usług oraz stawiają klinikę w czołówce polskich jednostek ginekologicznych. Można wśród tych wyróżnień wymienić:

 • Złote Godło Quality International 2015 – przyznane klinice w plebiscycie „Najwyższa jakość Quality International 2015”, potwierdzające wysoki poziom świadczonych usług medycznych,
 • certyfikaty jakości i bezpieczeństwa ISO z zakresu: ISO/IEC 27001:2005 (potwierdzający wysoką jakość zarządzania bezpieczeństwem informacji), PN-N-18001:2004 (potwierdzający wysoką jakość zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy),  ISO 14001:2004 (potwierdzający wysoką jakość zarządzania środowiskowego) oraz ISO 9001:2008 (potwierdzający wysokie zarządzanie jakością).

Klinika Ginekologii Plastycznej  bierze także udział w akacjach społecznych, dzięki którym może dotrzeć do większego grona pacjentek i rozwiązać ich problemy, np. z nietrzymaniem moczu w kampanii edukacyjnej pt. „Pokonaj NTM, odzyskaj pewność siebie”, która odbyła się w 2014 roku i oferowała bezpłatne konsultacje ginekologiczne.

W zakresie ginekologii plastycznej wykorzystywany jest tutaj nowoczesny sprzęt, dzięki któremu przeprowadzane zabiegi i operacje estetyczne na żeńskich narządach płciowych są bezpieczne, małoinwazyjne oraz komfortowe dla pacjentek. Można więc wymienić: laser MonaLisa Touch (wykorzystywany w rewitalizacji pochwy, plastyce warg sromowych i korcza oraz leczeniu nietrzymania moczu), laser SmartXide (do małoinwazyjnego usuwania rozstępów i blizn) oraz aparaturę medyczną wykorzystywaną w trakcie operacji z ginekologii plastycznej, czyli urządzenie do monitorowania parametrów życiowych oraz do wykonywania znieczulenia ogólnego.

Klinika jest bardzo przyjaznym miejscem dla swoich pacjentek, zapewniającym im pełną intymność, bezpieczeństwo oraz miłą atmosferę. Gwarantuje to nie tylko personel medyczny, ale również następujące udogodnienia i ułatwienia:

 • Dogodny dojazd i przyjazna okolica – bliskość od jednej z największych dróg przejazdowych w Katowicach - drogi krajowej nr 79 oraz od miejskich ciągów komunikacyjnych sprawia, iż do kliniki bardzo łatwo może dostać się pacjent zmotoryzowany i niezmotoryzowany.
 • Duży parking – znajduje się po drugiej stronie ulicy, przy której mieści się klinika i może pomieścić kilkadziesiąt aut.
 • Przestronna poczekalnia – po wejściu do kliniki pacjentki mogą poczekać na wizytę w dużej poczekalni na wygodnych krzesłach i poczęstować się kawą i herbatą w przyjemnie urządzonym wnętrzu ze zdjęciami dzieci.
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych – przed budynkiem znajduje się specjalnie wydzielone miejsce parkingowe, wejście do budynku kliniki posiada podjazd a korytarze, gabinety i toalety są specjalne przystosowane.
 • Gabinety i sale zabiegowe – są bardzo dobrze wyposażone w sprzęt i aparaturę medyczną oraz wygodne łóżka i fotele zabiegowe.
 • Obsługa zagranicznych pacjentów - w klinice są obsługiwani pacjenci posługujący się językiem angielskim.
 • Autorskie programy zabiegowe – przygotowane przez lekarzy pracujących w Gyncentrum, poprawiające jakość życia intymnego każdej pacjentki.
 • Promocje – klinika proponuje oferty specjalne na wybrane zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej lub oferuje bezpłatne konsultacje.
 • Karta podarunkowa – przygotowana dla młodych mam, o wartości 500 zł, na wybrane zabiegi rewitalizujące pochwę i krocze po porodzie.
 • Zabiegi na raty – dzięki podpisanej umowie z firmą MediRaty pacjentka może rozbić spłatę za leczenie na dogodne raty.
 • Apteka – znajduje się na terenie kliniki, dzięki czemu pacjentki mają szybki i bezpośredni dostęp do leków przepisanych przez lekarzy placówki.

Klinika Ginekologii Plastycznej Gyncentrum  znajduje się w Katowicach przy ul. Żelaznej. Bliskość od drogi krajowej nr 79 oraz autostrady A4 sprawia, iż bardzo łatwo dostać się tutaj samochodem, którym można zaparkować na dużym parkingu naprzeciwko kliniki. Pacjenci przyjeżdżający do Katowic pociągiem powinni wysiąść na stacji Katowice Załęże, skąd do kliniki jest ok. 2,5 km. Z różnych punktów miasta można dostać się tutaj natomiast tramwajem, wysiadając na przystanku Dąb Huta Baildon (linia 6, 19, 33), skąd do pokonania jest zaledwie 300 m piechotą lub autobusem na tym samym przystanku (linia 7, 23 lub 830N). Z kliniki blisko jest do Parku Alojzego Budnioka – ok. 550 m a także niedaleko do Śląskiego Wesołego Miasteczka – ok. 2 km.

Opinie

GYNCENTRUM ClinicOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Trafiłam tutaj przez karte upominkową jaką dostałam od mojej siostry na zabieg rewitalizacji pochwy. Wykonany bardzo profesjonalnie i bez zastrzeżeń. Klinika o bardzo przyjemnych wnętrzach, miły personel. Ceny super jak na moją kieszeń. Polecam każdej kobiecie

  Alicja (2017-03-22)

 • K

  Bardzo dobrze

  Trafiłam tutaj bo chciałam poddać się plastyce pochwy, jestem po kilku porodach. Moje początkowe obawy zostały szybko rozwiane przez miły personel, który służył mi radą i pomocą.poza tym wystrój elegancki, na miarę XXI wieku. Apteka na miejscu też duży plus

  Karolina (2017-03-22)

 • A

  Bardzo dobrze

  W GynCentrum udało mi się pozbyć krępującego problemu z nietrzymaniem moczu. Personel medyczny w klinice jest bardzo profesjonalny i szczegółowo wyjaśnia jak będzie wyglądać zabieg i jak się do niego przygotować. Szczerze polecam.

  Aneta (2015-08-01)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Profesjonalna klinika z profesjonalnym zespołem specjalistów. Pomogli mi rozwiązać mój krępujący problem. Personel GynCentrum jest bardzo wyrozumiały, dyskretny i miły. W klinice GynCentrum czułam się komfortowo i bezpiecznie. Gorąco polecam.

  Zadowolona pacjentka (2015-07-20)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Ginekologia plastyczna, estetyczna
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) od 2800 zł Umów wizytę
Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych od 3200 zł Umów wizytę
Vaginal Narrower - lifting krocza od 2500 zł Umów wizytę
Labioplastyka laserowa z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka) od 2000 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja pochwy od 1500 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym od 2800 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 1500 zł Umów wizytę
Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy) od 3000 zł Umów wizytę
Lipofilling stref intymnych (modelowanie stref intymnych przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 4000 zł Umów wizytę
Clitoroplastyka - odkrycie, uwypuklenie łechtaczki 2000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja (odtworzenie) błony dziewiczej - Hymenoplastyka od 2800 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach od 900 zł do 1100 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu od 1600 zł do 2500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - brzuch od 900 zł do 1100 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek od 1100 zł do 1600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach od 1100 zł do 1350 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach od 1350 zł do 1800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion od 1100 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach od 1800 zł do 2700 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Laserowe usuwanie blizn od 800 zł do 1500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

GYNCENTRUM Clinic

Kościuszki 229 Galeria Libero II piętro Say Wow Katowice

Umów wizytę  +48 32 132 26 79 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 21:00

Wtorek

07:00 - 21:00

Środa

07:00 - 21:00

Czwartek

07:00 - 21:00

Piątek

07:00 - 21:00

Sobota

07:00 - 14:00

Niedziela

08:00 - 12:00

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n. med. Anna Bednarska-Czerwińska

dr n. med. Anna Bednarska-Czerwińska

Endokrynolog
Ginekolog
Położna
Dr n. med. Anna Bednarska-Czerwińska studia medyczne ukończyła w 1985 roku. Następnie po odbytej specjalizacji z ginekologii i położnictwa została specjal...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Marcin Nylec

dr n. med. Marcin Nylec

Ginekolog
Położnik

Umów wizytę

Lek.med. Dawid Serafin

Lek.med. Dawid Serafin

Lek. med. Dawid Serafin jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 2006 roku. Swoje zainteresowania zawodowe skierował na ginekologię i położnictwo, z której egzamin specjalizacyjny zdał...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Wojciech Szanecki

dr n. med. Wojciech Szanecki

Ginekolog
Położna
Dr n. med. Wojciech Szanecki to absolwent studiów na Wydziale Lekarskim, który ukończył na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. W roku 2009 zdobył tytuł doktora n...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek

Dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek

Ginekolog
Lekarz medycyny estetycznej
Położna
Dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek po ukończeniu studiów lekarskich rozpoczęła specjalizację z ginekologii i położnictwa - dziedziny medyc...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Krzysztof Grettka

Dr n. med. Krzysztof Grettka

Ginekolog
Położna
Dr n. med. Krzysztof Grettka jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa. Specjalizację I stopnia w tym zakresie uzyskał w 1996 roku, natomiast egzamin II stopnia...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Dariusz Mercik

Dr n. med. Dariusz Mercik

Endokrynolog
Ginekolog
Położna
Dr n. med. Dariusz Mercik jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1989 roku. Kilka lat później odebrał dyplom potwierdzający przyznanie mu t...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Anna Piekarz-Adamczyk

Lek. med. Anna Piekarz-Adamczyk

Ginekolog
Położna
Lek. med. Anna Piekarz-Adamczyk to specjalistka ginekologii i położnictwa, która specjalizację z tego zakresu ukończyła w 2013 roku, otrzymując dyplom po zdanym pozytywnie...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Andrzej Sosnowski

Lek. med. Andrzej Sosnowski

Ginekolog
Położna
Lek. med. Andrzej Sosnowski studia lekarskie ukończył w 1990 roku, otrzymując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Następnie rozpoczął specjalizację w z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Wojciech Sydor

Dr n. med. Wojciech Sydor

Internista
angiolog
immunolog kliniczny
Dr n. med. Wojciech Sydor ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 1998 roku oraz Wydział Biochemii, Biofizyki ...

 czytaj więcej

Umów wizytę