Klinika Krajewski

Klinika Krajewski

ul.Gagarina 1
26-600 Radom
     3 opinie o klinice

 

Klinika Krajewski jest specjalistyczną placówką medyczną posiadającą swoje oddziały w Warszawie oraz w Radomiu. W jednym i drugim miejscu oferowany jest szeroki wachlarz zabiegów i operacji z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny i dermatologii estetycznej oraz kosmetologii, w których to dziedzinach klinika się specjalizuje.

Jej historia sięga 2002 roku, kiedy to oddziały otworzyły swoje drzwi przed pacjentkami. Założycielem kliniki jest jej właściciel dr n. med. Maciej Krajewski, specjalista dermatologii oraz lekarz medycyny estetycznej. Na początku działania klinika świadczyła usługi medyczne z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, natomiast w 2014 roku  poszerzyła swoją działalność o chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną.

Dzięki temu podstawowy profil placówki oraz jej założenia, dążące do estetycznego upiększania ciała, poprawiania jego niedoskonałości oraz walki z upływającym czasem w celu polepszenia komfortu życia pacjentów, są kompleksowo i z powodzeniem realizowane. Dzieje się to także za sprawą nowoczesnych form leczenia i technik tutaj stosowanych w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Skuteczna zmiana wyglądu wpływa również na zdrowie psychiczne pacjentów, podnosząc ich pewność siebie i dobre samopoczucie w każdej sytuacji życia – co jest bardzo ważne dla pracujących w klinice lekarzy.

W zakresie chirurgicznej poprawy wyglądu ciała na wysokim poziomie przeprowadzane są tutaj operacje plastyczne piersi. Kobiety mające mały biust mogą poddać się operacji jego powiększania za pomocą implantów okrągłych lub implantów anatomicznych. Rodzaj i wielkość takich protez dobierana jest wspólnie z pacjentką w zależności od oczekiwanych efektów oraz budowy ciała. Inną nowoczesną metodą jest powiększenie biustu poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej. Zabieg taki przeprowadzany jest także w przypadku asymetrii biustu lub jego zniekształceń pooperacyjnych. Pacjentkom ze zbyt dużymi piersiami proponowana jest mammoplastyka, czyli zmniejszenie piersi do rozmiaru, który będzie współgrał z sylwetką kobiety. Niekiedy potrzebna jest także operacja zmniejszenia otoczek sutkowych, aby piersi wyglądały bardziej estetycznie. Czasami zdarza się, że wielkość piersi jest w sam raz, ale opadły one w wyniku karmienia, ciąży czy upływu czasu. Warto wtedy przyjść na lifting biustu wykonywany w klinice.

W placówce dostępne są także operacje plastyczne modelujące inne części ciała. Jest to plastyka brzuchapowiększenie pośladków za pomocą implantów lub własną tkanką tłuszczową, plastyka ramionlifting chirurgiczny ud oraz zabiegi liposukcji - miejscowo likwidujące nadmiar tkanki tłuszczowej. Stosowaną tutaj metodą jest technika Slim Lipo, za pomocą której lekarz może odessać nadmiar komórek tłuszczowych z brzuchapleców, talii, ramion, ud czy kolan z udziałem laserowego rozbijania tłuszczu.

W przypadku korekcji twarzy stosowana jest technika lipofillingu, czyli wypełniania jej ubytków poprzez autologiczną tkankę tłuszczową pobraną z takiej okolicy ciała pacjenta, gdzie komórki tłuszczowe występują w nadmiarze. Za pomocą takiej metody można tutaj wypełnić bruzdę nosowo-wargową, wymodelować usta lub przeprowadzić augmentację okolicy jarzmowej.

Pacjentka może również poddać się korekcji poszczególnych części twarzy, np. skorygować odstające uszy (kształt małżowin lub ich położenie), poddać się plastyce powiek górnych dolnych oraz plastyce korekcyjnej czubka nosa czy totalnej plastyce nosa. Dopełnieniem poprawy wyglądu twarzy mogą być operacje podnoszące jej tkanki z zakresu liftingu operacyjnego czołaliftingu operacyjnego brwi czy liftingu całej twarzy.

Pacjentkom preferującym zabiegi małoinwazyjne korygujące i upiększające twarz i ciało polecane są tutaj techniki stosowane w dermatologii i medycynie estetycznej. Wykorzystywane są nowoczesne preparaty, np. usuwanie zmarszczek czoła toksyną botulinową czy modelowanie ust kwasem hialuronowym a także innowacyjne urządzenia do fotoodmładzania skórylaserowej rewitalizacjidepilacji za pomocą lasera czy likwidacji cellulitu.

Profesjonalne zabiegi i precyzyjne operacje przeprowadzane są w Klinice Krajewski przez doświadczony i odpowiednio wykwalifikowany personel. Lekarze tej placówki posiadają zagraniczne przeszkolenie, zdobyte na odpowiednich kursach oraz stażach w renomowanych ośrodkach medycznych. Należą do polskich i zagranicznych stowarzyszeń lekarskich a ich osiągnięcia potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty. Wśród zespołu można wymienić specjalistów dermatologii i wenerologii, specjalistę chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, specjalistę otolaryngologii, którzy posiadają również dyplomy lekarzy medycyny estetycznej. Na personel składają się także dyplomowane kosmetyczki i kosmetolodzy oraz fizjoterapeuta i masażysta. Stałe doskonalenie przez nich swoich umiejętności i podnoszenie kwalifikacji ma istotny wpływ na dynamiczny rozwój placówki.

O Klinice Krajewski oraz przeprowadzanych w niej nowoczesnych zabiegach na skórę twarzy i ciała niejednokrotnie pisano w prasie kobiecej oraz specjalistycznej. Lekarze placówki wypowiadali się w niej jako eksperci z zakresu wykonywania zabiegów różnymi urządzeniami oraz stosowania renomowanych preparatów odmładzających i regenerujących. Przykładem może być artykuł na temat zastosowań lasera frakcyjnego, który ukazał się w magazynie „Ekspert Anti-Agnig” w 2009 roku czy w 2016 roku w czasopiśmie „Beauty” na temat preparatów stosowanych w medycynie estetycznej lub w tym samym magazynie w 2015 roku artykuł o laserowym usuwaniu tatuaży.

W 2015 roku klinika brała także udział w programie emitowanym przez TVN Style pt. „Klinika Urody”, w którym opowiedziała o zaletach i działaniu lasera Fraxel Re:Pair.

W dynamicznym rozwoju kliniki mają także swój udział nowoczesne urządzenia i sprzęty medyczne wyprodukowane przez renomowane światowe firmy. Aparatura ta posiada certyfikaty FDA i CE, potwierdzające normy jakości i bezpieczeństwa, jakie spełnia. Do takich innowacyjnych sprzętów należą:

 • Urządzenie Dermapen 3 – to nowoczesny aparat wyprodukowany przez firmę Equipment, który poprzez automatyczne nakłuwanie skóry z wykorzystaniem pulsujących igieł, ma za zadanie wprowadzania substancji w głąb skóry. Efekty działania tego urządzenia to spłycenie zmarszczek, redukcja rozstępów, leczenie łysienia i blizn.
 • Dermatoskop – aparat wyposażony w kamerę do diagnostyki zmian skórnych, która powiększa znacznie badaną zmianę. Obraz z niego jest przekazywany do komputera, gdzie jest poddawany obróbce cyfrowej, która określa rodzaj zezłośliwienia zmiany.
 • Laser Fraxel Dual – należy do laserów frakcyjnych, a za jego pomocą można przeprowadzić małoinwazyjne zabiegi odmładzające skórę. Wyposażony jest w dwie długości fal – dłuższą do wykonywania odnowy głębokich części skóry oraz krótszą do zabiegów powierzchniowych na naskórku. Jego działanie sprawdza się w wygładzeniu zmarszczek oraz redukcji blizn i rozstępów.
 • Laser Fraxel Re:pair – to laser frakcyjny CO2, za pomocą którego można przeprowadzić lifting twarzy oraz zredukować blizny różnego pochodzenia. Technika w nim stosowana przyczynia się do zabiegów powierzchniowej lub głębokiej mikroablacji frakcyjnej skóry.
 • Aparat Icoone – to urządzenie łączące w sobie technologię Roboderm oraz masaż próżniowy. Jego praca polega na tworzeniu mikropęcherzyków w skórze poprzez zmechanizowane rolki z licznymi mikrootworami. Pobudza to proces lipolizy, czyli usuwania nadmiaru komórek tłuszczowych, dzięki czemu możliwe jest ujędrnianie skóry oraz miejscowe odchudzanie.
 • Aparat Concerto – to urządzenie do podskórnego podawania czystego dwutlenku węgla, za pomocą którego następują w skórze procesy regeneracyjne, dające efekty redukcji zmarszczek, rozstępów, redukcji cellulitu oraz leczące wypadanie włosów. Urządzenie wyposażone jest w małą igłę, poprzez którą aplikowany jest CO2.
 • Laser RevLite Q-switch – to urządzenie laserowe do leczenia przebarwień skóry, melasmy, przebarwień słonecznych oraz tatuaży w kolorze czarnym, niebieskim, zielonym i czerwonym. Działa na zasadzie wytwarzania nanosekundowych impulsów światła, które są pochłaniane przez barwnik w skórze.
 • Laser Palomar Slim Lipo – to urządzenie do wykonywania lipolizy laserowej, czyli miejscowego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Urządzenie wydziela dwie długości fali laserowych, które powodują rozpuszczenie komórek tłuszczowych, a następnie dochodzi do ich odessania. Dodatkowy efekt działania lasera to termolifting skóry.
 • Aparat Storz Medical – jest urządzeniem, które emituje fale akustyczne, przyczyniające się do redukcji cellulitu oraz wiotkiej skóry. Dzięki tym falom tkanka zostaje pobudzona oraz poprawia się metabolizm tkanek.
 • Laser VariLite – to laser naczyniowy działający za pomocą fal o podwójnej długości 532 i 940 nm. Idealnie sprawdza się w zamykaniu naczynek oraz leczeniu różnych zmian pochodzenia naczyniowego. Laser może być stosowany w zabiegach leczących drobne naczynka oraz na dużej powierzchni (poprzez specjalną głowicę skanującą).
 • Urządzenie UVB 311 nm oraz UVA – jest kabiną leczniczą o dużej mocy światła wykorzystywaną w leczeniu łuszczycy, bielactwa i zapaleń skóry. Wydziela ono światło o częstotliwości fal UVB oraz UVA, którego natężenie dostosowuje komputerowo do sylwetki każdego pacjenta. Fototerapia taka jest bezpieczna i może być z powodzeniem stosowana także u dzieci.
 • Aparat Zeltiq – to urządzenie wykorzystujące technikę kriolipolizy (schładzania komórek tłuszczowych) do przeprowadzania zabiegów coolsculptingu, czyli nieinwazyjnego redukowania tkanki tłuszczowej różnych okolic ciała poprzez ich zamrażanie. Urządzenie wyposażone jest w aplikator próżniowy, który zasysa fałdę tłuszczu między swoje panele chłodzące.
 • Aparat VPL – jest urządzeniem alternatywnym do laserów wyprodukowanym przez firmę Energist Group. Emituje światło pulsacyjne o szerokim spektrum, za pomocą którego można przeprowadzić zabieg fotoodmładzania, usuwania owłosienia, leczenia trądziku lub zmian naczyniowych.
 • Aparat Thermage – urządzenie to wykorzystuje wysoką częstotliwość fal radiowych RF, dzięki czemu możliwa jest stymulacja głębokich części skóry z zaoszczędzeniem jej powierzchni. Za jego pomocą lekarz może wykonać lifting powiek, ujędrnić skórę oraz wygładzić zmarszczki.

W celu zapewnienia klientom komfortu oraz miło spędzonego czasu w klinice, zarówno jeden jak i drugi oddział dysponuje wygodnymi poczekalniami z miękkimi kanapami, możliwością poczytania prasy oraz porozmawiania z uprzejmym personelem, w czasie oczekiwania na zabiegi i konsultacje. Wnętrza oddziałów są pomysłowo zaaranżowane z ciekawymi elementami dekoracyjnymi i wygodnym rozmieszczeniem sprzętów i mebli, co pozwala na odpoczynek, komfort oraz relaks. W otoczeniu obu klinik, zarówno w Warszawie, jak i w Radomiu, znajdują się miejsca parkingowe, na których każdy pacjent może bezpłatnie zaparkować. Do jednej i drugiej placówki łatwo także trafić komunikacją miejską (w Warszawie najlepiej metrem, w Radomiu – autobusem miejskim).

Obie placówki obsługują pacjentów anglojęzycznych. Na usługi oferowane są cykliczne promocje, np. z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry czy tzw. Happy Hours - zniżki na wybrane zabiegi w określonych godzinach. Za zabiegi i operacje można w klinice płacić w systemie ratalnym – raty szybko i sprawnie można załatwić, a są dostosowywane do kieszeni każdego klienta.

Radomski oddział Kliniki Krajewski znajduje się przy ulicy Gagarina w dzielnicy Ustronie, w budynku przychodni Medicon. Zajmuje oddzielną część tej placówki z osobnym wejściem. To okolica bloków mieszkalnych otoczonych zielenią. Tuż pod budynkiem przychodni znajduje się duży parking, na którym pacjenci mogą zostawić bezpiecznie i bezpłatnie swoje samochody. Niewielka odległość od drogi nr 12, decyduje o bardzo łatwym dojeździe do kliniki bez konieczności przejeżdżania przez centrum miasta. Pacjenci przybywający do Radomia pociągiem powinni wysiąść na Dworcu PKP Fotograf Radom, skąd do placówki medycznej jest około kilometra. Przyjeżdżającym autobusami komunikacji miejskiej najlepiej będzie wysiąść na przystanku Grzecznarowskiego/Śląska (kursy linii 3,6,9 oraz 11, 19 i 23). Dla pacjentów, którzy chcą nieco odpocząć na łonie przyrody można polecić spacer spod kliniki do Parku Ustronie, gdzie płynie Potok Południowy (ok. 400 metrów), natomiast osoby chcące zwiedzić centrum Radomia mają do pokonania najkrótszą trasą ok. 2 kilometry.Cennik

Chirurgia ogólna

Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy

od 300 zł do 500 zł

Wycięcie znamienia skórnego - twarz

od 300 zł do 500 zł

Wycięcie znamienia skórnego - inne

od 300 zł do 500 zł

Chirurgiczne usunięcie tatuażu

od 500 zł do 3000 zł

Plastyka blizn

od 500 zł do 3000 zł

Chirurgia plastyczna

Ginekomastia gruczołowa

od 5000 zł do 6000 zł

Ginekomastia tłuszczowa

od 4000 zł do 6000 zł

Korekcja grzbietu nosa

od 6500 zł do 12000 zł

Plastyka korekcyjna czubka nosa

od 6500 zł do 12000 zł

Totalna plastyka nosa z osteotomią

od 6500 zł do 12000 zł

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

od 3000 zł do 8000 zł

Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna

od 3000 zł do 8000 zł

Korekcja odstających uszu

od 4000 zł

Lifting operacyjny twarzy

od 14000 zł do 17000 zł

Lifting operacyjny szyi

od 7000 zł

Lifting operacyjny czoła

od 10000 zł do 12000 zł

Lifting operacyjny brwi

od 3500 zł

Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 4000 zł

Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 4000 zł

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki

Powiększenie pośladków implantami

od 17000 zł

Plastyka ramion (lifting chirurgiczny)

od 6500 zł

Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

od 10000 zł do 12000 zł

Plastyka brzucha z operacją przepukliny kresy białej

od 12000 zł do 15000 zł

Plastyka ud (lifting chirurgiczny)

od 8500 zł

Chirurgia plastyczna piersi

Mastopeksja – zabieg podniesienia piersi – lifting biustu

od 10000 zł do 12000 zł

Powiększanie piersi implantem okrągłym

od 14000 zł

Powiększanie piersi implantem anatomicznym

od 16000 zł

Zmniejszenie otoczek sutkowych

od 4000 zł

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)

od 12000 zł do 16000 zł

Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja

Liposukcja ramion

od 4000 zł

Liposukcja pleców

od 4500 zł do 5000 zł

Liposukcja brzucha

od 5500 zł do 6500 zł

Liposukcja kolan

od 3000 zł

Liposukcja łydek

od 4000 zł

Ginekologia plastyczna, estetyczna

Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G)

od 1500 zł

Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych

od 4000 zł

Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy)

od 6000 zł

Kosmetologia

Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja)

od 150 zł do 200 zł

Depilacja laserowa brody (epilacja)

od 250 zł

Depilacja laserowa karku (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa pleców (epliacja)

od 150 zł do 350 zł

Depilacja laserowa klatki piersiowej

od 120 zł do 350 zł

Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

od 200 zł

Depilacja laserowa bikini (epilacja)

od 200 zł do 350 zł

Depilacja laserowa pośladków

od 200 zł

Depilacja laserowa pach (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa przedramion (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa ramion (epilacja)

od 100 zł

Depilacja laserowa ud (epilacja)

od 400 zł

Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja)

od 300 zł

Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko

od 150 zł do 200 zł

Zamykanie naczynek na twarzy

od 600 zł

Zamykanie naczynek na dekolcie

od 400 zł do 600 zł

Medycyna estetyczna

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)

od 700 zł do 1200 zł

Mezoterapia igłowa

od 150 zł do 950 zł

Dermapen - twarz

od 600 zł do 700 zł

Dermapen - twarz i szyja

od 900 zł do 1100 zł

Dermapen - blizny/rozstępy

od 500 zł do 600 zł

Fotoodmładzanie dekoltu

od 500 zł

Fotoodmładzanie dłoni

od 300 zł

Fotoodmładzanie pleców

od 800 zł

Fotoodmładzanie szyi

od 300 zł

Fotoodmładzanie twarzy

od 350 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 1000 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 600 zł do 1200 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 450 zł do 600 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 450 zł do 600 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 500 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

od 450 zł do 600 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

od 800 zł do 1600 zł

Laserowy resurfacing okolic oczu

od 400 zł do 800 zł

Laserowy resurfacing okolic ust i brody

od 500 zł do 1000 zł

Laserowy resurfacing policzków

od 500 zł do 750 zł

Laserowy resurfacing twarzy

od 1250 zł do 2500 zł

Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu

od 2000 zł do 4000 zł

Laserowy resurfacing brody

od 250 zł do 500 zł

Laserowy resurfacing brzucha

od 1500 zł do 3000 zł

Laserowy resurfacing czoła

od 500 zł do 1000 zł

Laserowy resurfacing dekoltu

od 750 zł do 1500 zł

Laserowy resurfacing nosa

od 200 zł do 400 zł

Laserowy resurfacing piersi

od 750 zł do 1500 zł

Laserowy resurfacing pośladków

od 750 zł do 1500 zł

Laserowy resurfacing rąk

od 500 zł do 1000 zł

Laserowy resurfacing szyi

od 750 zł do 1500 zł

Laserowy resurfacing twarzy i szyi

od 1750 zł do 3500 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1700 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1700 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 1700 zł

Peeling laserowy twarzy

od 500 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting)

od 700 zł do 1200 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja

od 500 zł do 1200 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt

od 700 zł do 1200 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 500 zł do 1200 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 500 zł do 1200 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 500 zł do 1200 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 500 zł do 1200 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

Klinika Krajewski - Zdjęcie nr 1
Klinika Krajewski - Zdjęcie nr 2
Klinika Krajewski - Zdjęcie nr 3

Personel

dr n. med. Maciej Krajewski
dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Wenerolog
Dr n. med. Maciej Krajewski jest specjalistą dermatologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. To absolwent studiów medycznych Warszawski...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Kamil Pietrasik
dr n. med. Kamil Pietrasik

Chirurg
Chirurg plastyczny
Dr n. med. Kamil Pietrasik to wykwalifikowany i doświadczony chirurg ogólny i plastyczny. Studia lekarskie ukończył w 1997 roku. Swoją specjalizację z zakresu chi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Aleksandra Heba
Aleksandra Heba

Fizjoterapeuta
Kosmetolog
Aleksandra Heba jest kosmetologiem oraz magistrem fizjoterapii. Jej wysokie kwalifikacje z zakresu różnych technik odmładzających i modelujących ciało potwierdzają...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Anna Jastrzębska
Anna Jastrzębska

Kosmetolog
Anna Jastrzębska jest kosmetologiem oraz masażystką. Wykonuje zabiegi diagnostyczne skóry za pomocą dermatoskopu cyfrowego. Przygotowuje skórę do zabiegów medycyny estetycznej i derm...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Małgorzata Sikora
lek. med. Małgorzata Sikora

Dermatolog
Internista
Lekarz rodzinny
Wenerolog
Lek. med. Małgorzata Sikora jest absolwentką studiów medycznych na Akademii Medycznej w Krakowie, którą ukończyła w 1988 roku. Przez ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Marta Wrocławska-Bańcer
Marta Wrocławska-Bańcer

Kosmetyczka
Marta Wrocławska-Bańcer to doświadczona, dyplomowana kosmetyczka, mająca długi staż pracy w swoim zawodzie. Posiada na swoim koncie osiągnięcia dydaktyczne w postaci instruktora pra...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Certyfikaty

1999 EDUCATIONAL COMMISSION FOR FOREIGN MEDICAL GRADUATES 1999
EDUCATIONAL COMMISSION FOR FOREIGN MEDICAL GRADUATES
2013 AESTHETIC SURGERY 2013
AESTHETIC SURGERY

Opinie

Klinika KrajewskiOcena: 5/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Piotrek

Polecam klinikę, pracują tu bardzo kompetentni specjaliści.

Ocena: Bardzo dobrze

Justyna

Klinika Estivance pomogła mi pozbyć się kilku kompleksów z którymi się borykałam od wielu lat. Lekarze tu pracujący są bardzo profesjonalni i indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta. Doradzili mi jak rozwiązać swoje problemy. Jestem im bardzo wdzięczna za pomoc. Polecam to miejsce wszystkim osobom, które chcą poprawić swoją urodę.

Ocena: Bardzo dobrze

Renatka

Przychodząc do kliniki na zabieg powiększenia pośladków bardzo się bałam. Szybko jednak mój strach i wszelkie wątpliwości zostały rozwiane przez bardzo miły kompetentny personel. Lekarze wszystko mi wyjaśnili i troskliwie się mną opiekowali. Dziękuję!

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:
+48 48...pokaż numer

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 18:00

Wtorek

11:00 - 18:00

Środa

11:00 - 18:00

Czwartek

11:00 - 18:00

Piątek

11:00 - 18:00

Sobota

09:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI