HairCenter Kierach

ul.Racławicka 98 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

HairCenter Kierach jest warszawską kliniką powstałą z pasji i dużego doświadczenia w zakresie przeszczepiania włosów. Jej oferta skierowana jest zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet. Jako, że współczesny świat generuje mnóstwo problemów związanych z łysieniem, nadmiernym wypadaniem włosów, ich przerzedzeniem - obecna medycyna staje na wysokości zadania i jest na bardzo zaawansowanym poziomie, jeśli chodzi o rozwiązywanie tych problemów. Jedną z metod jest transplantacja włosów.

W klinice HairCenter Kierch stosowana jest jedna z najnowocześniejszych metod, czyli przeszczep włosów metodą FUE. Polega ona na przeszczepieniu pojedynczych mieszków włosowych z okolicy potylicy w miejsca łysienia, czyli na przykład w inne miejsce skóry głowy, w miejsce brwi, rzęs, brody czy klatki piersiowej. Zabieg taki jest małoinwazyjny, a dobrze wykonany w klinice powoduje, iż mieszki włosowe się przyjmują i rozwiązują problem braku włosów na długie lata. Można za jego pomocą wyleczyć łysienie androgenowe, łysienie bliznowaciejące , jak również utratę włosów w wyniku wypadków czy przebytych chorób. W klinice można poddać się również zabiegom wzmacniającym porost włosów i ich witalność poprzez mezoterapię skóry głowy (która pobudza ją do porostu nowych włosów), poprzez zabieg w wykorzystaniem komórek Regenera Activa, czyli komórek macierzystych pobranych od pacjenta z okolicy potylicznej, które potem wszczepione w miejsce łysienia przyczyniają się do regeneracji skóry. Kolejnym zabiegiem z oferty kliniki jest mikropigmentacja skóry głowy SMP polegająca na swoistym tatuażu, który perfekcyjnie imituje gęste krótkie włosy. Ten zabieg wykonuje się głównie u pacjentów, którzy nie mają wystarczającej ilości mieszków włosowych do przeszczepiania oraz są zdecydowani nosić krótką fryzurę.

Zabiegi od początku do końca, czyli rozpoczynając od konsultacji medycznej, a kończąc na kontroli pozabiegowej, wykonuje jeden, doświadczony w tej dziedzinie, lekarz medycyny estetycznej Artur Kierach posiadający niebagatelną wiedzę i umiejętności zdobyte w renomowanych ośrodkach transplantacji włosów zarówno w kraju, jak i za granicą. Jest on absolwentem Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w 2010 roku. Rok później już zajął się wykonywaniem swoich pierwszych przeszczepów włosów metodą FUE (jedną z najnowocześniejszych) pod okiem doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie, wyjeżdżając na 9 miesięcy do Oslo w Norwegii do Posseidon Clinic (2011-2012). Po takiej praktyce zaczął zdobywać szerokie zagraniczne doświadczenie w klinikach chirurgii plastycznej w całej Europie. Lata 2012-2014 spędził we Francji, gdzie w Clinique de Chirurgie Esthetique pod kierownictwem dr Sydney Ohana odbył staż z metody FUE z elementami trychologii, a także ucząc się od dr Rania Medahi ukończył „Kurs z warsztatami, zastosowanie toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej”. Kolejnym doskonaleniem jego umiejętności były warsztaty z metody FUE, które odbywał w Rzymie w 2015 roku u prof. Pietro Lorenzetti - Prezydenta Włoskiego Stowarzyszenia Chirurgów Przeszczepiających Włosy. Rok później był z powrotem we Francji, gdzie w Paryżu w Clinique Petrarque odbywał warsztaty z „Zastosowania mezoterapii igłowej w leczeniu łysienia”. W tym samym roku udał się również do Yokohamy w Japonii, gdzie doskonalił się z techniki FUE w Yokobi Clinic u dr Kenichiro Imagawa. W 2017 roku brał udział w Konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Odtwórczej Włosów w Pradze w Czechach, w tym samym roku pojechał także do Hiszpanii do Barcelony na doskonalenie się z zakresu leczenia wypadania włosów u dr. Ignacio Umbert w Clinica Corachan. Kolejnym jego krokiem na ścieżce zdobywania doświadczenia był wyjazd do Los Angeles (USA) na szkolenie w zakresie mikropigmentacji skóry i tatuażu medycznego (2018 rok) do dr. Williama Rassmana pracującego w New Hair Institute. W tym samym roku uczestniczył także w Kongresie Azjatyckiego Stowarzyszenia Chirurgii Odtwórczej Włosów (Pekin, Chiny) oraz w Konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Odtwórczej Włosów (Hollywood, USA). 2019 roku przyniósł mu natomiast udział w Światowym Kongresie Chorób Włosów WCHR w Barcelonie.

Opinie

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

  Cennik

  Atrakcyjne raty

  Zapytaj o szczegóły

  Medycyna estetyczna
  Leczenie łysienia - nici PDO od 600 zł Umów wizytę
  Mezoterapia
  *igłowa
  od 450 zł do 650 zł Umów wizytę
  Przeszczep włosów
  Mikropigmentacja skóry głowy
  *SMP
  od 1500 zł Umów wizytę
  Laserowa terapia odbudowująca włosy 199 zł Umów wizytę
  Leczenie łysienia komórkami macierzystymi
  *Regenera Activa
  6000 zł Umów wizytę
  Przeszczep włosów FUE od 6900 zł Umów wizytę
  Przeszczep włosów FUE u kobiet od 6900 zł Umów wizytę
  Cennik konsultacji
  Konsultacja medyczna

  150 zł

  Umów wizytę

  Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

  Kontakt

  HairCenter Kierach

  ul.Racławicka 98 Warszawa

  Umów wizytę 

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek

  09:00 - 18:00

  Wtorek

  09:00 - 18:00

  Środa

  09:00 - 18:00

  Czwartek

  09:00 - 18:00

  Piątek

  09:00 - 18:00

  Sobota

  zamknięte

  Niedziela

  zamknięte

  Dni świąteczne

  zamknięte

  Personel

   Artur Kierach

  Artur Kierach

  Diagnostyk
  Lekarz medycyny estetycznej
  Przeszczep włosów metodą FUE zacząłem wykonywać w 2011 roku. Od tego czasu jest to moje główne zajęcie I wykonałem już ponad 1000 samodzielnych zabieg...

   czytaj więcej

  Umów wizytę