Kuźnia Urody

Kuźnia Urody

ul.Św. Leonarda 1
25-311 Kielce
9 opinii o klinice

 

Kuźnia Urody jest specjalistyczną placówką medyczną powstałą w Kielcach w 2015 roku i świadczącą usługi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Uzupełnieniem oferty jest modelowanie sylwetki, masaże a także sauna na podczerwień.

Oferowane zabiegi odmładzające, upiększające czy modelujące są tutaj skierowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn oraz dobierane, po dokładnej konsultacji medycznej i kosmetologicznej, w zależności od wieku, stanu skóry i zdrowia oraz oczekiwanych efektów. Dzięki takiemu schematowi postępowania zadowolenie każdego pacjenta to chleb powszedni tej placówki.

Z najbardziej popularnych zabiegów na twarz można wymienić tutaj jej modelowanie z wykorzystaniem nici liftingujących Princess zawierających w swoim składzie kwas hialuronowy. Za ich pomocą lekarz może wygładzić zmarszczki i bruzdy, zlikwidować fałd podbródkowy lub podnieść opadnięte tkanki czoła, brwi lub policzków. Iniekcje kwasu hialuronowego stosowane są tutaj także w celu wypełniania zmarszczek okolicy ust, okolicy oczu, bruzd na czole, bruzd nosowo-wargowych a także usuwania cieni pod oczami. Do innych stosowanych tutaj wypełniaczy należy hydroksyzat wapnia Crystalys, który ma szerokie zastosowanie w modelowaniu poszczególnych części twarzy, w spłycaniu zmarszczek a także modelowaniu dłoni.

W zabiegach modelujących i ujędrniających sylwetkę polecany jest pacjentom w Kuźni Urody endermomasaż, który za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia powoduje nie tylko likwidację cellulitu i redukcję komórek tłuszczowych, ale także wygładzenie blizn czy rozstępów. Do usuwania tkanki tłuszczowej stosowany jest również Lipo Laser, który za pomocą zimnego światła diodowego powoduje redukcję cellulitu oraz wspomaga odchudzanie wybranej partii ciała z zakresu brzucha, pośladków, bioder czy ud.

Z zakresu kosmetologii na różne partie ciała wykonywana jest depilacja laserowa za pomocą lasera diodowego. Pacjentka może w taki sposób pozbyć się zbędnego owłosienia z twarzy, np. wydepilować wąsik górnej wargi, usunąć włosy z brody i policzków. Ponadto w taki sposób usuwane jest również  nadmierne owłosienie bikini, klatkii piersiowej, brzucha, pach czy ramion.  Za pomocą lasera oferowane są tutaj również zabiegi fotoodmładzania twarzy, szyi i dekoltu.

Działanie nie tylko wyszczuplające, ale także regenerujące i oczyszczające organizm ma sauna Infrared znajdująca się na wyposażeniu Kuźni Urody. Jej działanie to wykorzystanie promieni podczerwonych, które oddziałowują w pozytywny sposób na organizm, przyczyniając się do spalania kalorii, usuwania przez organizm toksyn i metali ciężkich. Istotnymi zabiegami mającymi pozytywny wpływ na ciało są w placówce tej także masaże. Można do nich zaliczyć masaż klasyczny oraz masaż limfatyczny, a także masaż sportowy czy segmentarny.

Doświadczenie klinki bazuje przede wszystkim na pracującym tutaj lekarzu medycyny estetycznej i specjalisty chirurgii ogólnej w jednym, kosmetologu oraz masażystach i fizjoterapeutce. Posiadają oni długoletnie doświadczenie zdobywane przez lata pracy i stażów w renomowanych ośrodkach medycznych (również zagranicznych) a także nabywanej wiedzy i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Skuteczność i profesjonalizm przeprowadzanych przez nich zabiegów poparty jest także pasją i niezwykłym zaangażowaniem z jakim oddają się pracy przy każdym pacjencie. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług mogą być m.in. certyfikaty medyczne z odbytych kursów z medycyny estetycznej, kosmetologii, masaży i modelowania sylwetki, wśród których warto wymienić:

  • certyfikat z kursu z zakresu obsługi lasera E-Light i Diode Laser, który w 2015 roku otrzymała mgr Izabela Stasiak,
  • certyfikat uczestnictwa w kursie pt. „Nici PDO w technikach korekcyjnych i liftingujących, gdzie nabył umiejętności liftingu i korekcji twarzy i ciała” lek. med. Ryszard Wilk w Warszawie w 2015 roku,
  • certyfikat udziału w kursie pt. „Mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna i rollery w zabiegach estetycznych, gdzie nabył umiejętności stosowania technik i procedur rewitalizacyjnych twarzy i ciała” lek. med. Ryszard Wilk w 2015 roku w Warszawie.

Wyposażenie gabinetów to nowoczesne sprzęty i urządzenia wykorzystywane tutaj w czasie zabiegów i zapewniające ich bezpieczeństwo, komfort pacjentów oraz dające zadowalające efekty. Wśród aparatów modelujących sylwetkę można wymienić: urządzenie do endermomasażu czyli do wyszczuplania sylwetki, Lipo Laser Slimming, czyli laser diodowy 3D do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz stymulator medyczny F 29 – EMS do zabiegów elektrostymulacji, która usuwa cellulit i miejscowo wyszczupla. W depilacji ciała wykorzystywany jest tutaj laser diodowy Nexus 3, natomiast w zabiegach fotoodmładzania laser Nexus E-Light SHR. Zabiegi odmładzania skóry i stymulujące produkcję nowego kolagenu wykonywane są za pomocą urządzenie Dermapen, działającego poprzez nakłuwanie skóry. Klinika wyposażona jest również w nowoczesną saunę Infrared, która za pomocą podczerwieni nie tylko wyszczupla ciało, ale również działa regeneracyjnie i prowadzi do oczyszczenia organizmu.

Klinika Kuźnia Urody dba na co dzień z troską o swojego klienta zapewniając mu nie tylko wysoki poziom usług medycznych i bezpieczeństwo, ale także możliwość spędzenia czasu w miły sposób w placówce w czasie zabiegów i oczekiwania na nie. Z najistotniejszych udogodnień można wymienić m.in.:

  • Dobrą lokalizację – klinika znajduje się w nowoczesnym budynku w centrum miasta, okolicy dobrze skomunikowanej, gdzie bardzo łatwo dojechać różnymi środkami transportu.
  • Stylową poczekalnię – po wejściu do klinki pacjent może poczekać na zabiegi w miłej przestrzeni z wygodnymi kanapami, gdzie oko ucieszą ciekawe elementy wystroju, przyjemne oświetlenie oraz stonowana kolorystyka ścian.
  • Klimatyczne gabinety – zabiegi przeprowadzane są w przytulnie urządzonych gabinetach z wygodnymi łóżkami, klimatycznym oświetleniem oraz bogatymi elementami dekoracyjnymi.
  • Złotą Kartę – jest przyznawana stałym klientom i upoważnia ich do korzystania z różnego typu przywilejów oraz stałej zniżki w wysokości 15% na wszystkie zabiegi.
  • Kartę podarunkową – w postaci bonu, który można ofiarować bliskim w prezencie na wybrany zabieg lub określoną kwotę.
  • Promocje i oferty specjalne – przygotowywane cyklicznie dla wszystkich klientów placówki np. na pakiet zabiegów w specjalnej cenie lub na określony zabieg tygodnia.

Kuźnia Urody znajduje się w wielousługowym nowoczesnym budynku przy ul. Św. Leonarda w Kielcach. Do kliniki wchodzi się prosto z chodnika, natomiast samochód można zostawić nieopodal na parkingu miejskim wzdłuż  ul. Hipotecznej, skąd do przejścia jest zaledwie 150 m. Otoczenie placówki to ścisłe centrum Kielc, dlatego bardzo łatwo tutaj trafić z różnych punktów miasta. Pacjenci przyjeżdżający spoza miasta pociągiem powinni wysiąść na dworcu Kielce, skąd od kliniki dzieli ich zaledwie dystans półtora kilometra pieszo lub 2 km samochodem. Osoby, które chcą nieco zwiedzić miasto mogą udać się z Kuźni Urody na Rynek lub do Muzeum Zabawek i Zabawy, natomiast spędzić czas w otoczeniu przyrody można w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica ze Stawem Podzameckim (ok. 1 km). Nieco dalej jest do Rezerwatu Przyrody Kadzielnica (ok. 2 km).Cennik

Chirurgia plastyczna

Plastyka powiek dolnych - metoda nieiwazyjna Plazma Maglev

od 1100 zł

Plastyka powiek górnych - metoda nieinwazyjna Plazma Maglev

od 1100 zł

Fizjoterapia

Masaż klasyczny

od 60 zł

Masaż limfatyczny

od 60 zł

Kosmetologia

Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja)

od 99 zł

Depilacja laserowa brody (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa szyi (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa baków (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa policzków

od 190 zł

Depilacja laserowa uszu (epilacja)

od 99 zł

Depilacja laserowa skroni (epilacja)

od 99 zł

Depilacja laserowa karku (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa pleców (epliacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa klatki piersiowej

od 190 zł

Depilacja laserowa piersi

od 99 zł

Depilacja laserowa brzucha (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa bikini (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa pośladków

od 190 zł

Depilacja laserowa pach (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa przedramion (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa ramion (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa dłoni (epilacja)

od 99 zł

Depilacja laserowa ud (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja)

od 190 zł

Depilacja laserowa kolan (epilacja)

od 99 zł

Depilacja laserowa stóp (epilacja)

od 99 zł

Depilacja laserowa łydek (epilacja)

od 190 zł

Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek

od 99 zł

Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko

od 30 zł

Zamykanie naczynek - skrzydełka nosa / cały nos

od 99 zł

Zamykanie naczynek na twarzy

od 200 zł

Zamykanie naczynek na policzkach

od 200 zł

Zamykanie naczynek na brodzie

od 200 zł

Zamykanie naczynek na czole

od 200 zł

Zamykanie naczynek na szyi

od 200 zł

Zamykanie naczynek na dekolcie

od 200 zł

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

od 290 zł

Dermapen

od 350 zł

Dermapen - twarz

od 250 zł

Dermapen - twarz i szyja

od 500 zł

Dermapen - dłonie

od 190 zł

Dermapen - skóra głowy

od 390 zł

Dermapen - biust

od 350 zł

Dermapen - blizny/rozstępy

od 190 zł

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)

od 690 zł

Fotoodmładzanie czoła

od 150 zł

Fotoodmładzanie dekoltu

od 150 zł

Fotoodmładzanie dłoni

od 150 zł

Fotoodmładzanie nosa

od 150 zł

Fotoodmładzanie okolic oczu

od 150 zł

Fotoodmładzanie pleców

od 300 zł

Fotoodmładzanie policzków

od 150 zł

Fotoodmładzanie przedramion

od 200 zł

Fotoodmładzanie ramion

od 200 zł

Fotoodmładzanie szyi

od 150 zł

Fotoodmładzanie twarzy

od 200 zł

Fotoodmładzanie twarzy i szyi

od 200 zł

Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu

od 400 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 500 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 900 zł

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

od 500 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 500 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 500 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 500 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

od 500 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

od 500 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 500 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1450 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1450 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 1450 zł

Leczenie nadpotliwości czoła botoksem

od 1450 zł

Peeling laserowy twarzy

od 280 zł

Peeling laserowy twarzy i szyi

od 330 zł

Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu

od 410 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting)

od 590 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk

od 490 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja

od 390 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt

od 490 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu

od 490 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 700 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 500 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 600 zł

Podniesienie kącików ust botoksem

od 500 zł

Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie

od 600 zł

Szyja - usuwanie zmarszczek botoxem

od 500 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 600 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 600 zł

Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry

od 90 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 1
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 2
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 3
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 4
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 5
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 6
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 7
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 8
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 9
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 10
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 11
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 12
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 13
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 14
Kuźnia Urody - Zdjęcie nr 15

Personel

lek. med. Ryszard Wilk
lek. med. Ryszard Wilk

Chirurg
Chirurgia Ogólna
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Ryszard Wilk w 1985 roku ukończył Łódzką Akademię Medyczną. Następnie w swojej pracy zawodowej zajął się chirurgią ogólną,...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Izabela Stasiak
mgr Izabela Stasiak

Kosmetolog
Dyplomowany masażysta
Mgr Izabela Stasiak jest absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Aktualnie uczęszcza na podyplomowe studia w zakresie kosmetologii i med...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Ilona Frączyk
mgr Ilona Frączyk

Kosmetolog
technik masażysta
Mgr Ilona Frączyk ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi a także posiada tytuł technika masażysty przyznany jej po ukończeniu szkoły kieru...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Daria Wijas
Daria Wijas

Dietetyk
Daria Wijas to absolwentka dietetyki, którą ukończyła na kierunku Zdrowie Publiczne w Wyższej Szkole Umiejętności im. Stanisława Staszica w Kielcach. Następnie rozpoczęła studia podypl...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Agnieszka Solnik
Agnieszka Solnik

Fizjoterapeuta
masażysta
Agnieszka Solnik to fizjoterapeutka i masażystka. Posiada wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach, które zdobywała podczas współpracy z klubami fitness i ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Certyfikaty

2001 Dyplom specjalisty II stopnia - Ryszard Wilk 2001
Dyplom specjalisty II stopnia - Ryszard Wilk
2017 certyfikat - plazma 2017
certyfikat - plazma
2017 certyfikat - plazma Maglev 2017
certyfikat - plazma Maglev
2016 zaawansowane techniki stosowania toksyny botulinowej 2016
zaawansowane techniki stosowania toksyny botulinowej
2016 certyfikat jakości Znany Lekarz 2016
certyfikat jakości Znany Lekarz
1991 Dyplom specjalisty I stopnia - Ryszard Wilk 1991
Dyplom specjalisty I stopnia - Ryszard Wilk
2015 Zastosowanie toksyny botulinowej typu A w zabiegach estetycznych 2015
Zastosowanie toksyny botulinowej typu A w zabiegach estetycznych
2015 Mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna i rollery w zabiegach estetycznych 2015
Mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna i rollery w zabiegach estetycznych
2015 Osocze bogatopłytkowe w zabiegach estetycznych 2015
Osocze bogatopłytkowe w zabiegach estetycznych
2015 Nici PDO w technikach korekcyjnych i liftingujących 2015
Nici PDO w technikach korekcyjnych i liftingujących
2015 Kwas hialuronowy w wypełnieniach estetycznych 2015
Kwas hialuronowy w wypełnieniach estetycznych
2015 Certificate of Training (E-Light, Diode Laser) - Izabela Stasiak 2015
Certificate of Training (E-Light, Diode Laser) - Izabela Stasiak
2015 Certificate of Training (E-Light, Diode Laser) - Dorota Musiał 2015
Certificate of Training (E-Light, Diode Laser) - Dorota Musiał
2015 Certificate of Training (E-Light, Diode Laser) 2015
Certificate of Training (E-Light, Diode Laser)
2015 DERMIKA - Dorota Musiał 2015
DERMIKA - Dorota Musiał
2015 DERMIKA - Izabela Stasiak 2015
DERMIKA - Izabela Stasiak
2011 Techniki przeprowadzania zabiegów profesjonalnych DERMIKA 2011
Techniki przeprowadzania zabiegów profesjonalnych DERMIKA
2006 Eskulap - Nowoczesny Blok Operacyjny 2006
Eskulap - Nowoczesny Blok Operacyjny
2007 Flebologia XXI wieku 2007
Flebologia XXI wieku
2005 Forum Analgeticum 2005
Forum Analgeticum
2011 65. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich 2011
65. Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich
2007 63. Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich 2007
63. Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich
2005 62. Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich 2005
62. Zjazd Towarzystwa Chirurgów Polskich
2014 V Konferencja Naukowa - Chirurgia 2014 - co nowego? 2014
V Konferencja Naukowa - Chirurgia 2014 - co nowego?
2006 Kurs doskonalący 2006
Kurs doskonalący "Postępy w chirurgii"
2006 XII Rzeszowskie Dni Gastroenterologii 2006
XII Rzeszowskie Dni Gastroenterologii
2005 XI Zjazd Towarzystwa Polskiej Chirurgii Onkologicznej 2005
XI Zjazd Towarzystwa Polskiej Chirurgii Onkologicznej
2005 Konferencja Naukowo-Szkolenioea 2005
Konferencja Naukowo-Szkolenioea "Postępy w gastroenterologii"
2005 Konferencja Naukowa Zaawansowane Operacje Laparoskopowe 2005
Konferencja Naukowa Zaawansowane Operacje Laparoskopowe
2014 X Międzynarodowe Sympozjum Choroby przełyku i żołądka 2014
X Międzynarodowe Sympozjum Choroby przełyku i żołądka
2013 X Międzynarodowe Sympozjum Proktologiczne 2013
X Międzynarodowe Sympozjum Proktologiczne
2006 Sympozjum Naukowe 2006
Sympozjum Naukowe "Jesienne spotkania gastrologiczne"
2005 Sympozjum Naukowe 2005
Sympozjum Naukowe "Jesienne spotkania gastrologiczne"
2011 Zaawansowane techniki operacyjne metodą laparoskopową 2011
Zaawansowane techniki operacyjne metodą laparoskopową
2011 Współczesne metody chirurgicznego leczenia przepuklin pachwinowych 2011
Współczesne metody chirurgicznego leczenia przepuklin pachwinowych
2007 Leczenie chirurgiczne przetok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych 2007
Leczenie chirurgiczne przetok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych
2007 Diagnostyka USG narządów jamy brzusznej 2007
Diagnostyka USG narządów jamy brzusznej
2002 Nowoczesne metody leczenia przepuklin pachwinowych i brzusznych 2002
Nowoczesne metody leczenia przepuklin pachwinowych i brzusznych
2011 Zaawansowane Warsztaty Laparoskopowe 2011
Zaawansowane Warsztaty Laparoskopowe
2002 Certyfikat ukończenia kursu chirurgii tarczycy 2002
Certyfikat ukończenia kursu chirurgii tarczycy
2009 Warsztaty endoskopowe - problemy kliniczne z perspektywy endoskopisty 2009
Warsztaty endoskopowe - problemy kliniczne z perspektywy endoskopisty
2009 Jednorodne grupy pacjentów - zarządzanie w systemie ochrony zdrowia 2009
Jednorodne grupy pacjentów - zarządzanie w systemie ochrony zdrowia
2008 Kurs masażu klasycznego 2008
Kurs masażu klasycznego
2014 Certyfikat Doradcy Dietetycznego 2014
Certyfikat Doradcy Dietetycznego
2003 Certyfikat STARVAC 2003
Certyfikat STARVAC
2011 Certyfikat WIBRA LINE 2011
Certyfikat WIBRA LINE
2011 Certyfikat VACU LINE 2011
Certyfikat VACU LINE
 Laseroterapia w dermatologii i medycynie estetycznej
Laseroterapia w dermatologii i medycynie estetycznej
2010 Techniki przeprowadzania zabiegów profesjonalnych kosmetykami ZIAJA PRO 2010
Techniki przeprowadzania zabiegów profesjonalnych kosmetykami ZIAJA PRO
2010 Nanolaboratory Nantes 2010
Nanolaboratory Nantes
2011 Bielenda Professional Products 2011
Bielenda Professional Products
 Thal'ion Thalasso Cosmetics - twarz
Thal'ion Thalasso Cosmetics - twarz
2009 La Femme - Przedłużanie i modelowanie płytki paznokciowej metodą akrylową i światłoutwardzalną 2009
La Femme - Przedłużanie i modelowanie płytki paznokciowej metodą akrylową i światłoutwardzalną
2009 Perfect Silk Lashes - stylizacja rzęs 2009
Perfect Silk Lashes - stylizacja rzęs
2013 Gernetic International 2013
Gernetic International
2013 Obsługa aparatu Record-618 2013
Obsługa aparatu Record-618

Opinie

Kuźnia UrodyOcena: 4.9/5 Opinie: 9, Ocen: 9

Tomasz

Profesjonalnie i bezboleśnie. Pan doktor służy wsparciem w całym okresie leczenia. Bardzo dobry specjalista, którego można polecić każdemu.

Ocena: Bardzo dobrze

justyna murias karolina

Profesjonalista, zabieg wykonał szybko i bezboleśnie. Dodatkowo to miły i uczciwy człowiek. Polecam wszystkim serdecznie powiększanie ust. Zabieg został wykonany perfekcyjnie :)

Ocena: Bardzo dobrze

kigalla

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista od ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym. Efekty zaskakujące. Szczerze, fachowo i bezpiecznie. Polecam gorąco!

Ocena: Bardzo dobrze

DominikaNNN

Jest okej, bardzo polecam. Nie ma się do czego przyczepić, pan doktor Wilk to prawdziwy specjalista - podszedł do mojego problemu rzeczowo, a leczenie było skuteczne.

Ocena: Bardzo dobrze

Wiotur

Zabieg usuwania zmarszczek bardzo szybko i bezboleśnie zrobiony. pełny profesjonalizm. Koleżanka, która polecała dr Wilka miała racje –duża wiedza i doświadczenie tego lekarza. polecam szczerze.

Ocena: Bardzo dobrze

Katarzyna.brzozowska

Chciałam szczerze polecić Doktora Wilka. Robił mi policzki, ponieważ były obwisłe i cała twarz wyglądała nieestetycznie, po zabiegu wyglądam dużo lepiej, jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Pan doktor podniósł mi policzki i od razu odjął mi parę lat! Szczerze polecam pana doktora i jego zabiegi.

Ocena: Bardzo dobrze

Ewelina T.

Poszłam do gabinetu Pana doktora z polecenia koleżanki- ona wypełniała zmarszczki. U koleżanki efekt był bardzo dobry, u mnie również. Twarz 10 lat młodsza :-) jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam ten gabinet. Pan doktor jest bardzo doświadczonym specjalistą, wszystko wyjaśnia, polecam.

Ocena: Bardzo dobrze

Sara30

Byłam u doktora na osoczu bogatopłytkowym. Skóra po zabiegu nabrała blasku, a to dopiero pierwsza seria zastrzyków! Zastanawiałam się czy wytrzymam, nie jestem odporna na ból, ale zostałam znieczulona specjalnym preparatem.

Ocena: Dobrze

Polecam zabiegi endermomasażu wykonywane przez Panią Izę. Zabiegi są naprawdę skuteczne. Szczególnie w połączeniu z lipo laserem. Świetnie rozbijają cellulit i modelują sylwetkę. Sama byłam pozytywnie zaskoczona, że w taki sposób można pozbyć się cellulitu. Pani Iza jest profesjonalistką w każdym calu. Kompetentna i przemiła osoba. Ogólnie atmosfera w Kuźni Urody fantastyczna. Personel na piątkę z plusem. Gorąco polecam!

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:
+48 41...pokaż numer

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

10:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI