RETINA Szpital Okulistyczny

Gimnazjalna 1 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Szpital Okulistyczny Retina jest specjalistyczną placówką medyczną świadczącą diagnostykę i leczenie okulistyczne na najwyższym światowym poziomie. Szpital mieści się w Warszawie, działając od 2004 roku i posiada dwa oddziały w różnych częściach miasta. Jego nazwa nie jest przypadkowa, gdyż oznacza po grecku „siatkówkę", czyli bardzo ważną błonę wyścielającą wnętrze oka, odpowiadającą za widzenie.

Placówka może poszczycić się wykonaniem do 2016 roku liczbą 8 tysięcy operacji okulistycznych oraz sumą 15 tysiącami pacjentów, którzy skorzystali z jej usług. Świadczy to nie tylko o wysokiej jakości zabiegów, ale także o profesjonalizmie kadry i zaufaniu jakim pacjenci darzą tę klinikę.

Każdy przychodzący do szpitala pacjent jest poddawany podstawowej i specjalistycznej diagnostyce okulistycznej. Badane jest tutaj ciśnienie w gałce ocznej, ostrość wzroku, pole widzenia określające funkcję nerwu wzrokowego a także zmiany w oku za pomocą ultrasonografii gałki ocznej. Ponadto przeprowadzana jest angiografia fluoresceinowa (zdjęcie unaczynienia i krążenia siatkówki oka) oraz badanie OCT – koherentna tomografia, oceniająca wszystkie warstwy siatkówki. Pełnej diagnostyce zaburzeń wzroku i widzenia poddane są w szpitalu także noworodki, dzieci i młodzież.

Na leczenie operacyjne mogą udać się do szpitala osoby cierpiące na zaćmę wrodzoną lub nabytą. Jest ona leczona tutaj na kilka sposobów: za pomocą operacji bez wszczepienia soczewki oraz operacji metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej, torycznej, pseudoakomodacyjnej lub multifokalnej. Może być także wykonana operacja zaćmy podwichniętej sposobem fakoemulsyfikacji z wszczepieniem pierścienia stabilizującego lub kapsulotomia przeprowadzona laserem YAG a także kapsulotomia chirurgiczna.

Pacjenci chorujący jednocześnie na zaćmę i jaskrę będą w szpitalu poddani jednoczasowej operacji likwidującej te dwa schorzenia. Jeden z tych zabiegów przebiega z wszczepem soczewki zwijalnej i trabekulektomią, drugi z wszczepem soczewki twardej i trabekulektomią.

W przypadku odwarstwienia siatkówki, niedrożności naczyń siatkówki, otworów w siatkówce lub retinopatii cukrzycowej przeprowadza się w placówce tej zabieg witrektomii, w czasie którego lekarz usuwa chorobowe zmiany siatkówki lub ciała szklistego.

Wady wzroku z zakresu krótkowzroczności, dalekowzroczności czy astygmatyzmu leczone są w placówce tej za pomocą chirurgii refrakcyjnej, czyli z wykorzystaniem nowoczesnego lasera. Typ takiego zabiegu jest dobierany indywidualnie do każdego pacjenta a wybierany spośród: zabiegu metodą LASIK, metodą LASEK, metodą PRK oraz wariantami tych operacji, np. femtoLASIK, LASEK Premium czy PRK Premium. Inny innowacyjny laser YAG wykorzystywany jest tutaj do zabiegu kapsulotomii, leczącego zaćmę lub irydotomii, który usuwa jaskrę jednego lub obu oczu.

Operacje i zabiegi przeprowadzane w szpitalu Retina są małoinwazyjne, nie wymagające długiej hospitalizacji poprzez nie tylko nowoczesny sprzęt, ale również zastosowanie sedacji w celu znieczulenia, która ma minimalny wpływ na układ krążenia i oddychania. Z reguły pacjent zostaje na obserwacji maksymalnie kilka godzin, po czym udaje się do domu.

Kadrę szpitala Retina tworzą lekarze medycyny oraz doktorzy nauk medycznych specjalizujący się w dziedzinie okulistyki. Wielu z nich odbyło zagraniczne szkolenia kliniczne, zagraniczne staże i stypendia oraz uczestniczyło w zaawansowanych kursach okulistycznych poza granicami kraju. Większość z nich jest specjalistami II stopnia z zakresu chorób oczu. Dzięki ich umiejętnościom, bogatemu doświadczeniu oraz pasji z jaką wykonują swoją pracę placówka Retina może poszczycić się światowym poziomem usług oraz zadowoleniem pacjentów.

Szpital prowadzi, oprócz leczniczej, także działalność dydaktyczną, organizując w swojej siedzibie kursy z zakresu okulistyki dla lekarzy, podczas których wykłady i zajęcia praktyczne prowadzą lekarze pracujący w placówce. Przykładem takiego szkolenia może być „Ultrasonografia gałki ocznej w praktyce okulistycznej”, na które złożyły się wykłady i ćwiczenia praktyczne (miało ono miejsce w 2016 roku) czy „Kurs badania siatkówki”, który miał miejsce w 2015 roku i obejmował wykłady i zajęcia praktyczne.

Placówka Retina w swoich gabinetach diagnostycznych i zabiegowych oraz na salach operacyjnych posiada specjalistyczny sprzęt i nowoczesną aparaturę medyczną, dzięki której badania i zabiegi są szybkie, bezpieczne i komfortowe dla pacjenta a on po nich nie wymaga hospitalizacji. Do sprzętu diagnostycznego można zaliczyć: aparat DRI OCT Triton (do przeprowadzania tomografii komputerowej i angiografii, czyli badania siatkówki, plamki żółtej i nerwu wzrokowego), tonometr bezkontaktowy (do badania ciśnienia w gałce ocznej) oraz aparat USG ze specjalną głowicą okulistyczną. Podczas zabiegów okulistycznych wykorzystywany jest m.in. nowoczesny laser YAG wykorzystywany w zabiegu irydotomii laserowej leczącym jaskrę oraz w zabiegach kapsulotomii leczących zaćmę wtórną, stosowana jest kamera i dioda laserowa (do wykonywania zabiegu ECP – endoskopowej cyklofotokoagulacji w leczeniu jaskry) oraz laser femtosekundowy w zabiegach korekcji wzroku.

Szpital jest bardzo dobrze przystosowany i przygotowany na przyjmowane każdego typu pacjentów. Dzięki wprowadzonym w niej wszelkim udogodnieniom i ułatwieniom każdy będzie czuł się tutaj komfortowo i przyjemnie. Do tych udogodnień można zaliczyć:

 • odnowione budynki – oddział przy ul. Gimnazjalnej zajmuje parter bloku mieszkalnego, który mieści się w otoczeniu domów jednorodzinnych, bloków i budynków firm, natomiast oddział przy ul. Cieszkowskiego również znajduje się na parterze bloku mieszkalnego w części miasta, gdzie dużą powierzchnię zajmują bloki.
 • parking – przy jednym i drugim oddziale można pozostawić auto na parkingu znajdującym  się wzdłuż budynków.
 • poczekalnia – przestronna i klimatyzowana  z wygodnymi krzesłami, miło urządzona z kolorowymi obrazami na ścianach, które wprawiają w dobry nastrój, z możliwością poczęstowania się kawą lub wodą oraz z kącikiem dla najmłodszych pacjentów.
 • ułatwienia dla niepełnosprawnych – specjalny podjazd do kliniki, szerokie wejścia i korytarze oraz rozmieszczenie szpitala tylko na jednym poziomie ułatwia korzystanie z jego usług przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich.
 • płatność elektroniczna – za zabiegi pacjenci mogą w szpitalu płacić kartą.
 • obsługa pacjentów anglojęzycznych – szpital obsługuje pacjentów posługujących się nie tylko językiem polskim, ale także językiem angielskim.

Szpital przy ul. Gimnazjalnej to dzielnica miasta Bemowo. To nie tylko część Warszawy bogata w zabudowę, ale także tereny zielone oraz dobrze skomunikowana. Pacjenci przyjeżdżający do kliniki własnym samochodem mogą zostawić auto na parkingu przed budynkiem. Osoby przybywające komunikacją miejską powinny wysiąść na przystanku autobusowym Hala Wola 02 (linia 112, 184 lub N01), skąd do szpitala jest zaledwie 200 m lub na przystanku tramwajowym Hala Wola 06 (linia 10, 11 i 26), skąd będą mieli do pokonania 160 m. Do szpitala niedaleko jest także z dworca PKP Warszawa Jelonki – 650 m – co jest dużym ułatwieniem dla pacjentów przybywających do Warszawy pociągiem. Pacjenci, którzy chcą nieco odpocząć w otoczeniu zieleni mogą udać się z kliniki do Parku Górczewska z Amfiteatrem im. Michaela Jacksona – to niecałe 3 km samochodem lub autobusem.

Certyfikaty

2008 Certyfikat ISO 9001 2008
Certyfikat ISO 9001
2013 Certyfikat uczestnictwa w 2013
Certyfikat uczestnictwa w "Kursie wziernikowania obuocznego"
2011 Certyfikat ukończenia kursu 2011
Certyfikat ukończenia kursu
2006 Certyfikat uczestnictwa 2006
Certyfikat uczestnictwa
2006 Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu 2006
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
2007 Dyplom uzyskania tytułu doktora nauk medycznych w zakresie medycyny 2007
Dyplom uzyskania tytułu doktora nauk medycznych w zakresie medycyny
2009 Certyfikat uczestnictwa w kursie naukowym 2009
Certyfikat uczestnictwa w kursie naukowym "Elektrofizjologia Narządu Wzroku"
2010 Zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach szkoleniowych pt. 2010
Zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach szkoleniowych pt. "Postępy w diagnostyce okulistycznej"

Opinie

RETINA Szpital OkulistycznyOcena: 4.9/5 Opinie: 9, Ocen: 9

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • K

  Bardzo dobrze

  Jestem miesiąc po korekcie wzroku. Jestem mega zadowolona i wdzięczna Doktorowi. Oczywiście operacja przyniosla pożądany efekt. Bardzo obawiałam się samego zabiegu ale nie było tak strasznie. Bardzo polecam.

  Katarzyna (2022-03-18)

  Zabieg: Laserowa korekcja wzroku

  Lekarz: lek. med. Michał Szot

 • D

  Bardzo dobrze

  Już jestem po operacji obu oczu, wszystko jest ok, a soczewki dobrane znakomicie:-) Wszystko poszło bardzo sprawnie. Pełen profesjonalizm oraz rzetelność i ciepłe i bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Bardzo serdecznie dziękuję panu Doktorowi Fryczkowskiemu, Pani Doktor Siennickiej, pani Annie Kowalik (za cierpliwość i doskonały efekt doboru soczewek) oraz całemu Zespołowi.

  Danuta Czapska-Rouyan (2020-11-23)

  Zabieg: Leczenie zaćmy

  Lekarz: dr n. med. Piotr Fryczkowski

 • T

  Bardzo dobrze

  Jestem Pacjentem Retiny od niedawna i polecam tę placówkę każdemu kto szuka solidnej pomocy okulistycznej. Byłem wcześniej już u wielu lekarzy i w wielu poradniach okulistycznych. Ciągle słyszałem, że taką mam urodę oczu, tak już będzie i tyle albo że trudne mam oczy do leczenia. Brak jakiegokolwiek chociażby planu na moją przypadłość. Moje oczy nadal łzawiły, piekły, bolały i ciągle czerwone. Nie mogłem normalnie funkcjonować, patrzeć, nie rozstawałem się z chusteczką i ciągle wycierałem łzy. Kiedy wychodziłem na zewnątrz było jeszcze gorzej. Krople, które kupowałem w aptekach nie pomagały też na długo. W końcu moja znajoma poleciła mi Retinę na Bemowie, żebym spróbował tam umówić się na wizytę. Pojechałem do nich z niewielką nadzieją na jakąkolwiek pomoc. Bardzo się zdziwiłem po wejściu do Retiny, bo bardzo miło zostałem przyjęty przez Panie na recepcji. Bardzo grzecznie zaprosiły mnie na badania , były przy tym bardzo spokojne i pomocne. Pozytywnie też zaskoczył mnie lekarz, który mnie przyjął. Wypytał mnie o moje zdrowie, czy leczę się na inne choroby i jak wygląda moje codzienne funkcjonowanie. Wizyta była dość długa i wcale nie czułem się jak intruz (jak to miało miejsce wcześniej), że już za długo siedzę, a tam inni pacjenci czekają. Mogłem spokojnie porozmawiać z lekarzem o mojej chorobie. Teraz mam plan działania i leczenia i jest coraz lepiej. Zawsze będę Retinę polecać, bo mój komfort życia się poprawił i w końcu czuję się zaopiekowany, wiem jak mam postępować z moją chorobą i trzymam się wyznaczonych zaleceń lekarza. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

  Tomasz Bubienko (2019-07-23)

 • J

  Bardzo dobrze

  Wspaniała klinika

  Justyna (2018-07-13)

 • J

  Bardzo dobrze

  Z całego serca polecam RETINE i oczywiście cały zespół, który profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Na wizytę udałam się z moją mamą która jest wiekową osobą i strasznie przeżywała zabieg. Już na pierwszej wizycie poczuła się komfortowo i bezpiecznie. Bezproblemowość i miłe słowa wsparcia całego personelu wywarły na mnie i mojej mamie ogromne wrażenie. Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam klinikę!

  Justyna (2018-07-12)

 • E

  Bardzo dobrze

  I have been a patient at the Retina for more than 2 years The eye clinic is the best facilities with a most professional doctor and assistances I can highly recommend Retina for any Patient with problems with their vision Erhard Noreisch

  Erhard Noreisch (2017-09-01)

 • S

  Bardzo dobrze

  Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam,pozdrawiam

  Sylwia Zalewska-Stachurska (2016-08-22)

 • A

  Bardzo dobrze

  W RETINA wyleczyłam szybko i skutecznie zaćmę. W publicznym szpitalu musiałabym czekać na zabieg około 2 lat.... w RETINA w ciągu około 3 miesięcy przeprowadzono mi zabieg. W klinice jest czysto, ładnie, a przede wszystkim pracują tam bardzo serdecznie ludzie. Leczenie oczu tylko w RETINA :-)

  Alicja (2015-04-12)

 • S

  Bardzo dobrze

  Nowoczesne centrum okulistyczne w Warszawie - pracują tam wybitni specjaliści.To co mi się najbardziej podobało to indywidualne podejście do pacjenta i drobiazgowe tłumaczenie wszelkich spraw związanych z leczeniem. Gorąco polecam RETINA.

  Szymon (2014-11-07)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Iniekcje dopęcherzowe toksyny botulinowej
( względy medyczne )
850 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka i korekcja powiek
*1800 zł za jedną powiekę
od 1800 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*1800 zł/1 powieka, 3500 zł/2 powieki
od 1800 zł do 3500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna
*jedno oko
2000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Leczenie jaskry - endoskopowa cyklofotokoagulacja (ECP) 3000 zł Umów wizytę
Okulistyka
Laserowa korekcja wzroku 2500 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku - metoda LASEK od 2500 zł do 5000 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wad wzroku metodą PRK 2500 zł Umów wizytę
Zabieg metodą PRK Premium 2500 zł Umów wizytę
Zabieg metodą LBV 2500 zł Umów wizytę
Korekcja laserowa w oparciu o TR lub WF 2500 zł Umów wizytę
Operacja zeza
dorośli oraz dzieci , w narkozie obuocznie
4500 zł Umów wizytę
Płukanie kanalików łzowych
*możliwość również u dzieci do 1 roku. 50 zł za jedno oko u osób dorosłych, 150 zł za jedno oko u dzieci
od 60 zł do 180 zł Umów wizytę
Zamknięcie punktu łzowego zatyczką 400 zł Umów wizytę
Udrożnienie kanalików łzowych
1 lub 2 oczu złożenie drenów otwierajacych punkt łzowy
od 350 zł do 600 zł Umów wizytę
Usunięcie skrzydlika
*1 lub 2 oczu
od 1500 zł do 3000 zł Umów wizytę
Entropion - operacja podwinięcia powieki
jedna powieka
2100 zł Umów wizytę
Ektropion - operacja odwinięcia powieki
jedna powieka
od 2100 zł do 3200 zł Umów wizytę
Wycięcie nowotworu powieki
w zależności od wielkości zmiany
od 600 zł do 1200 zł Umów wizytę
Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki
jednoocznie
od 7000 zł do 12500 zł Umów wizytę
Naszycie błony owodniowej w zmianach rogówkowych 1500 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy
z implantacją soczewki , zależnie od rodzaju soczewki
od 3200 zł do 10000 zł Umów wizytę
Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna
kapsulotomia - irydotomia ( jednoocznie )
350 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej od 3500 zł Umów wizytę
Leczenie zaćmy 3200 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego od 3500 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki torycznej od 3500 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej od 3500 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej od 3500 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej od 3500 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej od 3500 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy podwichniętej metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem pierścienia stabilizującego od 3500 zł Umów wizytę
Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki twardej z równoczasową trabekulektomią od 4000 zł do 0 zł Umów wizytę
Operacja jednoczesna zaćmy i jaskry z wszczepieniem soczewki zwijalnej z równoczasową trabekulektomią od 4000 zł do 8300 zł Umów wizytę
Wszczep wtórny soczewki w oku bezsoczewkowym od 4000 zł Umów wizytę
Iniekcja doszklistkowa leku Ozurdex 5500 zł Umów wizytę
Usunięcie gradówki
*możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji ( w zależności od wielkości zmiany)
od 600 zł do 900 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie zwyrodnienia plamki żółtej AMD
( jednooczne)
900 zł Umów wizytę
Laseroterapia siatkówki
ze znieczuleniem jednoocznie
500 zł Umów wizytę
Leczenie jaskry - trabekulektomia
trabekulatomia / sklerektomia
4000 zł Umów wizytę
Iniekcja doszklistkowa
( w zależności od doboru preparatu)
od 800 zł do 2100 zł Umów wizytę
Tomografia optyczna (OCT) od 110 zł do 280 zł Umów wizytę
Wszczepienie soczewki fakijnej od 3200 zł do 6800 zł Umów wizytę
Cennik konsultacji
Konsultacja okulistyczna z badaniem dna oka

210 zł

Umów wizytę
Konsultacja okulistyczna

190 zł

Umów wizytę
Kwalifikacja do laserowej korekcji wzroku

400 zł

Umów wizytę
Kwalifikacja do plastyki powiek

200 zł

Umów wizytę
Kwalifikacja do zaćmy operacji

400 zł

Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

RETINA Szpital Okulistyczny

Gimnazjalna 1 Warszawa

Umów wizytę  +48 22 765 67 79 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 16:00

Wtorek

08:00 - 16:00

Środa

08:00 - 16:00

Czwartek

08:00 - 16:00

Piątek

08:00 - 16:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n. med. Piotr Fryczkowski

dr n. med. Piotr Fryczkowski

Okulista
Dr n. med. Piotr Fryczkowski ukończył w 1993 roku Akademię Medyczną w Warszawie. W kręgu jego zainteresowań znalazła się okulistyka, z której zakresu odbył specjalizację I stopnia zako...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Anna Borucka

dr n. med. Anna Borucka

Okulista

Umów wizytę

dr n. med. Magdalena Korwin

dr n. med. Magdalena Korwin

Okulista

Umów wizytę

lek. med. Robert Gilewski

lek. med. Robert Gilewski

Okulista
Lek. med. Robert Gilewski studia medyczne ukończył na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2011 roku. Po studiach zainteresował się dziedziną okulistki, rozpoczynając pracę na Oddzi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Ewa Nowińska - Perczak

lek. med. Ewa Nowińska - Perczak

Okulista
Lek. med. Ewa Nowińska-Perczak jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 1981 roku na Akademii Medycznej w Warszawie. Następnie rozpoczęła pracę w Szpitalu Kolejowy...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Tomasz Markowski

Lek. med. Tomasz Markowski

Anestezjolog
Lek. med. Tomasz Markowski jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1978 roku, otrzymując jednocześnie dyplom lekarza medycyny. W dalszych latach zainteresowała go dzi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Łukasz Staszczak

lek. med. Łukasz Staszczak

Okulista
Lek. med. Łukasz Staszczak ukończył studia medyczne w 1995 roku, otrzymując jednocześnie dyplom lekarza medycy oraz uprawnienia do wykonywania zawodu. Jego zainteresowania medyczne sku...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Agnieszka Siennicka

dr n. med. Agnieszka Siennicka

Okulista
Dr n. med. Agnieszka Siennicka po ukończeniu studiów medycznych rozpoczęła specjalizację z zakresu okulistyki na Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, którą ukończyła p...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Michał Szot

lek. med. Michał Szot

Okulista
Lek. med. Michał Szot to absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Medycznego w Krakowie, na których ukończył Wydział Lekarski w 2004 roku. Następnie zainteresował się dziedziną okulist...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n.med. Adam Trapkowski

Dr n.med. Adam Trapkowski

Okulista
Dr n. med. Adam Trapkowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończył na kierunku medycznym w 1994 roku. Jego pasją zawodową stała się okulistyka, z której zdobył dw...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Piotr Tesla

dr n. med. Piotr Tesla

Okulista
Dr n. med. Piotr Tesla jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1995 roku. Następnym krokiem w jego karierze zawodowej była specjalizacja I stopnia z zakresu okulistyki, z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Anna Kowalik

mgr Anna Kowalik

koordynator ds. badań diagnostycznych i naukowych
Anna Kowalik jest koordynatorem ds. badań diagnostycznych i naukowych w Szpitalu Okulistycznym Retina w Warszawie. Ukończyła studia magister...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Monika Izowska

Monika Izowska

koordynator ds. badań klinicznych
Monika Izowska pełni funkcję koordynatora ds. badań klinicznych w Szpitalu Okulistycznym Retina w Warszawie. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, ...

 czytaj więcej

Umów wizytę