OptiDermic

OptiDermic

ul.Osiedlowa 1AB/3
05-500 Józefosław
4 opinie o klinice

OptiDermic jest specjalistycznym gabinetem medycyny estetycznej mieszczącym się w Józefosławie (obrzeża Piaseczna), działającym od 2014 roku. Specjalizuje się w przywracaniu młodości skórze oraz korygowaniu nieprawidłowości urody za pomocą nowoczesnych preparatów medycyny estetycznej. Gabinet oferuje także konsultacje dermatologiczne z badaniem zmian skórnych oraz ich wycięciem.

Wśród nowoczesnych zabiegów estetycznych oferowana jest tutaj iniekcja własnego osocza bogatopłytkowego, pochodzącego z krwi pacjenta. Jest to program biostymulacji komórek skóry, za pomocą którego pacjentka może pozbyć się wiotkiej skóry, drobnych zmarszczek oraz rozstępów. Ponadto za pomocą PRP wykonywana jest również mezoterapia igłowa skóry głowy z wykorzystaniem osocza na nadmierne wypadanie włosów.

Szerokie zastosowanie ma w gabinecie OptiDermic toksyna botulinowa typu A, zawarta w różnych innowacyjnych preparatach. Można nią zadziałać na zmarszczki czoła zarówno te poziome jak i pionowe. W taki sposób mogą być także zlikwidowane drobne zmarszczki okolicy oczu zwane kurzymi łapakami, zmarszczki górnej wargi czyli zmarszczki palacza oraz zmarszczki znajdujące się na brodzie. Ponadto toksyną botulinową można podnieść tutaj opadnięte brwi oraz kąciki ust, a także ujędrnić skórę na dłoniach. Osobom nadmiernie pocącym się botulina wstrzykiwana jest w gabinecie w zabiegu leczącym nadpotliwość dłoni, nadpotliwość czoła czy nadmierne ocenie się pach i stóp.

Alternatywą odmładzania za pomocą toksyny botulinowej, jednak o nieco innym działaniu, są w placówce zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy lub nici hialuronowe. Takie preparaty przydają się w zabiegach wypełniania zmarszczek mimicznych z zakresu: doliny łez pod oczami, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek wokół ust czy zmarszczek znajdujących się na czole. Inne zabiegi to modelowanie kształtu twarzy za pomocą nici First Lift PDO lub podnoszenie nimi obwisłej skóry na  szyi i odmładzanie dekoltu. Można tutaj również skorygować kształt nosa poprzez kwas hialuronowy, wymodelować i wypełnić usta lub zlikwidować nieestetyczne cienie pod oczami.

Nowością w zabiegach regeneracji skóry są w OptiDermic zabiegi mikronakłuwania za pomocą Dermapenu, działające na twarz i szyję oraz likwidujące blizny i rozstępy.

Dla pacjentów mających problem ze zmianami skórnymi różnego typu oferowane są w gabinecie konsultacje dermatologiczne z wycięciem zmian skórnych za pomocą elektrokoagulacji lub poprzez zabieg dermatochirurgii i przekazanie wycinków do badania histopatologicznego.

Na personel OptiDermic składają się dwie lekarki-założycielki, które posiadają doświadczenie kliniczne oraz odpowiednie przeszkolenie w zakresie dermatologii estetycznej zdobyte w prestiżowych szkołach oraz centrum szkoleniowym. Jedna z nich, lek. med. Marta Sołtysiak należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Obydwie brały udział w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych z nowoczesnych technik stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej. Potwierdzeniem odbytych kursów są imienne certyfikaty, które przekładają się na jakość świadczonych usług oraz osiągniecia gabinetu OptiDermic. Wśród najistotniejszych można wymienić:

 • Certyfikaty pt. „Zaawansowana sesja szkoleniowa w dziedzinie nowoczesnych technik iniekcji z użyciem produktów Princess Filler i Princess Volume”, w której brały udział obie lekarki w 2014 roku,
 • Certyfikat uczestnictwa w XIV Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, w którym w Warszawie w 2014 roku brała udział lek. med. Marta Sołtysiak,
 • Certyfikat ukończenia kursu nt. „Metody leczenia objawów starzenia skóry (toksyna botulinowa) zdobyty w Łodzi w 2013 roku przez lek. med. Martę Sołtysiak,
 • Certyfikat ukończenia kursu pt. „Techniki stosowania preparatu Azaalure. Kurs podstawowy”, w którym brała udział w Łodzi w 2012 roku lek. med. Joanna Wolanin.

Placówka wyposażona jest w kilka nowoczesnych aparatów medycznych, za pomocą których przeprowadzane zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne i komfortowe dla każdego pacjenta oraz powodują oczekiwane efekty zabiegowe. Wśród takich urządzeń można wymienić Dermapen, czyli niewielki aparat do mikronakłuwania frakcyjnego, który wyposażony w niewielkie pulsujące igły wprowadza preparaty w głąb skóry, powodując wygładzanie zmarszczek, rozstępów czy blizn. Innym jest aparat do elektrokoagulacji firmy Emed, czyli usuwania zmian skórnych (włókniaki, brodawki, prosaki) oraz do zamykania poszerzonych naczynek różnych okolic ciała a wszystko poprzez działanie termiczne częstotliwości prądu wykorzystane w tym urządzeniu. W badaniu dermatoskopowym zmian skórnych wykorzystywany jest tutaj dermatoskop, który pozwala na powiększenie obrazu zmiany i dzięki temu rozpoznanie jej złośliwości.

Z myślą o klientach placówka OptiDermic jest tak zlokalizowana i urządzona, aby każdy chciał wracać do niej ponownie. Świadczone usługi estetyczne posiadają tutaj otoczkę wygody, komfortu i bezpieczeństwa, a to wszystko przez udogodnienia, wśród których można wymienić:

 • Dobrą lokalizację – gabinet jest dobrze ulokowany, gdyż znajduje się na obrzeżach Piaseczna pod Warszawą i dlatego bardzo łatwo do niego dojechać.
 • Miłą okolicę – gabinet mieści się na ulicy domów jednorodzinnych w spokojnej okolicy, gdzie nie brakuje zieleni oraz niedaleko jest do centrum.
 • Nowoczesne wnętrza – zarówno poczekalnia, jak i gabinety urządzone są w nowoczesnym stylu z miłą dla oka kolorystką, subtelnymi ozdobami oraz wygodnymi fotelami zabiegowymi. W OptiDermic każdy pacjent będzie czuł się komfortowo i wyjątkowo.
 • Bezpłatny parking – znajduje się przy budynku, w którym mieści się gabinet i każdy pacjent może pozostawić na nim bezpiecznie swoje auto.
 • Promocje na zabiegi – na usługi w gabinecie organizowane są dla pacjentów promocje, np. 20 % na wybrany zabieg do wykorzystania jeden raz przez każdego pacjenta lub promocja przy mezoterapii skóry osoczem bogatopłytkowym, czyli 15 % rabatu na 3 zabiegi.
 • Bony podarunkowe – to propozycja gabinetu dla swoich pacjentów, którzy szukają czegoś na prezent dla bliskiej osoby – można wykupić bon na określony zabieg lub na dowolną kwotę z możliwością wyboru zabiegu przez obdarowanego.
 • Obsługę w języku angielskim – gabinet przyjmuje oraz obsługuje pacjentów anglojęzycznych.

Gabinet znajduje się w Józefosławie przy ul. Julianowskiej w budynku Centrum Usługowego YGO na pierwszym piętrze (w Salonie Pimavell). Można do niego bez problemu dostać się własnym samochodem, zjeżdżając w Piasecznie z drogi nr 79. Niezmotoryzowani pacjenci powinni wysiąść na przystanku Cyraneczki 52, gdzie zatrzymują się autobusy nr 739 i L39 – stąd do gabinetu jest zaledwie 140 m. Z najbliższej stacji PKP Nowa Iwiczna to około 5,5 km do pokonania samochodem do OptiDermic lub komunikacją miejską w 30 minut. Do Warszawy z Józesławowa prosto na Stare Miasto można dostać się w godzinę dwadzieścia autobusem linii 739 a następnie tramwajem nr 4 – to dobra opcja dla pacjentów, którzy chcieliby pozwiedzać nieco stolicę.Cennik

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

od 500 zł

Dermapen - twarz

od 600 zł

Dermapen - twarz i szyja

od 600 zł do 800 zł

Dermapen - blizny/rozstępy

od 700 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 1000 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 300 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 1000 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

od 1000 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

od 1000 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1500 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1500 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 1500 zł

Leczenie nadpotliwości czoła botoksem

od 1000 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 600 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 600 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 600 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 600 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

OptiDermic - Zdjęcie nr 1
OptiDermic - Zdjęcie nr 2
OptiDermic - Zdjęcie nr 3
OptiDermic - Zdjęcie nr 4

Personel

Lek. med. Marta Sołtysiak
Lek. med. Marta Sołtysiak

Dermatolog
Lek. med. Marta Sołtysiak ukończyła I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2010 roku. Jej praca zawodowa związana jest z dermatologią i w tym zakresie pracowała ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Joanna Wolanin
Lek. med. Joanna Wolanin

Dermatolog
Okulista
Lek. med. Joanna Wolanin studia medyczne ukończyła w 2010 roku na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie jej zainteresowania medyczne skup...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Certyfikaty

2012 Restylane 2012
Restylane
2013 PDO first Lift 2013
PDO first Lift
2013 PDO first Lift 2013
PDO first Lift
2012 Studia Podyplomowe 2012
Studia Podyplomowe
2012 Azzalure 2012
Azzalure
2012 Kwas hialuronowy 2012
Kwas hialuronowy
2011 Szkolenie z zakresu obsługi aparatu do elektrochirurgii 2011
Szkolenie z zakresu obsługi aparatu do elektrochirurgii
2011 Co2 2011
Co2

Opinie

OptiDermicOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Ewa

odkąd poddałam się zabiegowi usunięcia cieni w tym gabinecie zdecydowanie lepiej wyglądam. Wcześniej moja buzia wyglądała na zmęczoną i starą. Teraz odmłodniałam i czuję się dobrze.Sympatyczne podejście do Pacjenta. Pozdrawiam.

Ocena: Bardzo dobrze

Natalia

Bardzo wypadały mi włosy i nie wiedziałam już co mam z tym zrobić. W końcu trafiłam do tego gabinetu i bardzo się z tego cieszę. Poddałam się tutaj zabiegom mezoterapii z PRP i po kilku zabiegach włosy przestały mi wypadać a nawet odrastać. Dziekuje specjalistą.

Ocena: Bardzo dobrze

Zadowolona pacjentka

Miła atmosfera, śliczny wystrój i bardzo sympatyczne panie. Bardzo lubie tutaj przychodzić na zabiegi z medycyny estetycznej szczególnie na wygładzanie zmarszczek i likwidację cieni pod oczami. Czuje się tutaj zrelaksowana i odprężona. Polecam każdemu.

Ocena: Bardzo dobrze

Madzia

Dostałam od męża bon na zabieg w tym gabinecie i od tej pory chodzę tutaj regularnie. Z Tego co wiem to ten gabinet ma dużo stałych i zaufanych klientek i nie dziwię się bo jestem jedną z nich. Często też korzytsam z promocji na zabiegi na twarz.

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

zamknięte

Wtorek

16:00 - 20:00

Środa

zamknięte

Czwartek

zamknięte

Piątek

16:00 - 20:00

Sobota

10:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI