Kliniki Ziemlewski

Słoneczna 41/1 Poznań

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Kliniki Ziemlewski to placówka medyczna posiadająca swoje oddziały w czterech największych polskich miastach – w Warszawie, we Wrocławiu, w Łodzi oraz w Poznaniu. Głównym profilem każdej z tych placówek jest innowacyjna ginekologia estetyczna oraz medycyna estetyczna. 

Kliniki Ziemlewski oferują swoim pacjentkom nowoczesne i zaawansowane zabiegi poprawiające wygląd oraz funkcję narządów płciowych zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki szerokiej gamie zabiegów możliwa jest tutaj rehabilitacja pochwy i krocza po porodzie, niwelowanie niechcianych skutków menopauzy, leczenie nietrzymania moczu czy zabiegi odmładzające i zwiększające komfort stosunków płciowych.

Rewitalizacja zewnętrznych narządów intymnych odbywa się tutaj za pomocą wypełniaczy lub lasera. Jest to np. zabieg Smooth przeprowadzany laserem Fotona, który zapewnia przywrócenie dawnych proporcji narządów płciowych oraz poprawia ich kolorystykę. Jest to również laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych. Wśród wypełniaczy stosowany jest preparat Intense Rose (należący do implantów wchłanialnych) oraz preparat Desirial, za pomocą którego można wypełnić wargi sromowe większe. Ponadto w celu rewitalizacji zewnętrznych narządów płciowych oraz liftingu okolic krocza stosowane są także w tych placówkach nici Vaginal Narrower.

Wewnętrzne narządy płciowe także można poddać zabiegom estetycznym w Klinikach Ziemlewski z zakresu przywrócenia odpowiedniego nawilżenia pochwy, poprawy jej elastyczności oraz odbudowy błony śluzowej w zabiegach rewitalizacji pochwy kwasem hialuronowym oraz laserowej rewitalizacji i obkurczania pochwy, wykonywanej laserem MonaLisa Touch lub laserem Fotona. Za pomocą tych dwóch urządzeń laserowych lekarze w gabinetach placówek Ziemlewski mogą poddać również swoje pacjentki laserowemu leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, które to schorzenie występuje w przypadku rozciągnięcia pochwy lub osłabienia mięśni dna miednicy.

Personel Klinik Ziemlewski tworzą kompetentni i wykształceni lekarze medycyny estetycznej, specjaliści z zakresu ginekologii estetycznej oraz kosmetolodzy. Ich niewątpliwym atutem jest połączenie - w pracy z pacjentami - doświadczenia i umiejętności, popartych licznymi szkoleniami, z empatycznym podejściem do każdego pacjenta. Lekarze tych placówek nastawieni są na potrzeby swoich pacjentek oraz profesjonalne doradztwo w celu rozwiania każdej wątpliwości i rozwiązania każdego problemu.

Istotną formą działalności medycznej specjalistów z Kliniki Ziemlewski jest także wielokrotny udział, a także organizacja specjalistycznych szkoleń oraz eventów z zakresu medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Takie sukcesy personelu przekładają się również na osiągnięcia placówek. Do istotnych wydarzeń należy organizacja szkoleń np. II Łódzki Kongres Kobiet „Decyzje kobiet”, który miał miejsce w łódzkim oddziale Klinik Ziemlewski i dotyczył ginekologii estetycznej oraz zdrowia intymnego kobiety. Kongres trwał dwa dni i odbył się w marcu 2014 roku. Klinika dostała pisemne podziękowanie od stowarzyszenia.

Kolejnym wydarzeniem wartym opisania jest uczestnictwo Klinik Ziemlewski w szkoleniach medycznych, np. w I Konferencji Zdrowie Intymne Kobiet, która miała miejsce w Warszawie w 2015 roku. Klinika dostała pisemne podziękowanie od stowarzyszenia „Od pasa w dół”. Ponadto personel placówek brał również udział w Międzynarodowym Szkoleniu Coolsculpting by Zeltiq, które odbyło się w Atenach (Grecja) w 2015 roku.

Organizacja szkoleń dla lekarzy z zakresu ginekologii estetycznej i medycyny estetycznej to jeszcze jedna forma działalności Klinik Ziemlewski. Kursy takie organizowane są w oddziałach w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. Przykładem takiego szkolenia może być zastosowanie oraz obsługa lasera Fotona w zabiegach Incontilase i Intimilase, które prowadzone jest przez lek. med. Agnieszkę Osińską. Kolejnym to kursy z zakresu medycyny estetycznej prowadzone przez lek. med. Krzysztofa Ziemlewskiego oraz lek. med. Piotra Wielgosza obejmujące m.in. techniki podawania kwasu hialuronowego, techniki podawania toksyny botulinowej czy mezoterapii igłowej.

W Klinikach Ziemlewski profesjonalizm i doświadczenie lekarzy idealnie współgra z doskonale wyposażonymi gabinetami oraz zaawansowanym technologicznie sprzętem. Wśród nowoczesnych urządzeń  można wymienić następujące:

  •  Laser MonaLisa Touch – aparat firmy Deka, służący do rewitalizacji kobiecych narządów płciowych. Wykorzystuje technologię lasera frakcyjnego CO2. Leczy błonę śluzową pochwy za pomocą końcówki wyposażoną w system skanujący HiScan V2LR.  Światło lasera może być tutaj wykorzystane w terapii wysiłkowego nietrzymania moczu – zabieg Incontilase oraz do ujędrniania luźnej pochwy w zabiegu Intimilase. W tym celu wykorzystywana jest końcówka wewnętrzna lasera. Natomiast za pomocą końcówki zewnętrznej można wykonać laserową labioplastykę.
  • Laser Fotona Er:YAG – to laser wykorzystujący światło erbowo-yagowe, wykorzystywany w zabiegach  ginekologii estetycznej oraz wygładzania skóry (blizny, rozstępy) i nieablacyjnego odmładzania. Dzięki niemu możliwa jest poprawa napięcia i nawilżenia pochwy, poprawa kształtu zewnętrznych narządów płciowych poprzez ich ujędrnienie, a także poprawa kolorytu skóry - wybielanie warg sromowych i okolicy odbytu. Specjalny zabieg Smooth – wykonany tym laserem – usuwa blizny i rozstępy. Natomiast wykorzystywana przez niego technika T3 stosowana jest w fotoodmładzaniu skóry. Można też przy jego wykorzystaniu zlikwidować popękane naczynia krwionośne.
  • Urządzenie RF Intima – wykorzystywane do przeprowadzania zabiegu Protege Intima na okolice intymne kobiety, które działa poprzez połączenie dwóch typów energii: prądu o wysokiej częstotliwości oraz fal ultradźwiękowych. Za jego pomocą możliwe jest ujędrnienie i poprawa sprężystości warg sromowych oraz zmiana ich kształtu.?

?Placówki Klinik Ziemlewski to estetycznie i z gustem urządzone wnętrza z miłą dla oka kolorystyką oraz subtelnym oświetleniem. W każdym oddziale czeka na pacjenta przestronna poczekalnia z wygodną kanapą oraz uśmiechniętym personelem, który umili czas oczekiwania na konsultacje i zabiegi. Te ostatnie przeprowadzane są w nowocześnie urządzonych gabinetach z komfortowymi sprzętami i nowoczesnymi urządzeniami.

W celu zwiększenia atrakcyjności zabiegów w Klinikach Ziemlewski oferowane są promocje i specjalne ceny na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej bądź kosmetologii estetycznej. Przykładem może być autorski pakiet zabiegowy Perfect Vagina, czyli terapia łączona składająca się z trzech wariantów do wyboru z zakresu laseroterapii pochwy, wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym, powiększania punktu G oraz plastyki krocza. Ponadto dla pacjentów często korzystających z zabiegów w Klinikach Ziemlewski została stworzona specjalna karta Elite Card, uprawniająca jej posiada do stałej zniżki na wybrane zabiegi ginekologii estetycznej, laseroterapii, kosmetologii oraz modelowania sylwetki. We wszystkich oddziałach istnieje także możliwość rozbicia płatności za zabiegi na dogodne raty – dostosowane do możliwości finansowych każdego pacjenta.

Opinie

Kliniki ZiemlewskiOcena: 5/5 Opinie: 1, Ocen: 1

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

  • Bardzo dobrze

    Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i efektów. Miałam spore kompleksy po urodzeniu dziecka. Serdecznie polecam, profesjonalne doradztwo i przemiła atmosfera.

    (2018-10-18)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Ginekologia plastyczna, estetyczna
Powiększenie warg sromowych preparatami hialuronowymi od 1700 zł do 2500 zł Umów wizytę
Wybielanie warg sromowych laserem 800 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu
*laser MonaLisa Touch?
2000 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych od 3500 zł Umów wizytę
Labioplastyka laserowa z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka) 4000 zł Umów wizytę
Labioplastyka z plastyką krocza - metodą chirurgiczną od 3500 zł Umów wizytę
Labioplastyka laserowa z plastyką krocza od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Vaginal Narrower - lifting krocza
*2500 zł za 1 nitkę, 4000 zł za 2 nitki
od 2500 zł do 4000 zł Umów wizytę
Hymenotomia - usunięcie błony dziewiczej 2000 zł Umów wizytę
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym
*preparat NEAUVIA ORGANIC INTENSE - 1500 zł za 1 ml, 1700 zł za 2 ml
od 1500 zł do 1700 zł Umów wizytę
Redukcja napletka łechtaczki od 1500 zł do 2000 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych 3500 zł Umów wizytę
Plastyka krocza 3500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja (odtworzenie) błony dziewiczej - Hymenoplastyka od 1500 zł do 1700 zł Umów wizytę
Leczenie nietrzymania moczu
*laser MonaLisa Touch?
1500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Kliniki Ziemlewski

Słoneczna 41/1 Poznań

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr  Krzysztof Ziemlewski

dr Krzysztof Ziemlewski

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr  Diana Michajłow

dr Diana Michajłow

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr n.med. Grzegorz Gurynowicz

dr n.med. Grzegorz Gurynowicz

Ginekolog
Położnik

Umów wizytę