Laguna Estetica

Laguna Estetica

ul.Plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia
     4 opinie o klinice

Laguna Estetica to wielospecjalistyczna nowoczesna klinika, znajdująca się w Gdyni,  specjalizująca się w leczeniu i zabiegach okulistycznych. Placówka świadczy usługi również z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, ortopedii, dermatologii, dermatochirurgii oraz medycyny estetycznej.

Powstała w 2001 roku i od tej pory prężnie przebiegał jej rozwój. Należy do największych klinik działających na terenie Pomorza. W 2010 roku placówka została przeniesiona do nowoczesnego budynku o wysokim standardzie znajdującym się w gdyńskiej Strefie Prestiżu, a od 2012 roku zaczęła przeprowadzać laserową korekcję wzroku, wyposażając w tym celu swoje sale zabiegowe w innowacyjny sprzęt.

Zabiegi estetyczne i plastyczne wykonywane są w oddziale Laguny Medical zwaną Laguna Estetica. Należy do nich szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej (również okolicy oczu), dermatologii oraz chirurgii plastycznej.

Z tej ostatniej dziedziny popularne są tutaj operacje korekcyjne przeprowadzane na piersiach. Kobieta może powiększyć biust za pomocą implantów okrągłych lub anatomicznych a także zredukować wielkość piersi poprzez zabieg mammoplastyki. Mężczyzna cierpiący na ginekomastię również może poddać się operacji ją usuwającej. Są to zabiegi likwidujące ginekomastię tłuszczową (przy nadmiarze tkanki tłuszczowej) oraz ginekomastię gruczołową (gdy zbyt dużo jest tkanki gruczołowej), a także operacje łączące usuwające ginekomastię gruczołowo-tłuszczową.

Na operacje plastyczne poprawiające wygląd twarzy przychodzą z reguły pacjenci chcący  skorygować kształt nosa. W przypadku krzywej przegrody nosowej wykonuje się tutaj septoplastykę, w przypadku krzywego czubka nosa lub niesymetrycznych małżowin nosowych przeprowadza operację chrzęstną nosa, natomiast chcąc poprawić jego grzbiet pacjent poddaje się korekcji grzbietu nosa. Oferowana jest również totalna plastyka nosa łącząca w sobie poprawę części kostnej i chrzęstnej.

Zabiegi estetyczne łączące w sobie również względy zdrowotne to operacje żylaków kończyn dolnych wykonywane w Laguna Estetica z zakresu chirurgii ogólnej. Stosowane jest tutaj wycięcie żylaków bez żyły odpiszczelowej, wycięcie żylaków z żyłą odpiszczelową, wycięcie żylaków z żyłą odstrzałkową oraz jednoczesne wycięcie żylaków z  żyłą odpiszczelową i żyłą odstrzałkową.

W Laguna Medical pracuje wielu specjalistów z zakresu chorób oczu. Posiadają oni specjalizacje I i II stopnia w tej dziedzinie oraz tytuły doktorskie. Pacjentami z innych dziedzin zajmują się specjaliści chirurgii plastycznej, dermatologii, chirurgii ogólnej oraz ortopedii. Cechuje ich doświadczenie medyczne zdobywane w ciągu pracy przez wiele lat w prestiżowych placówkach, szpitalach oraz na zagranicznych stażach, kursach i szkoleniach, gdzie nabywali umiejętności z innowacyjnych technik leczniczych. Ponadto przynależą do wielu stowarzyszeń lekarskich polskich i europejskich, co świadczy o wysokim poziomie przeprowadzanych przez nich operacji i zabiegów.

Wśród osiągnięć jakimi może poszczycić się placówka jest przyznany jej certyfikat ISO 9001:2008 w 2015 roku potwierdzający wysoką jakość usług medycznych, obsługi pacjenta oraz stosowanych materiałów. Ponadto w 2015 roku otrzymała ona certyfikat PN-N-18001:2004 nadany przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego w zakresie wysokiej profilaktyki, leczenia zachowawczego i chirurgicznego schorzeń oczu.

Ważny jest także udział i organizacja różnorodnych akcji społecznych a także zapoczątkowanie przez Laguna Medical wykonywania na terenie Pomorza zabiegów z zakresu chirurgii refrakcyjnej, czyli laserowych korekcji wzroku.

Innowacja i bezpieczeństwo przejawia się w Laguna Medical w nowoczesnym sprzęcie wyprodukowanym przez najlepszych światowych producentów, w które to urządzenia wyposażone są sale i gabinety kliniki. Można z nich wymienić sprzęt wykorzystywany w diagnostyce i laserowej korekcji wzroku, tj. : laser excimerowy WaveLight EX500 firmy Alcon, aparat OCT VisanteOmni Zeiss 3 (do oceny rogówki i przedniego odcinka oka) a także urządzenie diagnostyczne WaveLight® ALLEGRO Topolyzer™ VARIO (współdziałające z laserem excimerowym). W zakresie medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, odmładzania skóry i usuwania zmian skórnych wykorzystywany jest m.in. laser NIR Alma Harmony XL Pro (do resurfacingu oraz usuwania plam), urządzenie Alma Accent Ultra V Shape wykorzystujące fale radiowe i ultradźwięki (do odmłodzenia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej), laser Dye-VL Alma Harmony XL Pro (do fotoodmładzania i leczenia zmian naczyniowych) a także laser iPixel Er:YAG 2940 (do resurfacingu skóry) czy laser ClearLift Q-switch Nd:YAG (do usuwania zmian pigmentacyjnych i tatuaży).

To, że najważniejszy w Laguna Medical jest pacjent, widać na każdym polu działalności placówki. To dla skutecznego leczenia sprowadzone zostały specjalistyczne sprzęty oraz zatrudnieni lekarze mogący poszczycić się bogatym doświadczeniem. Dla wysokiego komfortu pacjenta zostały przygotowane także inne udogodnienia, z których można wymienić:

  • Dobrą lokalizację – budynek, w którym mieści się placówka stoi w centrum Gdyni i należy do Strefy Prestiżu, umiejscowionej blisko wybrzeża oraz dobrze skomunikowanej.
  • Nowoczesny budynek – klinika znajduje się w odnowionej zabytkowej kamienicy Gdyni. Budynek spełnia wysokie standardy medyczne oraz pozamedyczne. Mieści się tutaj przychodnia i specjalistyczne gabinety prywatne, szpital z blokiem operacyjnym oraz centrum okulistyczne wraz z pracowniami okulistycznymi.
  • Dużą poczekalnię – jest  przestronna i miło urządzona, pacjentów wchodzących do kliniki wita uśmiechnięty personel, na wizytę i zabiegi można poczekać na wygodnych siedziskach w nowoczesnym wystroju.
  • Zabiegi na raty – w klinice akceptowana jest ratalna spłata za leczenie, którą można załatwić podpisując umowę z MediRaty.
  • Obsługa pacjentów anglojęzycznych – w klinice przyjmowani są i w pełni obsługiwani pacjenci posługujący się językiem angielskim.

Laguna Medical mieści się w centrum Gdyni przy Placu Kaszubskim. Jest to dobrze skomunikowane Śródmieście a więc bardzo łatwo tutaj trafić własnym samochodem a także komunikacją miejską. Pacjenci przyjeżdżający do kliniki pociągiem spoza miasta powinni wysiąść na dworcu PKP Gdynia Główna, skąd od placówki dzieli ich odległość 1 km. Niecały kilometr jest również stąd nad brzeg morza Bałtyckiego oraz do Gdyńskiej Stoczni.Cennik

Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych

od 3900 zł

Chirurgia plastyczna

Ginekomastia gruczołowa

od 4900 zł

Korekcja grzbietu nosa

od 6700 zł

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

od 3000 zł

Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna

od 3500 zł

Plastyka powiek dolnych i górnych

od 6000 zł

Korekcja odstających uszu

od 2900 zł

Lifting operacyjny twarzy

od 5600 zł

Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 2900 zł

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki

Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

od 13900 zł

Plastyka brzucha z operacją przepukliny kresy białej

od 11900 zł

Chirurgia plastyczna piersi

Mastopeksja – zabieg podniesienia piersi – lifting biustu

od 9900 zł

Powiększanie piersi implantem okrągłym

od 9000 zł

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)

od 12000 zł

Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja

Liposukcja podbródka

od 2900 zł

Klasyczna liposukcja brzucha

od 6900 zł

Liposukcja okolic biodrowych

od 4900 zł

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

od 400 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 900 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 1200 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 900 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 900 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 900 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

od 900 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 900 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1700 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1700 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 1700 zł

Leczenie nadpotliwości czoła botoksem

od 1700 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 500 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 500 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 500 zł

Podniesienie kącików ust botoksem

od 500 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 500 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 500 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

Laguna Estetica - Zdjęcie nr 1
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 2
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 3
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 4
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 5
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 6
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 7
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 8
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 9
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 10
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 11
Laguna Estetica - Zdjęcie nr 12

Personel

Lek. med. Piotr  Gołębiowski
Lek. med. Piotr Gołębiowski

Okulista
Lek. med. Piotr Gołębiowski studia medyczne ukończył w 1991 roku na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku. Po studiach rozpoczął pracę w Oddziale Okulistycznym Szpitala Specj...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Daria Dobaczewska
Lek. med. Daria Dobaczewska

Chirurg
Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna
Lek. med. Daria Dobaczewska jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyła w 1991 roku na Wydziale Lekarskim. Następnie w wyn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Karolina Kondej
Dr n. med. Karolina Kondej

Chirurg plastyczny
Dr n. med. Karolina Kondej to absolwentka Wydziału Lekarskiego, który ukończyła na Akademii Medycznej w Gdańsku w 2002 roku. W kręgu jej zainteresowań medycznych znalazła się...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Anna Gołębiowska
Dr n. med. Anna Gołębiowska

Alergolog
Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Wenerolog
Dr n. med. Anna Gołębiowska lekarzem została w 1990 roku, kiedy to ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Magdalena Łuczak
Lek. med. Magdalena Łuczak

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Wenerolog
Lek. med. Magdalena Łuczak to absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, na której kierunek lekarski ukończyła w 2005 roku. Po studiach z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Sykstus Holeksa
Lek. med. Sykstus Holeksa

Okulista
Lek. med. Sykstus Holeksa ukończył studia lekarskie w roku 2003 na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na Wydziale Wojskowo-Lekarskim. Następnie odbył staż podyplomowy w Wojskowym Szpitalu...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Opinie

Laguna EsteticaOcena: 4.9/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Sylwia

Klinika zdecydowanie zdobyła moje zaufanie. I chociaż na rynku jest wiele podobnych miejsc, to oni zdecydowanie wyróżniają się podejściem do klienta i doświadczeniem. Pozytywna opinia wśród stałych klientów jest dodatkowych atutem kliniki. Mnie poleciła koleżanka, ja polecam Wam. Szczególnie Paniom operację powiększenia piersi.

Ocena: Bardzo dobrze

Adam D.

Polecam! Kompleksowa droga do młodszego wyglądu i nowego wzroku!

Ocena: Bardzo dobrze

Gosia

Bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Zostałam naprawdę miło przyjęta i wszystkie moje obawy co do korekty nosa jaką chciałam sobie zrobić zostały szybko rozwiane. Teraz mam nos dokładnie taki jaki chciałam. Dziekuje za dobrą opiekę i polecam każdemu.

Ocena: Bardzo dobrze

Przemek

Byłem tutaj na operacji ginekomastii. Trochę się wstydziłem, ale dzięki profesjonalnemu podejściu do mnie personelu spojrzałem na mój problem z całkiem innej strony. Polecam ta klinikę każdemu kto chciałby poprawić coś w swoim wyglądzie. Dodatkowo super lokalizacja.

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:
+48 58...pokaż numer

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

10:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI