Beauty Club Lemone Gabinet Medycyny Estetycznej

Okólna 62 Częstochowa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Beauty Club Lemone Gabinet Medycyny Estetycznej umiejscowiony w Częstochowie powstał w 2007 roku z pomysłu lek. med. Agnieszki Tomali, certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej oraz specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej. Doświadczenie lekarza prowadzącego placówkę przekłada się na profil jej działalności. Pacjentki w każdym wieku uzyskają tutaj duży wachlarz zabiegów z medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej oraz kosmetologii, które bazują na produktach najlepszych amerykańskich i zachodnich marek. Piękno każdej pacjentki zostanie także wydobyte poprzez zabiegi z kosmetyki medycznej oraz masaże całego ciała.

Główną ideą kliniki jest holistyczne podejście do pacjenta, dlatego w parze z zabiegami medycyny estetycznej idzie tutaj odpowiednie żywienie. Idea ta jest realizowana poprzez dostępne w placówce konsultacje z zakresu doradztwa żywieniowego. Dla każdego pacjenta oferowane są indywidualne terapie żywieniowe, które wspomagają „od środka” efekty zabiegów estetycznych i kosmetycznych.

Wizytę w Beauty Club Lemone można zacząć od zabiegów na skórę twarzy, szyi i dekoltu, czyli miejsc, gdzie upływ czasu widać najszybciej. Na niechciane skutki procesów starzenia się specjalista zaoferuje tutaj m.in. zabiegi z wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego. Za ich pomocą może wypełnić zmarszczki oczu - kurze łapki, zmarszczki pod oczami – dolinę łez, wypełnić bruzdy nosowo-wargowe lub zmarszczki palacza wokół ust. Ponadto poprzez wypełnienie mogą być zredukowane także zmarszczki na czole lub zmarszczki pomiędzy brwiami. Wśród stosowanych produktów do wypełnienia wykorzystywany jest przykładowo wypełniacz Stylage M. Oprócz spłycenia zmarszczek mimicznych można poddać się również modelowaniu okolic twarzy, których wygląd pacjentka chciałaby nieco skorygować. Może to być korekcja nosa kwasem hialuronowym lub powiększenie ust.

Do odmłodzenia twarzy w klinice wykorzystywana jest także toksyna botulinowa typu A zawarta w preparatach Botox, Azzalure oraz Dysport. Za pomocą iniekcji tych substancji możliwe jest tutaj podniesienie brwi oraz usuwanie zmarszczek pionowych czoła, zlikwidowanie zmarszczek wargi górnej a także zmarszczek na brodzie i szyi.

Alternatywnym zabiegiem do wypełniaczy oraz botuliny, regenerującym skórę twarzy i poprawiającym jej kondycję, jest w klinice zabieg z osoczem bogatopłytkowym, pobieranym z krwi pacjenta i zawierającym czynniki wzrostu. Lekarz przygotowuje taki eliksir młodości z wykorzystaniem preparatów Regeneris lub Autologic, a następnie podaje pod skórę nie tylko na zmarszczki twarzy, szyi czy dłoni, ale także w celu leczenia blizn lub nadmiernego wypadania włosów.

Jeszcze innym rozwiązaniem działającym przeciwstarzeniowo, które pobudza samoczynną regenerację skóry jest zabieg frakcyjnego mikronakłuwania poprzez urządzenie Dermapen. Lekarz może za jego pomocą wykonać rewitalizację nie tylko skóry na twarzy i szyi, ale także blizn i rozstępów całego ciała, owłosionej skóry głowy czy wiotkiej skóry biustu.

Nie tylko na twarz, ale także na całe ciało stosowana jest w Beauty Club Lemone laseroterapia. W tym celu wykorzystywane są tutaj nowoczesne lasery, za pomocą których pacjentka może pozbyć się przebarwień na twarzy (laserem diodowym lub frakcyjnym), a także zamknąć rozszerzone naczynka oraz pozbyć się rumienia i naczyniaków. W celu zatrzymania procesów starzenia się skóry stosowane jest tutaj fotoodmładzanie twarzy lub fotoodmładzanie dekoltu. Za pomocą laserów można w klinice tej pozbyć się blizn przerostowych oraz usunąć niechciane rozstępy na brzuchu, piersiach czy udach. Oferowany jest także laserowy peeling w celu redukcji trądziku lub oczyszczenia skóry. Zmiany skórne również zostaną tutaj poddane działaniu światła laserowego, który zniszczy brodawki wirusowe czy włókniaki.

Na wybrane okolice ciała stosowana jest w gabinecie tym depilacja laserowa, usuwająca owłosienie bikini, owłosienie na klatce piersiowej, włosy pod pachami lub włosy na udach.

Pacjentka przychodząc do Beauty Club Lemone może udać się również na zabiegi upiększające ciało z zakresu kosmetyki medycznej oraz różnego typu masaże relaksacyjne, lecznicze oraz likwidujące stres i napięcie mięśni.

Usługi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii leczniczej, kosmetologii oraz masaży wykonuje w placówce wykwalifikowany i doświadczony personel, który składa się z lekarza medycyny estetycznej, kosmetologa i kosmetyczek a także fizjoterapeuty. Praca zespołu wspierana jest przez konsultacje z dermatologiem, ekspertem od suplementacji oraz od kosmetyków. Nad sprawnym działaniem kliniki czuwa jej kierowniczka, która jednocześnie jest technikiem usług kosmetycznych. Personel gabinetu stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i kongresach, w których uczestniczy w Polsce oraz za granicą. Ponadto zespół ma na swoim koncie tysiące przeprowadzonych zabiegów, które świadczą o dużym doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę.

Gabinet Medycyny Estetycznej Lemone uzyskał prestiżowy Eurocertyfikat, który został mu przyznany w Europejskim Programie Promocji Jakości. Tytuł taki świadczy o wykonywaniu usług na wysokim europejskim poziomie. Klinika należy także do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging za sprawą lek. med. Agnieszki Tomali, która została przyjęta w poczet jej członków.

W celu zapewnienia pacjentom usług estetycznych najwyższej jakości gabinety zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia oraz sprzęt najnowszej technologii, dzięki któremu zabiegi są bezpieczne, dokładne a ich czas ograniczony jest do niezbędnego minimum. Wśród wyposażenia można wymienić:

 •  Urządzenie CryoT Cooler – wykorzystywane jest w trakcie przeprowadzania zabiegów z medycyny estetycznej w celu zmniejszenia bólu, jaki może się przy nich pojawić. Jego działanie to chodzenie ciała, czyli kriostymulacja.
 • Ewakuator dymu – to urządzanie pochłaniające szkodliwy dym, który powstaje w czasie zabiegów z zakresu fotokoagulacji, elektrokoagulacji czy laseroterapii. Zawiera wymienne filtry powietrza, które sprawiają, że skuteczność urządzenia jest niezwykle wysoka.
 • Urządzenie Dermapen – wykorzystywane jest do frakcyjnego mikronakłuwania skóry, czyli mezoterapii. Poprzez swoje działanie pobudza ją do regeneracji i produkcji nowego kolagenu. Dla każdego pacjenta można dobrać odpowiednią głębokość nakłuwania od 0,5 mm do 2,5 mm.
 • System VPL – to urządzenie działające poprzez światło o długości 500-1200 nm, czyli dość szerokie spektrum. Wyposażone jest w specjalne filtry, które powodują powstanie nowego kolagenu w skórze, który rozjaśnia i spłyca zmiany. Lecząc w taki sposób na przykład rozstępy, blizny lub niszcząc cebulki włosów w depilacji nie uszkadza przy tym zdrowych tkanek.
 • Laser VariLite – to wyprodukowane przez amerykańską firmę Iridex urządzenie emitujące światło lasera diodowego. Wykorzystywany jest w usuwaniu przebarwień oraz zamykaniu czerwonych i niebieskich naczynek. Stosowany jest głównie na twarzy oraz kończynach dolnych. Emituje falę o podwójnej długości – wiązkę lasera i wiązkę podczerwoną.
 • Laser CO2 Flaming Frax – to chirurgiczny laser frakcyjny wyposażony w agregat do schładzania skóry w miejscu zabiegu. Jego zaletą jest emisja krótkiego impulsu wyposażonego w dużą energię. Wykonuje niewielkie uszkodzenia termiczne, dzięki którym leczone są blizny potrądzikowe i przerostowe oraz eliminowane jest starzenie się skóry.
 • Laser Er:YAG – to laser erbowy frakcyjny o długości fali 2940nm. Światło tego lasera powoduje mikrokolumny w skórze i przyczynia się do jej regeneracji bez uszkadzania innych tkanek. Wykorzystywany jest do laserowego peelingu, który oczyszcza skórę, redukuje pory oraz leczy trądzik.
 • Urządzenie Energist ULTRA – w swoim działaniu wykorzystuje technologię VPL, czyli zjawisko selektywnej fototermolizy – zmianie energii świetlnej na cieplną. Poprzez termiczną destrukcję tkanek można za jego pomocą leczyć zmiany naczyniowe, zamykać naczyniaki różnego typu oraz leczyć trądzik różowaty.

Już od progu czuć w klinice wręcz rodzinną atmosferę, którą tworzy nie tylko profesjonalny zespół skupiony na potrzebach pacjenta, ale także przytulne a jednocześnie gustowne wnętrza. Aby zaspokoić potrzeby każdego pacjenta, klinika przygotowała udogodnienia z zakresu:

 • Dobra lokalizacja – placówka znajduje się niedaleko ciągu komunikacyjnego w Częstochowie, co zapewnia łatwy dojazd zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską. Budynek znajduje się przy ulicy domów jednorodzinnych.
 • Spokojne otoczenie i nowoczesny budynek – klinika mieści się w nowoczesnym ogrodzonym budynku na parterze, co ułatwia dostanie się do jej gabinetów każdemu oraz spełnia wymogi sanitarne i higieniczne. Budynek otacza niewielki ogród z setkami różnych roślin, po którym pacjenci mogą pospacerować w otoczeniu zieleni przez cały rok. Ogród widoczny jest już z daleka a jego rośliny „witają” pacjentów.
 • Parking – na zmotoryzowanych pacjentów czeka parking tuż przy budynku kliniki od strony ul. Dubois, przystosowany nawet dla większych samochodów.
 • Niezwykłe wnętrza – tuż po przekroczeniu progu kliniki pacjent elektryzowany jest pięknym wystrojem oraz przytulnym a zarazem nowoczesnym designem kliniki. W poczekalni czeka na niego wygodna kanapa, telewizor, aktualne czasopisma a także oferowana przez personel kawa lub herbata, bądź woda. Przyjemna paleta kolorystyczna ścian i mebli poczekalni i gabinetów, połączona z subtelnie dobranym oświetleniem ucieszy oko każdego pacjenta. Wygodne fotele oraz łóżka zapewnią komfort zabiegów, a duże okna przepuszczą wiele światła oraz przestrzeni.
 • Drugie wyjście – stworzone z myślą o pacjentach, którzy chcą zachować swoją strefę prywatności tuż po zabiegach. Drugim wyjściem można bez przechodzenia przez recepcję opuścić dyskretnie budynek.
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych – klinika przystosowana jest do pacjentów poruszających się na wózku tak, aby każdy mógł dostać się we wszystkie miejsca placówki.
 • WiFi – na terenie kliniki dostępny jest dla pacjentów bezpłatny Internet bezprzewodowy.
 • Promocje – dla pacjentów co jakiś czas Beauty Club Lemone przygotowuje specjalne promocje na zabiegi oraz zniżki na wybrane zabiegi.
 • Płatność w ratach – istnieje możliwość ratalnej spłaty za usługi i zabiegi przeprowadzone w klinice.
 • Program Lemonki – to program lojalnościowy stworzony z myślą o pacjentkach regularnie korzystających z usług gabinetu. Za zgromadzone w programie punkty klientka może odebrać wybraną przez siebie nagrodę.

Beauty Club Lemone jest położony w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie na rogu  ul. Okólnej oraz ul. Dubois. Choć znajduje się w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, blisko stąd do jednej z głównych dróg Częstochowy – drogi 46. Do Starego Miasta jest stąd 3 km, a na Jasną Górę zaledwie 2 km. Pacjenci przyjeżdżający spoza miasta pociągiem powinni wysiąść na Dworcu PKP Częstochowa Główna, skąd na Okólną są 2 km. Natomiast dojazd z każdej części miasta samochodem jest niezwykle prosty poprzez umiejscowienie kliniki blisko głównych ulic Częstochowy oraz dróg wojewódzkich.

Certyfikaty

2011 Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu Europejskiej Rady Resuscytacji BLS/AED Provider Kurs 2011
Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu Europejskiej Rady Resuscytacji BLS/AED Provider Kurs
2010 Certyfikat uczestnictwa dr A.Tomali w szkoleniu z zakresu użytkowania lasera dermatologicznego VariLite 532/940 firmy IRIDEX 2010
Certyfikat uczestnictwa dr A.Tomali w szkoleniu z zakresu użytkowania lasera dermatologicznego VariLite 532/940 firmy IRIDEX
2011 Dyplom uczestnictwa dr A.Tomali w kursie medycznym pt. 2011
Dyplom uczestnictwa dr A.Tomali w kursie medycznym pt. "Miękki lifting - modelowanie problematycznych obszarów twarzy"
2010 Certyfikat uczestnictwa dr A.Tomali w specjalistycznym kursie nt. stosowania Restylane 2010
Certyfikat uczestnictwa dr A.Tomali w specjalistycznym kursie nt. stosowania Restylane
2010 Certyfikat uczestnictwa dr A.Tomali w kursie kształcenia podyplomowego 2010
Certyfikat uczestnictwa dr A.Tomali w kursie kształcenia podyplomowego "Podstawy Endokrynologii Praktycznej"
2008 Certyfikat uczestnictwa dr A.Tomali w programie naukowym World Society of Anti-Aging Medicine 2008
Certyfikat uczestnictwa dr A.Tomali w programie naukowym World Society of Anti-Aging Medicine
2007 Dyplom potwierdzający przynależność dr A.Tomali do World Society of Anti-Aging Medicine 2007
Dyplom potwierdzający przynależność dr A.Tomali do World Society of Anti-Aging Medicine
2010 Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu praktycznym w zakresie korekcji zmarszczek twarzy oraz modelowania ust z użyciem 2010
Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu praktycznym w zakresie korekcji zmarszczek twarzy oraz modelowania ust z użyciem
2008 Certyfikat uczestnictwa w teoretycznym i praktycznym szkoleniu z zastosowania pilingów chemicznych laboratorium MEDIDERMA 2008
Certyfikat uczestnictwa w teoretycznym i praktycznym szkoleniu z zastosowania pilingów chemicznych laboratorium MEDIDERMA
2001 Certyfikat ukończenia szkolenia nt. 2001
Certyfikat ukończenia szkolenia nt. "Technik wstrzyknięć toksyny botulinowej typu A - Dysport'u"
2008 Certyfikat uczestnictwa dr A.Tomali w kursie nt. stosowania fosfatydylocholiny 2008
Certyfikat uczestnictwa dr A.Tomali w kursie nt. stosowania fosfatydylocholiny
2009 Dyplom uzyskania tytułu lekarza medycyny estetycznej 2009
Dyplom uzyskania tytułu lekarza medycyny estetycznej
2007 Dyplom ukończenia kursu mikrodermabrazji 2007
Dyplom ukończenia kursu mikrodermabrazji
2008 Certyfikat ukończenia szkolenia depilacji laserowej LightSheer 2008
Certyfikat ukończenia szkolenia depilacji laserowej LightSheer
2010 Certyfikat ukończenia programu szkoleniowego Sculptra 2010
Certyfikat ukończenia programu szkoleniowego Sculptra
2007 Dyplom ukończenia kursu obsługi aparatu Ultrasonic Peeling VENA SPA LINE 2007
Dyplom ukończenia kursu obsługi aparatu Ultrasonic Peeling VENA SPA LINE
2007 Dyplom ukończenia kursu Dermo Health 2007
Dyplom ukończenia kursu Dermo Health
2012 Anti-Aging Medicine Certificate 2012
Anti-Aging Medicine Certificate
2007 Certyfikat nabycia uprawnień do wykonywania zabiegów Environ 2007
Certyfikat nabycia uprawnień do wykonywania zabiegów Environ
2007 Dyplom ukończenia kursu obsługi aparatu do elektrostymulacji 2007
Dyplom ukończenia kursu obsługi aparatu do elektrostymulacji
2009 Dyplom uzyskania tytułu lekarza medycyny estetycznej 2009
Dyplom uzyskania tytułu lekarza medycyny estetycznej

Opinie

Beauty Club Lemone Gabinet Medycyny Estetycznej Ocena: 4.9/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • G

  Bardzo dobrze

  Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo Pani Doktor, miły personel. Zero stresu przed zabiegiem. Polecam każdemu

  Grzesiek (2019-01-01)

 • M

  Bardzo dobrze

  Co by tu nie napisać, to i tak nie odda super atmosfery, jaka panuje w lemone. To, że awsze idę tam z ochotą na zabiegi, wystarczy. Jak to się mówi "pełna profeska". Pozdrawiam zespół

  Małgosia (2018-10-18)

 • K

  Bardzo dobrze

  To miejsce, do którego zawsze bardzo chętnie wracam. Korzystam regularnie z usług medycyny estetycznej na twarz, które zawsze przeprowadzane są w sympatycznej atmosferze. Bardzo miły personel. To że panie dbają o każdego klienta da się odczuć już przekraczając próg salonu.

  Kamila (2017-03-14)

 • I

  Bardzo dobrze

  Ciekawe wnętrza, dobry sprzęt, profesjonalizm w każdym calu. Jestem stałym klientem gabinetu i zawsze wychodzę stąd zrelaksowany i odprężony. Ceny bardzo przystępne jak na kieszeń przeciętnego zjadacza chleba. Polecam każdemu!

  Igor (2017-03-14)

 • P

  Bardzo dobrze

  Bajecznie kolorowy wystrój tego miejsca wprawia mnie zawsze w dobry humor. Czuję się tutaj jak we własnym domu! Lubię rozmawiać z kosmetyczkami w trakcie zabiegów i zawsze wychodzę uśmiechnięta. Poleciłam już to miejsce każdej mojej przyjaciółce.

  Paula (2017-03-14)

 • N

  Bardzo dobrze

  Bardzo ładny gabinet, fajne miejsce, łatwy dojazd, mili ludzie, Pani dr jest dobra w tym co robi. Porozmawia, doradzi i pomoże. Nie robią na ilośc a na jakość.

  Natka (2015-11-21)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
HIFU Ulthera - lifting szyi od 1600 zł do 2500 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting ramion od 2500 zł do 3000 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna 150 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Masaż od 69 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa od 149 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 149 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej od 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) od 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 599 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) od 599 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 199 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 599 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia od 149 zł Umów wizytę
Zabiegi fotoodmładzania od 199 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień od 199 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków 150 zł Umów wizytę
Usuwanie rumienia od 150 zł Umów wizytę
Peeling - kwas migdałowy 139 zł Umów wizytę
Endermologie LPG Alliance - wyszczuplanie i modelowanie od 120 zł Umów wizytę
Usuwanie rozstępów od 800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach od 800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu od 800 zł do 2000 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach od 800 zł do 1500 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej od 139 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 599 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 899 zł Umów wizytę
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) 700 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - skóra głowy 350 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie czoła 199 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu 349 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 199 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa 199 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu 199 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków 199 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion 199 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion 199 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 199 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 349 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi od 349 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu od 349 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* Wypełniacze: Stylage, Vycross fillers - Volbella?, Volift?, Restylane, Perlane, Emervel, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Princess, ReDexis
od 1000 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* Wypełniacze: Stylage, Vycross fillers - Volbella?, Volift?, Restylane, Perlane, Emervel, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Princess, ReDexis
od 1000 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
* Wypełniacze: Stylage, Vycross fillers - Volbella?, Volift?, Restylane, Perlane, Emervel, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Princess, ReDexis
od 1000 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym
* Wypełniacze: Stylage, Vycross fillers - Volbella?, Volift?, Restylane, Perlane, Emervel, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Princess, ReDexis
od 1000 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)
* Wypełniacze: Stylage, Vycross fillers - Volbella?, Volift?, Restylane, Perlane, Emervel, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Princess, ReDexis
od 1000 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)
* Wypełniacze: Stylage, Vycross fillers - Volbella?, Volift?, Restylane, Perlane, Emervel, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Princess, ReDexis
od 1000 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym
* Wypełniacze: Stylage, Vycross fillers - Volbella?, Volift?, Restylane, Perlane, Emervel, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Princess, ReDexis
od 1000 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym
* Wypełniacze: Stylage, Vycross fillers - Volbella?, Volift?, Restylane, Perlane, Emervel, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Princess, ReDexis
od 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing od 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu od 450 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic ust i brody od 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków od 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu od 1400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody od 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha od 800 zł do 2000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła 700 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing nosa od 400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi od 800 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi od 1400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1600 zł do 2600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1600 zł do 2600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1600 zł do 2600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem
*Konsultacja przed zabiegiem
od 800 zł Umów wizytę
Peeling od 139 zł Umów wizytę
Peeling laserowy od 300 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy 1000 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi od 1000 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu od 1000 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi 600 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu od 600 zł do 900 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 149 zł Umów wizytę
AQUASHINE BTX botulina peptydowa od 750 zł do 850 zł Umów wizytę
Odmładzanie skóry preparatem PROFHILO 1200 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 700 zł do 1500 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 700 zł do 1500 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 700 zł do 1500 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 700 zł do 1500 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 700 zł do 1500 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej od 250 zł do 1399 zł Umów wizytę
Lipoliza - usuwanie tkanki tłuszczowej od 250 zł do 1399 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy
*Stylage XL, Stylage XXL, Voluma, Emervel Volume, Sub Q , Teosyal Ultimate, Princess Volume, ReDexis Ultra
od 1200 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek od 800 zł do 1450 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana od 199 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dekolt 349 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dłonie 199 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz 399 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów od 800 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn od 250 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 250 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie włókniaków od 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - likwidacja wiotkości powiek od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - cienie i sińce pod oczami 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie rozstępów
* 1 obszar bez względu na lokalizację)
250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie cellulitu od 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - redukcja tkanki tłuszczowej od 250 zł do 499 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - pobudzenie cebulek włosowych od 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dekolt 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - podwójny podbródek 160 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz od 249 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting brzucha od 3000 zł do 5000 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting czoła od 600 zł do 1000 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - likwidacja kurzych łapek od 900 zł do 1000 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting powieki dolnych od 500 zł do 1000 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting policzków od 1600 zł do 4500 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting podbródka od 900 zł do 1200 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting dekoltu od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting skóra pod oczami od 900 zł do 1000 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting twarzy od 3500 zł do 4500 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting metodą HIFU od 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 350 zł do 1000 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 599 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 599 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 350 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 350 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 350 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 350 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 599 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 599 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry od 59 zł do 299 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - kończyny dolne
* cena ustalana indywidualnie
od 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy od 399 zł do 499 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach
* policzki plus nos
od 279 zł do 359 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole od 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi od 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie od 150 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Beauty Club Lemone Gabinet Medycyny Estetycznej

Okólna 62 Częstochowa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

10:00 - 18:00

Wtorek

10:00 - 20:00

Środa

10:00 - 18:00

Czwartek

10:00 - 20:00

Piątek

10:00 - 20:00

Sobota

08:00 - 14:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. med. Agnieszka Tomala

lek. med. Agnieszka Tomala

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Agnieszka Tomala jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej oraz specjalistą medycyny przeciwstarzeniowej. Studia medyczne ukończyła w 1998 roku na ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Magdalena Chrzęstek

Magdalena Chrzęstek

Kosmetyczka
Magdalena to absolwentka Policealnego Studium Zawodowe w Częstochowie na kierunku kosmetyka, specjalizacja kosmetyka upiększająca. Ukończyła Szkołę Medyczną w Częstochowie na kierun...

 czytaj więcej

Umów wizytę