Siluetta

Siluetta

ul.Sady Żoliborskie 13a
01-772 Warszawa
     4 opinie o klinice

Pracownia Sylwetki i Urody Siluetta to warszawska placówka zajmująca się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz fizjoterapii. Gabinet oferuje również porady dietetyczne, zabiegi modelujące z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń oraz kosmetyczną pielęgnację twarzy i ciała.

Placówka została założona w 2004 roku przez dietetyka Edytę Wójcik i od tej pory rozwiązuje problemy przychodzących do niej pacjentów nie tylko z zakresu wyglądu, ale także w przypadku niskiej samooceny oraz braku akceptacji samego siebie. Możliwe jest to dzięki uzyskaniu wymarzonego wyglądu, empatii i doświadczeniu personelu oraz doborze odpowiednich programów terapeutycznych.

Na personel placówki składają się doświadczeni w swoich dziedzinach eksperci, którzy z pasją podchodzą do zabiegów a do każdego pacjenta z pełnym zrozumieniem. Są niezwykle zaangażowani w swoją pracę, którą wykonują z doskonałą precyzją. Posiadają dyplomy potwierdzające ich kompetencje z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki oraz fizjoterapii. Jakość wykonywanych przez nich zabiegów gwarantowana jest nie tylko przez ich umiejętności, ale także długoletnie doświadczenie w placówkach na terenie Warszawy oraz wiedza, jaką zdobywali podczas nauki w prestiżowych szkołach wyższych.

Dodatkową działalnością salonu są organizowane w nim warsztaty coachingu dietetycznego, które składają się z warsztatów grupowych i spotkań indywidualnych, np. zorganizowane w 2016 roku pt. „Postanawiam i realizuję, lubię i akceptuję”.

W gabinetach placówki znajduje się specjalistyczny sprzęt medyczny wykorzystywany w czasie zabiegów na twarz i ciało. Można tu wymienić urządzenia tj.: aparat wytwarzający falę akustyczną (na cellulit i wiotką skórę), aparat Lipo Royal (do liposukcji ultradźwiękowej z wykorzystaniem fal RF), aparat do elektrostymulacji firmy Sorisa (przyczynia się do rozkładu tłuszczu i modelowania sylwetki), urządzenie Focus RF (za pomocą dwubiegunowych fal radiowych przyczynia się do wyszczuplania ciała oraz bezinwazyjnego liftingu twarzy) a także aparat Endermologie firmy LPG System (do usuwania cellulitu i wiotkiej skóry), aparat do kriolipolizy LS PRO (do rozpuszczania komórek tłuszczowych) oraz żelazko antycellulitowe z głowicą VacuElectroColor czy urządzenie IPL (do zabiegów fotoodmładzania i leczenia trądziku).

Siluetta specjalnie z myślą o wygodzie, komforcie i dobrym samopoczuciu pacjentów przygotowała liczne udogodnienia i ułatwienia, dzięki którym każda osoba wyjdzie z gabinetu zadowolona i uśmiechnięta. Są to m.in.:

 • Przyjemna okolica – placówka znajduje się w budynku usługowym w zielonej i spokojnej okolicy, gdzie mieszczą się bloki mieszkalne w otoczeniu dużej ilości drzew.
 • Bezpłatny parking – przed budynkiem, w którym mieści się gabinet znajduje się duży parking po jednej i drugiej stronie drogi, na którym każdy pacjent może zostawić bezpiecznie swoje auto.
 • Komfortowe gabinety – są urządzone miło, przytulnie, zapewniają pełen relaks i intymność oraz cieszą oko i duszę z gustem dobranymi elementami dekoracji w postaci żywych kwiatów, zapachowych świec czy ciekawych aranżacji ścian.
 • Zabiegi na raty – w gabinecie możliwa jest płatność w ratach za zabiegi i usługi przez podpisanie umowy z firmą MediRaty.
 • Promocje – gabinet organizuje cyklinie promocje na wybrane zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy lub ciała.
 • Vouchery – w placówce istnieje możliwość wykupu vouchera upominkowego, który może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Voucher może być wypisany na dowolny zabieg pielęgnacyjny.
 • Dni otwarte – są co jakiś czas organizowane w gabinecie, pacjentki mogą wtedy skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu porad kosmetologicznych, fizjoterapeutycznych lub dietetycznych, a także ze specjalnych promocji na wybrane serie zabiegowe.
 • Pakiety zabiegowe – stworzone z myślą o doskonałej sylwetce kobiety, idealnym wyglądzie mężczyzny lub młodej mamie.

Pracownia Sylwetki i Urody Siluetta zlokalizowana jest w spokojnym miejscu Warszawy w dzielnicy Żoliborz a jednocześnie znajdującej się niedaleko centrum. To ul. Sady Żoliboskie położona naprzeciwko Parku Sady Żoliboskie. Pacjent poruszający się środkami komunikacji miejskiej może dojechać tramwajem nr 1, 4, 17 lub 27 do przystanku Ks. Popiełuszki 03 i stąd przejść odcinek 400 m. Z autobusu nr 114, 122 lub 303 najlepiej będzie wysiąść na przystanku Ks. Popiełuszki 06, skąd na piechotę do gabinetu jest 350 m. Najbliższa stacja metra Plac Wilsona znajduje się natomiast w odległości od placówki 1 km, a więc można tutaj dotrzeć także metrem z różnych części miasta. Do ścisłego centrum Warszawy (np. na Stare Miasto) jest stąd zaledwie 4,5 km, które można pokonać samochodem lub autobusami jeżdżącymi co 15 minut. Pacjenci, którzy przyjeżdżają spoza Warszawy pociągiem powinni wysiąść na stacji Warszawa Gdańska, skąd do przejścia jest trochę ponad kilometr. Położenie Siluetty niedaleko drogi ekspresowej S8 to dobra wiadomość dla osób, które docierają do stolicy własnym samochodem – wystarczy, że zjadą w ul. Broniewskiego, gdzie blisko jest już do ul. Sady Żoliboskie.Cennik

Kriolipoliza zabieg wyszczuplający

od 390 zł

Fizjoterapia

Masaż klasyczny

od 150 zł

Kosmetologia

Depilacja baków światłem pulsacyjnym (IPL)

od 90 zł

Depilacja bikini światłem pulsacyjnym (IPL)

od 150 zł do 250 zł

Depilacja brody światłem pulsacyjnym (IPL)

od 90 zł

Depilacja dłoni światłem pulsacyjnym (IPL)

od 90 zł

Depilacja karku światłem pulsacyjnym (IPL)

od 90 zł

Depilacja klatki piersiowej światłem pulsacyjnym (IPL)

od 90 zł do 250 zł

Depilacja kolan światłem pulsacyjnym (IPL)

od 150 zł

Depilacja pach światłem pulsacyjnym (IPL)

od 110 zł

Depilacja pośladków światłem pulsacyjnym (IPL)

od 90 zł

Depilacja przedramion światłem pulsacyjnym (IPL)

od 110 zł

Depilacja stóp światłem pulsacyjnym (IPL)

od 90 zł

Depilacja ud światłem pulsacyjnym (IPL)

od 200 zł

Depilacja wąsika (górna warga) światłem pulsacyjnym (IPL)

od 90 zł

Zamykanie naczynek na twarzy

od 140 zł do 420 zł

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

od 300 zł

Dermapen

od 190 zł

Dermapen - twarz

od 350 zł

Dermapen - twarz i szyja

od 450 zł

Dermapen - dłonie

od 190 zł

Fotoodmładzanie dłoni

od 210 zł

Fotoodmładzanie ramion

od 210 zł

Fotoodmładzanie twarzy

od 210 zł

Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu

od 385 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 1000 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

od 1000 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1600 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1600 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 1600 zł

Leczenie nadpotliwości czoła botoksem

od 1600 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 500 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 500 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 500 zł

Podniesienie kącików ust botoksem

od 500 zł

Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie

od 500 zł

Szyja - usuwanie zmarszczek botoxem

od 500 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 500 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 500 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

Siluetta - Zdjęcie nr 1
Siluetta - Zdjęcie nr 2
Siluetta - Zdjęcie nr 3
Siluetta - Zdjęcie nr 4
Siluetta - Zdjęcie nr 5
Siluetta - Zdjęcie nr 6

Personel

 Paulina Bartków
Paulina Bartków

Kosmetyczka
Paulina Bartków jest doświadczoną kosmetyczką, która ukończyła Studium Kosmetyczne w Warszawie. Pracując obecnie w Pracowni Sylwetki i Urody Siluetta w Warszawie wykorzystuje zdobyt...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Ewa Kowalik
mgr Ewa Kowalik

recepcjonistka
Mgr Ewa Kowalik jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej, na której ukończyła specjalizację II stopnia z zakresu pedagogiki pracy i organizacji, uzyskując tytuł magistr...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Tomasz Mankiewicz
lek. med. Tomasz Mankiewicz

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Tomasz Mankiewicz jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył pozytywnie zdanym egzaminem w 1993 roku na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Nastę...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Magdalena Rozczypała
mgr Magdalena Rozczypała

Fizjoterapeuta
Inna
Mgr Magdalena Rozczypała jest fizjoterapeutką. To absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie zdobyła tytuł magistra z fizjoterapii. Pracuje w Pracown...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Patrycja Zaleska
Patrycja Zaleska

Kosmetolog

Umów wizytę

 Maria Grześkiewicz
Maria Grześkiewicz

Kosmetolog

Umów wizytę

 Iwona Wawrzyniak
Iwona Wawrzyniak

Kosmetolog

Umów wizytę

Certyfikaty

 SREBRNY LAUR KOSMETOLOGII 2014 w kategorii
SREBRNY LAUR KOSMETOLOGII 2014 w kategorii " Najlepsze urządzenie liftingujące "

Opinie

SiluettaOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Zadowolona Klientka

Rewelacyjne miejsce dla osób, które chcą się zrelaksować. Piękny wystrój i bardzo serdeczny personel. Wracam tam często aby się zregenerować i poprawić moją urodę.

Ocena: Bardzo dobrze

Karola

W tym miejscu naprawdę można się zrelaksować! Lubię tutaj odpoczywać od zgiełku miasta i stresu w pracy. Bardzo odpowiada mi tutaj wystrój gabinetów, przytulny i miły dla oka. Cenię sobie także szeroki wybór zabiegów. Polecam jako jeden z najlepszych kosmetycznych w Warszawie

Ocena: Bardzo dobrze

Rafał

Jestem fanem Siluetty już kilkunastu lat – czyli od początku jej istnienia. Jestem mężczyzną, który dba o siebie i dlatego jestem stałym klientem tego salonu. Personel jest mi dobrze znany i zawsze dostaję promocje na zabiegi jako stały klient a także z super pakietów zabiegowych.

Ocena: Bardzo dobrze

Alicja

Ja przyszłam tutaj na dni otwarte tego gabinetu i tak już zostałam. Otrzymałam bardzo trafną poradę kosmetologiczną a dodatkowo mogłam skorzystać z pomocy doradcy żywieniowego. Jak dla mnie świetna lokalizacja, super ceny i duży wybór usług.

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 21:00

Wtorek

09:00 - 21:00

Środa

09:00 - 21:00

Czwartek

09:00 - 21:00

Piątek

09:00 - 21:00

Sobota

09:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI