Klinika Galena

Żywiecka 71 Bielsko-Biała

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Klinika Galena to specjalistyczna placówka ginekologiczna znajdująca się w Bielsku-Białej. Pierwszy raz swoje drzwi przed pacjentkami otworzyła w roku 1997 i od tej pory specjalizuje się w małoinwazyjnej ginekologii zabiegowej, leczeniu niepłodności oraz w ginekologii onkologicznej.

Pomysłodawcą i założycielem kliniki był lek. med. Bogdan Szymala, a jej pierwotna nazwa to Centrum Medyczne Poli-Med. W ciągu lat placówka ta została nowoczesną kliniką, spełniającą europejskie i światowe normy zagranicznych klinik ginekologicznych. Zmiana jej nazwy miała również istotne znaczenie – Galena jest symbolem nowości i ważnych zmian w medycynie, gdyż pochodzi od starożytnego lekarza Caludiusa Galena, dzięki któremu średniowieczne i renesansowe nauki medyczne znacznie się rozwinęły poprzez jego badania i odkrycia.

Takie właśnie nowości i odkrycia współczesnej medycyny, ale na polu ginekologii, zostały wykorzystane i są rozwijane z każdym dniem w tej placówce. Jej głównym i nadrzędnym celem jest opieka medyczna nad kobietą w każdym wieku z zakresu specjalistycznej diagnostyki, skutecznej profilaktyki a także małoinwazyjnego leczenia obejmującego terapie zachowawcze i zabiegowe.

Przychodząc do Kliniki Galena każda pacjentka zostanie poddana szczegółowej diagnostyce z zakresu badań ginekologicznych, cytologicznych czy ultrasonograficznych. W przypadku wykrycia jakiejś nieprawidłowości zostanie tutaj przeprowadzona m.in. histeroskopia diagnostyczna, mająca na celu ocenę stanu wewnętrznego ścian macicy. Ponadto może być również wykonana laparoskopia diagnostyczna (oceniająca stan wewnętrznych narządów płciowych w przypadku niepłodności czy endometriozy) a także kolposkopia diagnostyczna (ocena szyjki macicy).

W przypadku stwierdzonych schorzeń pacjentka jest kierowana na oddział szpitalny placówki, gdzie podejmowane jest leczenie zabiegowe, wykorzystujące takie techniki jak histeroskopia zabiegowa, usuwająca mięśniaki podśluzówkowe macicy oraz przegrody, zrosty i polipy macicy. Przeprowadzane są tutaj także operacje klasyczne leczenia tych schorzeń – za pomocą laparotomii oraz leczenie nietrzymania moczu za pomocą metody tradycyjnej chirurgicznej. Dostępna jest również małoinwazyjna chirurgia laparoskopowa, lecząca nie tylko mięśniaki macicy czy torbiele jajników, ale także ogniska endometriozy i wodniaki jajowodów.

Z innych stosowanych w klinice metod małoinwazyjnych można wymienić laseroterapię. Za pomocą nowoczesnego urządzenia laserowego przeprowadzane jest tutaj leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet a także zabiegi rewitalizacji pochwy po porodzie lub w okresie menopauzy czy laserowa labioplastyka warg sromowych. W sposób laserowy lekarze mogą także podjąć się usunięcia ognisk endometriozy nie naruszając przy tym otaczających ich zdrowych tkanek.

Ważną dziedziną w Klinice Galena jest również niepłodność kobiet. Pacjentka, która ma problemy z zajściem w ciążę zostanie tutaj w pierwszej kolejności poddana szczegółowej diagnostyce, która obejmuje badania hormonalne i cytologiczne, ultrasonograficzne monitorowanie owulacji a także wziernikowanie wnętrza macicy, kanału i szyjki macicy za pomocą histeroskopii diagnostycznej. W zależności od wykrytej przyczyny niepłodności podejmowane jest odpowiednie leczenie za pomocą hormonów, histeroskopii zabiegowej, laparoskopii lub laserowego usuwania ognisk endometriozy.

Klinika Galena oferuje także szeroko rozwinięte badania profilaktyczne w zakresie wykrywania i zapobiegania nowotworom narządów rodnych kobiety. Można poddać się tutaj cytologii cienkowarstwowej, USG 4D oraz testom na obecność wirusa HPV czy badaniu markerów nowotworowych.

Kobietom niezadowolonym z wyglądu własnych narządów płciowych lub chcących polepszyć swoje życie seksualne oferowane są w placówce zabiegi plastyki warg sromowych, zabiegi plastyki pochwy, powiększanie punktu G lub niechirurgiczne konturowanie warg sromowych większych i mniejszych.

W Klinice Galena personel medyczny tworzą lekarze z I i II stopniem specjalności, posiadający bogate doświadczenie kliniczne a także umiejętności zdobyte na kursach, stażach specjalizacyjnych oraz sympozjach, w których uczestniczyli nie tylko w kraju, ale także za granicą, przenosząc w ten sposób światowy poziom zabiegów do gabinetów kliniki. Są to specjaliści ginekologii i położnictwa, ginekologii onkologicznej, urologii, diabetologii a także ortopedii i specjaliści z chirurgii ogólnej. Zespół jest wspierany w czasie operacji przez specjalistów anestezjologów, wykwalifikowane pielęgniarki i położne a w zakresie badań przez specjalistę radiologii.

Placówka otrzymała certyfikat ISO 9001:2008, który świadczy o nowoczesnym systemie zarządzania jakością wpisującym się w międzynarodowe standardy funkcjonowania przedsiębiorstw. Posiadanie przez nią tego certyfikatu gwarantuje sprawne funkcjonowanie placówki na polu medycznym i pozamedycznym oraz wysoką jakość usług.

Nowoczesność oraz wysoki standard kliniki i świadczonych przez nią usług medycznych potwierdzony jest także dotacją z Unii Europejskiej pochodzącą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, który Galena dostała na realizację projektu pt. „TechnoBIT Venture wiedza i kapitał dla innowacji”.

Klinikę Galena spośród innych polskich klinik ginekologicznych wyróżnia nowoczesny sposób  usuwania ognisk endometriozy. Jest to połączenie techniki laparoskopowej z wykorzystaniem lasera CO2 lub lasera diodowego, dzięki czemu zabieg taki jest małoinwazyjny, precyzyjny i bezpieczny.

Placówka organizuje także spotkania edukacyjne w murach swojego budynku. Przykładem takiej działalności mogą być „Wtorkowe spotkania dla przyszłych mam”, w których mogą brać udział ciężarne pacjentki kliniki i dowiedzieć się wielu cennych informacji zdrowotnych, np. z zakresu właściwości krwi pępowinowej.

Aparatura medyczna sal operacyjnych oraz gabinetów zabiegowych to sprzęty i urządzenia na najwyższym światowym poziomie technologicznym. Dzięki nim wykonywane zabiegi i operacje są bezpieczne, szybkie i precyzyjne oraz dają gwarancję całkowitego wyleczenia. Wśród tej aparatury można wymienić:

 • Laser MonaLisa Touch – światło tego lasera wykorzystywane jest do nieablacyjnego napięcia i obkurczenia tkanek, na które pada. Działając na ścianki pochwy można za jego pomocą zrewitalizować i odbudować błonę śluzową pochwy, wyleczyć nietrzymanie moczu oraz wykonać niechirurgiczną plastykę warg sromowych.
 • Laser chirurgiczny CO2 – urządzenie firmy Deka wykorzystujące technikę waporyzacji, czyli odparowania zmienionych chorobowo tkanek. Laser ma bardzo precyzyjne i skuteczne działanie, nie niszcząc przy tym zdrowych tkanek. W ginekologii jest wykorzystywany m.in. w leczeniu ognisk endometriozy lub zespołu policystycznych jajników.
 • Laser diodowy – to urządzenie wydzielające światło lasera w sposób ciągły lub impulsowy, wyposażone w zestaw uchwytów o różnym kształcie, dzięki czemu można dotrzeć do różnych obszarów narządów rodnych i wyleczyć ich zmiany w sposób kontaktowy lub bezkontaktowy. Laser wykorzystywany jest w ambulatoryjnym usuwaniu mięśniaków macicy oraz przy zabiegach histeroskopowych, np. wycięciu polipów czy ablacji śluzówki macicy.
 • Laparoskop – to urządzenie do przeprowadzania małoinwazyjnych operacji ginekologicznych. Zbudowany jest z narzędzia optycznego oraz przewodów, umożliwiających wprowadzenie przez nie mikronarzędzi chirurgicznych. Narzędzia laparoskopu są wprowadzane przez trzy nacięcia w jamie brzusznej i w taki małoinwazyjny sposób można wyleczyć zmiany chorobowe narządów rodnych kobiety.
 • Liposukcja wodna - Body Jet
 • Kolposkop – urządzenie optyczne firmy Leisegang, wykorzystywane do mikroskopowego obrazowania szyjki macicy, pochwy i sromu, umożliwiające pobranie celowanych wycinków. Badanie tym urządzeniem jest szczególnie ważne przed operacjami ginekologicznymi oraz w diagnostyce nowotworowej (wykrywa przedkliniczne postaci raka).
 • Endermologie LPG Alliance - urządzenie to redukuje miejscowo zlokalizowaną oporną tkankę tłuszczową,wygładza cellulit,ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.
 • Aparat Voluson Expert E8 – to ultrasonograf nowoczesnej generacji działający w innowacyjnym oprogramowaniu BT13, posiada funkcję 3D i 4D a także funkcję Dopplera oraz elastografii (diagnostyka guzów sutka). Za jego pomocą można przeprowadzić badania macicy, jajników i jajowodów oraz pęcherza moczowego a także skontrolować biopsję cienko- i gruboigłową.
 • Aparat Voluson 730 Expert – to nowoczesny ultrasonograf wyposażony w funkcję Dopplera (analiza unaczynienia wykrytych zmian). Przy jego pomocy można wykonać biopsję cienko-i gruboigłową. Jego obrazowanie 3D i 4D pozwala na dokładne wykrycie zmian w narządach rodnych kobiety a także na precyzyjną diagnostykę płodu w każdym trymestrze ciąży.
 • Histeroskop – to urządzenie endoskopowe stosowane w ginekologii – w diagnostyce i zabiegach na narządach rodnych kobiety. Zbudowany jest z wziernika z długim kanałem, za pomocą którego można wprowadzać narzędzia chirurgiczne. Zabieg histeroskopem nie wymaga znieczulenia i jest bezpieczny dla pacjentki.

W parze z wykwalifikowanym personelem, zaawansowanym technologiczne sprzętem oraz wysokiej jakości zabiegami idą także udogodnienia i ułatwienia pozamedyczne dla pacjentów placówki, aby mogli czuć się w niej komfortowo, bezpiecznie i  aby czas spędzony na leczeniu miło się kojarzył. Wśród tych udogodnień można wymienić:

 • Dogodną lokalizację – budynek kliniki znajduje się niedaleko centrum Bielska-Białej, jednak w odległości, która umożliwia łatwe dotarcie bez konieczności przejeżdżania przez centrum a także szybkie dostanie się komunikacją miejską.
 • Przyjemną okolicę – klinika umieszczona jest w zielonej dzielnicy miasta z niedużą zabudową mieszkaniową i infrastrukturą.
 • Parking – znajduje się w otoczeniu budynku i jest przeznaczony na sporą liczbę aut, a więc każdy pacjent może zostawić tutaj bezpiecznie swój samochód.
 • Nowoczesny budynek – klinika mieści się w nowocześnie wybudowanym piętrowym budynku zaprojektowanym według najnowszych standardów, dzięki czemu każdy pacjent będzie czuł się tutaj komfortowo i bezpiecznie. Posiada dwa szerokie i przeszklone wejścia.
 • Poczekalnię – przestronna i wygodna, z dużymi miękkimi kanapami, ciekawym wystrojem, kącikiem dla dzieci oraz recepcją. Umili każdemu pacjentowi czas oczekiwania na konsultacje lub zabiegi. Dla spragnionych dostępny jest w poczekalni dystrybutor z wodą.
 • Wnętrza – ciekawe zaaranżowane gabinety, toalety, korytarze i pokoje pobytowe. Pomieszczenia wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz wygodne meble, pozwalające każdemu pacjentowi czuć się swobodnie i wygodnie.
 • Windę – ułatwia szybkie przemieszczanie po piętrach kliniki szczególnie osobom starszym, dzieciom oraz niepełnosprawnym.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – klinika przystosowana jest do przyjmowania osób poruszających się na wózkach, dla których przygotowano specjalne podjazdy, szerokie wejścia, toalety oraz windę.
 • Kącik dla dzieci – stworzony z myślą o najmłodszych pacjentach, znajduje się w poczekalni, gdzie dzieci mogą zająć się przez chwilę zabawą lub rysowaniem przy kolorowym stoliku.
 • Sale operacyjne – klinika wyposażona jest w dwie sale operacyjne, które znajdują się na drugim piętrze i są doskonale wyposażone w nowoczesne sprzęty i aparaturę medyczną.
 • Pokoje pobytowe – jedno- lub dwuosobowe z wszelkimi wygodami i pełną opieką medyczną pozwalające na należyty odpoczynek po operacji oraz spokój i komfort, co zapewnia ich umiejscowienie na ostatnim trzecim piętrze budynku.
 • Płatność kartą – w placówce istnieje możliwość płatności elektronicznej za usługi medyczne.
 • Płatność w ratach – płatność za usługi medyczne może być tutaj realizowana w dogodnych dla każdego pacjenta ratach.
 • Program społeczny – klinika jest partnerem programu Rodzina Plus, co oznacza, że wszyscy posiadacze takiej kary otrzymają stałą zniżkę na wizyty specjalistyczne i zabiegi.

Klinika Galena zlokalizowana jest w Bielsku-Białej w niedużej odległości od centrum miasta. Można tutaj bardzo łatwo dojechać samochodem zjeżdżając z drogi S1. Pacjenci przybywający spoza miasta pociągiem powinni wysiąść na Dworcu PKP Bielsko-Biała-Lipnik, skąd mają do przejścia 1 kilometr piechotą prosto do placówki lub mogą wsiąść w autobus nr 4 lub 20 i wysiąść na przystanku Lenartowicza. Na tym samym przystanku powinni także wysiąść pacjenci przyjeżdżający do kliniki z centrum miasta (autobusy kursują co 15 minut lub co pół godziny). Z placówki niedaleko jest do Parku Włókniarzy (ok. 1,5 kilometra piechotą) oraz nad przepływającą przez niego rzekę Biała, gdzie można odpocząć w otoczeniu spokoju flory i fauny. Natomiast aby zwiedzić zabytki Bielska-Białej warto udać się do centrum (ok. 2 kilometry), gdzie obejrzeć można plac Bolesława Chrobrego, Ratusz czy Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej mieszczące się w Zamku książąt Sułkowskich.

Certyfikaty

2005 Dr Bogdan Szymala - kurs 2005
Dr Bogdan Szymala - kurs "Operacje laparoskopowe w ginekologii"
2008 Dr Emilia Sitkiewicz - kurs kolposkopii dla zaawansowanych 2008
Dr Emilia Sitkiewicz - kurs kolposkopii dla zaawansowanych
2010 Dr Emilia Sitkiewicz - kurs szkoleniowy z zakresu ultrasonografii 2010
Dr Emilia Sitkiewicz - kurs szkoleniowy z zakresu ultrasonografii
2011 Dr Emilia Sitkiewicz - kurs szkoleniowy z zakresu ultrasonografii 2011
Dr Emilia Sitkiewicz - kurs szkoleniowy z zakresu ultrasonografii
2011 Dr Emilia Sitkiewicz - ultrasonograficzne warsztaty praktyczne 2011
Dr Emilia Sitkiewicz - ultrasonograficzne warsztaty praktyczne
2011 Dr Emilia Sitkiewicz - udział w konferencji z zakresu ultrasonografii 2011
Dr Emilia Sitkiewicz - udział w konferencji z zakresu ultrasonografii
2008 Dr Emilia Sitkiewicz - ukończenie studiów w zakresie kosmetologii dla lekarzy 2008
Dr Emilia Sitkiewicz - ukończenie studiów w zakresie kosmetologii dla lekarzy
2011 Dr Emilia Sitkiewicz - kurs z zakresu ultrasonografii 2011
Dr Emilia Sitkiewicz - kurs z zakresu ultrasonografii
2011 Dr Emilia Sitkiewicz - kurs z zakresu ultrasonografii 2011
Dr Emilia Sitkiewicz - kurs z zakresu ultrasonografii
2011 Dr Bogdan Szymala - kurs z zakresu ultrasonografii 2011
Dr Bogdan Szymala - kurs z zakresu ultrasonografii
2010 Dr Bogdan Szymala - kurs z zakresu ultrasonografii 2010
Dr Bogdan Szymala - kurs z zakresu ultrasonografii
 Dr Bogdan Szymala - kurs kolposkopii
Dr Bogdan Szymala - kurs kolposkopii
2009 Dr Bogdan Szymala - Certificate of skills in colposcopy 2009
Dr Bogdan Szymala - Certificate of skills in colposcopy
2008 Dr Bogdan Szymala - kurs 2008
Dr Bogdan Szymala - kurs "Pochwowa hysterektomia"
2005 Dr Bogdan Szymala - kurs 2005
Dr Bogdan Szymala - kurs "Operacje pochwowe"
2015 Certyfikat ISO / IEC 27001:2013 2015
Certyfikat ISO / IEC 27001:2013
2008 Dr Bogdan Szymala - warsztaty operacyjne z zakresu zaawansowanej endoskopii i uroginekologii 2008
Dr Bogdan Szymala - warsztaty operacyjne z zakresu zaawansowanej endoskopii i uroginekologii
2008 Dr Bogdan Szymala - warsztaty operacyjne z zakresu zaawansowanej endoskopii i uroginekologii 2008
Dr Bogdan Szymala - warsztaty operacyjne z zakresu zaawansowanej endoskopii i uroginekologii
2008 Dr Bogdan Szymala - I Kongres Ginekologii Małoinwazyjnej 2008
Dr Bogdan Szymala - I Kongres Ginekologii Małoinwazyjnej
2009 Dr Emilia Sitkiewicz - dyplom specjalisty w dziedzinie położnictwo i ginekologia 2009
Dr Emilia Sitkiewicz - dyplom specjalisty w dziedzinie położnictwo i ginekologia
2008 Dr Bogdan Szymala - kurs 2008
Dr Bogdan Szymala - kurs "Zaburzenia statyki narządów płciowych"
2008 Dr Bogdan Szymala - ukończenie studiów w zakresie kosmetologii dla lekarzy 2008
Dr Bogdan Szymala - ukończenie studiów w zakresie kosmetologii dla lekarzy
2011 Dr Bogdan Szymala - Certyfikat Kompetencji 2011
Dr Bogdan Szymala - Certyfikat Kompetencji
2011 Dr Bogdan Szymala - USG w zakresie położnictwa i ginekologii 2011
Dr Bogdan Szymala - USG w zakresie położnictwa i ginekologii
2004 Dr Bogdan Szymala - dyplom specjalisty w dziedzinie ginekologia onkologiczna 2004
Dr Bogdan Szymala - dyplom specjalisty w dziedzinie ginekologia onkologiczna
2008 Dr Bogdan Szymala - kurs kolposkopii dla zaawansowanych 2008
Dr Bogdan Szymala - kurs kolposkopii dla zaawansowanych
2011 Dr Emilia Sitkiewicz - Certyfikat Kompetencji 2011
Dr Emilia Sitkiewicz - Certyfikat Kompetencji
2011 Dr Emilia Sitkiewicz - USG w zakresie położnictwa i ginekologii 2011
Dr Emilia Sitkiewicz - USG w zakresie położnictwa i ginekologii
2009 Dr Emilia Sitkiewicz - Certificate of skills in colposcopy 2009
Dr Emilia Sitkiewicz - Certificate of skills in colposcopy
 Dr Emilia Sitkiewicz - kurs kolposkopii
Dr Emilia Sitkiewicz - kurs kolposkopii

Opinie

Klinika GalenaOcena: 5/5 Opinie: 10, Ocen: 10

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Od dawna męczył mnie problem nietrzymania moczu. Było to dość krępujące, ponieważ w ciągu dnia musiałam pilnować się i nosić wkładki tak aby w razie awarii nic nie przeciekło. Bardzo długo odwlekałam wizytę u lekarza… Niepotrzebnie ! Nawet nie wiem dlaczego tak długo z tym zwlekałam, bo dzisiaj jak sobie o tym pomyślę to dziwię się samej sobie jak mogłam tak długo z tym problemem funkcjonować. W Internecie znalazłam informacje o klinice Galena w Bielsku- Białej i zapisałam się do Lek. Emilii Sitkiewicz na wizytę. Okazało się, że stresowałam się tym wszystkim za bardzo, a zabieg nietrzymania moczu laserem poprawił mój komfort psychiczny i fizyczny o 200%! Pani doktor dokładnie wszystko mi wytłumaczyła podczas wizyty jak będzie wyglądał mój zabieg. Przede wszystkim zależało mi na tym by był nieinwazyjny i skuteczny. Nie zawiodłam się :)

  Anka (2021-04-27)

  Zabieg: Leczenie nietrzymania moczu

  Lekarz: lek. med. Emilia Sitkiewicz

 • D

  Bardzo dobrze

  Jako mama nastoletniej córki mogę polecić Klinikę Galena oraz wspaniałych lekarzy jak również cały personel, za ich profesjonalizm oraz stworzenie prawdziwie przyjaznej atmosfery. Córka po wykonaniu zabiegu może w końcu bez wstydu iść na basen, przebierać się w szatni z innymi dziewczętami i nie wstydzić się swojego wyglądu. Polecamy i dziękujemy.

  Dominika (2019-03-21)

 • M

  Bardzo dobrze

  Mój tato miał wykonywany zabieg z zakresu chirurgii ogólnej i chcielibyśmy bardzo podziękować całemu personelowi za fachową obsługę i pomoc. Teraz możemy z tatą nawet razem iść na dłuższy spacer, wraca do zdrowia dzięki Wam

  Marcelina (2019-03-19)

 • G

  Bardzo dobrze

  Super polecam badania dokładnie wykonane miła obsługa

  Gosia (2019-03-15)

 • J

  Bardzo dobrze

  Jakiś czas temu wykonałam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Długo się wahałam, obawiałam, ale zupełnie niepotrzebnie. Teraz, po wielu latach, w końcu czuję się atrakcyjną kobietą w pełnym znaczeniu tego słowa. Dziękuję!

  JuliaS (2019-03-14)

 • M

  Bardzo dobrze

  Hej, szczerze polecam wykonywanie badań prenatalnych w Klinice Galena. Świetna obsługa, bardzo profesjonalnie, miło, bez żadnych zastrzeżeń. Miałam pewność, że ja i moje dziecko jesteśmy pod opieką prawdziwych fachowców, a poczucie bezpieczeństwa jest absolutnie bezcenne. Polecam!

  Martyna (2019-03-12)

 • A

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z Kliniki Galena. Zawsze mogę liczyć na miły personel. Jestem pacjentką doktora Szymali od 4. Pan doktor ma zawsze czas, żeby na spokojnie odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, widać zaangażowanie i chęć pomocy. Klinika posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny i salę operacyjną.

  Aga (2017-07-17)

 • A

  Bardzo dobrze

  Ginekologia na najwyższym poziomie! Trafiłam tutaj z niezbyt miłą dolegliwością, ale na szczęcie zostałam szybko przyjęta, zbadana i poddana niezbędnemu zabiegowi, który okazał się bezpieczny i małoinwazyjny tak, że mogłam jeszcze w tym samym dniu iść do domu. Dziękuję!

  Aga (2017-03-22)

 • N

  Bardzo dobrze

  Miałam tutaj robioną histeroskopię. Zabieg przebiegł sprawnie i szybko, bez żadnych komplikacji. Nic mnie nie bolało. Lekarze tutaj naprawdę mil, pomocni o dużej wiedzy. Polecam to miejsce każdej kobiecie, która ma jakieś schorzenia kobiece lub chce się zbadać

  Natka (2017-03-22)

 • E

  Bardzo dobrze

  obsluga, wystroje kliniki bez zarzutów. Ceny normalne, ogólnie ok.

  Ewelina (2016-06-15)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Chirurgiczne usuwanie zmian skórnych od 280 zł Umów wizytę
Badanie drożności jajowodów od 700 zł Umów wizytę
Laparoskopowa operacja endometriozy od 4500 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Wydłużenie wędzidełka napletka 800 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia 800 zł Umów wizytę
Operacja stulejki 1500 zł Umów wizytę
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym
*10 ml - 5000 zł, 20 ml - 6000 zł
od 5000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Wazektomia- metoda antykoncepcji mężczyzn
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
2000 zł Umów wizytę
Powiększanie penisa od 5000 zł Umów wizytę
Rewitalizacja prącia – mezoterapia od 1200 zł Umów wizytę
Rewitalizacja prącia – osocze bogatopłytkowe od 1300 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Biopsja od 250 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu
* cena ze znieczuleniem
od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) od 2500 zł Umów wizytę
Operacja hemoroidów metodą Milligan - Morgan od 2500 zł Umów wizytę
Operacja hemoroidów metodą Fergusona od 2500 zł Umów wizytę
Przepuklina z siatką UltrApro od 3500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej od 3000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pępkowej od 3000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny od 3000 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie do 4 zmian skóry od 280 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie powyżej 4 zmian skóry od 280 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka
*1 zmiana + badanie histopatologiczne
280 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm od 210 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa od 8800 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa od 8800 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa od 8800 zł Umów wizytę
Leczenie ginekomastii od 8800 zł Umów wizytę
Korekcja grzbietu nosa od 3300 zł Umów wizytę
Plastyka korekcyjna czubka nosa od 3300 zł Umów wizytę
Totalna plastyka nosa z osteotomią od 8300 zł Umów wizytę
Plastyka nosa (korekcja) 8300 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*2600 zł dot. obojga oczu
od 2600 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna
*3200 zł dot. obojga oczu
4950 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych
*2600 zł dot. obojga oczu
8500 zł Umów wizytę
Plastyka i korekcja powiek od 2600 zł do 3200 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu od 4000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy 8300 zł Umów wizytę
Powiększenie ust przeszczepem własnej skóry od 2200 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 4500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka brodawek sutkowych od 2100 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) od 9100 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu od 11300 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym od 14000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym od 16000 zł Umów wizytę
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*od 4500 zł + cena liposukcja
od 4500 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi od 9100 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja piersi po mastektomii
* z wszczepieniem expandera w znieczuleniu ogólnym, cena od 6000 zł + koszt expandera
od 6000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) 14000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie otoczek sutkowych od 2100 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) od 4500 zł Umów wizytę
Liposukcja Body Jet
* łydki, kolana, ramiona od 3500 zł, uda (wewnętrzna i zewnętrzna część) od 4000 zł, brzuch i talia - 4500 zł
od 3500 zł do 4500 zł Umów wizytę
Liposukcja
* Liposukcja Body Jet
od 4500 zł Umów wizytę
Liposukcja ud
*6300 zł jedna okolica, każda następna okolica od 2000 zł
od 4000 zł Umów wizytę
Diagnostyka
Kolposkopia - wziernikowanie szyjki macicy od 250 zł Umów wizytę
USG jamy brzusznej 120 zł Umów wizytę
Laparoskopia diagnostyczna od 3500 zł do 7500 zł Umów wizytę
Laparoskopowe usunięcie przydatków od 4500 zł Umów wizytę
Gastroskopia
gastroskopia - 350 zł, znieczulenie - 350 zł. Gastroskopia wycinek - 50 zł
od 350 zł do 700 zł Umów wizytę
Kolonoskopia
*800 zł badanie + 350 zł znieczulenie
od 800 zł do 1150 zł Umów wizytę
USG ciąży od 100 zł do 450 zł Umów wizytę
USG piersi 180 zł Umów wizytę
USG tarczycy 120 zł Umów wizytę
Cystoskopia 500 zł Umów wizytę
Dietetyka
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) od 140 zł do 250 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Masaż klasyczny 120 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Powiększenie warg sromowych preparatami hialuronowymi 1000 zł Umów wizytę
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) od 1200 zł Umów wizytę
Liposukcja wzgórka łonowego od 3500 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu od 2500 zł Umów wizytę
Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych 5000 zł Umów wizytę
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym od 1000 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym od 1200 zł Umów wizytę
Leczenie nietrzymania moczu - wstrzyknięcie okołocewkowe (Opsys) 5000 zł Umów wizytę
Hymenotomia - usunięcie błony dziewiczej od 1000 zł do 2500 zł Umów wizytę
Labioplastyka z plastyką krocza - metodą chirurgiczną 5000 zł Umów wizytę
Odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym od 1300 zł Umów wizytę
Powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem (lipofiling) 1500 zł Umów wizytę
Wybielanie warg sromowych laserem od 1200 zł Umów wizytę
Usunięcie kłykcin kończystych od 1200 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) od 1200 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych od 5000 zł Umów wizytę
Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy) od 2500 zł do 6000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja (odtworzenie) błony dziewiczej - Hymenoplastyka od 2500 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza od 2000 zł do 4000 zł Umów wizytę
Operacyjne leczenie nietrzymania moczu taśmami od 2900 zł Umów wizytę
Laserowa plastyka przedsionka pochwy od 2500 zł Umów wizytę
Lipofilling stref intymnych (modelowanie stref intymnych przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2200 zł Umów wizytę
Plastyka przedsionka pochwy od 2000 zł Umów wizytę
Leczenie nietrzymania moczu od 2500 zł Umów wizytę
Laparoskopowe usunięcie cysty (torbiel) jajnika od 3500 zł Umów wizytę
Laparoskopowe usunięcie jajowodów od 4500 zł Umów wizytę
Laparoskopowe usunięcie trzonu macicy od 5500 zł Umów wizytę
Laparoskopowe usunięcia macicy z przydatkami od 6500 zł Umów wizytę
Histeroskopia operacyjna – wziernikowanie jamy macicy od 2500 zł do 3500 zł Umów wizytę
Histeroskopia diagnostyczna – wziernikowanie jamy macicy
*1500 zł w znieczuleniu miejscowym, 2000 zł w znieczuleniu ogólnym
od 1500 zł do 2000 zł Umów wizytę
Abrazja – wyłyżeczkowanie macicy od 1000 zł do 2500 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Endermologie LPG Alliance - wyszczuplanie i modelowanie
* 60 min
od 150 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - brzuch
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Usuwanie rozstępów
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej od 200 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz
*1g 30 min
350 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja
*1g 30 min
400 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie
*50 min
200 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy od 450 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym
*1 ml kwas hialuronowy
1200 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym
*1 ml kwas hialuronowy
1100 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster)
*1 ml kwas hialuronowy
1100 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)
*1 ml kwas hialuronowy
1100 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)
*1 ml kwas hialuronowy
1100 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym
*1 ml kwas hialuronowy
1100 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym
*1 ml kwas hialuronowy
1100 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust kwasem hialuronowym
*1 ml kwas hialuronowy
1100 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
*1 ml kwas hialuronowy
1100 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
*1 ml kwas hialuronowy
1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody
* cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła 750 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing nosa
* cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 650 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody
* cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi
* cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków 750 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing pośladków
* cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk
* cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi
* cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu
* cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laser frakcyjny eCO2 nowej generacji
* cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Laserowy resurfacing od 650 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem
* trzy okolice 1100 zł
od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem
* trzy okolice 1100 zł
od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem
* trzy okolice 1100 zł
od 1500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn
* w zależności od długości blizny ceny ustalane indywidualnie
od 200 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2200 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO
* Nici haczykowe 1 nić 450 PLN
450 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 600 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej od 400 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie zmian skórnych od 100 zł Umów wizytę
Lifting twarzy od 8300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów
*cena ustalana indywidualnie
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Usuwanie zmian skórnych od 280 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn
* w zależności od długości blizny ceny ustalane indywidualnie
od 200 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem
*Botox/Azzalure, 500 zł - jedna okolica, 850 - dwie okolice
od 500 zł do 850 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem
*Botox/Azzalure, 500 zł - jedna okolica, 850 - dwie okolice
od 500 zł do 850 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem
*Botox/Azzalure, 500 zł - jedna okolica, 850 - dwie okolice
od 500 zł do 850 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem
*Botox/Azzalure, 500 zł - jedna okolica, 850 - dwie okolice
od 500 zł do 850 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem
*Botox/Azzalure, 500 zł - jedna okolica, 850 - dwie okolice
od 500 zł do 850 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem
*Botox/Azzalure, 500 zł - jedna okolica, 850 - dwie okolice
od 500 zł do 850 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem
*Botox/Azzalure, 500 zł - jedna okolica, 850 - dwie okolice
od 500 zł do 850 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem
*Botox/Azzalure, 500 zł - jedna okolica, 850 - dwie okolice
od 500 zł do 850 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry
*Botox/Azzalure, 500 zł - jedna okolica, 850 - dwie okolice
od 700 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem
*Botox/Azzalure, 500 zł - jedna okolica, 850 - dwie okolice
od 500 zł do 850 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Przeszczep włosów FUE
* metodą FUE - 11 zł 1 graf
* cena ustalana indywidualnie Umów wizytę
Cennik konsultacji
Konsultacja

100 zł

Umów wizytę
Konsultacja

160 zł

Umów wizytę
konsultacja chirurgiczna

100 zł

Umów wizytę
Konsultacja diabetologiczna

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Aldona Stachura

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Raczkowska

200 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Łucki

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja dr. Łucki (piersi)

200 zł

Umów wizytę
Konsultacja ginekologiczna

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja ginekologiczna ( z USG 220 zł)

250 zł

Umów wizytę
konsultacja urologiczna

120 zł

Umów wizytę
Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

150 zł

Umów wizytę
Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej do powiekszenia piersi

200 zł

Umów wizytę
USG piersi

180 zł

Umów wizytę
Wizyta chirurg onkolog: kolejna wizyta

160 zł

Umów wizytę
Wizyta chirurg onkolog: pierwsza wizyta

200 zł

Umów wizytę
Wizyta ginekolog onkolog: kolejna wizyta

160 zł

Umów wizytę
Wizyta ginekolog onkolog: pierwsza wizyta

200 zł

Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Klinika Galena

Żywiecka 71 Bielsko-Biała

Umów wizytę  +48 33 476 25 56 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 19:00

Wtorek

08:00 - 19:00

Środa

08:00 - 19:00

Czwartek

08:00 - 19:00

Piątek

08:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

 Iwona Janosz

Iwona Janosz

Ginekolog
Położna

Umów wizytę

 Rafał Kowrygo

Rafał Kowrygo

Radiolog

Umów wizytę

 Mateusz Kubica

Mateusz Kubica

Ortopeda
Lekarz sportowy

Umów wizytę

 Michał Mojżesz

Michał Mojżesz

Ortopeda

Umów wizytę

 Ewelina Stawicka-Ociepka

Ewelina Stawicka-Ociepka

Ginekolog
Położna

Umów wizytę

lek. med. Bogdan Szymala

lek. med. Bogdan Szymala

Ginekolog
Onkolog
Położnik

Umów wizytę

lek. med. Emilia Sitkiewicz

lek. med. Emilia Sitkiewicz

Ginekolog
Położnik

Umów wizytę

lek. med. Dominik Wójtowicz

lek. med. Dominik Wójtowicz

Ginekolog
Położnik

Umów wizytę

lek. med. Anna Romowicz-Osuch

lek. med. Anna Romowicz-Osuch

Ginekolog
Położnik

Umów wizytę

lek. med. Małgorzata Olejnik-Mendrek

lek. med. Małgorzata Olejnik-Mendrek

Ginekolog
Położnik

Umów wizytę

lek. med. Maria Gasperowicz

lek. med. Maria Gasperowicz

Ginekolog
Położnik

Umów wizytę

lek. med. Wojciech Cetnarski

lek. med. Wojciech Cetnarski

Ginekolog
Położnik
Lek. Med. Wojciech Cetnarski jest absolwentem Collegum Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada certyfikaty i zaliczony audyt Fetal Medicine Foundation z ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Agnieszka Nowak

lek. med. Agnieszka Nowak

Ginekolog
Położna

Umów wizytę

lek. med. Jakub Źrebiec

lek. med. Jakub Źrebiec

Ginekolog

Umów wizytę

lek. med. Joanna Piątek

lek. med. Joanna Piątek

Ginekolog

Umów wizytę

dr n. med. Piotr Zdunek

dr n. med. Piotr Zdunek

Radiolog

Umów wizytę

lek. med. Joanna Świrydo-Hycza

lek. med. Joanna Świrydo-Hycza

Radiolog

Umów wizytę

dr n. med. Jolanta Fijak-Moskal

dr n. med. Jolanta Fijak-Moskal

Genetyk
Pediatra

Umów wizytę

lek. med. Manuela Drozd-Sypień

lek. med. Manuela Drozd-Sypień

Diabetolog
Lekarz chorób wewnętrznych

Umów wizytę

lek. med. Błażej Gasiński

lek. med. Błażej Gasiński

Chirurg onkologiczny
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. med. Daniel Jajtner

lek. med. Daniel Jajtner

Chirurg onkologiczny
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. med. Zbigniew Łucki

lek. med. Zbigniew Łucki

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

dr n. med. Aldona Stachura

dr n. med. Aldona Stachura

Chirurg plastyczny
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr n. med. Marcin Nowak

dr n. med. Marcin Nowak

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. med. Aleksander Targoński

lek. med. Aleksander Targoński

Urolog

Umów wizytę

lek. med. Dariusz Radziszewski

lek. med. Dariusz Radziszewski

Chirurg
Urolog

Umów wizytę

lek. med. Witold Smoleński

lek. med. Witold Smoleński

Urolog

Umów wizytę

lek. med. Krzysztof Beszter

lek. med. Krzysztof Beszter

Gastrolog

Umów wizytę

 Izabela Szemik

Izabela Szemik

Kosmetolog

Umów wizytę