Medicus Estetic

Harcerska 35 Tychy

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Medicus Estetic jest nowoczesną placówką medyczną powstałą w 1995 roku w Tychach. Od początku swojej działalności specjalizuje się ona w innowacyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz w małoinwazyjnych metodach chirurgicznych i naczyniowych, leczeniu laryngologicznym i ortopedycznym.

W 2014 roku placówka rozbudowała swoją działalność tworząc filię kliniki na ulicy Owczarskiej w Tychach, która specjalizuje się w medycynie estetycznej, liposukcji oraz w laserowym usuwaniu żylaków.

W klinice rozwinięta jest laseroterapia, której urządzenia wykorzystuje się tutaj do odmładzania skóry, modelowania sylwetki lub usuwania zmian skórnych i naczyniowych. Za pomocą lasera Mosaic eCO2 możliwy jest tutaj zabieg fotoodmładzania twarzy, usuwania zmian skórnych różnego rodzaju a także laserowego usuwania blizn czy  redukcji przebarwień. Zredukować przebarwienia skórne można w klinice tej również za pomocą lasera Cutera Excel V, który leczy również różne zmiany naczyniowe skóry, tj. poszerzone naczynka na twarzyna nosie, naczyniaki oraz pojedyncze pajączki na nogach lub żylaki kończyn dolnych.

Na problemy z żylakami na nogach wykorzystywana jest również w Medicus Estetic nowoczesna metoda EVLT. Zabiegi takie przeprowadzane są laserem diodowym i mogą leczyć żylaki na jednej nodze lub obustronnie. Do innych stosowanych tutaj technik leczących żylaki należy także metoda EVRF, czyli termoablacja z wykorzystaniem fal radiowych oraz skleroterapia piankowa. Na mniejsze żylaki wykorzystywany jest laser neodymowo-yagowy a na rumień światło urządzenia VPL.

Lasery wykorzystywane są tutaj także do zabiegów usuwania zbędnego owłosienia, np. depilacji laserowej wąsika wargi górnejdepilacji laserowej brody oraz depilacji laserowej bikini.

Piękne ciało można w Medicus Estetic uzyskać również poprzez jego modelowanie oraz nieoperacyjny lifting. Pozbycie się miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej możliwe jest tutaj za pomocą liposukcji nutacyjnej N.I.L. (wykorzystującej infradźwięki, czyli odpowiednie wibracje, które wykonuje kaniula urządzenia), którą można przeprowadzić na wybraną okolicę ciała z zakresu: podbródkaramionpleców lub brzucha. Można w jednym zabiegu połączyć również odłuszczanie dwóch okolic ciałatrzech wybranych powierzchni oraz czterech miejsc na ciele, które wymagają zabiegu liposukcji. W modelowaniu ciała wykorzystywany jest również Ultraformer III do podniesienia tkanek twarzy i jej poszczególnych części a także nieinwazyjnego liftingu piersi, brzucha, ud lub pośladków.

Do Medical Estetic mogą udać się również pacjenci z niektórymi problemami laryngologicznymi lub ortopedycznymi. Wykonywane są tutaj artroskopie diagnostyczne lub lecznicze stawu kolanowego oraz operacje korekcyjne halluxów. Pacjenci z krzywą przegrodą nosową oraz nieodpowiednią wielkością małżowin nosowych mogą poddać się tutaj septokonhoplastyce, natomiast cierpiący na przewlekłe zapalenie zatok – endoskopowej operacji zatok przynosowych.

Lekarzami pracującymi w Medicus Estetic są doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii ogólnej, flebologii, ortopedii, laryngologii oraz chirurgii plastycznej. Niektórzy z nich posiadają dodatkowe specjalizacje z zakresu medycyny estetycznej, rehabilitacji medycznej oraz chirurgii dziecięcej. Przynależą do towarzystw lekarskich a rozwój swoich umiejętności oraz doskonalenie z zakresu nowoczesnych zdobyczy różnych dziedzin medycyny mogą potwierdzić certyfikatami i dyplomami, które znajdują się w ich dorobku medycznym.

Wysoki poziom zabiegów, ich skuteczność, bezpieczeństwo oraz małoinwazyjność zapewniają nowoczesne aparaty i sprzęty medyczne, wśród których można wymienić:

 • Laser frakcyjny eCO2 – to laser medyczny wykorzystywany do ablacyjnej regeneracji skóry w celu jej odmładzania, do zabiegów redukcji blizn i przebarwień a także usuwania zmian skórnych. Wykorzystuje on technikę mikropunktowej fototermolizy, czyli naprzemiennego uszkodzenia skóry z pozostawieniem miejsc nienaruszonych, dzięki czemu proces jej regeneracji jest dużo szybszy.
 • Laser Cutera Excel V – należy do laserów naczyniowych, który jest technologiczne zaawansowany – posiada system chłodzenia oraz pracuje w dwóch zakresach fal: o długości 1064nm oraz 532 nm. Za jego pomocą możliwe jest leczenie różnych zmian naczyniowych, tj. naczyniaki, żylaki kończyn dolnych, rumień oraz teleangiektazje.
 • Laser EVLT – to laser diodowy o długości fali 1470 nm z włóknami radialnymi wykorzystywany do wewnątrznaczyniowego leczenia żylaków kończyn dolnych. Energia wydzielana przez ten laser sprawia, że chorobowo zmienione żyły obkurczają się i zamykają.
 • Generator Radio Frequency fCare – to urządzenie wykorzystujące technikę radiofrekwencji w leczeniu m.in. guzków krwawniczych odbytu i żylaków kończyn dolnych.
 • Urządzenie Venus Legacy – aparat emitujący falę radiową multipolarną połączoną z polem magnetycznym (MP)2 i technologią VariPulse. Takie działanie umożliwia lepsze zwalczanie cellulitu, modelowanie ciała  oraz zwiększenie ujędrnienia skóry.
 • Urządzenie VPL Energist Ultra – to aparat emitujący intensywne światło, które może działać na dużą powierzchnię skóry lecząc przebarwienia, rumień i trądzik.
 • Aparat N.I.L. - do przeprowadzania małoinwazyjnej liposukcji infradźwiękowej (nutacyjnej) za pomocą rozbijania tkanki tłuszczowej poprzez ruchy nutacyjne kaniuli. Liposukcja tą metodą nie uszkadza innych tkanek, a jej dodatkową zaletą jest obkurczenie i ujędrnienie skóry po zabiegu.
 • Urządzenie Ultraformer III – wykorzystuje ultradźwięki (wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową) do nieoperacyjnego liftingu twarzy i ciała.

W trosce o swoich pacjentów, aby każdy z nich czuł się tutaj komfortowo, bezpiecznie oraz aby czas spędzony w klinice miło się kojarzył, przygotowane zostały różne udogodnienia:

 • Łatwy dojazd i miła okolica – oba oddziały kliniki znajdują się niedaleko siebie w skomunikowanej części miasta, gdzie łatwo dojechać samochodem, autobusem oraz pociągiem. To spokojna okolica domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych.
 • Miejsca parkingowe – przed budynkami kliniki znajdują się miejsca parkingowe na kilka aut, gdzie każdy pacjent może zostawić bezpiecznie swój samochód.
 • Duża poczekalnia i stylowe wnętrza – tuż po wejściu do kliniki czeka na pacjentów przestronna klimatyzowana poczekalnia z wygodnymi kanapami i możliwością obejrzenia telewizji. Jest urządzona bardzo stylowo, jak i reszta wnętrz – gabinety i sale zabiegowe. Ponadto nowoczesne sprzęty, wygodne fotele i łóżka podnoszą komfort pacjentów oraz sprawność i szybkość zabiegów.
 • Sale pobytowe -  z wygodnymi łóżkami i telewizorem oraz pełną opieką medyczną pozwalają pacjentom w ciszy i spokoju odpocząć po zabiegach.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – podjazd, szerokie wejście do kliniki oraz korytarze, gabinety i toalety są dostoswane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Promocje na zabiegi – dla pacjentów przygotowywane są cyklicznie ceny promocyjne na wybrane zabiegi to nawet 40% zniżki lub w pakiecie zabiegowym jeden zabieg jest gratis.

Główna siedziba Medicus Estetic znajduje się w Tychach przy ul. Harcerskiej. Jest to spokojna dzielnica miasta z domami jednorodzinnymi oraz dużą ilością zieleni. Budynek kliniki to część domu wielorodzinnego, przystosowana na potrzeby kliniki, przy której można zaparkować. Drugi oddział zlokalizowany jest niedaleko przy ulicy Owczarskiej (200 metrów od Harcerskiej) w zielonej okolicy domów i bloków mieszkalnych. Filia ta znajduje się w ogrodzonym budynku z możliwością zaparkowania wzdłuż ulicy tuż pod kliniką. Pacjenci dojeżdżający do kliniki samochodem powinni zjechać z ronda Harcerskiego w ulicę Harcerską lub dostający się od centrum Tychów z ronda Sublańskiego. Osoby przyjeżdżające autobusem muszą wysiąść na przystanku autobusowym Tychy Hetmańska, znajdującym się bardzo blisko placówki medycznej. Niedaleko stąd także na dworzec PKP Tychy Zachodnie (to zaledwie 850 metrów). Z obu placówek blisko jest to przepięknego Parku Suble z dwoma oczkami wodnymi (ok. 500 metrów).

Opinie

Medicus EsteticOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Musiałem poddać się operacji stulejki i bardzo się cieszę ze trafiłem akurat do Medicus Estetic. Zapewnili mi pełną intymność w czasie zabiegu, jak i świetną opiekę na późniejszych konsultacjach. Tak się można leczyć – nawet z najbardziej wstydliwych schorzeń!

  Adam (2017-04-14)

 • P

  Bardzo dobrze

  Byłem tu na operacji krzywej przegrody nosowej i zrobiłem sobie jednocześnie korekcję małżowin nosowych w świetnej cenie. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Zespół profesjonalny opieka medyczna na wysokim poziomie. polecam każdemu kto ma probelem z nosem i nie tylko

  Piotrek (2017-04-14)

 • k

  Bardzo dobrze

  Polecam. W ofercie mają wiele zabiegów z różnych specjalizacji. Jest to świetna alternatywa dla publicznej służby zdrowia. W Medicis Estetic terminy mają dość dobre. Można liczyć na ich wsparcie w szybkim wyleczeniu dręczących dolegliwości. Korzystałem z ich usług już kilkakrotnie i szczerze polecam.

  kacper (2015-06-11)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta.

  Zadowolona pacjentka (2015-06-23)

  Zabieg: Liposukcja - 4 powierzchnie ciała brzuch + uda wewnętrzne + biodra + kolana

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie całkowite od 1700 zł do 2200 zł Umów wizytę
Obrzezanie częściowe od 1700 zł do 2200 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia 1000 zł Umów wizytę
Operacja stulejki od 1700 zł do 2200 zł Umów wizytę
Wazektomia- metoda antykoncepcji mężczyzn 1900 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Operacja torbieli włosowej od 2500 zł Umów wizytę
Rektoskopia 300 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu od 2500 zł do 3000 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu)
*prądem o wysokiej częstotliwości RFITTH
od 500 zł Umów wizytę
Sektorowe wycięcie hemoroidów
*znieczulenie anestezjologiczne dodatkowo płatne
od 25000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Laserowa operacja hemoroidów od 3000 zł Umów wizytę
Przepuklina z siatką UltrApro
*plus 1000 zł znieczulenie anestezjologiczne
od 2800 zł do 3500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej
*plus 1000 zł znieczulenie anestezjologiczne
od 3500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny kresy białej
*plus 1000 zł znieczulenie anestezjologiczne
od 2800 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pępkowej
*plus 1000 zł znieczulenie anestezjologiczne
od 2500 zł do 3500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny
*plus 1000 zł znieczulenie anestezjologiczne
od 2500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny brzusznej
*plus 1000 zł znieczulenie anestezjologiczne
od 2500 zł Umów wizytę
Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych 2000 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci od 450 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym od 450 zł Umów wizytę
Operacja zatoki włosowej od 2500 zł Umów wizytę
Proste nacięcie i drenaż torbieli włosowej od 2500 zł Umów wizytę
Proste usunięcie płytki paznokciowej, częściowe lub całkowite od 450 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka od 450 zł Umów wizytę
Usunięcie paznokcia, łożyska paznokcia lub obrąbka naskórkowego od 450 zł Umów wizytę
Wstępne opracowanie rany od 150 zł Umów wizytę
Wycięcie łagodnych zmian hiperkeratotycznych (np. odcisku lub modzela) od 300 zł Umów wizytę
Zaopatrzenie chirurgiczne rany głębokiej od 150 zł Umów wizytę
Zaopatrzenie chirurgiczne rany powikłanej od 150 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych od 2000 zł do 2500 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych od 2000 zł do 2500 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych od 2000 zł do 2500 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping) od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi od 3000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych od 300 zł do 1000 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z parvektomią (stripping) od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa
*plus 300 zł koszt ubranka uciskowego
3000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa
*plus 300 zł koszt ubranka uciskowego
4000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa
*plus 300 zł koszt ubranka uciskowego
od 4900 zł do 6900 zł Umów wizytę
Leczenie ginekomastii od 3000 zł do 6900 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka i korekcja powiek od 4000 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu
*cena 4000 zł - obustronnie, od 2500 zł jednostronnie
od 2500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha od 600 zł Umów wizytę
Operacje plastyczne uszu
*cena 4000 zł - obustronnie, od 2500 zł jednostronnie
od 2500 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka pośladków
*cena od 9000 zł obejmuje liposukcję + lipotransfer
od 9000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*metodą powiększanie przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej
od 8500 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi
*metodą powiększanie przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej
od 8500 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 5500 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3000 zł Umów wizytę
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem)
*cena od 9000 zł obejmuje liposukcję + lipotransfer
od 9000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 2500 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.- brzuch
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 5500 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.-talia (boki)
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - uda wewnętrzne
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - uda zewnętrzne
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 4500 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - kolana
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - plecy
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - ramiona
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - ginekomastia tłuszczowa
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
4000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - ginekomastia tłuszczowa i gruczołowa
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 4900 zł do 6900 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.- podbródek
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu,*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3200 zł do 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3500 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG jamy brzusznej 200 zł Umów wizytę
USG piersi 200 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych
*z konsultacją
200 zł Umów wizytę
USG tarczycy 200 zł Umów wizytę
USG transrektalne stercza 300 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi
*dotyczy brodawek sutkowych
200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 300 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa od 150 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - dół podkolanowy
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Usuwanie rozstępów
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laryngologia
Korekcja małżowin nosowych ( konchoplastyka) od 1500 zł Umów wizytę
Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej)
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 3500 zł Umów wizytę
Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych)
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 3500 zł Umów wizytę
FEOZ / FESS (funkcjonalna endoskopowa operacja zatok) od 4000 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 4000 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka + polipektomia (usunięcie polipów nosa, zatok)
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 4000 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka + konchoplastyka (korekcja małżowin nosowych)
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 4000 zł Umów wizytę
FEOZ + polipektomia (usunięcie polipów nosa i zatok) od 4000 zł Umów wizytę
Polipektomia (usunięcie polipów nosa i zatok przynosowych) od 1800 zł Umów wizytę
Operacje i leczenie zatok od 500 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) od 1000 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia głęboka - hydrobalans
*od 700 zł za 1ml
od 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy od 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem od 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 600 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 200 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2500 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz od 1500 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana od 300 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dekolt od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dłonie od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie tatuażu od 300 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 400 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień od 300 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym od 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing przebarwień od 300 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - osocze bogatopłytkowe od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - szyja od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - policzki od 700 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 615 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem od 615 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 615 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 615 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 615 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - kończyny dolne
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Ortopedia
Artroskopia 2600 zł Umów wizytę
Artroskopowe szycie łąkotki od 3000 zł Umów wizytę
Artroskopia kolana od 2600 zł Umów wizytę
Artroskopowe leczenie niestabilności kolana od 2600 zł Umów wizytę
Zespół cieśni nadgarstka 1500 zł Umów wizytę
Leczenie uszkodzeń łąkotek od 3000 zł Umów wizytę
Operacje i leczenie ręki/łokcia/nadgarstka od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie artroskopowe nadgarstka od 1500 zł Umów wizytę
Korekcja palucha koślawego (halluks)
*podczas konsultacji lekarz przedstawia dokładny koszt zabiegu
od 3000 zł Umów wizytę
Podologia
Opracowanie wrastającego paznokcia od 450 zł Umów wizytę
Usunięcie 1 odcisku od 300 zł Umów wizytę
Wrastające paznokcie od 450 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia
*leczenie łysienia - osoczem bogatopłytkowym
od 1000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Strefa korzyści

Aktualne promocje i rabaty na zabiegi medyczne i estetyczne.

VENUS LEGACY - Szósty zabieg radiofrekwencji gratis

VENUS LEGACY - W PAKIECIE 6. ZABIEG GRATIS!
Pakiet 6 zabiegów w cenie 5 (oszczędność do 700 zł).

Kontakt

Medicus Estetic

Harcerska 35 Tychy

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Marek Pułtorak

lek. med. Marek Pułtorak

Chirurg
Flebologia
Lek. med. Marek Pułtorak jest absolwentem kierunku lekarskiego, który ukończył w 1980 roku, otrzymując jednocześnie dyplom i uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Bartosz Pułtorak

lek. med. Bartosz Pułtorak

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Bartosz Pułtorak studia medyczne ukończył w 2007 roku na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i od tej pory pracuje jako lekarz...

 czytaj więcej
501783633

Umów wizytę

Dr n. med. Andrzej Tomczyk

Dr n. med. Andrzej Tomczyk

Chirurg
Chirurg plastyczny
Dr n. med. Andrzej Tomczyk to absolwent Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończył na kierunku lekarskim w 1994 roku. Po studiach doświadczenie zdobywał na stażu...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Justyna Chmielińska

lek. med. Justyna Chmielińska

Lekarz rehabilitacji medycznej
Ortopeda
Lek. med. Justyna Chmielińska jest absolwentką studiów medycznych, na podstawie których otrzymała dyplom lekarza medycyny. Następnym krokiem było odb...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Ryszard Godula

lek. med. Ryszard Godula

Ortopeda
Lek. med. Ryszard Godula w 1975 roku uzyskał uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza po ukończonych studiach lekarskich. W kręgu jego zainteresowań medycznych znalazła się ortopedia ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Wojciech Kaniuk

dr n. med. Wojciech Kaniuk

Alergolog
Laryngolog
Dr n. med. Wojciech Kaniuk po ukończeniu studiów lekarskich, których dyplom pozwolił mu wykonywać swoją praktykę lekarską, rozpoczął specjalizację z otolaryngologii, zd...

 czytaj więcej

Umów wizytę