RE-VITAE Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Słoneczna 4 Starachowice

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Re-Vitae to placówka medyczna, której główną specjalizacją jest nowoczesna medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna oraz kosmetologia.

Centrum zostało utworzone w Kielcach w 2007 roku i od tej pory jest największą placówką, świadczącą tego typu usługi w województwie Świętokrzyskim.

Główną misją Re-Vitae jest pomoc przychodzącym tu pacjentom w odzyskaniu pewności siebie oraz osiągnięciu sukcesu i szczęścia życiowego, co jest realizowane poprzez poprawę wizerunku, poprawę stanu zdrowia oraz likwidację mankamentów urody i zahamowania procesów starzenia się.

Osiągane jest to między innymi poprzez zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W odmładzaniu skóry, podnoszeniu tkanek twarzy oraz likwidacji zmarszczek stosowane są tutaj preparaty Botox zawierające w swoim składzie toksynę botulinową typu A. Lekarze za jej pomocą mogą m.in.: zredukować kurze łapki wokół oczuzlikwidować zmarszczki pionowe i poziome czoła a także podnieść opadnięte kąciki ust czy obniżone brwi. Toksyna botulinowa wstrzykiwana jest tutaj również w miejsca nadmiernego pocenia się, znajdujące się pod pachami, na dłoniach lub stopach. Alternatywą dla botuliny mogą być wykonywane w centrum iniekcje preparatów Juvederm, które produkowane są na bazie kwasu hialuronowego. Za pomocą tego wypełniacza pacjent bądź pacjentka może pozbyć się zmarszczek wokół oczuzmarszczek wokół ustbruzd nosowo-wargowych oraz usunięciu cieni pod oczami. Ponadto takimi preparatami wymodelowane zostaną także ustakształt nosa czy zarys policzków.

Medycyna estetyczna to również w Re-Vitae zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP. Taki koncentrat płytek krwi pozyskiwany jest w procesie odwirowywania pobranej od pacjenta niewielkiej ilości krwi (kilka mililitrów), a następnie wykorzystany w celu wygładzenia zmarszczek i fałdów, ujędrnienia skóry, rewitalizacji skóry oraz przyspieszenia procesów gojenia po innych zabiegach z medycyny estetycznej.

W centrum Re-Vitae można także poprawić wygląd różnych obszarów ciała poprzez zabiegi miejscowo wyszczuplające małoinwazyjne oraz z zakresu chirurgii plastycznej w oddziale chirurgii plastycznej i chirurgii jednego dnia. Do tych pierwszych należy na przykład liposukcja infradźwiękowa N.I.L. , działająca na wybrane powierzchnie ciała – brzuch, uda, pośladki, biodra – poprzez rozbijanie komórek tłuszczowych za pomocą nutacyjnych ruchów kaniul. Są to także zabiegi lipolizy laserowej, w której światło lasera niszczy tkankę tłuszczową z bioder, brzucharamion czy pleców.

Bardziej radykalnym metodami są operacje modelujące powłoki ciała poprzez operacje plastyczne. Można do nich zaliczyć tutaj plastykę powłok brzusznych, plastykę piersi – powiększenie z zastosowaniem implantów a z zakresu - twarzy plastykę powiek górnych i dolnychplastykę odstających uszu lub korekcję części chrzęstnej nosa.

Dopełnieniem zabiegów plastycznych i z medycyny estetycznej są w klinice zabiegi kosmetologiczne oraz laseroterapia. Może być to epilacja laserowa ciała, czyli usuwanie włosów z pachramionud a także brzuchabikini klatki piersiowej. Ponadto wykonywane jest tutaj fotoodmładzanie twarzy, szyi lub dekoltu oraz laserowe zamykanie naczynek na twarzy, na szyi lub dekolcie.

Lekarze i personel centrum Re-Vitae to doświadczeni oraz wykwalifikowani specjaliści w dziedzinach medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej i ogólnej oraz flebologii i kosmetologii. Do zespołu należy doktor nauk medycznych, lekarz medycyny oraz magistrzy kosmetologii. Posiadają oni wiedzę zdobytą w prestiżowych szkołach i uczelniach medycznych na terenie kraju oraz doświadczenie kliniczne. Lekarze przynależą do wielu stowarzyszeń lekarskich a dodatkowe umiejętności zdobywali w kraju i za granicą na kursach i szkoleniach z zakresu współczesnych metod i technik w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej i dermatologii. Pacjent, będący w ich rękach, może w pełni zaufać tym specjalistom, którzy do każdej operacji i zabiegu podchodzą z pasją, zamiłowaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Komfort i bezpieczeństwo zabiegów oraz ich małoinwazyjność jest w klinice tej osiągana także dzięki specjalistycznej aparaturze medycznej, w którą wyposażone są gabinety i sale operacyjne. Należą do nich różnego rodzaju lasery: laser frakcyjny CO2 do zabiegów chirurgicznych, laser Q-Switch Nd:Yag do usuwania tatuażu, laser diodowy LightSheer 808 nm do depilacji laserowej i zamykania naczyń krwionośnych a także urządzenie E-Ligth (łączące w sobie światło IPL oraz fale RF) do fotoodmładzania. W modelowaniu sylwetki wykorzystywany jest tutaj aparat EVAsp  do przeprowadzania liposukcji infradźwiękowej N.I.L. (rozbija komórki tłuszczowe poprzez połączenie ruchów rotacyjnych, wibracyjnych oraz postępowo-zwrotnych) oraz urządzenie Kuma Shape II, wykorzystujące fale RF do podciśnieniowego masażu endermologicznego, pomagającego usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej.

Oprócz profesjonalnej obsługi medycznej i wysokiej jakości zabiegów, na pacjentów w Re-Viate czekają także inne przyjemności i udogodnienia, stworzone z myślą o tym, aby każdy mógł czuć się w placówce tej komfortowo, miło i bezpiecznie. Można wśród nich wymienić:

 • Dogodny dojazd i miłą okolicę –Re-Vitae znajduje się w okolicy bogato zabudowanej, w której jednocześnie nie brak zieleni. Łatwo tutaj dojechać, gdyż oba oddziały mieszczą się w skomunikowanych częściach miast.
 • Nowoczesne budynki – zarówno centrum jak i filia Re-Vitae mieszczą się w nowoczesnych budynkach, spełniających wszelkie wygody i normy przyjmowania pacjentów. Centrum w Kielcach znajduje się na I piętrze.
 • Bezpłatny parking – znajduje się tuż przy budynkach kliniki, co jest dużym ułatwieniem dla pacjentów przyjeżdżających własnymi samochodami.
 • Stylowa poczekalnia – po wejściu do kliniki pacjenci mogą poczekać na miękkiej kanapie w wygodnej i stylowej poczekalni, w której oko ucieszą stonowane kolory na ścianach, ciemne meble oraz subtelne światło. Miły i uśmiechnięty personel służy tutaj pomocą i udziela wszelkich informacji na temat zabiegów.
 • Przyjemne wnętrza – gabinety i sale operacyjne są nie tylko nowocześnie i komfortowo urządzone, ale również w sposób, który powoduje, że podczas zabiegów panuje miła atmosfera.

 

Certyfikaty

2004 nowoczesne techniki 2004
nowoczesne techniki
2004 Nowoczesne techniki II 2004
Nowoczesne techniki II
2004 Techniki Laserowe 2004
Techniki Laserowe

Opinie

RE-VITAE Centrum Medycyny Estetycznej i KosmetologiiOcena: 4.7/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • B

  Dobrze

  Super lekarz,kompetencja w 100%

  Basia (2018-01-01)

 • O

  Bardzo dobrze

  profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera, bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Gabinet i zabiegi warte polecenia

  Ola (2015-11-26)

 • g

  Dobrze

  W RE-VITAE pomogli mi się w końcu pozbyć się dręczących mnie na łydkach naczynek. Mogę już bez skrępowania zakładać krótkie spódniczki. Świetny gabinet do pozbycia się różnych drobnych problemów z urodą. Gorąco polecam.

  gosia (2015-05-25)

 • M

  Bardzo dobrze

  Świetni specjaliści, którzy potrafią doradzić pacjentowi jak pozbyć się dolegliwości estetycznych. Polecam.

  Magda (2015-06-07)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy od 100 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - twarz od 100 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego od 100 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie dekoltu 150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu 450 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 600 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) od 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 600 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 600 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem 1500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 200 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem od 500 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem od 500 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko 50 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie 250 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

RE-VITAE Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

Słoneczna 4 Starachowice

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

11:00 - 19:00

Piątek

11:00 - 19:00

Sobota

10:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Dr n. med. Andrzej Kustra

Dr n. med. Andrzej Kustra

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Andrzej Kustra studia medyczne ukończył w 1994 roku. Kilka lat później, w 1998 roku, został specjalistą I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej...

 czytaj więcej

Umów wizytę