ParkEstetica

Bernardyńska 16A / lokal U5 Warszawa

Umów wizytę 
+48 609 900 ... Zaznacz to pole, aby zobaczyć numer. Informujemy, iż rozmowy są nagrywane. Wszystkie dane pozyskane w trakcie rozmowy telefonicznej, w tym informacje o stanie zdrowia, będą przetwarzane wyłącznie w celu umówienia wizyty przez serwis ZaufaneKliniki.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych możesz znaleźć tutaj +48 609 900 739

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii ParkEstetica jest nowoczesnym miejscem poprawy wyglądu i urody w Warszawie. Zajmuje się profesjonalnymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz masażami. Można tutaj zasięgnąć także porady specjalisty na konsultacji lekarskiej internistycznej.

Takie połączenie medycyny estetycznej z medycyną zajmującą się chorobami wewnętrznymi pozwala tutaj na kompleksowe spojrzenie na pacjenta i zadziałanie w różnych obszarach ciała w celu uzyskania harmonii w wyglądzie zewnętrznym oraz samopoczuciu wewnętrznym.

Do najpopularniejszych zabiegów odmładzających przeprowadzanych  w gabinecie należą te z wykorzystaniem toksyny botulinowej typu A. Ampułki z tym preparatem wstrzykiwane w okolicę czoła znacznie wygładzają jego zarówno poziomie, jaki i pionowe zmarszczki. Idealne sprawdzają się także u pacjentek mających zmarszczki okolicy oczu, tzw. kurze łapki, dzięki czemu spojrzenie wygląda dużo młodziej. Odmładzającą alternatywą wypełniającą zmarszczki i bruzdy są w Parku Esetetica zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy, którym można zadziałać na takie obszary, jak: zmarszczki na czole (tzw. lwia zmarszczka), zmarszczki wokół ust, na samo modelowanie i wypełnianie ust a także wygładzenie bruzd nosowo-wargowych. Dzięki kwasowi hialuronowemu zawartemu w preparatach możliwe jest tutaj także modelowanie różnych obszarów twarzy w zabiegu zwanym wolumetrią.

Kolejnym sposobem na młodszą i zregenerowaną skórę jest tutaj podawanie osocza bogatopłytkowego PRP, którego czynniki wzrostu pobudzają skórę do produkcji nowego kolagenu. Tak samo jak - toksyna botulinowa i kwas hialuronowy – osocze bogatopłytkowe podawane jest w zabiegu mezoterapii, czyli nakłuwaniu skóry a pozyskuje się je z krwi pacjenta po odwirowaniu jej w specjalnym urządzeniu. Głównymi obszarami podawania PRP są w gabinecie tym twarz, szyja, dekolt oraz skóra głowy.

Jeśli pacjentka preferuje inną formę regeneracji skóry, obok mezoterapii igłowej, oferowany jest w placówce zabieg z wykorzystaniem lasera, którym można wykonać laserowy resurfacing dekoltu, laserowy resurfacing okolic oczu, laserowy resurfacing rąk oraz laserowy resurfacing szyi.

Do zespołu medycznego, który potrafi kompleksowo i z niezwykłą troską zająć się każdym pacjentem należy tutaj lekarz medycyny estetycznej i jednocześnie specjalista chorób wewnętrznych, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, dietetyk kliniczny, doświadczony kosmetolog oraz fizjoterapeuta. Są oni absolwentami prestiżowych uczelni medycznych, np. Akademii Medycznej w Gdańsku oraz renomowanych szkół medycznych, np. Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie. Ich doświadczenie medyczne posiada bogate podłoże nie tylko w placówkach krajowych, np. w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie, ale także zagranicznych – czego przykładem może być staż w USA na Uniwersytecie Kalifornijskim. Są również autorami licznych publikacji w czasopismach medycznych naukowych polskich i zagranicznych. Sami ciągle podnoszą wiedzę i umiejętności w swoich dziedzinach medycyny poprzez uczestnictwo w kursach, sympozjach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii oraz dermatologii estetycznej. Profesjonalizm i wysoka jakość wykonywanych przez nich usług potwierdzona jest również przynależnością do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego czy Okręgowych Izb Lekarskich.

W profesjonalnym odmładzaniu skóry, zabiegach modelujących ciało oraz usuwających wszelkie niedoskonałości pomaga tutaj lekarzom nowoczesny sprzęt, np. jest to laser frakcyjny Palomar Emerge (do redukcji zmarszczek, blizn i rozstępów) czy urządzenie do zabiegu kriolipolizy (miejscowego pozbywania się nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez jej schłodzenie).

Skłaniając się ku dobru, komforcie i zadowoleniu swoich pacjentów, gabinet zadbał również o wartości pozamedyczne uwidocznione tutaj w licznych udogodnieniach i ułatwieniach, m.in. jest to:

 • Przyjemna okolica – gabinet mieści się w okolicy nowoczesnych bloków mieszkalnych zbudowanych obok terenów zielonych w pobliżu Jeziora Czerniakowskiego, znajdującego się w  rezerwacie przyrody.
 • Nowoczesny budynek – gabinet mieści się na parterze nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego, tuż za oknami placówki  znajduje się mini skwerek zieleni z ławeczkami, na których można odpocząć. Do gabinetu wchodzi się prosto z chodnika, co ułatwia korzystanie z jego usług także pacjentom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.
 • Parking – wzdłuż ulicy można zaparkować samochód na parkingu ciągnącym się przy blokach.
 • Eleganckie wnętrza – stylowa wygodna kanapa i fotele, telewizor LCD w poczekalni, komfortowe łóżka zabiegowe w gabinetach, ciekawa aranżacja ścian oraz subtelne oświetlenie – to wszystko tworzy niesamowity klimat tego miejsca.
 • Promocje – organizowane co jakiś czas dla pacjentów, to specjalna oferta zniżkowa na wybrane zabiegi z oferty gabinetu.
 • Dni otwarte - skierowanie się ku potrzebom pacjentów realizowane jest tutaj poprzez organizację dni otwartych gabinetu, podczas których mają oni okazję obejrzeć niektóre zabiegi medycyny estetycznej czy wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach.
 • Vouchery podarunkowe – klinika przygotowała eleganckie zaproszenia na wybraną kwotę na zabiegi, które można zakupić i dać w prezencie komuś bliskiemu.

Gabinet Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Park Estetica zlokalizowany jest w malowniczej części warszawskiego Mokotowa, przy ul. Bernardyńskiej, niedaleko rezerwatu przyrody z Jeziorkiem Czerniakowskim. Do gabinetu łatwo dojadą pacjenci poruszający się po Warszawie własnym samochodem, gdyż z drogi krajowej nr 2 wystarczy, jak zjadą w ul.  Powsińską, skąd łatwo już trafić na ul. Bernardyńską. Z najbliższego przystanku autobusowego Gołkowska 02 jest tutaj do przejścia ok. 800 m, gdzie zatrzymują się autobusy linii 159 lub 162. Pacjenci przybywający spoza miasta samolotem z Lotniska Chopina mają do gabinetu ok. 9 km do pokonania samochodem, natomiast pacjenci poruszający się pociągiem powinni wysiąść na stacji Warszawa Aleje Jerozolimskie i pokonać trasę 12 km samochodem lub autobusem jeżdżącym co 15 minut. Bliskość placówki od Jeziorka Czerniakowskiego, czyni to miejsce bardzo atrakcyjne dla osób, które chcą nieco odpocząć od hałasu miasta na łonie przyrody.

Opinie

ParkEsteticaOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis

 • I

  Bardzo dobrze

  To mój ulubiony gabinet estetyczny w Warszawie! Jestem stała klientką i polecam chętnie swoim znajomym zabiegi estetyczne u pani doktor. Mają fajne promocje i często kupuję tu vouchery dla najbliższych w formie prezentu. Byłam też na dniach otwartych.

  Iza (2017-05-10)

 • E

  Bardzo dobrze

  Jestem stałym klientem tego gabinetu, gdyż uważam że nie tylko kobiety ale także każdy mężczyzna powinien dbać o siebie. Dlatego chodzę tu regularnie na zabiegi z medycyny estetycznej i kosmetologii. Bardzo miły personel, ciekawe wnętrza i duży wybór zabiegów.

  Eryk (2017-05-10)

 • B

  Bardzo dobrze

  Robiłam tu zmarszczki okolic oczu za pomocą kwasu hialuronowego i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi bardzo delikatnie wykonane przez panią doktor. Miłe wnętrza i możliwość zrelaksowania się w czasie zabiegów. Polecam serdecznie

  Basia (2017-05-10)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegów odmładzających, miejsce oraz ludzie uśmiechnięci i sympatyczni. Pracują na dobrych preparatach, a co najważniejsze widać efekty. Dziękuję i pozdrawiam

  Zadowolona (2017-01-05)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia plastyczna
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna od 2000 zł do 2400 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna 300 zł Umów wizytę
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) 300 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Masaż klasyczny 100 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 900 zł Raty od 157 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 900 zł Raty od 157 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 900 zł Raty od 157 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 800 zł Raty od 140 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 450 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 600 zł Raty od 105 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 250 zł do 900 zł Umów wizytę
Biorewitalizacja PRX-T33 od 300 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 600 zł Raty od 105 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Okolice oczu - zabieg SonoQueen 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Modelowanie owalu twarzy - zabieg SonoQueen od 2000 zł do 4000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Szyja - zabieg SonoQueen 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem 450 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem 450 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

ParkEstetica

Bernardyńska 16A / lokal U5 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

10:00 - 20:00

Wtorek

10:00 - 20:00

Środa

zamknięte

Czwartek

10:00 - 20:00

Piątek

10:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek. med. Monika Kusowska

Lek. med. Monika Kusowska

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

Lek. med. Paulina Siastala

Lek. med. Paulina Siastala

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

Dietetyk kliniczny Aneta Jachnis

Dietetyk kliniczny Aneta Jachnis

Dietetyk

Umów wizytę

mgr fizjoterapii Krzysztof Kaczmarek

mgr fizjoterapii Krzysztof Kaczmarek

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

 Beata Niepytalska

Beata Niepytalska

Kosmetyczka

Umów wizytę