Poradnia Chorób Stopy

Malczewskiego 51 (w Mała Klinika) Gdańsk

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

NAJNOWSZA INFORMACJA z dnia 26.03.2020 r.:
Szanowni Państwo w związku z sytuacją epidemiologiczną informujemy, iż istnieje możliwość umówienia konsultacji lekarskiej u naszych specjalistów:
dr Krzysztof Bryłka
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr n. med. Cezary Goławski
Koszt telekonsultacji 120 zł
dr Robert Jopowicz  
Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Anna Kępczyńska-Nyk
 Koszt  telekonsultacji 120 zł
dr n. med. Paweł Kołodziejski
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Krzysztof Kuropatwa
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr n. med. Magdalena Kwiatkowska
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr n. med. Anna Mazur
 Koszt  telekonsultacji 120 zł
dr Artur Pisarski
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Zbigniew Rostkowski
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Olaf Szuba
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
dr Bartosz Wasilczyk
 Koszt  telekonsultacji 130 zł
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Poradnia Chorób Stopy jest specjalistyczną kliniką zajmującą się leczeniem chorób i urazów stopy i stawu skokowego poprzez nowoczesne zabiegi chirurgiczne i miniinwazyjne. Oferowane są tutaj również operacje stóp u dzieci, rehabilitacja po odbytych zabiegach, dobór wkładek ortopedycznych a także zabiegi pielęgnacyjne z zakresu podologii. Poradnia posiada kilka lokalizacji na terenie Warszawy, filię w Katowicach oraz w Gdańsku.

Pierwsza placówka Poradni Chorób Stopy została otwarta w Warszawie w 2008 roku przez lek. med. Krzysztofa Bryłkę i lek. med. Pawła Kołodziejskiego. W ramach jej ciągłego rozwoju w 2012 roku otwarto filię w Katowicach, w 2014 roku filie w innych lokalizacjach stolicy a w roku 2015 w Gdańsku.

Filia Poradni Chorób Stopy mieszcząca się w Gdańsku to miejsce, gdzie można zasięgnąć konsultacji specjalistów w zakresie chirurgii stopy i stawu skokowego oraz poddać się zabiegom w tym zakresie.

Personel placówki to m.in. doświadczeni w chirurgii stopy lekarze ortopedzi, traumatolodzy, podolodzy i rehabilitanci, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach tematycznych i zagranicznych stażach, przykładem może być uczestnictwo w IV Spotkaniu z Cyklu „Podologia w praktyce” (Warszawa, 2017 rok). Co jakiś czas  sami występują także w roli wykładowców na konferencjach i sympozjach, np. w 2017 wzięli udział w VI Międzynarodowej Konferencji Stopy i Stawu Skokowego w Wilnie na Litwie. Ponadto są członkami prestiżowych towarzystw naukowych, tj. European Floot Awarennes System (EFAS), Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS) oraz GRECMIP (francuskiego stowarzyszenia chirurgii miniinwazyjnej stopy). Dzięki współpracy specjalistów chirurgii stopy, rehabilitantów oraz podologów możliwe jest osiągnięcie maksymalnych efektów leczenia każdego pacjenta i uzyskanie jego pełnego zadowolenia. Do takich wyników przyczyniają się tutaj również wykwalifikowane pielęgniarki, które z troską i profesjonalizmem opiekują się pacjentami.

Ważnym osiągnięciem placówki jest utworzenie w niej w 2011 roku ośrodka szkoleniowego dla lekarzy, w którym odbywają się szkolenia na temat leczenia i chirurgii stopy i stawu skokowego dla specjalistów z Polski i Europy Środkowej i Wschodniej (opiekę nad ośrodkiem sprawuje francuska firma Biotech-EOS producent nowoczesnych implantów stopy i stawu skokowego). Ponadto poradnia prowadziła również wiele staży dla ortopedów i fizjoterapeutów jako ośrodek referencyjny amerykańskiej firmy Integra LifeScience (produkującego implanty stopy). Posiada status Centrum Szkoleniowego i Ośrodka Referencyjnego Regionu Mazowsza w zakresie prowadzenia szkoleń z ramienia nowozelandzkiej firmy  Formthotics (producenta wkładek ortopedycznych).

Szpital poradni wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt medyczny wykorzystywany podczas zabiegów i operacji. jest to m.in.: aparat rentgenowski z ramieniem C (posiada możliwość zdjęć śródoperacyjnych), zestaw artroskopowy (do operacji i diagnostyki urazów śródstawowych), zestaw nowoczesnych implantów i narzędzi (wykorzystywanych w trakcie operacji stopy i stawu skokowego), zestawy do chirurgii małoinwazyjnej oraz mikrowiertarki (umożliwiające precyzję ruchów operatora). Poradnia wyposażona jest również w platformę pedobarograficzną belgijskiej firmy RS Scan (do komputerowego badania stóp) oraz w urządzenie służące do rehabilitacji.

Poradnia Chorób Stopy zapewnia każdemu pacjentowi bezpieczeństwo, wygodę oraz oferuje mu bardzo dobre warunku leczenia, realizując to poprzez udogodnienia, z których można wymienić:

 • Dobrze wyposażony szpital – znajduje się niedaleko centrum Warszawy, jednak w spokojnej i zielonej okolicy. Posiada dobrze wyposażone sale operacyjne oraz komfortowe warunki leczenia.
 • Nowoczesne wnętrza – komfortowe i kolorowe gabinety, przyjemne poczekalnie, wygodne łóżka i fotele zabiegowe.
 • Opieka pooperacyjna – każdy pacjent po zabiegu ma w klinice zapewnioną pełną opiekę hospitalizacyjną w komfortowych jednoosobowych pokojach z wygodnymi łóżkami i telewizorami, urządzonymi przytulnie i domowo.
 • Specjalne oferty – poradnia sukcesywnie organizuje specjalne oferty dla swoich pacjentów, np. bezpłatne komputerowe badanie stóp.
 • Operacja na kredyt – w klinice pacjent może zaciągnąć kredyt na operacje stopy i spłacać w dziesięciu nieoprocentowanych ratach.

Gdański oddział Poradni Chorób Stopy mieści się w Małej Klinice przy ul. Malczewskiego w dzielnicy Siedlce. Jest to okolica zabytkowych kamienic mieszkalnych otoczonych zielenią. Budynek, w którym znajduje się poradnia to jedna z zabytkowych kamienic, przystosowana do standardów placówki medycznej  z podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Pacjenci przyjeżdżający własnym samochodem mogą tutaj zaparkować wzdłuż ulicy jadąc od centrum miasta główną drogą przebiegającą przez Gdańsk nr 91 i skręcić z niej w ul. 3 Maja, a następnie w ul. Nowe Ogrody, która przechodzi w ul. Kartuska, którą można dojechać skręcając w mniejsze uliczki w ul. Malczewskiego. Osoby przybywające spoza miasta pociągiem powinny wysiąść na dworcu Gdańsk Główny, skąd do poradni dostaną się samochodem, pokonując dystans 2 km lub autobusem. Jadąc komunikacją miejską należy wysiąść z autobusu linii 122 na przystanku Malczewskiego, który znajduje się w niedużej odległości od placówki.  Do Śródmieścia Gdańska jest stąd natomiast 3 km. 

Opinie

Poradnia Chorób StopyOcena: 5/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • f

  Bardzo dobrze

  Jeśli leczyć stopy w Gdańsku to tylko tutaj. Miałam niewielki problem kosmetyczny z moimi stopami, który ciągnął mi się już od dłuższego czasu. Wstydziłam się z nim iść do specjalisty, ale w końcu się odważyłam i cieszę się że trafiłam właśnie na to miejsce.

  felicja (2017-04-14)

 • H

  Bardzo dobrze

  Trafiłem tutaj przez przypadek, bo szukałem dobrej placówki zajmującej się chirurgią stopy. Chodziłem już po różnych ośrodkach i nigdzie wystarczająco mi nie pomogli. Dopiero tutaj postawili i trafną diagnozę i otoczyli mnie dobrą opieką medyczną. To wszystko w miłej atmosferze.

  Henryk (2017-04-14)

 • R

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolony z zabiegów na stopy w tej przychodni. Personel jest tutaj zawsze bardzo miły, serdeczny i naprawdę zna się na tym co robi. Ceny całkiem w porządku jak na Gdańsk. Serdecznie polecam to miejsce każdemu, kto czyta moje słowa.

  Robert (2017-04-14)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Terapia Orthokine® - leczenie zwyrodnień stawów 4800 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Usuwanie brodawek
*mnogich powyżej 5 zmian
220 zł Umów wizytę
Wycięcie łagodnych zmian hiperkeratotycznych (np. odcisku lub modzela) 100 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym 990 zł Umów wizytę
Ortopedia
Endoskopia pochewki i kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadeł stawu skokowego 5500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) 5500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-piętowego (CFL) 5500 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne niestabilności stawu podskokowego 5000 zł Umów wizytę
Artroskopia lecznicza stawu skokowego 4500 zł Umów wizytę
Artroskopia lecznicza stawu podskokowego 4500 zł Umów wizytę
Operacja palucha sztywnego stopy 3500 zł Umów wizytę
Endoprotezoplastyka stawu śródstopno-palcowego 7500 zł Umów wizytę
Operacja palca młoteczkowatego stopy 2000 zł Umów wizytę
Operacja palca młotkowatego stopy 2500 zł Umów wizytę
Operacja palca szponiastego stopy 2000 zł Umów wizytę
Operacja skrócenia palca stopy 4500 zł Umów wizytę
Operacja wydłużenia palca stopy 6500 zł Umów wizytę
Usunięcie kostki dodatkowej stopy 3500 zł Umów wizytę
Operacja płaskostopia 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy rozpłaszczonej 5500 zł Umów wizytę
Operacja stopy płasko - koślawej 4500 zł Umów wizytę
Operacja koślawej pięty 4500 zł Umów wizytę
Operacja koślawego stępu 5000 zł Umów wizytę
Operacja deformacji pourazowej stopy u dorosłych 3500 zł Umów wizytę
Operacja stopy egipskiej 4000 zł Umów wizytę
Operacja stopy greckiej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy rzymskiej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy opadającej 4500 zł Umów wizytę
Operacja stopy końsko - szpotawej 3500 zł Umów wizytę
Artroskopowa plastyka guza piętowego 4500 zł Umów wizytę
Operacja pięty Haglunda 4500 zł Umów wizytę
Operacja otwarta zerwanego ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja artroskopowa zerwanego ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja naderwanego ścięgna Achillesa 5500 zł Umów wizytę
Tenoskopia ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Tenoskopia pochewki i kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Plastyka wzmacniająca ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Leczenie zapalenia pochewki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Leczenie zapalenia kaletki ścięgna Achillesa 4500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja zestarzałego uszkodzenia ścięgna Achillesa 5000 zł Umów wizytę
Operacja uszkodzonego więzozrostu strzałkowo-piszczelowego 4500 zł Umów wizytę
Korekcja palucha koślawego (halluks)
*cena dotyczy jednego palucha
od 6000 zł Umów wizytę
Operacja palucha koślawego z użyciem implantów 4500 zł Umów wizytę
Operacja palucha sztywnego z użyciem implantu 4500 zł Umów wizytę
Podologia
Pedicure leczniczy od 170 zł do 210 zł Umów wizytę
Podcięcie wrastającego paznokcia 120 zł Umów wizytę
Opracowanie pękających pięt 140 zł Umów wizytę
Usunięcie odcisku, modzeli 100 zł Umów wizytę
Usunięcie 1 odcisku 100 zł Umów wizytę
Plastyka wałów okołopaznokciowych
*paluch
1500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Poradnia Chorób Stopy

Malczewskiego 51 (w Mała Klinika) Gdańsk

Umów wizytę  +48 22 256 27 84 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 21:00

Wtorek

07:00 - 21:00

Środa

07:00 - 21:00

Czwartek

07:00 - 21:00

Piątek

07:00 - 21:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Artur Pisarski

lek. med. Artur Pisarski

Traumatolog. Chirurgia stopy i stawu skokowego, artroskopia stawu skokowego i kolanowego
Lek. med. Artur Pisarski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu od 2012 roku. Ukońc...

 czytaj więcej

Umów wizytę