Kliniki Ziemlewski

Rewolucji 1905r. 24 lok. 12 Łódź

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Kliniki Ziemlewski to placówka medyczna posiadająca swoje oddziały w czterech największych polskich miastach – w Warszawie, we Wrocławiu, w Łodzi oraz w Poznaniu. Głównym profilem każdej z tych placówek jest innowacyjna ginekologia estetyczna oraz medycyna estetyczna. Pacjentki mogą poddać się tutaj także modelowaniu sylwetki, laseroterapii oraz zabiegom z zakresu kosmetologii estetycznej.

Kliniki Ziemlewski oferują swoim pacjentkom nowoczesne i zaawansowane zabiegi poprawiające wygląd oraz funkcję narządów płciowych zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki szerokiej gamie zabiegów możliwa jest tutaj rehabilitacja pochwy i krocza po porodzie, niwelowanie niechcianych skutków menopauzy, leczenie nietrzymania moczu czy zabiegi odmładzające i zwiększające komfort stosunków płciowych.

Rewitalizacja zewnętrznych narządów intymnych odbywa się tutaj za pomocą wypełniaczy lub lasera. Jest to np. zabieg Smooth przeprowadzany laserem Fotona, który zapewnia przywrócenie dawnych proporcji narządów płciowych oraz poprawia ich kolorystykę. Jest to również laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych. Wśród wypełniaczy stosowany jest preparat Intense Rose (należący do implantów wchłanialnych) oraz preparat Desirial, za pomocą którego można wypełnić wargi sromowe większe. Ponadto w celu rewitalizacji zewnętrznych narządów płciowych oraz liftingu okolic krocza stosowane są także w tych placówkach nici Vaginal Narrower.

Wewnętrzne narządy płciowe także można poddać zabiegom estetycznym w Klinikach Ziemlewski z zakresu przywrócenia odpowiedniego nawilżenia pochwy, poprawy jej elastyczności oraz odbudowy błony śluzowej w zabiegach rewitalizacji pochwy kwasem hialuronowym oraz laserowej rewitalizacji i obkurczania pochwy, wykonywanej laserem MonaLisa Touch lub laserem Fotona. Za pomocą tych dwóch urządzeń laserowych lekarze w gabinetach placówek Ziemlewski mogą poddać również swoje pacjentki laserowemu leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, które to schorzenie występuje w przypadku rozciągnięcia pochwy lub osłabienia mięśni dna miednicy.

Specjaliści Klinik Ziemlewski zajmują się także zabiegami odmładzającymi i modelującymi sylwetkę oraz usuwającymi niedoskonałości skóry za pomocą laseroterapii. W takich zabiegach wykorzystywane są tutaj nowoczesne urządzenia laserowe, tj. Cutera Excel V, Vectus Palomar, Mosaic eCO2 czy laser Fotona. Pacjentka może umówić się na peeling laserowy twarzy i szyi, na depilację wiązką laserową wybranej okolicy, na laserowy resurfacing twarzy oraz resurfacing innych okolic ciała. Ponadto proponowane jest laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu oraz leczenie zmian naczyniowych za pomocą światła lasera – zamykanie naczyń krwionośnych oraz likwidowanie rumienia.

Dopełnienie poprawy wyglądu twarzy i ciała zamykają  w tych placówkach zabiegi modelujące sylwetkę i usuwające nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową , np. urządzeniem Venus Legacy lub Icoone. Ponadto oferowane są zabiegi odmładzające twarz z wykorzystaniem preparatów z zakresu medycyny estetycznej. I tak kurze łapki lub zmarszczki poziomie można usunąć toksyną botulinową, a owal twarzy wymodelować kwasem hialuronowym lub wykonać nim korekcję nosa.

Personel Klinik Ziemlewski tworzą kompetentni i wykształceni lekarze medycyny estetycznej, specjaliści z zakresu ginekologii estetycznej oraz kosmetolodzy. Ich niewątpliwym atutem jest połączenie - w pracy z pacjentami - doświadczenia i umiejętności, popartych licznymi szkoleniami, z empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Lekarze tych placówek nastawieni są na potrzeby swoich pacjentek oraz profesjonalne doradztwo w celu rozwiania każdej wątpliwości i rozwiązania każdego problemu.

Istotną formą działalności medycznej specjalistów z Kliniki Ziemlewski jest także wielokrotny udział, a także organizacja specjalistycznych szkoleń oraz eventów z zakresu medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Takie sukcesy personelu przekładają się również na osiągnięcia placówek. Do istotnych wydarzeń należy organizacja szkoleń np. II Łódzki Kongres Kobiet „Decyzje kobiet”, który miał miejsce w łódzkim oddziale Klinik Ziemlewski i dotyczył ginekologii estetycznej oraz zdrowia intymnego kobiety. Kongres trwał dwa dni i odbył się w marcu 2014 roku. Klinika dostała pisemne podziękowanie od stowarzyszenia.

Kolejnym wydarzeniem wartym opisania jest uczestnictwo Klinik Ziemlewski w szkoleniach medycznych, np. w I Konferencji Zdrowie Intymne Kobiet, która miała miejsce w Warszawie w 2015 roku. Klinika dostała pisemne podziękowanie od stowarzyszenia „Od pasa w dół”. Ponadto personel placówek brał również udział w Międzynarodowym Szkoleniu Coolsculpting by Zeltiq, które odbyło się w Atenach (Grecja) w 2015 roku.

Organizacja szkoleń dla lekarzy z zakresu ginekologii estetycznej i medycyny estetycznej to jeszcze jedna forma działalności Klinik Ziemlewski. Kursy takie organizowane są w oddziałach w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. Przykładem takiego szkolenia może być zastosowanie oraz obsługa lasera Fotona w zabiegach Incontilase i Intimilase, które prowadzone jest przez lek. med. Agnieszkę Osińską. Kolejnym to kursy z zakresu medycyny estetycznej prowadzone przez lek. med. Krzysztofa Ziemlewskiego oraz lek. med. Piotra Wielgosza obejmujące m.in. techniki podawania kwasu hialuronowego, techniki podawania toksyny botulinowej czy mezoterapii igłowej.

W Klinikach Ziemlewski profesjonalizm i doświadczenie lekarzy idealnie współgra z doskonale wyposażonymi gabinetami oraz zaawansowanym technologicznie sprzętem. Wśród nowoczesnych urządzeń  można wymienić następujące:

 •  Laser MonaLisa Touch – aparat firmy Deka, służący do rewitalizacji kobiecych narządów płciowych. Wykorzystuje technologię lasera frakcyjnego CO2. Leczy błonę śluzową pochwy za pomocą końcówki wyposażoną w system skanujący HiScan V2LR.  Światło lasera może być tutaj wykorzystane w terapii wysiłkowego nietrzymania moczu – zabieg Incontilase oraz do ujędrniania luźnej pochwy w zabiegu Intimilase. W tym celu wykorzystywana jest końcówka wewnętrzna lasera. Natomiast za pomocą końcówki zewnętrznej można wykonać laserową labioplastykę.
 • Laser Fotona Er:YAG – to laser wykorzystujący światło erbowo-yagowe, wykorzystywany w zabiegach  ginekologii estetycznej oraz wygładzania skóry (blizny, rozstępy) i nieablacyjnego odmładzania. Dzięki niemu możliwa jest poprawa napięcia i nawilżenia pochwy, poprawa kształtu zewnętrznych narządów płciowych poprzez ich ujędrnienie, a także poprawa kolorytu skóry - wybielanie warg sromowych i okolicy odbytu. Specjalny zabieg Smooth – wykonany tym laserem – usuwa blizny i rozstępy. Natomiast wykorzystywana przez niego technika T3 stosowana jest w fotoodmładzaniu skóry. Można też przy jego wykorzystaniu zlikwidować popękane naczynia krwionośne.
 • Urządzenie RF Intima – wykorzystywane do przeprowadzania zabiegu Protege Intima na okolice intymne kobiety, które działa poprzez połączenie dwóch typów energii: prądu o wysokiej częstotliwości oraz fal ultradźwiękowych. Za jego pomocą możliwe jest ujędrnienie i poprawa sprężystości warg sromowych oraz zmiana ich kształtu.
 • Laser Cutera Excel V – wykorzystywany jest w leczeniu zmian naczyniowych oraz głębokich blizn. Skutecznie naświetlane mogą być za jego pomocą naczyniaki, żyły kończyn dolnych, zmiany barwnikowe, teleangiektazje twarzy i ciała oraz inne zmiany naczyniowe.
 •  Laser Vectus Palomar – to urządzenie wykorzystywane w usuwaniu nadmiernego owłosienia ciała, posiadające czytnik Skintel, który odczytuje indywidualny poziom melaniny w skórze pacjenta. Dzięki temu do każdego zabiegu dostosowywana jest odpowiednia ilość energii. Urządzenie to działa także w technologii Photon Recycling – dobija światło lasera od skóry i wykorzystuje je ponownie. Dodatkowym atutem jest funkcja chłodząca tego lasera, czyli Advanced Contact Cooling.
 •  Laser Mosaic eCO2 – to laser frakcyjny, za pomocą którego wykonuje się zabiegi odmładzania i wygładzania skóry poprzez likwidację zmarszczek, blizn oraz rozstępów. Można wyleczyć nim różne obszary ciała z zakresu twarzy, dekoltu, dłoni czy brzucha.
 •  Laser Dualis SP – to laser frakcyjny wykorzystywany do usuwania rozstępów. W zależności od ich dojrzałości konieczne jest wykonanie kilku sesji naświetleniowych – od 3 do 5.
 • Aparat CoolMini – urządzenie firmy Zeltiq, niewielki aplikator, który służy do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z małych powierzchni, do których trudno dostać się większymi urządzeniami, np. podbródek, okolica pach czy kolan. W swoim działaniu wykorzystuje technikę chłodzenia komórek tłuszczowych.
 •  Icoone – jest urządzeniem działającym w technologii Roboderm, dzięki której możliwy jest masaż próżniowy. Posiada głowice masujące z rolkami, mającymi wiele mikrootworów. Do efektów, jakie można uzyskać podczas zabiegów tym urządzeniem można zaliczyć m.in.: odmłodzenie i ujędrnienie skóry czy wyszczuplanie i leczenie blizn.
 •  Urządzenie Endermologie – wykorzystywane w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą techniki LPG. Jest to zabieg Lipomassage – specjalna końcówka zasysa skórę i poddaje ją masażowi, który uaktywnia komórki tłuszczowe i przyczynia się do ich rozpadu.
 •  Aparat Med2Contour Medical – wykorzystuje wiązkę ultradźwięków do procesów kawitacyjnych komórek tłuszczowych. Urządzenie to posiada także głowicę, za pomocą której lekarz na zakończenie zabiegu wykonuje masaż limfatyczny.
 •  Aparat Eat Skin Schock – łączy w sobie działanie fal akustycznych i elektrycznych w celu wykonania terapii ujędrniającej i odmładzającej na ciało.
 •  Urządzenie BTL-6000 Lymphastim 12 Topline – za jego pomocą przeprowadza się masaż limfatyczny, stymulujący poszczególne punkty na ciele. Na czas zabiegu pacjent zakłada na siebie kombinezon, który lekarz wypełnia powietrzem – działa na zasadzie masażu uciskowego sekwencyjnego.
 •  Urządzenie Venus Legacy – działające w technologii Venus 4D, usuwające nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu. Łączy w sobie technologię fal multipolarnych, działanie pola magnetycznego oraz technikę regularnego zasysania pulsacyjnego.
 • Urządzenie Venus Freeze – działające poprzez wykorzystanie fal radiowych RF trzeciej generacji. W urządzeniu tym działa skupiona energia fal elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu możliwe jest usunięcie cellulitu czy ujędrnianie skóry.
 • Urządzenie Exillis Body – wykorzystujące technologię RID, czyli Rozpoznanie-Izolacja-Deaktywacja, działa dzięki połączeniu fal ultradźwiękowych oraz prądu o wysokiej częstotliwości. Do jego zadań należy m.in. redukcja tkanki tłuszczowej lub usuwanie zmarszczek.

Placówki Klinik Ziemlewski to estetycznie i z gustem urządzone wnętrza z miłą dla oka kolorystyką oraz subtelnym oświetleniem. W każdym oddziale czeka na pacjenta przestronna poczekalnia z wygodną kanapą oraz uśmiechniętym personelem, który umili czas oczekiwania na konsultacje i zabiegi. Te ostatnie przeprowadzane są w nowocześnie urządzonych gabinetach z komfortowymi sprzętami i nowoczesnymi urządzeniami.

W celu zwiększenia atrakcyjności zabiegów w Klinikach Ziemlewski oferowane są promocje i specjalne ceny na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej bądź kosmetologii estetycznej. Przykładem może być autorski pakiet zabiegowy Perfect Vagina, czyli terapia łączona składająca się z trzech wariantów do wyboru z zakresu laseroterapii pochwy, wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym, powiększania punktu G oraz plastyki krocza. Ponadto dla pacjentów często korzystających z zabiegów w Klinikach Ziemlewski została stworzona specjalna karta Elite Card, uprawniająca jej posiada do stałej zniżki na wybrane zabiegi ginekologii estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz modelowania sylwetki. We wszystkich oddziałach istnieje także możliwość rozbicia płatności za zabiegi na dogodne raty – dostosowane do możliwości finansowych każdego pacjenta.

Znacznym udogodnieniem dla pacjentów mogą być także dni otwarte placówek. Osobom biorącym w nich udział prezentowane są wybrane zabiegi oraz udzielane są cenne informacje o placówkach i zabiegach. Takie dni otwarte były np. zorganizowane we wrocławskim oddziale. W czasie ich trwania został  zaprezentowany m.in. zabieg na ciało Exilis oraz dostępne były bezpłatne konsultacje z kosmetologiem.

Oddział łódzki Klinik Ziemlewski znajduje się w centrum miasta w zabytkowej kamienicy przy ul. Rewolucji 1905r. w Śródmieściu. Niedaleko stąd do Parku Staromiejskiego oraz łódzkiego Starego Rynku (1 km piechotą). Z Dworca Centralnego to niewiele ponad kilometr na nogach oraz ok. 2 km samochodem. Łatwo tutaj dojechać także z różnych punktów miasta, wsiadając do środków transportu komunikacji miejskiej.

Opinie

Kliniki Ziemlewski Ocena: 5/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Witam , zawsze jak przyjeżdżam do Polski odwiedzam klinikę Dr. Ziemlewski , wspaniały lekarz zabieg u niego to przyjemność , polecam każdej Pani ta klinikę napewno nie wyjdziecie zawiedzione .

  Aleksandra Babski (2018-07-19)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona z jakości obsługi w tej klinice. Korzystałam już kilka razy z usług odmładzających w innych placówkach i jeszcze żadna jak ta nie zrobiła na mnie tak dobrego wrażenia. Brawo dla pomysłodawców i personelu!

  Zadowolona Klientka (2017-03-22)

 • A

  Bardzo dobrze

  Jestem po pierwszym zabiegu w klinice na twarz i tego właśnie było mi trzeba. Dość że efekty widoczne prawie od razu to jeszcze czuję się odświeżona i naprawdę zrelaksowana. Pani bardzo miła i delikatna. Naprawdę tego właśnie się oczekuje od takiego miejsca.

  Ania (2017-03-22)

 • J

  Bardzo dobrze

  W klinice Ziemlewski zawsze czuję się wyjątkowo. Jest tutaj bardzo elegancko i czysto. Mam do wyboru zabiegi na ciało na różnych sprzętach, które naprawdę bardzo mi odpowiadają. Jestem stałą zadowoloną klientką i polecam każdej pani odwiedzić to miejsce

  Justyna K. (2017-03-22)

 • b

  Bardzo dobrze

  Witam, atmosfera panująca w gabinecie, cisza, spokoj, zrelaksowalam sie podczas zabiegu.jak najbardziej na plus.

  beata (2016-11-08)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Ginekologia plastyczna, estetyczna
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 2000 zł Umów wizytę
Labioplastyka laserowa z plastyką krocza od 4000 zł do 4500 zł Umów wizytę
Labioplastyka laserowa z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka) 4000 zł Umów wizytę
Vaginal Narrower - lifting krocza 2500 zł Umów wizytę
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym od 1700 zł do 2500 zł Umów wizytę
Redukcja napletka łechtaczki od 1500 zł do 2000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) od 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 800 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy od 350 zł do 800 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi od 500 zł do 1100 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu od 900 zł do 1400 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi od 300 zł do 450 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu od 350 zł do 700 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dłoni od 350 zł do 450 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust od 600 zł do 1200 zł Umów wizytę
Rewitalizacja ust kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 800 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 800 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem od 800 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem od 800 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 800 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 800 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 800 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 800 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Kliniki Ziemlewski

Rewolucji 1905r. 24 lok. 12 Łódź

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Krzysztof Ziemlewski

lek. med. Krzysztof Ziemlewski

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Krzysztof Ziemlewski jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. W 1999 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi (Wydział Lekarski). Następnie...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Karolina Pazera

dr Karolina Pazera

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr n. med. Renata Banach

dr n. med. Renata Banach

Ginekolog
Położna
Dr n. med. Renata Banach to specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Jej pó...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Agnieszka Osińska

lek. med. Agnieszka Osińska

Ginekolog
Położna
Lek. med. Agnieszka Osińska to specjalista ginekologii i położnictwa oraz lekarz specjalizujący się w ginekologii estetycznej. Jej historia zawodowa rozpoczęła się w roku ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Dietetyk
Ewa Trusiewicz jest doświadczonym dietetykiem. To absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Przyrodniczym, gdzie ukończyła zdrowie publiczne a także absolwentka Szkoły Główne...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Sebastian Uczniak

Sebastian Uczniak

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Wenerolog

Umów wizytę