LIPOLINE Centrum Liposukcji

Kościuszki 229 Galeria Libero II piętro Say Wow Katowice

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Liposukcji Lipoline Clinic jest specjalistyczną placówką medyczną działającą na terenie Katowic, która zajmuje się zabiegami z zakresu liposukcji różnych obszarów ciała, przeszczepem tłuszczu w wybrane okolice oraz medycyną estetyczną.

Celem i głównym przesłaniem kliniki od początku jej istnienia jest realizacja marzeń jej pacjentów dotyczących ich wyglądu zewnętrznego. Wiara w to, iż wymarzona sylwetka oraz poprawa niedoskonałości natury jest możliwa, zrodziła ogromną ilość zadowolonych pacjentów.

Stosowaną tutaj techniką liposukcji jest małoinwazyjna i bezpieczna liposukcja laserowa wykonywana na pomocą ultranowoczesnego urządzenia Palomar Slim Lipo 3D. Takiej liposukcji mogą poddać się dorośli pacjenci w każdym wieku niezależnie od płci. Na zabiegi do centrum nie przychodzą tylko osoby mające problem z nadwagą, ale również takie, którym ciężko jest zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej w określonym miejscu ciała pomimo wcześniejszych starań w formie ćwiczeń oraz diety. I tak mogą wybrać zabieg liposukcji laserowej brzucha, dzięki której pozbędą się niepotrzebnych fałdek. Na zbyt szerokie uda polecana jest natomiast liposukcja laserowa ud, która znacznie zmniejsza ich objętość. Z innych okolic ciała, z których można odessać nadmiar tkanki tłuszczowej warto wymienić także: pośladki, ramiona, talię oraz plecy, kolana a nawet podbródek.

Do kliniki przychodzą również pacjenci, którzy nie tylko chcą w danej okolicy ciała pozbyć się tkanki tłuszczowej, ale również uzupełnić ją w miejscach, gdzie jest jej zdecydowanie za mało. Lekarz wtedy przeprowadza zabieg odessania tkanki tłuszczowej w potrzebnej ilości – głównie z okolic brzucha czy ud – a następnie po odpowiedniej preparacji tego tłuszczu przystępuje do zabiegu wszczepu komórek tłuszczowych. Może w taki sposób wymodelować zbyt małe piersi lub skorygować ich asymetrię w zabiegu lipofillingu biustu. Kobiety chcące mieć naturalnie powiększone pośladki mogą poddać się natomiast zabiegowi przeszczepu tłuszczu do pupy w zabiegu lipotransferu pośladków. Przeszczep własnego tłuszczu można też wykonać w okolice stref intymnych oraz dłoni.

Własny tłuszcz wykorzystywany jest tutaj również w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Jest to naturalna metoda podania, np. w skórę twarzy własnego tłuszczu pacjenta w celu korekcji zmarszczek i bruzd, asymetrii twarzy czy uzupełnienia brakującej tkanki tłuszczowej. Ponadto można w taki sposób powiększyć również zbyt wąskie lub małe usta.

Alternatywą do zabiegów wypełniania tkanek ciała własnym tłuszczem jest w centrum Lipoline metoda wykorzystująca preparat wypełniający o nazwie Aquafilling Bodyline, który składa się ze specjalnego żelu hydrofilowego (czyli soli fizjologicznej i poliamidu). Jest to dobry sposób na zwiększenie objętości piersi i pośladków lub korekcję asymetrii części ciała w przypadku, gdy pacjentka nie ma wystarczająco dużo tłuszczu do przeszczepu lub po prostu nie chce się poddać takiemu dodatkowemu zabiegowi.

Na personel medyczny centrum Lipoline składają się lekarze posiadający bogate doświadczenie i wyszkolenie w zakresie modelowania sylwetki za pomocą odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Są to lekarze medycyny estetycznej, specjalista dermatologii i wenerologii oraz specjaliści chirurgii ogólnej i plastycznej. Mogą pochwalić się polskim i zagranicznym doświadczeniem w zakresie zabiegów plastycznych, które zdobywali przez lata praktyki, m.in. w Brazylii, Niemczech, Szwecji a także w renomowanych klinikach chirurgii plastycznej w kraju. Są członkami licznych stowarzyszeń lekarskich, np. Towarzystwa Medycyny Estetycznej, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Lipoline bierze udział w organizacji kampanii społecznych, np. „30 dni do idealnej sylwetki” w 2015 roku, w trakcie której klinika oferowała bezpłatne konsultacje z chirurgiem plastycznym w zakresie modelowania sylwetki za pomocą odsysania tłuszczu.

Ponadto klinika została w 2016 roku nominowana w plebiscycie „Gala Beauty Stars” w kategorii „Gabinety medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej”, w której to akcji brały udział tylko wybrane placówki medyczne z kraju.

Placówka wyposażona jest w nowoczesny oraz posiadający wszelkie standardy i certyfikaty światowe sprzęt medyczny. Przede wszystkim można tutaj wymienić  laser Palomar Slim Lipo 3D (do przeprowadzania liposukcji laserowej wybranej okolicy ciała poprzez rozpuszczenie tłuszczu falą o długości 924 nm oraz jednoczesne ujędrnienie skóry za pomocą fali 975 nm). Innym urządzeniem jest system Adivive (do odwirowywania pobranego tłuszczu w celu uzyskania z niego wartościowych komórek tłuszczowych wraz z komórkami macierzystymi, które następnie mogą być podane w celu modelowania ciała). Do modelowania sylwetki oraz ujędrniania ciała wykorzystywane jest tutaj także urządzenie działające w technologii LPG do przeprowadzania zabiegu endermologii za pomocą głowicy Lipomassage.

W klinice ważne jest nakierowanie na pacjenta, jego potrzeby, komfort i wygodę a także zadowolenie nie tylko z wykonanych zabiegów, ale także z samego pobytu w klinice. Takie cele realizowane są poprzez udogodnienia i ułatwienia, z których można wymienić:

 • Przyjazną okolicę – klinika znajduje się w okolicy dobrze skomunikowanej, niedaleko centrum Katowic a jednocześnie z dużą ilością przestrzeni oraz zieleni.
 • Duży budynek – Lipoline mieści się w dużym budynku przystosowanym do prowadzenia w nim działalności medycznej, spełniającym wszystkie standardy opieki i leczenia pacjentów.
 • Wygodną poczekalnię i intymne gabinety – pacjenci na zabiegi i wizyty konsultacyjne mogą poczekać na wygodnych fotelach przy kawowym stoliczku z możliwością przejrzenia prasy. Gabinety są tak urządzone, że zapewniają intymność oraz pełen komfort podczas zabiegów. W pomieszczeniach kliniki przeważa biel z elementami ozdób w postaci kwiatów doniczkowych.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – budynek, w którym mieści się klinika jest przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych, posiada podjazd, szerokie wejścia i korytarze oraz odpowiednio przystosowane gabinety i toalety.
 • Konkursy – organizowane przez klinikę dla swoich pacjentek, w których można wygrać vouchery na wybrane zabiegi liposukcji.
 • Rabaty – klinika sukcesywnie oferuje zniżki na wybrane zabiegi, z których to ofert mogą skorzystać wszystkie klientki Lipoline.
 • Obsługę w języku obcym – w klinice obsługiwani są pacjenci posługujący się nie tylko językiem polskim, ale także angielskim.

Centrum Liposukcji Lipoline Clinic znajduje się blisko centrum Katowic przy ul. Żelaznej. Umiejscowienie przy jednej z głównych dróg  (drogi krajowej nr 79) biegnącej przez Katowice bardzo ułatwia dotarcie do kliniki pacjentom przyjeżdżającym własnym samochodem, który mogą zostawić na dużym parkingu znajdującym się naprzeciwko budynku, w którym mieści się placówka. Niedaleko stąd także do przystanków tramwajowych. Z jednego z nich Dąb Huta Baildon, gdzie zatrzymują się tramwaje linii 0, 6, 11 lub 23 pacjent do kliniki ma do przejścia tylko 300 m, natomiast ze znajdującego się po drugiej stronie budynku Załęże Pośpiecha to ok. 600 m (z tramwajów nr 7, 20, 43). Do kliniki z różnych części miasta można dojechać także autobusami, m.in. linii 6, 23, 110 lub 674, które zatrzymują się na przystanku  Dąb Huta Baildon oddalonym o ok. 300 m. Osoby przyjeżdżające spoza miasta pociągiem powinny wysiąść na stacji Katowice Załęże, skąd jest do pokonania 2,4 km najkrótszą drogą. Do ścisłego centrum Katowic jest stąd ok. 1,5 km, które można pokonać pieszo lub środkami komunikacji miejskiej.

Opinie

LIPOLINE Centrum LiposukcjiOcena: 5/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • J

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona. Robiłam korete łydek aquafillingiem i efekt jest naprawdę świetny. Konsultacja w miłej atmosferze jak i sam zabieg. Wszystko przebiegło tak jak dr mówił. Polecam.

  Joanna (2018-01-19)

 • E

  Bardzo dobrze

  Szybkie i bezbolesne zabiegi w naprawdę miłej i intymnej atmosferze. Nie mogłam pozbyć się nadmiaru tłuszczu z boczków i koleżanka poleciła mi właśnie to centrum. Nie żałuję swojego wyboru. Mam w końcu świetną figurę. Polecam każdemu i pozdrawiam perosonel.

  Emilia (2017-03-28)

 • J

  Bardzo dobrze

  Jeśli liposukcja to tylko tutaj. Naprawdę zabiegi na wysokim poziomie. Poddawałam się odsysaniu tłuszczu z brzucha dwa razy – pierwszy w innej klinice, drugi już w Lipoline i dostrzegłam znaczną różnicę. Zdecydowanie polecam tą klinikę pod wieloma względami.

  Justyna K. (2017-03-28)

 • D

  Bardzo dobrze

  W Lipoline Clinic pozbyłem się krępującego problemu - przerost piersi. W szybki i mało bolesny sposób pozbyłem się nękającego mnie od kilku lat problemu. W klinice pracują bardzo kompetentni specjaliści, którzy dokładnie wytłumaczyli mi całą procedurę zabiegu. Dzięki temu czułem się spokojny.

  Dawid (2015-07-09)

 • K

  Bardzo dobrze

  Najlepsze miejsce do modelowania sylwetki. Korzystałam z ich mało inwazyjnych metod pozbycia się niechcianego tłuszczu na brzuchu. Efekt rewelacyjny, już następnego dnia mogłam normalnie funkcjonować. Polecam wszystkim liposukcję laserową w klinice Lipoline Clinic.

  Kamila (2015-06-26)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy
*350 zł - metoda chirurgiczna, 250 zł - laserowa metoda
od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 5000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*8900 zł + koszt pobrania tkanki tłuszczowej. Dokładny koszt ustala lekarz podczas konsultacji
od 8900 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
od 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja talii 5500 zł Umów wizytę
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) 6700 zł Umów wizytę
Liposukcja brzucha
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
7500 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
4500 zł Umów wizytę
Liposukcja łydek
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
4500 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
3500 zł Umów wizytę
Klasyczna liposukcja brzucha
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
7500 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
4500 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
5000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
od 5500 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Lipofilling stref intymnych (modelowanie stref intymnych przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 6700 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 149 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) 149 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 149 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja)
* plecy damskie 199-249 zł, plecy męskie - 299 zł
od 199 zł do 299 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja)
* bikini podstawowe - 149 zł, bikini głębokie - 199-249 zł
od 149 zł do 249 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 199 zł do 249 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 149 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) od 199 zł do 249 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) od 199 zł do 249 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 99 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) od 199 zł do 249 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) od 199 zł do 249 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) od 199 zł do 249 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 299 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 249 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa brzucha
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
7500 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa kolan
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pleców
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
5000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa podbródka
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pośladków
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
5000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ramion
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
4000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa talii
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
5000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa łydek
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
4500 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa (pseudoginekomastia)
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
5000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ud
*liposukcja laserowa PALOMAR SLIMLIPO 3D
6000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Podniesienie kącików ust kwasem hialuronowym
*JUVEDERM, TEOSYAL, RESTYLANE, RADIESSE,, cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
900 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
*JUVEDERM, TEOSYAL, RESTYLANE, RADIESSE,, cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
od 900 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym
JUVEDERM, TEOSYAL, RESTYLANE, RADIESSE
900 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym
*JUVEDERM, TEOSYAL, RESTYLANE, RADIESSE,, cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
od 1200 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym
*JUVEDERM, TEOSYAL, RESTYLANE, RADIESSE,, cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
od 1200 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym
*JUVEDERM, TEOSYAL, RESTYLANE, RADIESSE,, cena uzależniona od wielkości powierzchni zabiegowej lub ilości zużytego preparatu.
od 900 zł Umów wizytę
Laser frakcyjny eCO2 nowej generacji od 200 zł do 1200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem
* 1 okolica
1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem
* 1 okolica
1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem
* 1 okolica
1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem
* 1 okolica
1800 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO
*Mono 1 sztuka - 120 zł, Mono > 10 sztuk -110 zł/ 1 szt., Mono > 20 szt. - 100 zł/ 1 szt.
od 100 zł do 120 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO Barb
*Barb 3D haczyki 1 sztuka -550 zł, Barb 3D haczyki 4 szt. 2 000 zł,, Barb 3D haczyki 6 szt. - 3 000 zł
od 550 zł do 3000 zł Umów wizytę
Powiększanie pośladków Aquafilling Bodyline
*200 ml - 12 000 zł, 300 ml - 15 000 zł, 400 ml - 1800 zł
od 12000 zł do 18000 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 5500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

LIPOLINE Centrum Liposukcji

Kościuszki 229 Galeria Libero II piętro Say Wow Katowice

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 21:00

Wtorek

07:00 - 21:00

Środa

07:00 - 21:00

Czwartek

07:00 - 21:00

Piątek

07:00 - 21:00

Sobota

07:00 - 14:00

Niedziela

08:00 - 12:00

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Tomasz Wacławczyk

lek. med. Tomasz Wacławczyk

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Tomasz Wacławczyk jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1999 roku i od tej pory może leczyć swoich pacjentów. Rok po studiach rozpoczął pr...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. Med. Karolina Mikuś-Zagórska

Dr n. Med. Karolina Mikuś-Zagórska

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

lek. med. Jakub Mazur

lek. med. Jakub Mazur

Chirurgia Ogólna
Lek. med. Jakub Mazur jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na którym ukończył kierunek lekarski. W obszarze jego zainteresowań znalazła się chirurgi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Krystyna Pawełczyk-Pala

lek. med. Krystyna Pawełczyk-Pala

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Wenerolog
Lek. med. Krystyna Pawełczyk-Pala studia medyczne ukończyła w 1996 roku na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Następnie zaintere...

 czytaj więcej

Umów wizytę