Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

Plastyka brzucha

Cena od 5000 zł Zapytaj o raty

Plastyka brzucha, lub abdominoplastyka, to kosmetyczny zabieg mający na celu poprawę jego wyglądu, ujędrnienie i wymodelowanie. Zbieg może obejmować usunięcie nadmiaru skóry i naprężenie mięśni. Pełna abdominoplastyka jest odpowiednia dla osób z dużym nadmiarem skóry.

Znajdź klinikę  Umów wizytę Suplementy urody 

Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

Ocena

4.25
185
80% poleca ten zabieg
Podziel się opinią na temat tego zabiegu.

Dodaj opinię

Czy polecasz ten zabieg?

Twoja opinia

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis

G

Polecam ten zabieg

Kontrolny komentarz, czy owe opinie nie są ustawiane

Gigi 24-06-2021 23:24

M

Opinia do kliniki Centrum Medyczne T&T Medical Lekarz: dr n. med. Tomasz Tuchendler

Opieka rewelacyjna. Dr. Tomek udziela informacji, anestezjolog konkretny,, dowcipny. Pielęgniarki miłe i pomocne. W sumie to cały zabieg się śmialiśmy, co spowodowało, że stres całkowicie zniknął. W klinice spędziłam noc i jestem bardzo zadowolona. Przy okazji zabiegu zdiagnozowano u mnie inne problemy zdrowotne i udzielono porad. Rano pielęgniarki zaproponowały kawunię, lekarz udzielił cennych rad, atmosfera bardzo przyjacielska i domowa. Po kilku dniach zadzwoniono do mnie z kliniki z troską o stan zdrowia, co mnie zaskoczyło. Na wizycie kontrolnej dr. Tomek T. Bardzo pomocny i troskliwy. Panie pielęgniarki rewelacyjne. Jestem miło zaskoczona podejściem do pacjenta. Dziękuję całemu personelowi.

Magda Kusiak 16-11-2020 18:09

K

Polecam ten zabieg

po ciąży skorzystałam z tego zabiegu i jestem super zadowolona - pozbyłam sie wiszacej rociągniejet skóry.... polecam wsyztkim matkom....

Kornelia 27-08-2018 13:30

A

Polecam ten zabieg

wykonalam ten zabieg kilka lat temu i wciaz utrzymmuje sie efekt - nie mam wiszacej skory ktora pojwiła sie u mnie po ciązach.

Ania 07-07-2018 17:29

K

Polecam ten zabieg

polecem polecam...

Kamila 14-03-2018 18:29

U

Nie polecam tego zabiegu

jestem częsciowo zadowolona... myslalam ze po operacji bedzie idealnie ale pozostała blizna i bez cwiczen niestety nie da sie utrzymać efektu.

Ula 22-02-2018 23:27