Artromedical - Centrum Artroskopii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Stawów

Chrobrego 24 Bełchatów

O klinice

Centrum Artroskopii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Stawów Artromedical świadczy profesjonalną i kompletną opiekę medyczną, która przede wszystkim skupia się na pacjencie i utrzymaniu dobrych relacji z lekarzami naszej kliniki.

Wiedza i bogate doświadczenie zdobyte w klinikach medycznych w Polsce i na świecie zapewnia pacjentom "Centrum Artromedical" możliwość indywidualnego przebiegu leczenia.

Wg doktora Konrada Malinowskiego nie tylko złe wyniki a również występujące dolegliwości i możliwość rozwoju choroby to główny czynnik który kwalifikuje pacjenta do operacji. W Artromedical operacje wykonujemy jedynie u pacjentów gdzie są one niezbędne a pozostałe metody leczenia zawiodły.

Biorąc pod uwagę to, że po operacjach mogą wystąpić dolegliwości bólowe jak również fakt że po znieczuleniu pacjent powinien pozostać pod nadzorem lekarzy, ceny oferowanych zabiegów obejmują pobyt w szpitalu i związaną z tym opiekę.

W Centrum Artroskopii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Stawów Artromedica wykonujemy zabiegi zarówno finansowane przez NFZ jak i prywatnie przez pacjentów. Dzięki temu poziom operacji, jakość materiałów czy sposoby ich wykonywania zawsze wykonujemy na najwyższym poziomie.

Certyfikaty

2006 European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy 2006
European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy
2005 International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine 2005
International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine

Kontakt

Artromedical - Centrum Artroskopii i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Stawów

Chrobrego 24 Bełchatów

Umów wizytę 

Tylko na telefon