Kliniki Ziemlewski

Aleja Niepodległości 31 Poznań

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Kliniki Ziemlewski to placówka medyczna posiadająca swoje oddziały w czterech największych polskich miastach – w Warszawie, we Wrocławiu, w Łodzi oraz w Poznaniu. Głównym profilem każdej z tych placówek jest innowacyjna ginekologia estetyczna oraz medycyna estetyczna. Pacjentki mogą poddać się tutaj także modelowaniu sylwetki, laseroterapii oraz zabiegom z zakresu kosmetologii estetycznej.

Specjaliści Klinik Ziemlewski zajmują się także zabiegami odmładzającymi i modelującymi sylwetkę oraz usuwającymi niedoskonałości skóry za pomocą laseroterapii. W takich zabiegach wykorzystywane są tutaj nowoczesne urządzenia laserowe, tj. Vectus Palomar, Mosaic eCO2 czy laser Fotona. Pacjentka może umówić się na peeling laserowy twarzy i szyi, na depilację wiązką laserową wybranej okolicy, na laserowy resurfacing twarzy oraz resurfacing innych okolic ciała. Ponadto proponowane jest laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu oraz leczenie zmian naczyniowych za pomocą światła lasera – zamykanie naczyń krwionośnych oraz likwidowanie rumienia.

Dopełnienie poprawy wyglądu twarzy i ciała zamykają  w tych placówkach zabiegi modelujące sylwetkę i usuwające nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową , np. urządzeniem Venus Legacy lub Icoone. Ponadto oferowane są zabiegi odmładzające twarz z wykorzystaniem preparatów z zakresu medycyny estetycznej. I tak kurze łapki lub zmarszczki poziomie można usunąć toksyną botulinową, a owal twarzy wymodelować kwasem hialuronowym lub wykonać nim korekcję nosa.

Personel Klinik Ziemlewski tworzą kompetentni i wykształceni lekarze medycyny estetycznej, specjaliści z zakresu ginekologii estetycznej oraz kosmetolodzy. Ich niewątpliwym atutem jest połączenie - w pracy z pacjentami - doświadczenia i umiejętności, popartych licznymi szkoleniami, z empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Lekarze tych placówek nastawieni są na potrzeby swoich pacjentek oraz profesjonalne doradztwo w celu rozwiania każdej wątpliwości i rozwiązania każdego problemu.

Istotną formą działalności medycznej specjalistów z Kliniki Ziemlewski jest także wielokrotny udział, a także organizacja specjalistycznych szkoleń oraz eventów z zakresu medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Takie sukcesy personelu przekładają się również na osiągnięcia placówek. Do istotnych wydarzeń należy organizacja szkoleń np. II Łódzki Kongres Kobiet „Decyzje kobiet”, który miał miejsce w łódzkim oddziale Klinik Ziemlewski i dotyczył ginekologii estetycznej oraz zdrowia intymnego kobiety. Kongres trwał dwa dni i odbył się w marcu 2014 roku. Klinika dostała pisemne podziękowanie od stowarzyszenia.

Kolejnym wydarzeniem wartym opisania jest uczestnictwo Klinik Ziemlewski w szkoleniach medycznych, np. w I Konferencji Zdrowie Intymne Kobiet, która miała miejsce w Warszawie w 2015 roku. Klinika dostała pisemne podziękowanie od stowarzyszenia „Od pasa w dół”. Ponadto personel placówek brał również udział w Międzynarodowym Szkoleniu Coolsculpting by Zeltiq, które odbyło się w Atenach (Grecja) w 2015 roku.

Organizacja szkoleń dla lekarzy z zakresu ginekologii estetycznej i medycyny estetycznej to jeszcze jedna forma działalności Klinik Ziemlewski. Kursy takie organizowane są w oddziałach w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. Przykładem takiego szkolenia może być zastosowanie oraz obsługa lasera Fotona w zabiegach Incontilase i Intimilase, które prowadzone jest przez lek. med. Agnieszkę Osińską. Kolejnym to kursy z zakresu medycyny estetycznej prowadzone przez lek. med. Krzysztofa Ziemlewskiego oraz lek. med. Piotra Wielgosza obejmujące m.in. techniki podawania kwasu hialuronowego, techniki podawania toksyny botulinowej czy mezoterapii igłowej.

W Klinikach Ziemlewski profesjonalizm i doświadczenie lekarzy idealnie współgra z doskonale wyposażonymi gabinetami oraz zaawansowanym technologicznie sprzętem. Wśród nowoczesnych urządzeń  można wymienić następujące:

 •  Laser Vectus Palomar – to urządzenie wykorzystywane w usuwaniu nadmiernego owłosienia ciała, posiadające czytnik Skintel, który odczytuje indywidualny poziom melaniny w skórze pacjenta. Dzięki temu do każdego zabiegu dostosowywana jest odpowiednia ilość energii. Urządzenie to działa także w technologii Photon Recycling – dobija światło lasera od skóry i wykorzystuje je ponownie. Dodatkowym atutem jest funkcja chłodząca tego lasera, czyli Advanced Contact Cooling.
 •  Laser Mosaic eCO2 – to laser frakcyjny, za pomocą którego wykonuje się zabiegi odmładzania i wygładzania skóry poprzez likwidację zmarszczek, blizn oraz rozstępów. Można wyleczyć nim różne obszary ciała z zakresu twarzy, dekoltu, dłoni czy brzucha.
 •  Laser Dualis SP – to laser frakcyjny wykorzystywany do usuwania rozstępów. W zależności od ich dojrzałości konieczne jest wykonanie kilku sesji naświetleniowych – od 3 do 5.
 • Aparat CoolMini – urządzenie firmy Zeltiq, niewielki aplikator, który służy do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z małych powierzchni, do których trudno dostać się większymi urządzeniami, np. podbródek, okolica pach czy kolan. W swoim działaniu wykorzystuje technikę chłodzenia komórek tłuszczowych.
 •  Icoone – jest urządzeniem działającym w technologii Roboderm, dzięki której możliwy jest masaż próżniowy. Posiada głowice masujące z rolkami, mającymi wiele mikrootworów. Do efektów, jakie można uzyskać podczas zabiegów tym urządzeniem można zaliczyć m.in.: odmłodzenie i ujędrnienie skóry czy wyszczuplanie i leczenie blizn.
 •  Urządzenie Endermologie – wykorzystywane w usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą techniki LPG. Jest to zabieg Lipomassage – specjalna końcówka zasysa skórę i poddaje ją masażowi, który uaktywnia komórki tłuszczowe i przyczynia się do ich rozpadu.
 •  Aparat Med2Contour Medical – wykorzystuje wiązkę ultradźwięków do procesów kawitacyjnych komórek tłuszczowych. Urządzenie to posiada także głowicę, za pomocą której lekarz na zakończenie zabiegu wykonuje masaż limfatyczny.
 •  Aparat Eat Skin Schock – łączy w sobie działanie fal akustycznych i elektrycznych w celu wykonania terapii ujędrniającej i odmładzającej na ciało.
 •  Urządzenie BTL-6000 Lymphastim 12 Topline – za jego pomocą przeprowadza się masaż limfatyczny, stymulujący poszczególne punkty na ciele. Na czas zabiegu pacjent zakłada na siebie kombinezon, który lekarz wypełnia powietrzem – działa na zasadzie masażu uciskowego sekwencyjnego.
 •  Urządzenie Venus Legacy – działające w technologii Venus 4D, usuwające nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu. Łączy w sobie technologię fal multipolarnych, działanie pola magnetycznego oraz technikę regularnego zasysania pulsacyjnego.
 • Urządzenie Venus Freeze – działające poprzez wykorzystanie fal radiowych RF trzeciej generacji. W urządzeniu tym działa skupiona energia fal elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu możliwe jest usunięcie cellulitu czy ujędrnianie skóry.
 • Urządzenie Exillis Body – wykorzystujące technologię RID, czyli Rozpoznanie-Izolacja-Deaktywacja, działa dzięki połączeniu fal ultradźwiękowych oraz prądu o wysokiej częstotliwości. Do jego zadań należy m.in. redukcja tkanki tłuszczowej lub usuwanie zmarszczek.

Placówki Klinik Ziemlewski to estetycznie i z gustem urządzone wnętrza z miłą dla oka kolorystyką oraz subtelnym oświetleniem. W każdym oddziale czeka na pacjenta przestronna poczekalnia z wygodną kanapą oraz uśmiechniętym personelem, który umili czas oczekiwania na konsultacje i zabiegi. Te ostatnie przeprowadzane są w nowocześnie urządzonych gabinetach z komfortowymi sprzętami i nowoczesnymi urządzeniami.

W celu zwiększenia atrakcyjności zabiegów w Klinikach Ziemlewski oferowane są promocje i specjalne ceny na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej bądź kosmetologii estetycznej. Przykładem może być autorski pakiet zabiegowy Perfect Vagina, czyli terapia łączona składająca się z trzech wariantów do wyboru z zakresu laseroterapii pochwy, wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym, powiększania punktu G oraz plastyki krocza. Ponadto dla pacjentów często korzystających z zabiegów w Klinikach Ziemlewski została stworzona specjalna karta Elite Card, uprawniająca jej posiada do stałej zniżki na wybrane zabiegi ginekologii estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz modelowania sylwetki. We wszystkich oddziałach istnieje także możliwość rozbicia płatności za zabiegi na dogodne raty – dostosowane do możliwości finansowych każdego pacjenta.

Znacznym udogodnieniem dla pacjentów mogą być także dni otwarte placówek. Osobom biorącym w nich udział prezentowane są wybrane zabiegi oraz udzielane są cenne informacje o placówkach i zabiegach. Takie dni otwarte były np. zorganizowane we wrocławskim oddziale. W czasie ich trwania został  zaprezentowany m.in. zabieg na ciało Exilis oraz dostępne były bezpłatne konsultacje z kosmetologiem.

Oddział poznański Klinik Ziemlewski zlokalizowany jest w ogrodzonym budynku przy alei Niepodległości w dzielnicy Stare Miasto. Tuż przy ulicy, na której mieści się budynek znajduje się przystanek autobusowy, a więc bardzo łatwo jest dostać się tutaj komunikacją miejską z różnych punktów miasta. Blisko stąd do Parku Moniuszki – piechotą ok. 200 metrów oraz niedaleko do Starego Rynku i poznańskiego Ratusza – ponad 1 kilometr pieszo lub samochodem. Pacjenci, przyjeżdżający do kliniki spoza Poznania i wysiadający na Dworcu Letnim, będą mieli stąd zaledwie półtora kilometra pieszo lub nieco więcej samochodem. 

Opinie

Kliniki ZiemlewskiOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • J

  Bardzo dobrze

  Zabiegi estetyczne w tej klinice to sama przyjemność. Jestem bardzo zadowolona z laserowego peelingu twarzy. W następnej kolejności idę na peeling laserowy szyi a potem dłoni. Polecam nie tylko ze względu na usługi ale także lokalizację w centrum, gdzie wszędzie blisko

  Justyna K. (2017-03-22)

 • I

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobrze się tutaj czułam w czasie wizyt i zabiegów. Byłam na laserowej rewitalizacji pochwy i muszę przyznać że zabieg całkiem ok. bardzo fajna konkurencyjna cena w stosunku do innych poznańskich placówek. Wszystko odbyło się w miłej i ciepłej atmosferze.

  Iza (2017-03-22)

 • f

  Bardzo dobrze

  Byłam w klinice na zabiegu laserowej labioplastyki kilka miesięcy temu i od tej pory efekty zabiegu są naprawdę widoczne. Sam zabieg wspominam całkiem dobrze. Nic nie bolało a pan doktor był bardzo miły i delikatny. Miejsce naprawdę godne polecenia!

  felicja (2017-03-22)

 • K

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobry lekarz, doradzi, nie robi ani nie namawia na siłę. robiłam zmarszczki i efekty są super, lepiej wyglądam i dobrze się czuję.

  Katarzyna (2016-10-07)

Strefa korzyści

Aktualne promocje i rabaty na zabiegi medyczne i estetyczne.

INNOWACYJNY PAKIET DLA MŁODYCH MAM

Dwa zabiegi na obkurczanie ścianek pochwy lub plastyka wejścia do pochwy + wypełnienie i rewitalizacja okolic intymnych preparatem Nauvia Intense Rose w cenie 4000 zł

4000 zł
KOMPLEKSOWE LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU

Dwa zabiegi laserowe na leczenie nietrzymania moczu + osocze bogatopłytkowe do każdego zabiegu w cenie 3500 zł

3500 zł
PAKIET POPRAWIAJĄCY JAKOŚĆ ŻYCIA SEKSUALNEGO

Plastyka warg sromowych + powiększenie punktu G w cenie 4200 zł

4200 zł
PAKIET POPRAWIAJĄCY JAKOŚĆ ŻYCIA SEKSUALNEGO

Plastyka wejścia do pochwy + powiększanie punktu G w cenie 4200 zł

4200 zł

Kontakt

Kliniki Ziemlewski

Aleja Niepodległości 31 Poznań

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Krzysztof Ziemlewski

lek. med. Krzysztof Ziemlewski

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Krzysztof Ziemlewski jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. W 1999 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi (Wydział Lekarski). Następnie...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Grzegorz Gurynowicz

dr n. med. Grzegorz Gurynowicz

Ginekolog
Położna
Dr n. med. Grzegorz Gurynowicz jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz lekarzem zajmującym się ginekologią estetyczną i plastyczną. Jest absolwentem Uniwersytetu M...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Agnieszka Osińska

lek. med. Agnieszka Osińska

Ginekolog
Położna
Lek. med. Agnieszka Osińska to specjalista ginekologii i położnictwa oraz lekarz specjalizujący się w ginekologii estetycznej. Jej historia zawodowa rozpoczęła się w roku ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Agnieszka Wróblewska

lek. med. Agnieszka Wróblewska

Ginekolog
Położna
Lek. med. Agnieszka Wróblewska jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz lekarzem zajmującym się ginekologią estetyczną. Ukończyła Wydział Lekarski na Akademii Medyc...

 czytaj więcej

Umów wizytę