RE-VITAE Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Na Szlakowisku 8 Starachowice

Umów wizytę 

O klinice

Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Re-Vitae to placówka medyczna, której główną specjalizacją jest nowoczesna medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna oraz kosmetologia.

Centrum zostało utworzone w Kielcach w 2007 roku i od tej pory jest największą placówką, świadczącą tego typu usługi w województwie Świętokrzyskim. Posiada ono także swoją filię, która mieści w Starachowicach.

Główną misją Re-Vitae jest pomoc przychodzącym tu pacjentom w odzyskaniu pewności siebie oraz osiągnięciu sukcesu i szczęścia życiowego, co jest realizowane poprzez poprawę wizerunku, poprawę stanu zdrowia oraz likwidację mankamentów urody i zahamowania procesów starzenia się.

Osiągane jest to między innymi poprzez zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W odmładzaniu skóry, podnoszeniu tkanek twarzy oraz likwidacji zmarszczek stosowane są tutaj preparaty Botox zawierające w swoim składzie toksynę botulinową typu A. Lekarze za jej pomocą mogą m.in.: zredukować kurze łapki wokół oczuzlikwidować zmarszczki pionowe i poziome czoła a także podnieść opadnięte kąciki ust czy obniżone brwi. Toksyna botulinowa wstrzykiwana jest tutaj również w miejsca nadmiernego pocenia się, znajdujące się pod pachami, na dłoniach lub stopach. Alternatywą dla botuliny mogą być wykonywane w centrum iniekcje preparatów Juvederm, które produkowane są na bazie kwasu hialuronowego. Za pomocą tego wypełniacza pacjent bądź pacjentka może pozbyć się zmarszczek wokół oczuzmarszczek wokół ustbruzd nosowo-wargowych oraz usunięciu cieni pod oczami. Ponadto takimi preparatami wymodelowane zostaną także ustakształt nosa czy zarys policzków.

Medycyna estetyczna to również w Re-Vitae zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP. Taki koncentrat płytek krwi pozyskiwany jest w procesie odwirowywania pobranej od pacjenta niewielkiej ilości krwi (kilka mililitrów), a następnie wykorzystany w celu wygładzenia zmarszczek i fałdów, ujędrnienia skóry, rewitalizacji skóry oraz przyspieszenia procesów gojenia po innych zabiegach z medycyny estetycznej.

W centrum Re-Vitae można także poprawić wygląd różnych obszarów ciała poprzez zabiegi miejscowo wyszczuplające małoinwazyjne oraz z zakresu chirurgii plastycznej w oddziale chirurgii plastycznej i chirurgii jednego dnia. Do tych pierwszych należy na przykład liposukcja infradźwiękowa N.I.L. , działająca na wybrane powierzchnie ciała – brzuch, uda, pośladki, biodra – poprzez rozbijanie komórek tłuszczowych za pomocą nutacyjnych ruchów kaniul. Są to także zabiegi lipolizy laserowej, w której światło lasera niszczy tkankę tłuszczową z bioder, brzucharamion czy pleców.

Bardziej radykalnym metodami są operacje modelujące powłoki ciała poprzez operacje plastyczne. Można do nich zaliczyć tutaj plastykę powłok brzusznych, plastykę piersi – powiększenie z zastosowaniem implantów a z zakresu - twarzy plastykę powiek górnych i dolnychplastykę odstających uszu lub korekcję części chrzęstnej nosa.

Dopełnieniem zabiegów plastycznych i z medycyny estetycznej są w klinice zabiegi kosmetologiczne oraz laseroterapia. Może być to epilacja laserowa ciała, czyli usuwanie włosów z pachramionud a także brzuchabikini klatki piersiowej. Ponadto wykonywane jest tutaj fotoodmładzanie twarzy, szyi lub dekoltu oraz laserowe zamykanie naczynek na twarzy, na szyi lub dekolcie.

Lekarze i personel centrum Re-Vitae to doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści w dziedzinach medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej i ogólnej oraz flebologii i kosmetologii. Do zespołu należy doktor nauk medycznych, lekarz medycyny oraz magistrzy kosmetologii. Posiadają oni wiedzę zdobytą w prestiżowych szkołach i uczelniach medycznych na terenie kraju oraz doświadczenie kliniczne. Lekarze przynależą do wielu stowarzyszeń lekarskich a dodatkowe umiejętności zdobywali w kraju i za granicą na kursach i szkoleniach z zakresu współczesnych metod i technik w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej i dermatologii. Pacjent, będący w ich rękach, może w pełni zaufać tym specjalistom, którzy do każdej operacji i zabiegu podchodzą z pasją, zamiłowaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Komfort i bezpieczeństwo zabiegów oraz ich małoinwazyjność jest w klinice tej osiągana także dzięki specjalistycznej aparaturze medycznej, w którą wyposażone są gabinety i sale operacyjne. Należą do nich różnego rodzaju lasery: laser frakcyjny CO2 do zabiegów chirurgicznych, laser Q-Switch Nd:Yag do usuwania tatuażu, laser diodowy LightSheer 808 nm do depilacji laserowej i zamykania naczyń krwionośnych a także urządzenie E-Ligth (łączące w sobie światło IPL oraz fale RF) do fotoodmładzania. W modelowaniu sylwetki wykorzystywany jest tutaj aparat EVAsp  do przeprowadzania liposukcji infradźwiękowej N.I.L. (rozbija komórki tłuszczowe poprzez połączenie ruchów rotacyjnych, wibracyjnych oraz postępowo-zwrotnych) oraz urządzenie Kuma Shape II, wykorzystujące fale RF do podciśnieniowego masażu endermologicznego, pomagającego usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej.

Oprócz profesjonalnej obsługi medycznej i wysokiej jakości zabiegów, na pacjentów w Re-Viate czekają także inne przyjemności i udogodnienia, stworzone z myślą o tym, aby każdy mógł czuć się w placówce tej komfortowo, miło i bezpiecznie. Można wśród nich wymienić:

  • Dogodny dojazd i miłą okolicę –Re-Vitae znajduje się w okolicy bogato zabudowanej, w której jednocześnie nie brak zieleni. Łatwo tutaj dojechać, gdyż oba oddziały mieszczą się w skomunikowanych częściach miast.
  • Nowoczesne budynki – zarówno centrum jak i filia Re-Vitae mieszczą się w nowoczesnych budynkach, spełniających wszelkie wygody i normy przyjmowania pacjentów. Centrum w Kielcach znajduje się na I piętrze.
  • Bezpłatny parking – znajduje się tuż przy budynkach kliniki, co jest dużym ułatwieniem dla pacjentów przyjeżdżających własnymi samochodami.
  • Stylowa poczekalnia – po wejściu do kliniki pacjenci mogą poczekać na miękkiej kanapie w wygodnej i stylowej poczekalni, w której oko ucieszą stonowane kolory na ścianach, ciemne meble oraz subtelne światło. Miły i uśmiechnięty personel służy tutaj pomocą i udziela wszelkich informacji na temat zabiegów.
  • Przyjemne wnętrza – gabinety i sale operacyjne są nie tylko nowocześnie i komfortowo urządzone, ale również w sposób, który powoduje, że podczas zabiegów panuje miła atmosfera.

Filia Re-Vitae mieści się w Starachowicach przy ul. Na Szlakowisku w przyjemnej zielonej okolicy z blokami mieszkalnymi i domami jednorodzinnymi. Tuż obok budynku znajduje się zielony Park Miejski im. Stefana Żeromskiego oraz zabytkowe Muzeum Przyrody i Techniki (ok. 1 km). Pacjenci przybywający pociągiem spoza miasta powinni wysiąść na dworcu PKP Starachowice, skąd do placówki będą mieli ok. półtora kilometra. Można tutaj także bardzo łatwo dotrzeć samochodem, zjeżdżając z drogi nr 42 i zaparkować tuż pod kliniką. Ze Starachowic warto udać się nad Zalew Pasternik (ponad 2 km) lub do Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. (to 12 km samochodem).

Certyfikaty

2004 nowoczesne techniki 2004
nowoczesne techniki
2004 Nowoczesne techniki II 2004
Nowoczesne techniki II
2004 Techniki Laserowe 2004
Techniki Laserowe

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - twarz Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) Umów wizytę
Lipoliza laserowa bioder Umów wizytę
Lipoliza laserowa brzucha Umów wizytę
Lipoliza laserowa kolan Umów wizytę
Lipoliza laserowa pleców Umów wizytę
Lipoliza laserowa podbródka Umów wizytę
Lipoliza laserowa pośladków Umów wizytę
Lipoliza laserowa (pseudoginekomastia) Umów wizytę
Lipoliza laserowa ramion Umów wizytę
Lipoliza laserowa talii Umów wizytę
Lipoliza laserowa ud Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko Umów wizytę
Zamykanie naczynek - skrzydełka nosa / cały nos Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoxem Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

RE-VITAE Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Na Szlakowisku 8 Starachowice

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

10:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte