Vidium Medica

Aleja Rzeczypospolitej 1 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Warszawskie Vidium Medica to oddział krakowskiego centrum okulistycznego, które na medycznej mapie Warszawy istnieje od 2019 roku. Leczenie okulistyczne w tym miejscu ściśle związane jest z tradycją krakowskiej rodziny Voigt, która słynęła w specjalizowaniu się w optyce i optometryce, dzięki czemu znana była w całym kraju. Oprócz tradycji w klinice współcześnie wiodą prym nowoczesne technologie, doświadczenie lekarzy a także indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Przejawia się to w nowoczesnych formach zabiegowych – przede wszystkim w laserowej korekcji wzroku oraz operacjach usuwania zaćmy. Ten pierwszy zabieg ma na celu usunięcie wady wzroku – zarówno krótkowzroczności, dalekowzroczności, a także astygmatyzmu. Dostępne są w klinice różne metody laserowej korekcji wzroku, które są dobierane indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od jego wady wzroku oraz innych predyspozycji. Jest to metoda FemtoLASIK, metoda EBK, metoda PRK oraz transPRK. Dostępne są także dwa warianty pierwszej metody: FemtoLASIK vOptimium oraz FemtoLASIK vDesign, które pozwalają mocno zindywidualizować zabieg. Nowoczesny jest również zabieg z wykorzystaniem metody ReLExSMILE.

Osoby cierpiące na zaćmę mogę w Vidium Medica umówić się na operację jej usunięcia. Na sam zabieg usunięcia zaćmy nie czeka się tutaj długo. Trwa około pół godziny i pozwala w sposób bezbolesny i małoinwazyjny pozbyć się zaćmy i zlikwidować jej rozwój poprzez wszczepienie w trackie operacji odpowiedniej soczewki. W zależności od indywidualnych potrzeb klinika posiada do wyboru soczewkę hydrofobową asferycznej bez filtra, soczewkę hydrofilową asferyczną z filtrem oraz soczewkę hydrofobową asferyczną z filtrem. Wszczepienie którejkolwiek z nich gwarantuje wyleczenie z zaćmy nabytej. Pacjenci chorujący na zaćmę wtórną również uzyskają pomoc w tej klinice poprzez zabieg z wykorzystaniem lasera YAG.

Zabiegi i operacje w zakresie okulistyki wykonywane są tutaj rękami doświadczonych lekarzy. Każdy z nich ukończył uczelnię medyczną na wysokim poziomie, np. Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie lub podnosił swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w międzynarodowych kursach i szkoleniach okulistycznych, z których można wymienić szkolenie w European School for Advanced Studies in Ophthalmology. Posiadają tytuły doktorskie oraz mają ukończone specjalizacje, tj. okulistyka, chirurgia okulistyczna, optometryka, anestezjologia czy ortoptystyka. Dla każdego pacjenta mają pełne zrozumienie i indywidualne podejście, przeprowadzają dokładny wywiad, diagnostykę oraz pełne komfortu leczenie.

Klinika wyposażona jest w nowoczesny technologicznie sprzęt okulistyczny zarówno do przeprowadzania diagnostyki, jak i zabiegów i operacji. Można więc wymienić: w laserowej korekcji wzroku - femtosekundowy VisuMax, laser excimerowy MEL 90, laser femtosekundowy WaveLight FS200 oraz WaveLight EX500. Przy badaniach wykorzystywany jest system Verion do badań biometrycznych oraz kamera Scheimpfluga do zdjęć przedniego odcinka oka.

Klinika nie tylko odznacza się nowoczesnością, ale także jest przyjazna dla każdego pacjenta. Nowoczesne wnętrza, komfortowe sale operacyjne i zabiegowe, przestronna poczekalnia z komfortowymi fotelami oraz ekspresem do kawy i zielenią doniczkową umila czas oczekiwania, a to tylko kilka z udogodnień na jakie natrafia pacjent przekraczający jej progi. Gabinety są jasne, nowoczesne i wygodnie urządzone. Leczenie można rozłożyć na dogodne dla portfela każdego pacjenta raty, a termin oczekiwania na zabiegi nie jest zbyt długi. Warszawski oddział Vidium Medica mieści się przy alei Rzeczypospolitej na pierwszym piętrze budynku ROBYG Business Center. Dla pacjentów dostępny jest parking wielopoziomowy bezpłatny, znajdujący się na terenie budynku. To dzielnica Błonia Wilanowskie znajdująca się niedaleko Lotniska Chopina, łatwo tu dojechać własnym samochodem oraz dostać się komunikacją miejską wysiadając na przystanku Branickiego z autobusu o numerze 217, 323, 379 lub 522.

Opinie

Vidium MedicaOcena: 5/5 Opinie: 1, Ocen: 1

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

  • Bardzo dobrze

    Przemiły dr. Skrzydlik usunięty idealnie. Piękna, nowoczesna klinika

    (2020-03-04)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Usunięcie ciała obcego od 150 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Usunięcie kaszaka od 700 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 4800 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych od 7300 zł Umów wizytę
Okulistyka
Laserowa korekcja wzroku metodą EBK LASIK
* za oko
3200 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku metodą femtoLASIK
* za oko
3700 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wad wzroku metodą PRK
* za oko
3200 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku metodą EBK od 6990 zł Umów wizytę
Korekcja Starczowzroczności od 9900 zł Umów wizytę
Refrakcyjna wymiana soczewki (RLE) od 7300 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku od 3900 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku metodą ReLEx smile od 8690 zł Umów wizytę
Usunięcie skrzydlika od 900 zł Umów wizytę
Stożek rogówki - zabieg cross-linking
* za oko
od 3000 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy od 1999 zł do 7900 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki od 1999 zł Umów wizytę
Kapsulotomia laserem YAG - zaćma wtórna
*350 zł jedno oko. Możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 350 zł do 700 zł Umów wizytę
Leczenie zaćmy od 1999 zł do 7900 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej
* za oko
7900 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie zaćmy wtórnej 450 zł Umów wizytę
Tomografia optyczna (OCT) od 150 zł Umów wizytę
Usunięcie gradówki
*po konsultacji planowany jest termin zabiegu
od 700 zł Umów wizytę
Leczenie zwyrodnienia plamki żółtej AMD od 1990 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie zwyrodnienia plamki żółtej AMD od 1990 zł Umów wizytę
Leczenie AMD -iniekcje doszklistkowe LUCENTIS (Ranibizumab) 1990 zł Umów wizytę
Leczenie jaskry od 400 zł Umów wizytę
Laseroterapia jaskry od 400 zł Umów wizytę
Wszczepienie soczewki fakijnej od 6100 zł do 10000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Vidium Medica

Aleja Rzeczypospolitej 1 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

 Marcin Jawor

Marcin Jawor

Chirurg
Okulista

Umów wizytę

lek. med. Piotr Krzywicki

lek. med. Piotr Krzywicki

Okulista

Umów wizytę

 Marta Szaflik

Marta Szaflik

Okulista

Umów wizytę