Szpital Specjalistyczny im. Stanley Dudrick'a

Tyniecka 15 Skawina

O klinice

Szpital Specjalistyczny im. Stanley Dudrick'a w Skawinie stawia sobie za główny cel bezpieczeństwo chorych, którzy powierzyli swoje zdrowie i zaufali.

Personel w pełni angażuje się w na każdym etapie leczenia w połączeniu z cierpliwością. Stosuje indywidualne i partnerskie podejście na każdym etapie leczenia. Pomagają również osobą , które stracił już wiarę w powrót do zdrowia, ponieważ przeszli już wiele operacji w innych klinikach.

Szpital nie pozostaje w tyle, gdyż ciągle specjaliści pracujący tam podnoszą swoje umiejętności poprzez szkolenia, poodnoszenie kwalifikacji oraz kontynuowaniu pracy naukowej co gwarantuje udzielanie w oparciu o aktualne technologie i wytyczne pomocy.

Zespół Centrum Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej to lekarze którzy pochodzą z najlepszych uczelni gdzie pod okiem wybitnych chirurgów zdobywali doświadczenie w dziedzinie chirurgii.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni lekarze

z zakresu chirurgii onkologicznej, chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii, anestezjologii i intensywnej terapii a także 40 pielęgniarek i zespołu rehabilitacji, którzy codziennie służą Państwu swoją pomocą.

Współpracujemy z grupą wybitnych specjalistów z zakresu chorób wewnętrznych, onkologii, radiologii oraz medycyny paliatywnej. W naszym zespole nie pracują lekarze w trakcie specjalizacji lub stażyści, przez co mają Państwo zawsze pewność, że wszystkie procedury wykonywane w szpitalu są przeprowadzone na najwyższym poziomie.

Pobyt w Szpitalu Specjalistyczny im. Stanley Dudrick'a:

+ pokoje jedno- dwu- i trzyosobowe, każdy z oddzielnym węzłem sanitarnym,

+ dostęp do bezpłatnego internetu w każdej sali,

+ dostęp do telewizji satelitarnej w każdej sali,

+ każdy chory dysponuje możliwością indywidualnego przywołania pielęgniarki,

+ nie ograniczamy możliwości udziału Państwa rodziny i dzieci w procesie powrotu do zdrowia. Odwiedzimy w szpitalu możliwe są o każdej porze,

+ dla naszego szpitala posiłki przygotowują specjaliści dietetycy a ich wartość trzykrotnie przekracza średni koszt posiłków zamawianych w szpitalach państwowych.

Certyfikaty

 Certyfikat akredytacyjny
Certyfikat akredytacyjny

Kontakt

Szpital Specjalistyczny im. Stanley Dudrick'a

Tyniecka 15 Skawina

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte