SERWIS ZAUFANEKLIINIKI.pl

Serwis ZaufaneKliniki.pl to internetowa baza i wyszukiwarka klinik, gabinetów oraz placówek medycznych znajdujących się na terenie Polski. Odwiedzający platformę użytkownicy w prosty i intuicyjny sposób, na podstawie wpisanych parametrów - w zamieszczonej na stronie wyszukiwarce (nazwa zabiegu, lokalizacja) - będą mogli:

  • znaleźć klinikę, gabinet lub placówkę medyczną,
  • porównać zabiegi kosmetyczne, medycyny estetycznej, stomatologii oraz chirurgii w najbardziej profesjonalnych klinikach z całej Polski,
  • zapoznać się z prezentowaną ofertą kliniki, gabinetu lub placówki,
  • poznać personel, umówić się na wizytę lub przesłać bezpośrednie zapytanie w formie elektronicznej, żeby uzyskać dodatkowe informacje, np. na temat zabiegu którym są zainteresowani.

PORADNIK MEDYCZNY

Serwis ZaufaneKliniki.pl to również unikatowa baza wiedzy o zabiegach medycznych. Nasza encyklopedia (Poradnik medyczny) skupia najważniejsze informacje na temat każdego oferowanego zabiegu.

Każdy zabieg opatrzony jest informacyjną notką, w której oprócz opisu dostępne są również informacje na temat skuteczności działania, czasie i przebiegu rekonwalescencji oraz opis korzyści, co może być pomocne w podjęciu decyzji przy wyborze danej procedury.

Informacje zawarte w naszych opisach są dostarczone przy pomocy profesjonalnych źródeł, a nasza baza jest wciąż poszerzana.

WSPÓŁPRACA Z KLINIKAMI

Współpracujemy z najbardziej wykwalifikowanymi placówkami, które dysponują najlepszym personelem i doskonałymi warunkami.


Kliniki zainteresowane współpracą zapraszamy tutaj:

Współpraca