Balon żołądkowy powietrzno-wodny (End-ball) Łódź (województwo Łódzkie)

Balon żołądkowy powietrzno-wody- w tej metodzie wprowadzany jest silikonowy balon wypełniony powietrzem lub roztworem fizjologicznym, który jest odporny na soki trawienne. Balon pomaga w dużej utracie wagi i pozostaje w żołądku od 6 do 12 miesięcy, po czym jest usuwany endoskopowo. czytaj więcej

Średnia cena balon żołądkowy powietrzno-wodny (end-ball) (Łódź) to 7500 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Łódź z poniższej listy:

Warto wiedzieć

W mieście Łódź i w pobliżu, zabieg balon żołądkowy powietrzno-wodny (end-ball) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Balon żołądkowy powietrzno-wodny (End-ball) w mieście Łódź, w Łódzkie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Pulsmed Szpital. W regionie jest 1 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Balon żołądkowy powietrzno-wodny (End-ball) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Łódź.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Balon żołądkowy powietrzno-wodny (End-ball) w mieście Łódź,napisz do nas.