AURI Gabinety Medycyny Estetycznej

Stefana Okrzei 19 Żyrardów

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Gabinet Medycyny Estetycznej Auri znajduje się w Żyrardowie pod Warszawą, gdzie proponuje pacjentom usługi odmładzające, modelujące oraz upiększające ciało, wykorzystując w tym celu innowacyjne preparaty z medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii oraz urządzenia laserowe i aparaty medyczne wykorzystujące nowoczesną technologię.

Wysoka jakość oferowanych zabiegów idzie tutaj w parze z kompleksowym i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, dzięki czemu każda osoba chociaż raz korzystająca z usług gabinetu ma ochotę na ponowne zabiegi, które odmienią jej ciało a dzięki temu również i ducha.

Kadrę medyczną gabinetu Auri tworzą dyplomowani lekarze medycyny estetycznej oraz wykwalifikowani kosmetolodzy. Lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów z medycyny estetycznej a swoją bogatą wiedzę przekazują innym, wykładając w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging  lub na szkoleniach w zakresie nowoczesnych technik medycyny estetycznej. Sami również uczestniczą w seminariach i kursach z medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i dermatologicznej. Ich przynależność do stowarzyszeń lekarskich świadczy wysokim poziomie wykonywanych przez nich usług medycznych oraz doświadczeniu w swoich dziedzinach. Są to takie stowarzyszenia, jak: Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskie Towarzystwo Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej oraz Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Modelowanie ciała oraz redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w gabinecie Auri poprzez wykorzystanie nowoczesnych urządzeń światowych producentów oraz działających w innowacyjnych technologiach. Można tutaj wymienić: aparat Cellu M6 Keymodule 2i do przeprowadzania zabiegu endermologii z wykorzystaniem technologii LPG, aparat NNM Lipo Kontour do rozpuszczania tkanki tłuszczowej poprzez zabieg mezoterapii bezigłowej wykonywany tym urządzeniem oraz aparat Zeltiq T Coolsculpting do redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą wymrażania, czyli zabiegu kriolipolizy. W celu odmładzania skóry, redukcji cellulitu i rozstępów oraz liftingu wykorzystywane są natomiast: aparat Innopen  do mezoterapii mikroigłowej wyposażony w rgłowicę składającą się z dysku z igłami, urządzenie RF wykorzystujące fale ultradźwiękowe działające w technologii Collagen Refill Technology (do odmładzania twarzy i modelowania ciała) oraz aparat do mikrodermabrazji korundowej, czyli działania na skórę za pomocą strumienia kryształków uwalnianych pod wysokim ciśnieniem. Gabinet wyposażony jest również w urządzenia laserowe, np. laser CO2 do zabiegów głębokiego fotoodmładzania skóry, urządzenie Vectus do laserowego trwałego usuwania owłosienia oraz laser VariLite T amerykańskiej firmy Cutera służący do zamykania różnego typu zmian naczyniowych, pigmentacyjnych i zmian skórnych.

Udogodnienia i ułatwienia są tutaj przygotowane z myślą o dobrym samopoczuciu pacjentów w klinice a także przyczyniają się do chęci powrotu do niej. Wśród nich można wymienić takie udogodnienia, jak:

 • Dobra lokalizacja – budynek, w którym mieści się Auri to część centralna Żyrardowa, położona w niedużej odległości od Warszawy oraz blisko głównych dróg dojazdowych.
 • Zagospodarowana okolica – gabinet mieści się w okolicy dobrze zurbanizowanej i skomunikowanej w otoczeniu budynków mieszkalnych i wielousługowych, gdzie łatwo jest trafić.
 • Parking – znajduje się przy ulicy tuż obok gabinetu i może pomieścić kilkanaście aut.
 • Komfortowa poczekalnia – pacjenci przychodzący do gabinetu Auri mogą poczekać na wizytę na wygodnych białych kanapach znajdujących się w miło urządzonej poczekalni, gdzie dominuje nowoczesny styl z przewagą bieli, czerni i szarości oraz elementami roślin doniczkowych.
 • Przyjemne wnętrza – gabinety urządzone są komfortowo dla klienta z wygodnymi łóżkami zabiegowymi oraz kolorystyką sprzyjającą wypoczynkowi i odprężeniu. Dodatkowo intymność zapewnia położenie placówki na ostatnim piętrze budynku na poddaszu.
 • Winda – w budynku dostępna jest winda, która prowadzi na III piętro do gabinetu, dzięki czemu z jego usług mogą korzystać także pacjenci mający problem z łatwym poruszaniem się.
 • Indywidualny termin wizyty – godziny zabiegów mogą być dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta co znacznie ułatwia korzystanie z usług Auri większej ilości pacjentów.
 • Promocje na zabiegi – specjalne ceny dostępne są na wybrane pojedyncze zabiegi i pakiety zabiegowe dla klientów placówki, którzy śledzą oferty przez Facebooka lub witrynę internetową placówki.
 • Bezpłatne konsultacje – są oferowane cyklicznie na specjalne oferty tematyczne, np. „Jesienna regeneracja”.

Gabinet Medycyny Estetycznej Auri mieści się przy ul. Okrzei w Żyrardowie w nowym budynku na III piętrze. Niedaleko stąd do Warszawy (niecałe 45 km), co zapewnia pacjentom dobrą komunikację (ok. 30 minut jazdy pociągiem) oraz łatwy dojazd własnym samochodem (35 min autostardą). Parking znajdujący się blisko placówki ułatwia pacjentom zamortyzowanym pozostawienie bezpiecznie auta i udanie się na zabiegi. Gabinet mieści się w niedużej odległości od stacji PKP Żyrardów – 500 m piechotą – co jest dobrą wiadomością dla pacjentów przyjeżdżających pociągiem lub autobusem, gdyż obok stacji znajduje się także dworzec autobusowy (450 m od gabinetu). Z placówki blisko jest do fontanny w Żyrardowie (550 m) oraz do terenów zielonych położonych na obrzeżach Żyrardowa (niecałe 7 km, które można pokonać samochodem w 15 minut).

Opinie

AURI Gabinety Medycyny EstetycznejOcena: 4.9/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • M

  Bardzo dobrze

  Jestem stałą klientką, wysoki poziom usług, profesjonalna kadra. Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie w regionie w konkurencyjnych canach. Polecam

  ManiaP (2018-04-14)

 • Z

  Bardzo dobrze

  Trafiłem w to miejsce z polecenia i naprawdę nie żałuję. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100 procentach! Wysoki poziom zabiegów i niezwykle sympatyczny personel. Zostałem dokładnie wysłuchany i potraktowany z pełnym zrozumieniem. Będę tu zaglądał.

  Zadowolony Klient (2017-03-06)

 • U

  Bardzo dobrze

  Jestem stałą klientką tego gabinetu. Wizyty na zabiegu to nie tylko mój sposób na piękne ciało, ale także na spędzenie wolnego czasu i odstresowanie się po tygodniu stresującej pracy. Lubię to miejsce za ten elegancki a jednocześnie domowy wystrój i klimat.

  Ula (2017-03-06)

 • a

  Dobrze

  byłam w Auri na depilacji laserowej i efekty są zadowalające. Wszystko ok. Bardzo ładny wystrój, czysto i sympatycznie. Przytulnie :-)

  ala (2016-11-21)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
HIFU Ulthera - lifting szyi od 15000 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting ramion 2000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka i korekcja powiek 3500 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Masaż klasyczny 130 zł Umów wizytę
Masaż limfatyczny 50 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 80 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Usuwanie rumienia 400 zł Umów wizytę
Peelingi medyczne od 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków od 100 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień od 190 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie brodawek
*nie usuwają kurzajek
od 150 zł Umów wizytę
Endermologie LPG Alliance - wyszczuplanie i modelowanie od 1300 zł Umów wizytę
Usuwanie rozstępów od 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - brzuch 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach 600 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej 350 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* cena za 1 ml
od 950 zł do 1100 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym
* cena za 1 ml
od 950 zł do 1100 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym
* cena za 1 ml
od 950 zł do 1100 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym
* cena za 1 ml
od 950 zł do 1100 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)
* cena za 1 ml
od 950 zł do 1100 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)
* cena za 1 ml
od 950 zł do 1100 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 950 zł do 1100 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym
* cena za 1 ml
od 950 zł do 1100 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym
*cena za 1 ml
od 950 zł do 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 120 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 1800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 1700 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1700 zł do 2200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1700 zł do 2200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1700 zł do 2200 zł Umów wizytę
Peeling od 350 zł Umów wizytę
Peeling laserowy od 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi od 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu od 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dłoni 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy ramion 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy przedramion 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy przedramion i dłoni od 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy pleców 500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 350 zł do 700 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting brzucha 6000 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting podbródka 1500 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting dekoltu 1700 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting skóra pod oczami 1500 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting metodą HIFU od 1500 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn od 150 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 150 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy od 2400 zł do 3600 zł Umów wizytę
Nici Aptos (odmładzanie, modelowanie) od 1800 zł do 6500 zł Umów wizytę
Leczenie migreny od 1700 zł do 2200 zł Umów wizytę
AQUASHINE BTX botulina peptydowa 800 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx od 350 zł do 1200 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej od 350 zł do 1200 zł Umów wizytę
Lipoliza - usuwanie tkanki tłuszczowej od 350 zł do 1200 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym od 550 zł do 1450 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 550 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 550 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 550 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 550 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 550 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami od 800 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz od 300 zł Umów wizytę
PQ Age – peeling liftingujący od 350 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów od 200 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem od 1000 zł do 1200 zł Umów wizytę
Lipofilling z zastosowaniem komórek macierzystych - okolice oczu
*usuwanie cieni pod oczami
2500 zł Umów wizytę
Lipofilling z zastosowaniem komórek macierzystych - twarz 5000 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 450 zł do 1110 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 450 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem od 450 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 450 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem od 450 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem 450 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 450 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 450 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry od 150 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 450 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy 600 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach
*400 zł jeden zabieg (dwa policzki). Możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
400 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia 700 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

AURI Gabinety Medycyny Estetycznej

Stefana Okrzei 19 Żyrardów

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 20:00

Wtorek

09:00 - 20:00

Środa

09:00 - 20:00

Czwartek

09:00 - 20:00

Piątek

09:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n. med Marcin Repetowski

dr n. med Marcin Repetowski

Chirurg
Lekarz medycyny estetycznej
dr n. med Marcin Repetowski jest lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem. Ukończył Wojskową Akademię Me...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Martyna Gabryjelska-Janiszewska

dr Martyna Gabryjelska-Janiszewska

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr Stella Korycińska

dr Stella Korycińska

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

mgr Sandra Ciesłowska-Bogucka

mgr Sandra Ciesłowska-Bogucka

Kosmetolog

Umów wizytę