Medicus Estetic Filia

Owczarska 9 Tychy

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Medicus Estetic jest nowoczesną placówką medyczną powstałą w 1995 roku w Tychach. Od początku swojej działalności specjalizuje się ona w innowacyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz w małoinwazyjnych metodach chirurgicznych i naczyniowych, leczeniu laryngologicznym i ortopedycznym.

W 2014 roku placówka rozbudowała swoją działalność tworząc filię kliniki na ulicy Owczarskiej w Tychach, która specjalizuje się w medycynie estetycznej, liposukcji oraz w laserowym usuwaniu żylaków.

W klinice rozwinięta jest laseroterapia, której urządzenia wykorzystuje się tutaj do odmładzania skóry, modelowania sylwetki lub usuwania zmian skórnych i naczyniowych. Za pomocą lasera Mosaic eCO2 możliwy jest tutaj zabieg fotoodmładzania twarzy, usuwania zmian skórnych różnego rodzaju a także laserowego usuwania blizn czy  redukcji przebarwień. Zredukować przebarwienia skórne można w klinice tej również za pomocą lasera Cutera Excel V, który leczy również różne zmiany naczyniowe skóry, tj. poszerzone naczynka na twarzyna nosie, naczyniaki oraz pojedyncze pajączki na nogach lub żylaki kończyn dolnych.

Na problemy z żylakami na nogach wykorzystywana jest również w Medicus Estetic nowoczesna metoda EVLT. Zabiegi takie przeprowadzane są laserem diodowym i mogą leczyć żylaki na jednej nodze lub obustronnie. Do innych stosowanych tutaj technik leczących żylaki należy także metoda EVRF, czyli termoablacja z wykorzystaniem fal radiowych oraz skleroterapia piankowa. Na mniejsze żylaki wykorzystywany jest laser neodymowo-yagowy a na rumień światło urządzenia VPL.

Lasery wykorzystywane są tutaj także do zabiegów usuwania zbędnego owłosienia, np. depilacji laserowej wąsika wargi górnejdepilacji laserowej brody oraz depilacji laserowej bikini.

Piękne ciało można w Medicus Estetic uzyskać również poprzez jego modelowanie oraz nieoperacyjny lifting. Pozbycie się miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej możliwe jest tutaj za pomocą liposukcji nutacyjnej N.I.L. (wykorzystującej infradźwięki, czyli odpowiednie wibracje, które wykonuje kaniula urządzenia), którą można przeprowadzić na wybraną okolicę ciała z zakresu: podbródkaramionpleców lub brzucha. Można w jednym zabiegu połączyć również odłuszczanie dwóch okolic ciałatrzech wybranych powierzchni oraz czterech miejsc na ciele, które wymagają zabiegu liposukcji. W modelowaniu ciała wykorzystywany jest również Ultraformer III do podniesienia tkanek twarzy i jej poszczególnych części a także nieinwazyjnego liftingu piersi, brzucha, ud lub pośladków.

Do Medical Estetic mogą udać się również pacjenci z niektórymi problemami laryngologicznymi lub ortopedycznymi. Wykonywane są tutaj artroskopie diagnostyczne lub lecznicze stawu kolanowego oraz operacje korekcyjne halluxów. Pacjenci z krzywą przegrodą nosową oraz nieodpowiednią wielkością małżowin nosowych mogą poddać się tutaj septokonhoplastyce, natomiast cierpiący na przewlekłe zapalenie zatok – endoskopowej operacji zatok przynosowych.

Lekarzami pracującymi w Medicus Estetic są doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii ogólnej, flebologii, ortopedii, laryngologii oraz chirurgii plastycznej. Niektórzy z nich posiadają dodatkowe specjalizacje z zakresu medycyny estetycznej, rehabilitacji medycznej oraz chirurgii dziecięcej. Przynależą do towarzystw lekarskich a rozwój swoich umiejętności oraz doskonalenie z zakresu nowoczesnych zdobyczy różnych dziedzin medycyny mogą potwierdzić certyfikatami i dyplomami, które znajdują się w ich dorobku medycznym.

Wysoki poziom zabiegów, ich skuteczność, bezpieczeństwo oraz małoinwazyjność zapewniają nowoczesne aparaty i sprzęty medyczne, wśród których można wymienić:

 • Laser frakcyjny eCO2 – to laser medyczny wykorzystywany do ablacyjnej regeneracji skóry w celu jej odmładzania, do zabiegów redukcji blizn i przebarwień a także usuwania zmian skórnych. Wykorzystuje on technikę mikropunktowej fototermolizy, czyli naprzemiennego uszkodzenia skóry z pozostawieniem miejsc nienaruszonych, dzięki czemu proces jej regeneracji jest dużo szybszy.
 • Laser Cutera Excel V – należy do laserów naczyniowych, który jest technologiczne zaawansowany – posiada system chłodzenia oraz pracuje w dwóch zakresach fal: o długości 1064nm oraz 532 nm. Za jego pomocą możliwe jest leczenie różnych zmian naczyniowych, tj. naczyniaki, żylaki kończyn dolnych, rumień oraz teleangiektazje.
 • Laser EVLT – to laser diodowy o długości fali 1470 nm z włóknami radialnymi wykorzystywany do wewnątrznaczyniowego leczenia żylaków kończyn dolnych. Energia wydzielana przez ten laser sprawia, że chorobowo zmienione żyły obkurczają się i zamykają.
 • Generator Radio Frequency fCare – to urządzenie wykorzystujące technikę radiofrekwencji w leczeniu m.in. guzków krwawniczych odbytu i żylaków kończyn dolnych.
 • Urządzenie Venus Legacy – aparat emitujący falę radiową multipolarną połączoną z polem magnetycznym (MP)2 i technologią VariPulse. Takie działanie umożliwia lepsze zwalczanie cellulitu, modelowanie ciała  oraz zwiększenie ujędrnienia skóry.
 • Urządzenie VPL Energist Ultra – to aparat emitujący intensywne światło, które może działać na dużą powierzchnię skóry lecząc przebarwienia, rumień i trądzik.
 • Aparat N.I.L. - do przeprowadzania małoinwazyjnej liposukcji infradźwiękowej (nutacyjnej) za pomocą rozbijania tkanki tłuszczowej poprzez ruchy nutacyjne kaniuli. Liposukcja tą metodą nie uszkadza innych tkanek, a jej dodatkową zaletą jest obkurczenie i ujędrnienie skóry po zabiegu.
 • Urządzenie Ultraformer III – wykorzystuje ultradźwięki (wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową) do nieoperacyjnego liftingu twarzy i ciała.

W trosce o swoich pacjentów, aby każdy z nich czuł się tutaj komfortowo, bezpiecznie oraz aby czas spędzony w klinice miło się kojarzył, przygotowane zostały różne udogodnienia:

 • Łatwy dojazd i miła okolica – oba oddziały kliniki znajdują się niedaleko siebie w skomunikowanej części miasta, gdzie łatwo dojechać samochodem, autobusem oraz pociągiem. To spokojna okolica domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych.
 • Miejsca parkingowe – przed budynkami kliniki znajdują się miejsca parkingowe na kilka aut, gdzie każdy pacjent może zostawić bezpiecznie swój samochód.
 • Duża poczekalnia i stylowe wnętrza – tuż po wejściu do kliniki czeka na pacjentów przestronna klimatyzowana poczekalnia z wygodnymi kanapami i możliwością obejrzenia telewizji. Jest urządzona bardzo stylowo, jak i reszta wnętrz – gabinety i sale zabiegowe. Ponadto nowoczesne sprzęty, wygodne fotele i łóżka podnoszą komfort pacjentów oraz sprawność i szybkość zabiegów.
 • Sale pobytowe -  z wygodnymi łóżkami i telewizorem oraz pełną opieką medyczną pozwalają pacjentom w ciszy i spokoju odpocząć po zabiegach.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – podjazd, szerokie wejście do kliniki oraz korytarze, gabinety i toalety są dostoswane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Promocje na zabiegi – dla pacjentów przygotowywane są cyklicznie ceny promocyjne na wybrane zabiegi to nawet 40% zniżki lub w pakiecie zabiegowym jeden zabieg jest gratis.

Główna siedziba Medicus Estetic znajduje się w Tychach przy ul. Harcerskiej. Jest to spokojna dzielnica miasta z domami jednorodzinnymi oraz dużą ilością zieleni. Budynek kliniki to część domu wielorodzinnego, przystosowana na potrzeby kliniki, przy której można zaparkować. Drugi oddział zlokalizowany jest niedaleko przy ulicy Owczarskiej (200 metrów od Harcerskiej) w zielonej okolicy domów i bloków mieszkalnych. Filia ta znajduje się w ogrodzonym budynku z możliwością zaparkowania wzdłuż ulicy tuż pod kliniką. Pacjenci dojeżdżający do kliniki samochodem powinni zjechać z ronda Harcerskiego w ulicę Harcerską lub dostający się od centrum Tychów z ronda Sublańskiego. Osoby przyjeżdżające autobusem muszą wysiąść na przystanku autobusowym Tychy Hetmańska, znajdującym się bardzo blisko placówki medycznej. Niedaleko stąd także na dworzec PKP Tychy Zachodnie (to zaledwie 850 metrów). Z obu placówek blisko jest to przepięknego Parku Suble z dwoma oczkami wodnymi (ok. 500 metrów).

Opinie

Medicus Estetic FiliaOcena: 5/5 Opinie: 5, Ocen: 5

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • M

  Bardzo dobrze

  Usunęłam znamię z twarzy. Znakomity efekt, polecam.

  Magda (2018-04-22)

 • J

  Bardzo dobrze

  Elegancko, czysto i na poziomie – tak mogę określić moje wrażenia z pobytu w tej klinice. W gabinecie poddałam się zabiegowi liposukcji brzucha i jestem bardzo zadowolona. Świetny nowoczesny sprzęt a personel bardzo miły i delikatny podczas zabiegu. Polecam

  Justyna K. (2017-04-03)

 • U

  Bardzo dobrze

  Jestem po operacji halluksa w tej klinice. Mój palec bardzo mi już dokuczał i bałam się tego zabiegu, dlatego cieszę się, że się zdecydowałam na operacje właśnie w tej klinice. Personel okazał się bardzo miły, wszystko mi wyjaśnili i uspokoili mnie.

  Ula (2017-04-03)

 • M

  Bardzo dobrze

  Zdecydowałem się na plastykę przegrody nosowej w Medicus Estetic. Po zabiegu moje życie stało się bardziej komfortowe i znacznie poprawiło się moje samopoczucie. Polecam tą klinikę wszystkim, którzy szukają wiarygodnej i profesjonalnej kliniki w celu wykonania zabiegów chirurgicznych odpłatnie. Ceny są atrakcyjne.

  Maciej (2015-06-29)

 • d

  Bardzo dobrze

  Przepiękny i nowoczesny wystrój połączony z wysokiej jakości obsługą klienta. Specjaliście tu pracujący pomogli mi wyleczyć dręczące mnie dolegliwości. Polecam.

  damian (2015-07-14)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia męskich narządów płciowych
Wydłużenie wędzidełka napletka 1000 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia 1000 zł Umów wizytę
Operacja stulejki od 1700 zł do 2200 zł Umów wizytę
Wazektomia- metoda antykoncepcji mężczyzn 1900 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego od 450 zł Umów wizytę
Rektoskopia 300 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) od 500 zł Umów wizytę
Leczenie chorób odbytu od 500 zł Umów wizytę
Leczenie żylaków falami radiowymi - odbyt
*małoinwazyjna RF terapia guzków krwawniczych odbytu
od 500 zł Umów wizytę
Przepuklina z siatką UltrApro
*znieczulenie anestezjologiczne dodatkowo - 1000 zł
od 2500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej
*z wszczepem syntetycznym, znieczulenie anestezjologiczne dodatkowo - 1000 zł
od 3500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pępkowej
*znieczulenie anestezjologiczne dodatkowo - 1000 zł
od 2500 zł do 3500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny
*znieczulenie anestezjologiczne dodatkowo - 1000 zł
od 2500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny brzusznej
*znieczulenie anestezjologiczne dodatkowo - 1000 zł
2500 zł Umów wizytę
Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych 2000 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci od 450 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym od 450 zł Umów wizytę
Operacja zatoki włosowej od 2500 zł Umów wizytę
Usuwanie tatuażu
*metoda laserowa
od 400 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych
*usunięcie sapheny + miniflebektomia
od 3000 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych
*usunięcie sapheny + miniflebektomia
od 3000 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping)
*usunięcie sapheny + miniflebektomia
od 3000 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi
*EVLT (ang. EndoVenous Laser Treatment), od 6000 zł - obustronnie
od 3000 zł Umów wizytę
Skleroterapia piankowa - metoda leczenia żylaków
*pod kontrolą USG cena 1000 zł
od 300 zł Umów wizytę
Leczenie żylaków falami radiowymi - nogi
*EVRF (termoablacja radio frequency sapheny), 6000 zł - obustronnie
od 3000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
3000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
4000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 4900 zł do 6900 zł Umów wizytę
Leczenie ginekomastii
*cena zależy od rodzaju ginekomastii
od 3000 zł do 6900 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka i korekcja powiek od 4000 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu
*cena 4000 zł - obustronnie, od 2500 zł jednostronnie
od 2500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha od 600 zł Umów wizytę
Operacje plastyczne uszu
*cena 4000 zł - obustronnie, od 2500 zł jednostronnie
od 2500 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka pośladków
*cena od 9000 zł obejmuje liposukcję + lipotransfer
od 9000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)
*zabieg obejmuje liposukcję plus lipotransfer
od 8500 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi
*metodą powiększanie przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej
od 8500 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 5500 zł Umów wizytę
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem)
*cena od 9000 zł obejmuje liposukcję, dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 9000 zł Umów wizytę
Liposukcja
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.- brzuch
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 5550 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.-talia (boki)
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - uda wewnętrzne
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - uda zewnętrzne
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 4500 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - kolana
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - plecy
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3500 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - ramiona
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - ginekomastia tłuszczowa
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L. - ginekomastia tłuszczowa i gruczołowa
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 4900 zł do 6900 zł Umów wizytę
Liposukcja Nutacyjna Infradźwiękowa N.I.L.- podbródek
*dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3200 zł do 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu, dodatkowo 350 zł za specjalne ubranie uciskowe
od 3200 zł do 5000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 300 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa od 150 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - dół podkolanowy
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Usuwanie rozstępów
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Laryngologia
Korekcja małżowin nosowych ( konchoplastyka) od 1500 zł Umów wizytę
Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej)
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 3500 zł Umów wizytę
Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych)
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 3500 zł Umów wizytę
FEOZ / FESS (funkcjonalna endoskopowa operacja zatok)
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 4000 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 4000 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka + polipektomia (usunięcie polipów nosa, zatok) od 1800 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka + konchoplastyka (korekcja małżowin nosowych)
*dokładna cena ustalana podczas konsultacji
od 4000 zł Umów wizytę
FEOZ + polipektomia (usunięcie polipów nosa i zatok) od 1800 zł Umów wizytę
Polipektomia (usunięcie polipów nosa i zatok przynosowych) od 1800 zł Umów wizytę
Operacje i leczenie zatok od 500 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) od 1000 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym
*hydratacja
od 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia głęboka - hydrobalans
*od 700 zł za 1ml
od 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy
*laser mosaic eCO2 + koszt znieczulenie specjalnym żelem anestetycznym
1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing
*laser mosaic eCO2, Fraxel Re:store,Pixel
od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem od 1000 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 1500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna)
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2500 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn
*laser mosaic eCO2/Fraxel+ koszt znieczulenie specjalnym żelem anestetycznym w zależności od powierzchni od 50-150 zł
od 200 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 2500 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 400 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 400 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 400 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 400 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 400 zł Umów wizytę
Usuwanie rumienia od 700 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz
*laser mosaic eCO2 + koszt znieczulenie specjalnym żelem anestetycznym w zależności od powierzchni od 100 zł
od 1500 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting metodą HIFU od 2125 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana
*laser mosaic eCO2 + koszt znieczulenie specjalnym żelem anestetycznym w zależności od powierzchni od 100 zł
od 300 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dekolt
*laser mosaic eCO2 + koszt znieczulenie specjalnym żelem anestetycznym w zależności od powierzchni od 100 zł
od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dłonie
*laser mosaic eCO2 + koszt znieczulenie specjalnym żelem anestetycznym w zależności od powierzchni od 100 zł
od 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie tatuażu
*laser MEDLITE C6
od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 400 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 400 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie zmian skórnych
*300 zł za jedną zmianę, usunięcie każdej kolejnej zmiany to 50 zł dodatkowo (za każdą sztukę)
od 300 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów
*cena uzależniona od zakresu zabiegu
od 300 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn
*poprzez wstrzyknięcie Depomedrol/5-fluorouracyl
od 250 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust
*hydratacja
od 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia od 700 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień
*laser mosaic eCO2
od 300 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - twarz
*VENUS LEGACY
550 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - szyja
*VENUS LEGACY
od 550 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - dekolt
*VENUS LEGACY
od 600 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - brzuch
*VENUS LEGACY
700 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - pośladki
*VENUS LEGACY
od 600 zł do 700 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - ramiona
*VENUS LEGACY
500 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - dłonie
*VENUS LEGACY
od 600 zł do 800 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - uda
*VENUS LEGACY, cena dot. jedna powierzchnia
od 600 zł do 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - uda
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - pośladki
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - brzuch
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - plecy
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - ramiona
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - okolice oczu
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - szyja
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dekolt
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dłoni od 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing przebarwień od 300 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - zmiany o małej powierzchni
*laser mosaic eCO2 + koszt znieczulenie specjalnym żelem anestetycznym w zależności od powierzchni od 100 zł
od 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dłonie
*cena za 1 ml
od 700 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - twarz 5950 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - szyja 3900 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - policzki od 3500 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - okolice ust 1700 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - dekolt 4250 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - brzuch 7650 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - uda
* 8500 zł - uda wewnętrzne, 12750 zł - uda całe
od 8500 zł do 12750 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - talia 17000 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - kolana 3825 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - piersi 4675 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - pośladki 8500 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - szyja
*laser mosaic eCO2 + koszt znieczulenie specjalnym żelem anestetycznym w zależności od powierzchni od 100 zł
od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - policzki
*laser mosaic eCO2 + koszt znieczulenie specjalnym żelem anestetycznym w zależności od powierzchni od 100 zł
od 700 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III - podbródek 2250 zł Umów wizytę
Usuwanie przebrwień - Alma Harmony XL
*twarz
700 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 615 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem
*615 zł cena za 1 region czyli całe czoło lub lwia zmarszczka
od 615 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 615 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 615 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem
*615 zł cena za 1 region
od 615 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - kończyny dolne
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków
*1 implus - 4zł, cena uzależniona od ilości użytych impulsów
od 300 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Strefa korzyści

Aktualne promocje i rabaty na zabiegi medyczne i estetyczne.

VENUS LEGACY - szósty zabieg radiofrekwencji gratis

Venus Legacy to innowacyjny system do modelowania sylwetki, zmniejszania cellulitu oraz bezinwazyjnego ujędrniania skóry i wygładzania zmarszczek.

FRAXEL DUAL - promocja na resurfacing twarzy

Do odwołania cena zabiegu resurfacingu całej twarzy laserem FRAXEL DUAL to 1600zł
Cena standardowa 2000-2500zł.

1600 zł

Kontakt

Medicus Estetic Filia

Owczarska 9 Tychy

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

12:00 - 19:00

Wtorek

09:00 - 16:00

Środa

09:00 - 16:00

Czwartek

09:00 - 16:00

Piątek

12:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Marek Pułtorak

lek. med. Marek Pułtorak

Chirurg
Flebolog
Lek. med. Marek Pułtorak jest absolwentem kierunku lekarskiego, który ukończył w 1980 roku, otrzymując jednocześnie dyplom i uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Bartosz Pułtorak

lek. med. Bartosz Pułtorak

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Bartosz Pułtorak studia medyczne ukończył w 2007 roku na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i od tej pory pracuje jako lekarz...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Justyna Chmielińska

lek. med. Justyna Chmielińska

Lekarz rehabilitacji medycznej
Ortopeda
Lek. med. Justyna Chmielińska jest absolwentką studiów medycznych, na podstawie których otrzymała dyplom lekarza medycyny. Następnym krokiem było odb...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Ryszard Godula

lek. med. Ryszard Godula

Ortopeda
Lek. med. Ryszard Godula w 1975 roku uzyskał uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza po ukończonych studiach lekarskich. W kręgu jego zainteresowań medycznych znalazła się ortopedia ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Wojciech Kaniuk

dr n. med. Wojciech Kaniuk

Alergolog
Laryngolog
Dr n. med. Wojciech Kaniuk po ukończeniu studiów lekarskich, których dyplom pozwolił mu wykonywać swoją praktykę lekarską, rozpoczął specjalizację z otolaryngologii, zd...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Andrzej Tomczyk

Dr n. med. Andrzej Tomczyk

Chirurg
Chirurg plastyczny
Dr n. med. Andrzej Tomczyk to absolwent Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończył na kierunku lekarskim w 1994 roku. Po studiach doświadczenie zdobywał na stażu...

 czytaj więcej

Umów wizytę