MoJa Estetyka

MoJa Estetyka

ul.Litewska 4/5
35-302 Rzeszów
4 opinie o klinice

MoJa Estetyka to klinika ginekologii estetycznej i medycyny estetycznej mieszcząca się w Rzeszowie, przyjmująca pacjentki od 2014 roku. W zakresie swojej specjalizacji wykorzystuje ona z powodzeniem nowoczesne techniki laserowe oraz innowacyjne preparaty estetyczne.

Ukierunkowanie głównych zadań klinki na komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie każdej pacjentki zrodziło potrzebę wyposażenia placówki w specjalistyczny sprzęt, korzystający ze światowych technologii, w profesjonalną kadrę lekarską, posiadającą odpowiednie umiejętności oraz w udogodnienia pozamedyczne, mające wpływ na dobre samopoczucie pacjentek.

Terapia laserowa wykorzystywana jest tutaj w zabiegach uroginekologii oraz ginekologii estetycznej. To zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu u kobiet przeprowadzany za pomocą lasera Fotona w dwóch fazach – naświetlania przedniej ściany pochwy oraz naświetlania przedsionka i wejścia do pochwy. Ten sam laser wykorzystywany jest w MoJej Estetyce także do laserowej rewitalizacji pochwy oraz laserowej labioplastyki, czyli modelowania i ujędrniania warg sromowych mniejszych. W zabiegach ginekologii estetycznej stosowany jest tutaj także kwas hialuronowy. Preparaty go zawierające służą do wypełniania warg sromowych lub augmentacji punktu G. Na odmładzanie okolic krocza stosowany jest lifting nićmi Vaginal Narrower.

Krocze odmładzane jest również za pomocą osocza bogatopłytkowego, czyli autologicznych komórek pozyskiwanych z krwi pacjenta. Do separacji takich odmładzających komórek wykorzystywany jest tutaj system Regeneris szwajcarskiej firmy RegenACR. Pacjentka chcąca zregenerować i odmłodzić twarz może poddać się również wampirzemu liftingowi na okolice oczu, fałdów nosowo-wargowych, ust oraz czoła. Można w taki sposób wypełnić także blizny po trądziku na twarzy.

Na twarz stosowane są preparaty zawierające toksynę botulinową typu A, którymi można usunąć zmarszczki okolic oczu, zmarszczki górnej wargi, zmarszczki poziome czoła oraz podnieść opadnięte brwi. Ponadto lekarze korzystają z zabiegu wypełniania zmarszczek, stosując kwas hialuronowy na bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, do powiększania ust czy wolumetrii twarzy.

Urządzenia laserowe wykorzystywane są do zabiegu fotoodmładzania czoła, dekoltu lub szyi. Za ich pomocą wykonywane są także peelingi laserowe twarzy, peelingi laserowe szyi oraz peelingi laserowe dłoni. Przeprowadzane jest laserowe usuwanie blizn różnego pochodzenia.

Osoby cierpiące na grzybicę paznokci stóp uzyskają pomoc w MoJej Estetyce poprzez laserowe leczenie tego schorzenia za pomocą lasera neodymowo-jagowego Fotona Spectro SP. Zmieniona chorobowo płytka paznokcia jest naświetlana wiązką lasera, a efekty leczenia widoczne są po kilku krótkich sesjach, bezpiecznych dla pacjenta. Dobre efekty dają także zabiegi laserowe leczenia chrapania oraz bezdechów sennych w zabiegu NightLase, w czasie którego promieniem lasera zostają podgrzane tkanki podniebienia miękkiego, języczka oraz łuków podniebiennych i bocznych części nasady języka.

W placówce przyjmują lekarze specjalizujący się w dziedzinie ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej oraz medycynie estetycznej. Pracuje tutaj także profesjonalny kosmetolog posiadający doświadczenie zdobyte w Szwajcarii. Lekarze MoJej Estetyki zdobywali swoje umiejętności z ginekologii estetycznej i medycyny estetycznej  na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach, z których posiadają potwierdzające to certyfikaty. Świadczą one także o wysokiej jakości wykonywanych tutaj usług oraz nowoczesności kliniki. Wśród najważniejszych certyfikatów można wymienić:

 • Certyfikat szkolenia pt. „Akademia Ginekologii Estetycznej”, w którym uczestniczyła w 2014 w Warszawie roku lek. med. Jadwiga Homa, specjalista ginekologii i seksuologii.
 • Certyfikaty uczestnictwa w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Renesans Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej”, która odbyła się w Zamościu w 2016 a uczestniczyły w niej lek. med. Jadwiga Homa oraz lek. med. Monika Dobrowolska-Kwiatek, specjalista ginekologii i położnictwa. Podczas konferencji prezentowane były wykłady na temat zabiegów stosowanych w MoJej Estetyce, tj. odmładzanie okolic intymnych za pomocą lasera lub kwasu hialuronowego. Swoją wiedzą dzielił się specjalista uroginekologii z Kalifornii w USA - dr Red M. Alinsod.
 • Certyfikat udziału w warsztatach „Zaawansowanych z zakresu ginekologii plastycznej” dla  lek. med. Moniki Dobrowolskiej-Kwiatek, które odbyły się w Warszawie w 2016 roku.

Placówka MoJa Estetyka jest wyposażona w aparaturę medyczną działającą w nowoczesnej technologii. Zabiegi z wykorzystaniem takich sprzętów dają pacjentkom pełen komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz są gwarancją oczekiwanych efektów. Wśród nich można wymienić:

 • Laser Fotona Spectro SP – to laser działający w zakresie Er:Yag o długości fali 2940nm oraz Nd:Yag posiadający szerokie zastosowanie w ginekologii estetycznej i uroginekologii, a także w zabiegach fotoodmładzania (technologia T3), w leczeniu grzybicy paznokci, do głębokiego lifting skóry (frakcjonowanie 3D) oraz  leczenia chrapania (zabieg NightLase) czy laserowego zamykanie naczynek i usuwania przebarwień, a także laserowego leczenia trądziku.
 • Laser Fotona 4D – służący do wykonywania laserowego endoliftingu twarzy za pomocą czterech różnych etapów, działających na poszczególne części skóry w określonych głębokościach. Dzięki temu można uzyskać m.in. spłycenie zmarszczek usunięcie nierówności lub zamknięcie porów.
 • Urządzenie EAT Skin Shock – do ujędrniania ciała i usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, działające za pomocą połączenia fal akustycznych i elektrycznych. Można za jego pomocą także zredukować blizny i rozstępy.
 • Urządzenie Lymphastim – wykorzystywane do pneumatycznego masażu limfatycznego, który przyczynia się do  redukcji cellulitu, zapobiega powstawaniu żylaków oraz poprawia odżywianie skóry.

Klinika jest bardzo dobrze przygotowana do przyjmowania pacjentów oraz stwarza warunki komfortu i bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów. Czas umilają tutaj także inne pozamedyczne udogodnienia, dzięki którym każda pacjenta będzie chętnie wracać do MoJej Estetyki. Są to:

 • Nowoczesny budynek – spełniający standardy przyjmowania w nim pacjentów, posiadający także inne gabinety diagnostyczne i specjalistyczne.
 • Bezpłatny parking – znajduje się przed budynkiem, w którym mieści się gabinet. Można tutaj bezpiecznie zostawić auto.
 • Przyjemne wnętrza – z miłą dla oka kolorystyką czerwieni, bieli i jasnego brązu oraz subtelnym oświetleniem. Poczekalnia urządzona w nowoczesnym stylu z wygodnymi kanapami oraz możliwością obejrzenia telewizji w czasie oczekiwania na zabiegi.
 • Zabiegi na raty – spłatę za zabiegi można rozbić w klinice tej na dogodne raty, które dostosowane są do kieszeni każdej klientki.

Gabinet MoJa Estetyka mieści się w nowo wybudowanym, nowoczesnym budynku przy ul. Litewskiej w Rzeszowie. To zielona dzielnica domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych znajdująca się niedaleko centrum miasta ok. 3 km, gdzie w Śródmieściu można obejrzeć zabytkowe kamienice miasta oraz historyczną Studnię Rzeszów. Samochodem można dojechać do kliniki  skręcając z drogi nr 97 lub 94 na Rondzie Pobitno w ul. Lwowską a następnie w ul. Leszka Czarnego lub w al. Armii Krajowej a potem bezpośrednio w ul. Litewską. Bezpłatny parking dla pacjentów znajduje się tuż przy budynku, w którym mieści się MoJa Estetyka. Z dworca PKP Rzeszów Główny najlepiej dostać się do gabinetu samochodem lub komunikacją miejską pokonując trasę 3 km.Cennik

Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych

od 2500 zł do 4500 zł

Vaginal narrower - odmłodzenie okolic krocza

od 1800 zł

Chirurgia ogólna

Laserowe usuwanie blizn

od 100 zł do 500 zł

Ginekologia plastyczna, estetyczna

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

od 2000 zł

Laserowa rewitalizacja pochwy

od 2000 zł do 2800 zł

Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G)

od 1600 zł

Kosmetologia

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu

od 700 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach

od 700 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na udach

od 700 zł

Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko

od 100 zł

Zamykanie naczynek - skrzydełka nosa / cały nos

od 200 zł

Zamykanie naczynek na twarzy

od 400 zł do 600 zł

Zamykanie naczynek na policzkach

od 400 zł do 600 zł

Zamykanie naczynek na brodzie

od 400 zł do 600 zł

Zamykanie naczynek na czole

od 400 zł do 600 zł

Zamykanie naczynek na szyi

od 200 zł do 300 zł

Zamykanie naczynek na dekolcie

od 300 zł do 400 zł

Medycyna estetyczna

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)

od 600 zł

Mezoterapia igłowa

od 200 zł do 1000 zł

Fotoodmładzanie czoła

od 300 zł

Fotoodmładzanie dekoltu

od 200 zł

Fotoodmładzanie szyi

od 200 zł

Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu

od 600 zł

Laserowy resurfacing twarzy

od 650 zł

Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu

od 1200 zł

Laserowy resurfacing dekoltu

od 450 zł

Laserowy resurfacing rąk

od 300 zł

Laserowy resurfacing szyi

od 450 zł

Laserowy resurfacing twarzy i szyi

od 1000 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1800 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1800 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 1800 zł

Peeling laserowy twarzy

od 400 zł do 500 zł

Peeling laserowy twarzy i szyi

od 600 zł do 700 zł

Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu

od 700 zł do 800 zł

Peeling laserowy szyi

od 300 zł do 400 zł

Peeling laserowy dekoltu

od 300 zł do 400 zł

Peeling laserowy dłoni

od 200 zł do 300 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting)

od 800 zł do 1200 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 200 zł do 350 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 200 zł do 350 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 100 zł do 300 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 250 zł do 350 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 250 zł do 500 zł

Podologia

Opracowanie paznokci pogrubiałych, grzybicznych

od 100 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

MoJa Estetyka - Zdjęcie nr 1
MoJa Estetyka - Zdjęcie nr 2
MoJa Estetyka - Zdjęcie nr 3
MoJa Estetyka - Zdjęcie nr 4
MoJa Estetyka - Zdjęcie nr 5
MoJa Estetyka - Zdjęcie nr 6
MoJa Estetyka - Zdjęcie nr 7
MoJa Estetyka - Zdjęcie nr 8
MoJa Estetyka - Zdjęcie nr 9

Personel

Lek. med. Jadwiga Homa
Lek. med. Jadwiga Homa

Ginekolog
Położna / Położnik
Seksuolog
Lek. med. Jadwiga Homa ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w 1997 roku. W kolejnych latach zaintereso...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Paweł Białogłowski
Lek. med. Paweł Białogłowski

Laryngolog
Lek. med. Paweł Białogłowski jest absolwentem kierunku lekarskiego, który ukończył w roku 1993. W kręgu jego zainteresowań medycznych znalazły się zagadnienia z laryngologii, dlatego...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med Elżbieta Cieszyńska-Samolej
Lek. med Elżbieta Cieszyńska-Samolej

Pulmonolog
Lek. med. Elżbieta Cieszyńska-Samolej studia medyczne ukończyła w 1993 a następnie rozpoczęła specjalizację z chorób płuc ? tytuł I stopnia w 1997 i II stopnia w 2001 roku. Związana ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Artur Dorski
Lek. med. Artur Dorski

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Artur Dorski jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył na kierunku lekarskim w 1986 roku. Po studiach swoje doświadczenie zdobyw...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Małgorzata Dymkowska
Lek. med. Małgorzata Dymkowska

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Małgorzata Dymkowska studia lekarskie ukończyła w 1989 roku. Dziedziną, która szczególnie ją zainteresowała była ginekologia i położnictwo i z jej zak...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Lila Ferenc
Lek. med. Lila Ferenc

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Lila Ferenc to absolwentka studiów lekarskich, które ukończyła w 1983 roku na Akademii Medycznej w Lublinie. Następnie swoje kroki zawodowe skierowała...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Piotr Habało
Lek. med. Piotr Habało

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Piotr Habało ukończył studia lekarskie w 1993 roku, uzyskując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizację z ginekologii i po...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Anna Kidacka
Lek. med. Anna Kidacka

Laryngolog
Lek. med. Anna Kidacka w roku 1997 roku ukończyła studia medyczne, otrzymując dyplom lekarski. Następnie rozpoczęła specjalizację z otolaryngologii, którą zakończyła pozytywnie zdany...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Witold Młynarczyk
Lek. med. Witold Młynarczyk

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Witold Młynarczyk jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1994 roku na Akademii Medycznej w Warszawie. W wyniku zdobywania dalszego dośw...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Jakub Orzeł
Lek. med. Jakub Orzeł

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Jakub Orzeł to absolwent kierunku lekarskiego na Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończył w 1996 roku. Jego domeną zawodową została ginekologia i...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Jolanta Pająk-Jachim
Lek. med. Jolanta Pająk-Jachim

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Jolanta Pająk-Jachim w 1982 roku ukończyła studia medyczne, uzyskując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. W następnych latach zdob...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Mariusz Pruchniak
Lek. med. Mariusz Pruchniak

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Mariusz Pruchniak dyplom studiów medycznych uzyskał w 2002 roku a następnie rozpoczął specjalizację z ginekologii i położnictwa, którą ukończył pozyty...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Marek Samolej
Lek. med. Marek Samolej

Anestezjolog
Lek. med. Marek Samolej to absolwent studiów medycznych, które ukończył w 1994 roku. Szczególnie zainteresowała go dziedzina anestezjologii i intensywnej terapii, z zakresu której ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Anna Siwińska
Lek. med. Anna Siwińska

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Anna Siwińska ukończyła studia medyczne w 1983 roku, otrzymując jednocześnie dyplom lekarza i uprawnienia do wykonywania zawodu. W ramach doskonalenia...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Artur Słowik
Lek. med. Artur Słowik

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Artur Słowik w 1985 roku ukończył kierunek lekarski na Akademii Medycznej w Krakowie. Zaraz po studiach rozpoczął pracę na Oddziale Ginekologii i Poło...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Mariusz Szklarczyk
Lek. med. Mariusz Szklarczyk

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Mariusz Szklarczyk jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończył pozytywnie zdanym egzaminem lekarskim w 1988 roku. Następnie swoje z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Paweł Toś
Lek. med. Paweł Toś

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Paweł Toś to absolwent studiów medycznych, które ukończył w 2004 roku, uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. W wyniku dalszego rozwoju ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Monika Dobrowolska Kwiatek
Lek. med. Monika Dobrowolska Kwiatek

Ginekolog
Położna / Położnik
Lek. med. Monika Dobrowolska-Kwiatek jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 1989 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krako...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. dent. Katarzyna Parkot
Lek. dent. Katarzyna Parkot

Lekarz medycyny estetycznej
Stomatolog
Lek. dent. Katarzyna Parkot studia lekarsko-dentystyczne ukończyła na Dolnośląskiej Akademii Medycznej we Wrocławiu, otrzymując dyplom w 2007 roku. W ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Judyta Tomasik Homicka
Lek. med. Judyta Tomasik Homicka

Lekarz medycyny estetycznej
Lekarz medycyny pracy
Lek. med. Judyta Tomasik-Homicka posiada dyplom ukończenia studiów lekarskich na Akademii Medycznej w Gdańsku w 1994 roku. Jest także absol...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Katarzyna Kasperkiewicz
Katarzyna Kasperkiewicz

Kosmetolog
Katarzyna Kasperkiewicz to kosmetolog specjalizująca się w makijażu permanentnym. Ukończyła kierunek Zdrowie Publiczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. P...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Opinie

MoJa EstetykaOcena: 4.3/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Weronika

Bardzo profesjonalny gabinet, wszystko dokładnie wyjaśniają i przygotowują na zabieg.

Ocena: Bardzo dobrze

Julia

Miałam przeprowadzaną u nich Mezoterapię i wypadła bardzo dobrze. Skóra twarzy jak i dekoltu odżywiona i zdrowiej wygląda :) Pozdrawiam.

Ocena: Bardzo dobrze

Andrzej

Andrzej 20.12.2016 Zamykanie naczynek i rumień. Trudno mi powiedzieć bo byłem pierwszy reż i jestem po pierwszym tygodniu po zabiegu i jak na razie stojem w miejscu bo nie zauważył żadnej zmiany jak na razie ale może mam zbyt duży problem i to trzeba wiencej czasu ciężko mi ocenić ale mam nadzieje że mi pomogom bo walczę zy tym jus kilka lat.

Ocena: Dostatecznie

Sabina

Polecam tą klinikę. Profesjonalne podejście do zabiegu. Zabieg bezbolesny, bez żadnych niespodzianek, wszystkie informacje na bieżąco :) dziękuje

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

10:00 - 19:00

Wtorek

10:00 - 19:00

Środa

10:00 - 19:00

Czwartek

10:00 - 19:00

Piątek

10:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI