MEDICAL HAIR & ESTHETIC

MEDICAL HAIR & ESTHETIC

ul.Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin
5 opinii o klinice

Medical Hair & Esthetic to nowoczesna klinika chirurgii plastycznej, która powstała w 1995 roku w Warszawie jako wspólne przedsięwzięcie polskie i niemieckie. Placówka posiada także oddziały w Lublinie oraz w Berlinie. Każdy z nich – oddział warszawski, lubelski i berliński, specjalizuje się w przeszczepie włosów za pomocą dwóch technik – Strip i Fue – a także w estetycznej poprawie wyglądu ciała z zakresu chirurgii plastycznej.

Historia kliniki wiąże się z  doświadczeniami z zakresu transplantacji włosów niemieckiej placówki Medical Hair GmbH ze Struttgartu, od której to przejęła metody przeszczepowe i w której szkolili się lekarze  wykonujący przeszczepy w placówce. Od początku istnienia Medical & Hair Esthetic - od 1995 roku – jako pierwsza w Polsce zaczęła stosować przeszczepy pojedynczych mieszków włosowych (mikrograftów). Była także pionierem w kraju z zakresu transplantacji włosów metodą FUE (pierwszy zabieg w 2006 roku) oraz wykorzystaniem mechanicznego urządzenia do pobierania włosów metodą FUE (od 2010 roku).

W klinikach panuje przyjazna atmosfera - zarówno profesjonalny personel, stylowe wnętrza jak i wysoka jakość i różnorodność zabiegów mają tutaj służyć pacjentowi, jego zadowoleniu i komfortowi. Każdy pacjent traktowany jest tutaj mocno indywidualnie a szeroka oferta operacji i zabiegów pozwala na dobranie odpowiedniej techniki, przez co uzyskane efekty będą w pełni zadowalające.

Do jednych z najważniejszych zabiegów w klinice należy transplantacja włosów. Specjalizuje się w niej każdy z trzech oddziałów a stosowane metody są nowoczesne, bezpieczne oraz  efektywne. Oferta ta skierowana jest zarówno do mężczyzn jak i do kobiet i pomaga wyleczyć nie tylko łysienie na głowie, ale także ubytki włosów na twarzy (brwi, zarost). Można się więc poddać przeszczepowi włosów metodą FUEprzeszczepowi metodą FUT oraz metodą BHT. W tej pierwszej technice lekarz pobiera od pacjenta pojedyncze mieszki włosowe za pomocą punkcyjnych igieł a następnie umieszcza je w małych otworkach w miejscu łysienia. W drugiej metodzie pobierany jest pasek skóry z odpowiednią ilością włosów, najczęściej z okolicy potylicznej i w całości wszczepiany jest w miejscu pozbawionym włosów. W technice BHT natomiast pojedyncze unity pobierane są z innych okolic niż głowa, np. z klatki piersiowej czy pach, a sama technika wygląda tak samo jak przy przeszczepie metodą FUE. Istotną zaletą techniki FUE jest możliwość jednorazowej dużej ilości przeszczepienia włosów – nawet do 9 tysięcy sztuk podczas jednej sesji zabiegowej.

Warszawski oddział kliniki specjalizuje się ponadto w operacjach powiększania piersi, w czasie których wykorzystuje się tutaj implanty okrągłe lub implanty anatomiczne a także powiększanie za pomocą kwasu hialuronowego czy poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do piersi lub komórek macierzystych pacjentki. Lekarze mogą tutaj także wykonać zabieg wymiany implantów piersiowych. Polecane są także zabiegi redukcji piersi lub podniesienia opadającego biustu. Metody i rodzaje takich operacji plastycznych dobierane są w zależności od efektów jakie chce osiągnąć pacjentka oraz od rodzajów problemów z biustem z jakimi przychodzi ona do kliniki.

Operacjom plastycznym poddawana jest także w klinice tej twarz oraz jej poszczególne obszary. Pacjenci niezadowoleni z wyglądu swoich uszu mogą wybrać się na ich korekcję do placówki w Lublinie, gdzie przeprowadzona zostanie korekcja odstających uszurekonstrukcja rozerwanego płatka ucha lub zmniejszenie zbyt dużych płatków uszu. Operacje takie przeprowadzane są zarówno u dzieci, jak i u dorosłych pacjentów. Natomiast w warszawskim oddziale można poddać się operacjom z zakresu plastyki nosa w przypadku jego skrzywienia, spłaszczenia lub nieodpowiedniej wielkości czy zaburzonej symetrii, tj. plastyce korekcyjne czubka nosa lub totalnej plastyce nosa z osteotomią. Również pacjenci ze skrzywioną przegrodą nosową zostaną poddani zabiegowi septoplastyki. Jeden i drugi oddział wykonuje także zabiegi korekcyjne na powiekach z zakresu: plastyki powiek górnychplastyki powiek dolnych, jednoczasowej operacji powiek górnych i dolnych a także plastyki tej części twarzy z usunięciem przepuklin tłuszczowych.

Z zakresu estetycznego wyglądu nóg, ale także ze względów zdrowotnych można poddać się operacjom leczącym żylaki kończyn dolnych w klinice w Lublinie i w Warszawie. Wśród tych zabiegów można wymienić: obliterację żylaków kończyn dolnychobliterację żył śródskórnych kończyn oraz operację usunięcia żylaków kończyn dolnych metodą klasyczną. Stosowana jest również operacja miniflebektomii chirurgicznej żylaków. Ponadto wykonywana jest tutaj metoda leczenia żylaków z użyciem pary wodnej, czyli VenoSteam pod kontrolą USG – zamknięcie żylaków poprzez niewielką ilość pary wodnej. Z metod ambulatoryjnych przeprowadzana jest skleroterapia oraz skleroterapia piankowa do zamykania średniej wielkości żylaków pod kontrolą USG.

Klinika oferuje także drobne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej (np. radykalne wycięcie zmian skórnych), zabiegi liposukcji modelujące ciało (np. liposukcja brzucha), inne zabiegi z chirurgii plastycznej (np. plastyka brzucha), zabiegi z zakresu chirurgii na męskich (np. obrzezanie całkowite) i żeńskich narządach płciowych (np. plastyka warg sromowych) oraz usługi z medycyny estetycznej (np. wypełnienie bruzd nosowo-wargowych za pomocą kwasu hialuronowego).

Personel kliniki to m.in. specjaliści w zakresie przeszczepu włosów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w niemieckiej sieci klinik Medial Hair. Są to także specjaliści w chirurgii ogólnej, co znacznie podnosi komfort oraz fachowość takich zabiegów. Do zespołu lekarskiego należą również specjaliści z chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, dermatologii oraz lekarze medycyny estetycznej. Zespół jest wspierany przez anestezjologa oraz specjalistę radioterapii onkologicznej. Posiadają oni nie tylko bogate doświadczenie w swoich dziedzinach medycyny poparte licznymi certyfikatami ze szkoleń i konferencji naukowych, przynależnością do organizacji i stowarzyszeń lekarskich polskich i zagranicznych, ale także cechuje ich ogromne zaangażowanie w pracę oraz pasja z jaką ją wykują oraz niezwykłe umiejętności jakie posiadają. W gronie lekarzy znajdują się doktorzy nauk medycznych, doktor habilitowany oraz profesor. Lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek, kierująca w klinice oddziałem chirurgii plastycznej, należy do prestiżowej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS).

Klinika Medical Hair & Esthetic może poszczycić się tym, że jako pierwsza taka placówka w Polsce przeprowadzała zabiegi transplantacji włosów za pomocą nowoczesnych metod. W 1995 roku rozpoczęła przeszczepianie pojedynczych mieszków włosowych, natomiast od 2006 roku zaczęła stosować metodę FUE. Istotnym osiągnieciem jest również ogromna liczba zabiegów przeszczepu włosów – od początku istnienia do 2016 roku jest to ponad 10 tysięcy takich operacji.

Oddziały kliniki wyposażone są w markowy sprzęt i aparaty najnowszej generacji, które działające w nowoczesnych technologiach pozwalają na szybkość, precyzyjność oraz niezwykłą efektywność każdego zabiegu. Do tych sprzętów można zaliczyć:

 • Aparat anestezjologiczny Fabius Tiro – urządzenie niemieckiej marki Drager do przeprowadzania znieczulenia wyposażone w nowoczesny system kontroli przebiegu operacji Infinity. Działa w innowacyjnej technologii wentylacji i dostawy gazów medycznych a także umożliwia pełne monitorowanie czynności życiowych pacjenta.
 • Urządzenie FUE Extractor – to nowoczesne urządzenie do wykonywania przeszczepów włosów metodą FUE. Zaletą tego aparatu jest jego szybkość a także możliwość programowania ruchów końcówki, które są podobne do ruchów ręki wykonywanych podczas przeprowadzania tego zabiegu ręcznie przez lekarza (rotacja w obie strony w czasie pobierania mieszków).
 • Trepan dermatologiczny – niewielki aparat do pobierania mieszków włosowych, który w Medical Hair & Estethic wykorzystywany jest od 2006 roku.
 • Urządzenie Safe Scribe – to aparat amerykańskiej produkcji do dwustopniowej metody pobierania mieszków włosowych, który w klinice wykorzystywany jest od 2008 roku.
 • Urządzenie Veno Steam – to sprzęt francuskiej firmy Cerma służący do leczenia żylaków kończyn dolnych. Urządzenie wykorzystuje ciśnienie pary wodnej, która nieinwazyjnie wprowadzona do chorej żyły za pomocą cienkiego przewodu powoduje jej zamknięcie. Zabieg przy wykorzystaniu tego urządzenia jest szybki i efektowny a także nie pozostawia blizn, jak w przypadku innych metod.
 • Aparat Veinlite – jest oświetlaczem naczyniowym wykorzystywanym w trakcie ostrzykiwania żylaków kończyn dolnych. Jego światło pozwala na podejrzenie drobnych naczyń umiejscowionych do głębokości 1 centymetra.
 • Aparat USG – to nowoczesny ultrasonograf z funkcją Dopplera, wykorzystywany w badaniach narządów wewnętrznych oraz stawów. Dzięki funkcji Dopplera możliwe jest również zbadanie za pomocą tego aparatu naczyń krwionośnych organizmu oraz  ich przepływu.
 • Urządzenie IPL – to aparat służący do zabiegów estetycznych, np. fotoodmładzania skóry za pomocą światła o odpowiedniej długości fali wysyłanych w technologii IPL. Jego praca pobudza skórę do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu skóra zostanie wygładzona, zmiany naczyniowe usunięte a przebarwienia i plamy posłoneczne zlikwidowane.
 • Dermapen – jest niewielkim urządzeniem do zabiegów mezoterapii, czyli mikrourazów w skórze, które powodują produkcję nowego kolagenu i ujędrnienia i zagęszczenia skóry. Aparat ten działa poprzez ruchy pulsacyjne cieniutkich igiełek, które wprowadzają odpowiednie substancje pod skórę.

Dla swoich pacjentów każdy oddział kliniki Medical Hair & Esthetic przygotował wiele udogodnień i ułatwień, aby każdy mógł czuć się tutaj komfortowo, łatwo mógł dojechać a także zostać obsłużony na najwyższym europejskim i światowym poziomie. Do głównych udogodnień należy:

 • Dogodna lokalizacja – każdy z oddziałów mieści się niedaleko centrum miasta, dzięki czemu jest do nich bardzo łatwy dojazd dowolnym środkiem komunikacji.
 • Budynki klinik – budynki wszystkich oddziałów są nowoczesne, spełniają wszelkie standardy i wymogi, są dostosowane do osób niepełnosprawnych oraz zachęcają już na początku szerokimi wejściami.
 • Poczekalnie – urządzone przytulnie i z gustem, w miłej dla oka kolorystyce, z wygodnymi kanapami oraz zawsze pomocnym uśmiechniętym personelem. W czasie oczekiwania na zabiegi można tutaj pooglądać telewizję lub skorzystać z bezpłatnego internetu.
 • Nowoczesne gabinety – zaaranżowane w światowych standardach, spełniające wszelkie normy wygody i bezpieczeństwa. Wyposażone w wygodne fotele do zabiegów z możliwością oglądania telewizji w trakcie zabiegu.
 • Nowoczesne sale operacyjne – w pełni klimatyzowane i wyposażone w światowej klasy sprzęt medyczny oraz specjalistyczny system wentylacji nawiewno-wywiewnej pozwalają na sprawne, bezpieczne oraz na wysokim poziomie operacje plastyczne.
 • Pokoje pobytowe – dla pacjentów po operacjach, z pełną opieką medyczną i wszelkimi wygodami: jedno- lub dwuosobowe pokoje z własnymi łazienkami, dostępem do Internetu i telewizji.
 • Promocje na usługi – klinika oferuje dla swoich klientów ceny promocyjne na wybrane zabiegi i operacje plastyczne.
 • Płatność ratalna – w klinice istnieje możliwość ratalnej spłaty za wszystkie operacje plastyczne i zabiegi. Raty dostosowywane są indywidualnie do każdego klienta a dodatkową promocją jest nieoprocentowany kredyt do 12 rat. Taki kredyt załatwiany jest na życzenie pacjenta przez klinikę.
 • Obsługa w zagranicznym języku  - placówki Medical & Hair Esthetic oprócz języka polskiego obsługują także pacjentów posługujących się językiem angielskim i niemieckim, co znaczenie ułatwia dostępność usług kliniki dla klientów zagranicznych.
 • Konsultacje dla pacjentów przed przeszczepem włosów – jest to bezpłatna forma spotkań organizowana w kilku miastach w Polsce, na których spotykają się pacjenci przed przeszczepem z osobami, które są już po zabiegu. Takie spotkania były już organizowane w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu i miały na celu rozwianie wszelkich wątpliwości jakie mogą mieć osoby, które na operację taką czekają, a także mogą obejrzeć efekty transplantacji.
 • Konsultacje telefoniczne i internetowe – istnieje możliwość bezpłatnych konsultacji z lekarzami placówki bez wychodzenia pacjenta z domu, są to konsultacje przez telefon oraz internet, które znacznie zaoszczędzają czas pacjentów i pozwalają na zorientowanie się w zakresie swojego leczenia bez konieczności przyjeżdżania do klinki.
 • Pełna opieka nad pacjentami – pacjenci przybywający do danego oddziału kliniki spoza miasta mogą być na własne życzenie otoczeni przez jej personel pełną opieką, która obejmuje transport z lotniska lub dworca oraz organizację zakwaterowania i pobytu.

Oddział lubelski mieści się przy ul. Braci Wieniawskich na Osiedlu Imienia Henryka Wieniawskiego niedaleko centrum Lublina w piętrowym nowoczesnym budynku, przy którym znajduje się parking dla pacjentów na kilka aut. Jest to dzielnica z bogatą infrastrukturą oraz dużą ilością zieleni ją otaczającą. Przyjeżdżającym spoza miasta własnym samochodem pacjentom najlepiej będzie skręcić z drogi 82 w aleję Mieczysława Smorawińskiego i stąd mniejszymi ulicami dojechać do kliniki. Do centrum Lublina spod placówki jest niedaleko, tylko 3 kilometry, gdzie można pojechać obejrzeć np. Plac Litewski. Udając się w drugą stronę natomiast można zwiedzić Ogród Botaniczny z Dworkiem Kościuszków (ok. 6 kilometrów od kliniki). Pacjenci przyjeżdżający do lubelskiej Medical Hair & Estethic pociągiem powinni wysiąść na stacji PKP Lublin Północ, skąd będą mieli do pokonania trasę około 6 kilometrów.Cennik

Liposukcja wzgórka łonowego

od 3000 zł do 3500 zł

Chirurgia męskich narządów płciowych

Obrzezanie całkowite

od 1500 zł

Obrzezanie częściowe

od 1500 zł

Wydłużenie wędzidełka napletka

od 1000 zł

Podcięcie wędzidełka prącia

od 1000 zł

Operacja stulejki

od 1500 zł

Chirurgia ogólna

Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy

od 350 zł

Wycięcie znamienia skórnego - twarz

od 350 zł

Wycięcie znamienia skórnego - inne

od 350 zł

Plastyka blizn

od 1000 zł do 2000 zł

Nacięcie i drenaż ropnia

od 300 zł

Nacięcie krwiaka i sączkowania

od 300 zł

Necrectomia w warunkach ambulatoryjnych

od 350 zł

Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych

od 1000 zł

Operacja wrastających paznokci

od 400 zł

Operacja wycięcia rozległych lub mnogich zmian ze skóry

od 500 zł do 1000 zł

Operacja wycięcia tłuszczaka z plastyką powłok

od 1500 zł do 3000 zł

Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym

od 350 zł

Pobranie wycinków skóry

od 150 zł

Proste nacięcie i drenaż torbieli włosowej

od 300 zł

Proste nacięcie i usunięcie ciała obcego, tkanek podskórnych

od 300 zł

Proste usunięcie płytki paznokciowej, częściowe lub całkowite

od 300 zł

Proste zamknięcie powierzchownych ran owłosionej skóry głowy, szyi, pachy, narządów płciowych zewnętrznych, tułowia, kończyn

od 300 zł

Radykalne wycięcie do 4 zmian skóry

od 600 zł

Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm

od 350 zł

Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm

od 500 zł

Radykalne wycięcie powyżej 4 zmian skóry

od 1000 zł

Resekcja klinowa wrastającego paznokcia

od 500 zł

Szycie licznych ran skóry i tkanki podskórnej

od 500 zł

Szycie pojedynczej rany skóry i tkanki podskórnej

od 500 zł

Usunięcie ciała obcego

od 500 zł

Usunięcie drenu (drenów) z ran pooperacyjnych

od 250 zł

Usunięcie guzów tkanek miękkich

od 500 zł

Usunięcie kaszaka

od 300 zł

Usunięcie paznokcia, łożyska paznokcia lub obrąbka naskórkowego

od 500 zł

Usunięcie szwów

od 100 zł

Wstępne opracowanie rany

od 300 zł

Wycięcie i usunięcie ciała obcego powierzchniowego

od 300 zł

Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm

od 300 zł

Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm

od 300 zł

Wycięcie węzła chłonnego

od 500 zł

Wycięcie zmiany skórnej na twarzy (bez działań naprawczych i rekonstrukcyjnych)

od 300 zł

Wycięcie znamienia barwnikowego dużego

od 500 zł

Wycięcie znamienia barwnikowego małego

od 350 zł

Zszycie rany do 3 cm

od 300 zł

Wymiana tamponu lub drenu w ranie

od 200 zł

Zaopatrzenie chirurgiczne rany głębokiej

od 500 zł

Zaopatrzenie chirurgiczne rany powikłanej

od 500 zł

Żylaki kończyn dolnych

od 3900 zł do 6000 zł

Obliteracja żylaków kończyn dolnych

od 300 zł

Obliteracja żył śródskórnych kończyn

od 300 zł

Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych

od 3900 zł do 6000 zł

Chirurgia plastyczna

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

od 3500 zł

Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna

od 4000 zł

Plastyka powiek dolnych i górnych

od 7500 zł

Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

od 3500 zł

Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

od 4000 zł

Plastyka powiek dolnych i górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

od 7500 zł

Rekonstrukcja ubytku powieki górnej

od 3000 zł

Rekonstrukcja ubytku powieki dolnej

od 3500 zł

Korekcja odstających uszu

od 3500 zł

Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha

od 800 zł

Zmniejszenie płatków uszu

od 1600 zł

Plastyka ust - wywinięcie czerwieni wargowej

od 3000 zł

Powiększenie ust przeszczepem własnej skóry

od 3000 zł do 3500 zł

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki

Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

od 8000 zł do 13000 zł

Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja

Liposukcja podbródka

od 3000 zł do 4000 zł

Liposukcja ramion

od 4000 zł

Liposukcja pleców

od 5000 zł do 7000 zł

Liposukcja okolic biodrowych

od 4000 zł do 5000 zł

Liposukcja kolan

od 3000 zł do 4000 zł

Liposukcja łydek

od 4000 zł do 5000 zł

Medycyna estetyczna

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 1200 zł

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

od 500 zł do 1200 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 500 zł do 1200 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 500 zł do 1200 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 700 zł do 1200 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

od 1200 zł do 2000 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 700 zł do 1200 zł

Przeszczep włosów FUE

od 3500 zł do 30000 zł

Przeszczep włosów FUE u kobiet

od 3500 zł do 15000 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 700 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 680 zł

Okulistyka

Przeszczep włosów FUT

od 3500 zł do 18500 zł

Przeszczep włosów BHT

od 7000 zł do 15000 zł

Przeszczep włosów FUT u kobiet

od 3500 zł do 18500 zł

Przeszczep włosów BHT u kobiet

od 7000 zł do 15000 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 1
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 2
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 3
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 4
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 5
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 6
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 7
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 8
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 9
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 10
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 11
MEDICAL HAIR & ESTHETIC - Zdjęcie nr 12

Personel

Lek. med. Dorota Czelej
Lek. med. Dorota Czelej

Dermatolog
Wenerolog
Lek. med. Dorota Czelej jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 1993 roku. Po studiach rozpoczęła specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii, z k...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński
Prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
chirurg onkologiczny
Prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński to absolwent studiów medycznych, które ukończył w 1971 roku. Kolejne lata przyniosł...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Wioletta Masiak-Segit
Dr n. med. Wioletta Masiak-Segit

Chirurgia Ogólna
Dr n. med. Wioletta Masiak-Segit jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 2005 roku, uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. W następnych latach rozp...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Dariusz Tchaytchian
Lek. med. Dariusz Tchaytchian

Okulista
Lek. med. Dariusz Tchaytchian studia lekarskie ukończył w roku 2006, otrzymując dyplom i uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Następnie rozpoczął specjalizację w zakresie okulist...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Joanna Tomaszewska
Dr n. med. Joanna Tomaszewska

Okulista
Dr n. med. Joanna Tomaszewska to absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyła z bardzo dobrym wynikiem w 2005 roku na kierunku lekarskim. Kolejnym jej krokiem zawodo...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. René Milleret
Lek. med. René Milleret

Chirurgia Naczyniowa
Lek. med. Rene Milleret jest francuskim lekarzem, który ukończył studia medyczne na Uniwersytecie w Lyonie oraz jest absolwentem Wydziału Elektroniki w Lyonie. Następnie zo...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Wojciech Chromiński
Lek. med. Wojciech Chromiński

Chirurg
Chirurg plastyczny
specjalista chirurg
przeszczep włosów
chirurgia plastyczna
medycyna estetyczna
Lek. med. Wojciech Chromiński jest absolwentem Wydziału...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Sławomir Pietuszko
dr n. med. Sławomir Pietuszko

Chirurgia Ogólna
specjalista chirurg
przeszczep włosów
chirurgia ogólna
Dr n. med. Sławomir Pietuszko jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1983 roku i od t...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Waldemar Karasiuk
lek. med. Waldemar Karasiuk

Chirurgia Ogólna
specjalista chirurg
medycyna estetyczna
Lek. med. Waldemar Karasiuk ukończył studia medyczne w 1994 roku na Akademii Medycznej w Lublinie, otrzymując jednocześnie...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Piotr Niedziela
dr n. med. Piotr Niedziela

Angiochirurg
Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej i angiologii
Dr n. med. Piotr Niedziela to absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Ryszard Wierzbicki
dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurgia Ogólna
specjalista chirurgii ogólnej
specjalista chirurgii onkologicznej
Dr n. med. Ryszard Wierzbicki ukończył studia lekarskie w 1982 roku. Cztery lata później został ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Krzysztof Paprota
dr n. med. Krzysztof Paprota

specjalista radioterapii onkologicznej
Dr n. med. Krzysztof Paprota studia medyczne ukończył w 1983 roku, otrzymując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. W kręgu jego zain...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Opinie

MEDICAL HAIR & ESTHETIC Ocena: 4.4/5 Opinie: 5, Ocen: 5

BK

Bardzo sympatyczna i fachowa obsługa klinik. Doktor W.Chromiński rzeczowy, konkretny, w przystępny sposób dla laika wyjaśnił na czym polega i jak będzie przebiegał zabieg. Jeżeli miałbym wybierać drugi raz z całą pewnością byłaby to klinika MEDICAL HAIR & ESTHETIC.

Ocena: Bardzo dobrze

Eryk

Bardzo jestem zadowolony z przeszczepu włosów na mojej głowie. Zabieg przebiegł bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze oraz całkowicie bezstresowo. Dziękuję za fachową opiekę. Na pewno będę polecam tą klinikię innym osobom, znajomym i rodzinie.

Ocena: Bardzo dobrze

Gosia

Byłam w klinice na powiększeniu piersi implantami i bardzo miło wspominam ten okres, choć była to dla mnie sytuacja mocno stresowa. Personel niezwykle miły, operacja bez komplikacji i bardzo miły pobyt w pokoju po operacji. ciesze się ze trafiłam właśnie na tą klinikę

Ocena: Bardzo dobrze

Robert

Poddałem się tuaj operacji wstydliwego schorzenia moich narządów płciowych. Lekarz i pielęgniarki bardzo dobrze się mną zajęli. Zostałem dobrze przygotowany przez szczegółową konsultację, na której wszystko mi zostało wyjaśnianie. Dziękuje i polecam!

Ocena: Bardzo dobrze

Stefan

W tej grupie lekarzy znajduje się osoba -lekarz Wojciech Chromiński ,który osobiście przeprowadzał u mnie zabieg "przeszczep włosów" - A w jak przemyślany sposób wyciągane są pieniądze od klientów, to ja opiszę mój przypadek . Dzieje się tak przy udziale osób ,które nie są lekarzami ,ale używa się je do niecnych celów - dwie panie kierowniczki z placówki przy ul. Kiepury 5 i kolega ,który przemieszcza się po Polsce i werbuje do przeszczepów kłamstwami i strachem ,by przypadkiem nie skorzystać z zabiegu u lekarza i tu podaje nazwisko lekarza .Ja zanim zdecydowałem się na zabieg, kilka tygodni wcześniej ,te trzy osoby mnie konsultowały -kłamiąc o tym ,jak duża jest moja łysina oraz jaka ilość potrzebna jest do pokrycia całej łysiny . Zaczęło się od 2500 tyś .należy przeszczepić ,bo występuje u mnie olbrzymia łysina ,a koszt ponad 16000 tyś. zł .,że właśnie tyle włosów trzeba mi przeszczepić -dwie panie na przemian drogą mailową mnie przekonywały -oczywiście kłamiąc . W związku z tym ,że trudno im było mnie przekonać do ich sugestii -zostałem zarejestrowany i skierowany przez jedną z nich do Sopotu przy ul. Armii Krajowej .Tam czekał na mnie pan -naganiacz -spytałem ,czy jest lekarzem -odparł ,że nie i być może dlatego mówił co chciał -bredził ,że lekarz Chomiński ma specjalną cienką igłę i przez to nakłucia będą gęściejsze no itd .Przedstawiał straszne zdjęcia po zabiegach z przeszczepu włosów u innych osób -wyglądało strasznie, moim zdaniem celowo zmanipulowane zdjęcia . Po tej prezentacji zajął się oceną mojej głowy i stwierdził ,że moja łysina wymaga 1900 szt. przeszczepów -ja dalej upierałem się ,że jest to niemożliwe. A mimo to -przyjeżdżam na zabieg do Lublina przy ul. Kiepury 5 i tu ponownie konsultacja, tym razem przy udziale osób zainteresowanych - kierowniczka placówki , pan Drozdowicz oraz lekarz Wojciech Chromiński . Lekarz Chomiński ogląda moją głowę i informuje mnie w obecności pozostałych osób ,że należy przeszczepić 1600 szt. ja znów twierdzę ,że ta wielkość jest zawyżona i pokazuję maile dr. Osucha -lekarz Chromiński odpowiada -to po co ja tu przyjechałem -mogłem udać się do Osucha. Mimo tych uszczypliwości ,bo zależało mi na wyglądzie -decyduję się na zabieg .W trakcie zbiegu przy nakłuwaniu skóry na głowie asystuje pani ,która używa urządzenia do podliczania nakłuć. Gdy lekarz Chromiński skończył nakłuwanie -zapytałem ,ile pokazuje licznik i tu odzywa się Chromiński i mówi 1316 i co w tym jest najistotniejsze -nie pokazuje mi się tego licznika nie mogłem zweryfikować ,czy Chomiński mówił prawdę , a dlaczego? A to jest pytanie do lekarza Chromińskiego. a w dodatku blizna na głowie jest o długości 20 centymetrów po pobraniu fragmentu skóry .Czy tak powinien zostać przeprowadzony zabieg ,czy w taki sposób powinien zostać potraktowany człowiek ,który płaci za zabieg ,a jeszcze próbuje się go wykiwać , tylko dlatego ,że chce zmienić swój wygląd , a inni chcą na tym zbić kokosy . Wstyd ! Zastanawiam się nad tym ,czy mój przykład jest normą .

Ocena: Słabo


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:
+48 81...pokaż numer

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 19:00

Wtorek

08:00 - 19:00

Środa

08:00 - 19:00

Czwartek

08:00 - 19:00

Piątek

08:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI