Kliniki Ziemlewski

Moniuszki 23 lok. 1 Wrocław

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Kliniki Ziemlewski to placówka medyczna posiadająca swoje oddziały w czterech największych polskich miastach – w Warszawie, we Wrocławiu, w Łodzi oraz w Poznaniu. Głównym profilem każdej z tych placówek jest innowacyjna ginekologia estetyczna oraz medycyna estetyczna. Pacjentki mogą poddać się tutaj także modelowaniu sylwetki, laseroterapii oraz zabiegom z zakresu kosmetologii estetycznej.

Kliniki Ziemlewski oferują swoim pacjentkom nowoczesne i zaawansowane zabiegi poprawiające wygląd oraz funkcję narządów płciowych zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki szerokiej gamie zabiegów możliwa jest tutaj rehabilitacja pochwy i krocza po porodzie, niwelowanie niechcianych skutków menopauzy, leczenie nietrzymania moczu czy zabiegi odmładzające i zwiększające komfort stosunków płciowych.

Rewitalizacja zewnętrznych narządów intymnych odbywa się tutaj za pomocą wypełniaczy lub lasera. Jest to np. zabieg Smooth przeprowadzany laserem Fotona, który zapewnia przywrócenie dawnych proporcji narządów płciowych oraz poprawia ich kolorystykę. Jest to również laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych. Wśród wypełniaczy stosowany jest preparat Intense Rose (należący do implantów wchłanialnych) oraz preparat Desirial, za pomocą którego można wypełnić wargi sromowe większe. Ponadto w celu rewitalizacji zewnętrznych narządów płciowych oraz liftingu okolic krocza stosowane są także w tych placówkach nici Vaginal Narrower.

Wewnętrzne narządy płciowe także można poddać zabiegom estetycznym w Klinikach Ziemlewski z zakresu przywrócenia odpowiedniego nawilżenia pochwy, poprawy jej elastyczności oraz odbudowy błony śluzowej w zabiegach rewitalizacji pochwy kwasem hialuronowym oraz laserowej rewitalizacji i obkurczania pochwy, wykonywanej laserem MonaLisa Touch lub laserem Fotona. Za pomocą tych dwóch urządzeń laserowych lekarze w gabinetach placówek Ziemlewski mogą poddać również swoje pacjentki laserowemu leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, które to schorzenie występuje w przypadku rozciągnięcia pochwy lub osłabienia mięśni dna miednicy.

Specjaliści Klinik Ziemlewski zajmują się także zabiegami odmładzającymi i modelującymi sylwetkę oraz usuwającymi niedoskonałości skóry za pomocą laseroterapii. W takich zabiegach wykorzystywane są tutaj nowoczesne urządzenia laserowe, tj. Cutera Excel V, Vectus Palomar, Mosaic eCO2 czy laser Fotona. Pacjentka może umówić się na peeling laserowy twarzy i szyi, na depilację wiązką laserową wybranej okolicy, na laserowy resurfacing twarzy oraz resurfacing innych okolic ciała. Ponadto proponowane jest laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu oraz leczenie zmian naczyniowych za pomocą światła lasera – zamykanie naczyń krwionośnych oraz likwidowanie rumienia.

Dopełnienie poprawy wyglądu twarzy i ciała zamykają  w tych placówkach zabiegi modelujące sylwetkę i usuwające nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową , np. urządzeniem Venus Legacy lub Icoone. Ponadto oferowane są zabiegi odmładzające twarz z wykorzystaniem preparatów z zakresu medycyny estetycznej. I tak kurze łapki lub zmarszczki poziomie można usunąć toksyną botulinową, a owal twarzy wymodelować kwasem hialuronowym lub wykonać nim korekcję nosa.

Personel Klinik Ziemlewski tworzą kompetentni i wykształceni lekarze medycyny estetycznej, specjaliści z zakresu ginekologii estetycznej oraz kosmetolodzy. Ich niewątpliwym atutem jest połączenie - w pracy z pacjentami - doświadczenia i umiejętności, popartych licznymi szkoleniami, z empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Lekarze tych placówek nastawieni są na potrzeby swoich pacjentek oraz profesjonalne doradztwo w celu rozwiania każdej wątpliwości i rozwiązania każdego problemu.

Istotną formą działalności medycznej specjalistów z Kliniki Ziemlewski jest także wielokrotny udział, a także organizacja specjalistycznych szkoleń oraz eventów z zakresu medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Takie sukcesy personelu przekładają się również na osiągnięcia placówek. Do istotnych wydarzeń należy organizacja szkoleń np. II Łódzki Kongres Kobiet „Decyzje kobiet”, który miał miejsce w łódzkim oddziale Klinik Ziemlewski i dotyczył ginekologii estetycznej oraz zdrowia intymnego kobiety. Kongres trwał dwa dni i odbył się w marcu 2014 roku. Klinika dostała pisemne podziękowanie od stowarzyszenia.

Kolejnym wydarzeniem wartym opisania jest uczestnictwo Klinik Ziemlewski w szkoleniach medycznych, np. w I Konferencji Zdrowie Intymne Kobiet, która miała miejsce w Warszawie w 2015 roku. Klinika dostała pisemne podziękowanie od stowarzyszenia „Od pasa w dół”. Ponadto personel placówek brał również udział w Międzynarodowym Szkoleniu Coolsculpting by Zeltiq, które odbyło się w Atenach (Grecja) w 2015 roku.

Organizacja szkoleń dla lekarzy z zakresu ginekologii estetycznej i medycyny estetycznej to jeszcze jedna forma działalności Klinik Ziemlewski. Kursy takie organizowane są w oddziałach w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. Przykładem takiego szkolenia może być zastosowanie oraz obsługa lasera Fotona w zabiegach Incontilase i Intimilase, które prowadzone jest przez lek. med. Agnieszkę Osińską. Kolejnym to kursy z zakresu medycyny estetycznej prowadzone przez lek. med. Krzysztofa Ziemlewskiego oraz lek. med. Piotra Wielgosza obejmujące m.in. techniki podawania kwasu hialuronowego, techniki podawania toksyny botulinowej czy mezoterapii igłowej.

W Klinikach Ziemlewski profesjonalizm i doświadczenie lekarzy idealnie współgra z doskonale wyposażonymi gabinetami oraz zaawansowanym technologicznie sprzętem. Wśród nowoczesnych urządzeń  można wymienić następujące:

 •  Laser MonaLisa Touch – aparat firmy Deka, służący do rewitalizacji kobiecych narządów płciowych. Wykorzystuje technologię lasera frakcyjnego CO2. Leczy błonę śluzową pochwy za pomocą końcówki wyposażoną w system skanujący HiScan V2LR.  Światło lasera może być tutaj wykorzystane w terapii wysiłkowego nietrzymania moczu – zabieg Incontilase oraz do ujędrniania luźnej pochwy w zabiegu Intimilase. W tym celu wykorzystywana jest końcówka wewnętrzna lasera. Natomiast za pomocą końcówki zewnętrznej można wykonać laserową labioplastykę.
 • Laser Fotona Er:YAG – to laser wykorzystujący światło erbowo-yagowe, wykorzystywany w zabiegach  ginekologii estetycznej oraz wygładzania skóry (blizny, rozstępy) i nieablacyjnego odmładzania. Dzięki niemu możliwa jest poprawa napięcia i nawilżenia pochwy, poprawa kształtu zewnętrznych narządów płciowych poprzez ich ujędrnienie, a także poprawa kolorytu skóry - wybielanie warg sromowych i okolicy odbytu. Specjalny zabieg Smooth – wykonany tym laserem – usuwa blizny i rozstępy. Natomiast wykorzystywana przez niego technika T3 stosowana jest w fotoodmładzaniu skóry. Można też przy jego wykorzystaniu zlikwidować popękane naczynia krwionośne.
 • Urządzenie RF Intima – wykorzystywane do przeprowadzania zabiegu Protege Intima na okolice intymne kobiety, które działa poprzez połączenie dwóch typów energii: prądu o wysokiej częstotliwości oraz fal ultradźwiękowych. Za jego pomocą możliwe jest ujędrnienie i poprawa sprężystości warg sromowych oraz zmiana ich kształtu.
 • Laser Cutera Excel V – wykorzystywany jest w leczeniu zmian naczyniowych oraz głębokich blizn. Skutecznie naświetlane mogą być za jego pomocą naczyniaki, żyły kończyn dolnych, zmiany barwnikowe, teleangiektazje twarzy i ciała oraz inne zmiany naczyniowe.
 •  Laser Vectus Palomar – to urządzenie wykorzystywane w usuwaniu nadmiernego owłosienia ciała, posiadające czytnik Skintel, który odczytuje indywidualny poziom melaniny w skórze pacjenta. Dzięki temu do każdego zabiegu dostosowywana jest odpowiednia ilość energii. Urządzenie to działa także w technologii Photon Recycling – dobija światło lasera od skóry i wykorzystuje je ponownie. Dodatkowym atutem jest funkcja chłodząca tego lasera, czyli Advanced Contact Cooling.
 •  Laser Mosaic eCO2 – to laser frakcyjny, za pomocą którego wykonuje się zabiegi odmładzania i wygładzania skóry poprzez likwidację zmarszczek, blizn oraz rozstępów. Można wyleczyć nim różne obszary ciała z zakresu twarzy, dekoltu, dłoni czy brzucha.
 •  Laser Dualis SP – to laser frakcyjny wykorzystywany do usuwania rozstępów. W zależności od ich dojrzałości konieczne jest wykonanie kilku sesji naświetleniowych – od 3 do 5.
 • Aparat CoolMini – urządzenie firmy Zeltiq, niewielki aplikator, który służy do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z małych powierzchni, do których trudno dostać się większymi urządzeniami, np. podbródek, okolica pach czy kolan. W swoim działaniu wykorzystuje technikę chłodzenia komórek tłuszczowych.
 •  Icoone – jest urządzeniem działającym w technologii Roboderm, dzięki której możliwy jest masaż próżniowy. Posiada głowice masujące z rolkami, mającymi wiele mikrootworów. Do efektów, jakie można uzyskać podczas zabiegów tym urządzeniem można zaliczyć m.in.: odmłodzenie i ujędrnienie skóry czy wyszczuplanie i leczenie blizn.
 •  Urządzenie Endermologie – wykorzystywane w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą techniki LPG. Jest to zabieg Lipomassage – specjalna końcówka zasysa skórę i poddaje ją masażowi, który uaktywnia komórki tłuszczowe i przyczynia się do ich rozpadu.
 •  Aparat Med2Contour Medical – wykorzystuje wiązkę ultradźwięków do procesów kawitacyjnych komórek tłuszczowych. Urządzenie to posiada także głowicę, za pomocą której lekarz na zakończenie zabiegu wykonuje masaż limfatyczny.
 •  Aparat Eat Skin Schock – łączy w sobie działanie fal akustycznych i elektrycznych w celu wykonania terapii ujędrniającej i odmładzającej na ciało.
 •  Urządzenie BTL-6000 Lymphastim 12 Topline – za jego pomocą przeprowadza się masaż limfatyczny, stymulujący poszczególne punkty na ciele. Na czas zabiegu pacjent zakłada na siebie kombinezon, który lekarz wypełnia powietrzem – działa na zasadzie masażu uciskowego sekwencyjnego.
 •  Urządzenie Venus Legacy – działające w technologii Venus 4D, usuwające nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu. Łączy w sobie technologię fal multipolarnych, działanie pola magnetycznego oraz technikę regularnego zasysania pulsacyjnego.
 • Urządzenie Venus Freeze – działające poprzez wykorzystanie fal radiowych RF trzeciej generacji. W urządzeniu tym działa skupiona energia fal elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu możliwe jest usunięcie cellulitu czy ujędrnianie skóry.
 • Urządzenie Exillis Body – wykorzystujące technologię RID, czyli Rozpoznanie-Izolacja-Deaktywacja, działa dzięki połączeniu fal ultradźwiękowych oraz prądu o wysokiej częstotliwości. Do jego zadań należy m.in. redukcja tkanki tłuszczowej lub usuwanie zmarszczek.

Placówki Klinik Ziemlewski to estetycznie i z gustem urządzone wnętrza z miłą dla oka kolorystyką oraz subtelnym oświetleniem. W każdym oddziale czeka na pacjenta przestronna poczekalnia z wygodną kanapą oraz uśmiechniętym personelem, który umili czas oczekiwania na konsultacje i zabiegi. Te ostatnie przeprowadzane są w nowocześnie urządzonych gabinetach z komfortowymi sprzętami i nowoczesnymi urządzeniami.

W celu zwiększenia atrakcyjności zabiegów w Klinikach Ziemlewski oferowane są promocje i specjalne ceny na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej bądź kosmetologii estetycznej. Przykładem może być autorski pakiet zabiegowy Perfect Vagina, czyli terapia łączona składająca się z trzech wariantów do wyboru z zakresu laseroterapii pochwy, wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym, powiększania punktu G oraz plastyki krocza. Ponadto dla pacjentów często korzystających z zabiegów w Klinikach Ziemlewski została stworzona specjalna karta Elite Card, uprawniająca jej posiada do stałej zniżki na wybrane zabiegi ginekologii estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz modelowania sylwetki. We wszystkich oddziałach istnieje także możliwość rozbicia płatności za zabiegi na dogodne raty – dostosowane do możliwości finansowych każdego pacjenta.

Znacznym udogodnieniem dla pacjentów mogą być także dni otwarte placówek. Osobom biorącym w nich udział prezentowane są wybrane zabiegi oraz udzielane są cenne informacje o placówkach i zabiegach. Takie dni otwarte były np. zorganizowane we wrocławskim oddziale. W czasie ich trwania został  zaprezentowany m.in. zabieg na ciało Exilis oraz dostępne były bezpłatne konsultacje z kosmetologiem.

Oddział wrocławski Klinik Ziemlewski umieszczony jest w ogrodzonym budynku przy ul. Moniuszki w przyjemnej zielonej okolicy domków jednorodzinnych w Śródmieściu. Można tu zaparkować samochód na ulicy tuż przy wejściu do kliniki. Niedaleko stąd do Parku Szczytnickiego – kilkanaście minut piechotą, natomiast na wrocławski Rynek można dostać się stąd komunikacją miejską lub samochodem, pokonując dystans 5 km. Pacjentom przyjeżdżającym spoza Wrocławia pociągiem najszybciej będzie dostać się do kliniki, wysiadając na dworcu Wrocław Główny (niecałe 5 km do placówki). 

Certyfikaty

2012 Certifficate of Attendance 2012
Certifficate of Attendance
2013 Podstawy obsługi i pracy z aparatem Laser Fotona Spectro SP 2013
Podstawy obsługi i pracy z aparatem Laser Fotona Spectro SP

Opinie

Kliniki Ziemlewski Ocena: 4.9/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • N

  Bardzo dobrze

  Przychodząc tu czuje się jak w zaciszu domowym. Przytulnie ciepłe kolory wystrój pomagający się zrelaksować w czasie zabiegów.lokalizacja też całkiem fajna sprzyjająca wyciszeniu. Można tu naprawdę zapomnieć o swoich problemach. Polecam ze względu także na konkurencyjne ceny.

  Natka (2017-03-22)

 • D

  Bardzo dobrze

  Brałam kiedyś udział w dniach otwartych tej kliniki podczas których skorzystałam z bezpłatnych konsultacji z kosmetologiem i od tej pory chodzę tu regularnie na zabiegi upiększające. Podoba mi się tutaj przyjazna atmosfera i relaksujący wystrój

  Doris (2017-03-22)

 • M

  Bardzo dobrze

  Trafiłam tutaj przez przypadek z nagłą dolegliwością ginekologiczną, którą w innym miejscu nie chcieli się zająć. A tutaj udało mi się, że akurat było wolne miejsce. I dzięki Bogu bo naprawdę ciesze się że tutaj trafiłam. Teraz tu chodzę na kontrole i leczenie

  Magda (2017-03-22)

 • P

  Bardzo dobrze

  mój problem został rozwiązany, jestem zadowolona. Ładne, miłe i czyste miejsce.

  Paula (2016-12-05)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego 350 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka 350 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka i korekcja powiek od 3500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna od 3500 zł Umów wizytę
Nici Silhouette Lift - bezoperacyjny lifting twarzy od 2500 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Vaginal Narrower - lifting krocza 2500 zł Umów wizytę
Powiększenie warg sromowych preparatami hialuronowymi od 1700 zł do 2500 zł Umów wizytę
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) od 1200 zł do 2000 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja pochwy 1800 zł Umów wizytę
Wybielanie warg sromowych laserem 800 zł Umów wizytę
Hymenotomia - usunięcie błony dziewiczej 2000 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 1800 zł Umów wizytę
Bezoperacyjne zmniejszanie pochwy
*zabieg wykonywany laserowo. Możliwość realizacji zabiegu podczas pierwszej wizyty jeśli nie ma przeciwskazań
od 2000 zł Umów wizytę
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym od 1700 zł do 2500 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym od 1200 zł do 1800 zł Umów wizytę
Redukcja napletka łechtaczki od 1500 zł do 2000 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna tylnej ściany pochwy i krocza 3500 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna przedniej ściany pochwy oraz krocza 3500 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza 3500 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych od 3500 zł Umów wizytę
Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy) 3500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja (odtworzenie) błony dziewiczej - Hymenoplastyka 2000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 149 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 499 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 449 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 349 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 349 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 249 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 349 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 449 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków
*50 zł pojedyncza zmiana skórna, 250 zł nos, 500 zł policzki, 700 zł cała twarz
od 50 zł do 700 zł Umów wizytę
Usuwanie rumienia
*50 zł pojedyncza zmiana skórna, 250 zł nos, 500 zł policzki, 700 zł cała twarz *laserowe usuwanie (Laser Cutera)
od 50 zł do 700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach od 200 zł do 1800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu od 200 zł do 1800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - brzuch od 200 zł do 1800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek od 200 zł do 1800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach od 200 zł do 1800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach od 200 zł do 1800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion od 200 zł do 1800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach od 200 zł do 1800 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie dekoltu 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 300 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) od 1500 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 600 zł do 1200 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym
*cena uzależniona od ilości i gęstości użytego preparatu
od 650 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji jeśli nie ma przeciwwskazań
od 600 zł do 1200 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) 900 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 800 zł do 1400 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 600 zł do 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków od 500 zł do 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy od 1500 zł do 1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 250 zł do 700 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek 1500 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 2000 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie zmian skórnych
*50 zł pojedyncza zmiana skórna, 250 zł nos, 500 zł policzki, 700 zł cała twarz
od 50 zł do 700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 200 zł do 800 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 450 zł do 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 450 zł do 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 450 zł do 600 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek
*laserowe usuwanie (Laser Cutera)
50 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko
*laserowe usuwanie (Laser Cutera)
50 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie
*laserowe usuwanie (Laser Cutera)
250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy
*laserowe usuwanie (Laser Cutera)
700 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach
*laserowe usuwanie (Laser Cutera)
500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Kliniki Ziemlewski

Moniuszki 23 lok. 1 Wrocław

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Krzysztof Ziemlewski

lek. med. Krzysztof Ziemlewski

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Krzysztof Ziemlewski jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. W 1999 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi (Wydział Lekarski). Następnie...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Marcin Nylec

dr n. med. Marcin Nylec

Ginekolog

Umów wizytę

lek. Paweł Ciuba

lek. Paweł Ciuba

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

 Dorota Milczarek

Dorota Milczarek

Fizjoterapeuta
Dorota Milczarek to fizjoterapeutka, która ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (specjalność Promocja Zdrowia). Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Magda Dąbrowska

lek. med. Magda Dąbrowska

Lekarz medycyny estetycznej
Stomatolog
Lek. med. Magda Dąbrowska jest lekarzem medycyny estetycznej oraz lekarzem dentystą. Ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 1...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Jan Korzeniewski

lek. med. Jan Korzeniewski

Ginekolog
Lek. med. Jan Korzeniewski to specjalista ginekologii i położnictwa, zajmujący się również ginekologią estetyczną. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląski...

 czytaj więcej

Umów wizytę