SERWIS ZAUFANEKLIINIKI.pl

ZaufaneKliniki.pl to dyskretna i precyzyjna wyszukiwarka najlepszych zabiegów w zaufanych klinikach i gabinetach medycznych na terenie Polski. To największa wirtualna rejestracja medyczna dla pacjentów.
Pacjenci odwiedzający serwis w prosty i intuicyjny sposób, na podstawie wpisanych parametrów w zamieszczonej na stronie wyszukiwarce mogą:

  • zapoznać się ze specjalistyczną wiedzą na temat zabiegu medycznego
  • znaleźć klinikę, gabinet lub placówkę medyczną,
  • porównać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, stomatologiczne, chirurgiczne, kosmetyczne, plastyczne, fizjoterapeutyczne, dietetyczne, rehabilitacyjne w najbardziej profesjonalnych klinikach z całej Polski,
  • zapoznać się z prezentowaną ofertą kliniki, gabinetu lub placówki,
  • poznać personel, umówić się na wizytę lub przesłać bezpośrednie zapytanie w formie elektronicznej, żeby uzyskać dodatkowe informacje, np. na temat zabiegu którym są zainteresowani.

INTERNETOWA ENCYKLOPEDIA MEDYCZNA

Serwis skupiający społeczność pacjentów poszukujących specjalistycznych, wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat interesującego ich zabiegu.

ZaufaneKliniki.pl to unikatowa encyklopedia wiedzy o zabiegach medycznych. Zabiegi medyczne rozumiane jako zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, stomatologiczne, chirurgiczne, kosmetyczne, plastyczne, fizjoterapeutyczne, dietetyczne, rehabilitacyjne.

Każdy zabieg jest szczegółowo opisany przez lekarza specjalistę. Opis zawiera najważniejsze informacje, które są pomocne dla pacjenta przy podejmowaniu decyzji o wykonaniu zabiegu, m.in. takie jak wskazania i przeciwskazania, jak przebiega zabieg, skuteczność działania, czas i przebieg rekonwalescencji.

WSPÓŁPRACA Z KLINIKAMI

Współpracujemy z najbardziej wykwalifikowanymi placówkami, które dysponują najlepszym personelem i doskonałymi warunkami.

Kliniki zainteresowane współpracą zapraszamy tutaj:

Współpraca