O klinice

Blikpol Sopot to placówka okulistyczna przyjmująca pacjentów od 1998 roku, umiejscowiona na terenie Dolnego Sopotu. Działa jako Oddział Centrum Medycznego Kardiotel, które powstało w Gdańsku w 1997 roku. Ośrodek Blipkol specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach leczących wady wzroku techniką laserową – krótkowzroczność, dalekowzroczność oraz astygamtyzm, a także w innowacyjnych operacjach eliminujących choroby oczu z zakresu stożka rogówki czy zaćmy.

Placówka ta oferuje leczenie wad wzroku na najwyższym światowym poziomie. Osiąga ten cel poprzez wykorzystywanie u siebie najbardziej zaawansowanej metody, jaką jest iLASIK, która poprzez zastosowanie w czasie zabiegu drugiego lasera (lasera femtosekundowego) pozwala na mniejszą inwazyjność zabiegu a tym samym gwarantuje bardzo krótki czas uzyskania pełnej sprawności fizycznej po operacji (w wielu przypadkach już następnego dnia). Z innych metod laserowej korekcji wzroku oferowana jest tutaj pacjentom także: operacja metodą EBK, chrakteryzująca się usuwaniem nabłonka poprzez jednorazowe urządzenie lub zabieg PRK, w czasie którego lekarz mechanicznie usuwa cienką warstwę rogówki.

Pacjent może poddać się w placówce tej także zabiegowi metodą LASIK, metodą Epi-LASIK oraz  techniką femtoLASIK. Ta pierwsza charakteryzuje się nacięciem rogówki przy użyciu mikrokeratomu, natomiast w drugiej metodzie lekarz oddziela mechanicznie nabłonek separatorem nabłonkowym. W technice femtoLASIK stosowany jest laser femtosekundowy zamiast urządzeń mechanicznych. Jeszcze jedną stosowaną tutaj metodą jest technika LASEK, w której wykorzystuje się alkohol do zmiękczenia nabłonka na czas działania lasera. Zabiegi laserowej korekcji wad wzroku dostępne są także w palcówce w wersji premium, które wykonywane są np. w przypadkach, gdy pacjent ma zbyt cienką rogówkę na zabieg w wersji standardowej.

Blikop Sopot posiada także nowoczesną ofertę zabiegową w przypadku leczenia chorób oczu, które prowadzą do zaburzenia widzenia oraz do nieodwracalnych zmian, skutkujących nawet utratą wzroku. Jedną z leczonych tutaj chorób jest stożek rogówki, który usuwany jest metodą cross-linking lub za pomocą fotokeratektomii terapeutycznej (PTK) wykonywanej laserem excimerowym. W przypadku pierwszej metody zabiegowej stosowany jest tzw. szybki cross, który możliwy jest dzięki zastosowaniu nowoczesnego urządzenia KXL, skracającego czas terapii.

Z innych chorób oczu leczona jest tutaj zaćma  - w nowoczesny sposób zmętniała soczewka usuwana jest małoinwazyjnie za pomocą ultradźwięków. Jest to operacja metodą fakoemulsyfikacji, w czasie której lekarz wszczepia nową soczewkę dostosowaną do rodzaju zaćmy oraz do efektów widzenia, jakie pacjent chce osiągnąć po takim zabiegu. Jedną z tych soczewek jest soczewka asferyczna, dzięki której kontrast widzenia jest zwiększony nawet w warunkach słabego oświetlenia. Inny to zabieg fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego, która ma za zadanie zapewnienie widzenia z soczewki osoby 30-letniej. Ponadto lekarz może wszczepić także w czasie takiego zabiegu soczewkę toryczną - korygującą wrodzoną wadę wzroku, soczewkę multifokalną – która posiada funkcje bardzo zbliżone do naturalnej soczewki i zapewnia dobre widzenie z bliska i z daleka lub soczewkę pseudoakomodacyjną – umożliwiającą również dobre widzenie dali i tego co jest blisko oczu. Placówka oferuje soczewki produkcji niemieckiej oraz amerykańskiej.

Blikpol Sopot przed zabiegami okulistycznymi proponuje pacjentom specjalistyczną diagnostykę niezbędną do ustalenia rodzaju oraz stopnia zaawansowania schorzenia. W tym celu przeprowadzane są tutaj specjalistyczne badania okulistyczne z zakresu: USG gałek ocznych, tomografii siatkówki OCT, tonometrii i gonioskopii a także biometrii optycznej IOL Master.

Zarówno operacje i zabiegi, jak i konsultacje i diagnostyka przeprowadzane są w placówce tej przez wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Są to specjaliści z zakresu okulistyki, z wieloletnim doświadczeniem w polskich i zagranicznych ośrodkach oraz posiadający specjalistyczne kursy i przeszkolenia do przeprowadzania innowacyjnych zabiegów leczących schorzenia oczu. Zespół lekarski wspiera lekarz anestezjolog oraz dyplomowane pielęgniarki.

Blikpol, oprócz działalności zdrowotnej, prowadzi także działalność społeczną. W 2015 roku wziął udział w akcji zorganizowanej przez Fundację Wzrok Ubogim pt. „Okulary dla potrzebujących”, zachęcając swoich pacjentów do oddania własnych okularów na rzecz fundacji. Jednocześnie każdy taki pacjent otrzymywał zniżkę na laserowy zabieg korekcji wzroku. Sopocka klinika okulistyczna może poszczycić się także udziałem w wydarzeniach zdrowotnych, np. 5. Sopockich Targach Seniora (2014 rok), podczas których lekarze placówki wygłosili prelekcje na tematy związane z zaćmą i jej leczeniem. 

Klinika okulistyczna jest również organizatorem spotkań naukowych i szkoleń dla lekarzy, czego przykładem może być sympozjum na temat laserowej korekcji wzroku, które miało miejsce na terenie placówki w 2014 roku podczas spotkania Gdańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. W czasie tego wydarzenia zgromadzeni lekarze mieli okazję posłuchać wykładu europejskiej specjalistki z zakresu laserowej korekcji wzroku – dr Susanny Boythy, która omówiła nowoczesne techniki takich zabiegów na wzroku.

Ponadto na terenie placówki zostało także zorganizowane szkolenie w 2014 roku z zakresu obsługi systemów laserowych oraz użycia lasera femtosekundowego, które poprowadził dr Christian Ricci. W 2013 roku lekarze okuliści z całej Polski mieli także okazję w Blikpolu uczestniczyć w szkoleniu teoretyczno-praktycznym z zakresu zastosowania lasera femtosekundowego, które poprowadził wybitny rosyjski profesor specjalizujący się w chirurgii refrakcyjnej i zaćmie – dr n. med. Mikhail Pozharitskiy.

Wykorzystanie nowoczesnego lasera femtosekundowego przez klinikę Blikpol opisane zostało w piśmiennictwie naukowym  - wydanej przez Ministerstwa Rozwoju Regionalnego broszurze pt. „Innowacyjne pomysły, kreatywni ludzie. Czas Zmian: Dobre praktyki wykorzystania Funduszy Europejskich w latach 2007-2012”.

Placówka organizuje przesiewowe badania wzroku, które bezpłatnie są dostępne dla każdego chętnego na nie pacjenta. Takie badania miały miejsce np. w 2015 roku i obejmowały badanie ostrości wzroku, badanie pola widzenia, badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego czy badanie wrażliwości na olśnienie.

O jakości zabiegów decydują w klinice okulistycznej Blikpol nie tylko wykwalifikowani specjaliści chorób oczu, ale także najwyżej światowej jakości sprzęt, w który wyposażone są gabinety placówki. Z najbardziej istotnych można wymieć:

 • Laser VISX Star S4 IR – to laser excimerowy firmy  Abbott Medical Optics, służący do przeprowadzania zabiegów laserowej korekcji wzroku. Działa w technologii zmiennej częstotliwości wiązki, dzięki czemu precyzja ablacji jest na najwyższym poziomie.
 • Laser femtosekundowy iFS – to laser piątej generacji wyprodukowany przez firmę Abbott Medical Optics. Dzięki generowaniu bardzo krótkich impulsów światła, można za jego pomocą przeprowadzać bardzo nowoczesne zabiegi w chirurgii refrakcyjnej, w operacjach zaćmy czy przeszczepach rogówki. Wykorzystywany jest także do laserowej korekcji wzroku metodą iLASIK.
 • Urządzenie Amadeus II – to precyzyjny mikrokeratom chirurgiczny firmy Ziemer, który posiada ostrze oscylujące przygotowujące płatek rogówki do zabiegu laserowej korekcji wzroku. Stanowi alternatywę dla lasera femtosekundowego w określonych przypadkach medycznych.
 • Urządzenie Wavescan Wavefront – to platforma diagnostyczna firmy Abbott Medical Optics, służąca do dokładnej analizy komputerowej oczu oraz stworzenia trójwymiarowych map, które zostaną potem wykorzystane przez laser excimerowy.
 • Urządzenie Pentacam HR – to sprzęt firmy Oculus wykorzystywany w badaniach przedniego i tylnego odcinka oka, stosuje obrazowanie rotacyjne. Za jego pomocą może być przeprowadzona tomografia, pachymetria, topografia a także analiza komory i  gęstości soczewki.
 • Tomograf 3D OCT 2000 – urządzenie firmy Topcon do przeprowadzania optycznej tomografii koherencyjnej, obrazującej strukturę siatkówki oraz nerw wzrokowy.  Wykorzystywany jest w diagnostyce jaskry, nowotworów oczu a także retinopatii cukrzycowej.
 •  Urządzenie Avedro KXL – jest wykorzystywane w nowoczesnych zabiegach cross-linkingu stożka rogówki, dzięki któremu możliwe jest wyleczenie tego schorzenia przeznabłonkowo (bez jego usuwania) a także skrócenie czasu działania lampy UV do kilku minut, co znacznie wpływa na zdrowie oczu.
 • Aparat IOL Master 500 -  to biometr firmy Carl Zeiss wykorzystywany do obliczania parametrów soczewek wewnątrzgałkowych. Ma istotne znaczenie w diagnostyce zaćmy.
 • Aparat iCARE – to bezdotykowy tonometr firmy Icare Finland do badania ciśnienia wewnątrzgałkowego, które przeprowadzane jest głównie w diagnostyce jaskry.

Palcówka przygotowała dla odwiedzających ją pacjentów wiele udogodnień pozamedycznych, które podnoszą komfort zabiegów oraz umilają czas oczekiwania na nie. Dzięki nim jest to jeszcze jeden z powodów, oprócz zabiegów na wysokim poziomie oraz doświadczonych specjalistów, dla którego każdy pacjent będzie miło wspominał pobyt w Sopocie. Są to:

 • Dogodna lokalizacja – placówka Blikopl mieście się w samym środku Sopotu na deptaku w Krzywym Domku na II piętrze, dokąd można łatwo trafić, a także stąd udać się nad brzeg morza lub pozwiedzać okoliczne zabytki i atrakcje. Tuż przy budynku znajduje się parking na kilka aut.
 • Przyjemnie wnętrza – poczekalnia, gabinety oraz inne pomieszczenia placówki są urządzone bardzo nowocześnie, a jednocześnie z niezwykłym smakiem, który będzie cieszył oko każdego, kto przestąpi próg kliniki. Przeszklone, szerokie wejście prowadzi do przyjemnie oświetlonej i przytulnej poczekalni, gdzie czekają na pacjentów wygodne fotele, przyjemna lektura czasopism oraz woda dla spragnionych. W gabinetach komfort zapewnią wygodne fotele oraz funkcjonalność w zagospodarowaniu przestrzeni, w której jest miejsce na komfortowe i szybkie badania za pomocą specjalistycznego sprzętu.
 •  Płatność ratalna – w placówce istnieje możliwość zapłaty w ratach za wykonane usługi operacyjne i zabiegowe. Raty ustalane są indywidualnie do możliwości finansowych każdego pacjenta.
 •  Promocje na zabiegi – systematycznie tworzone są nowe oferty promocyjne za zabiegi wykonywane w placówce, dzięki czemu pacjent ma możliwość tańszego skorzystania z operacji, która jest mu potrzebna.
 •  Procedura jednodniowa –  system usług medycznych wprowadzony przez Blikpol w 2013 roku dla pacjentów przyjeżdżających na leczenie z daleka. Ma na celu, w czasie jednego dnia, przeprowadzenie kwalifikacji oraz badań niezbędnych do wykonania zabiegu, a także przeprowadzania zabiegu w tym samym dniu.
 •  Konsultanci medyczni – to specjaliści do dyspozycji pacjentów, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z diagnostyką i zabiegami w czasie, gdy lekarze są zajęci. Z takim konsultantem pacjent może porozmawiać zarówno telefonicznie, jak i na miejscu w placówce.
 •  Dni otwarte – organizowane w celu zapoznania szerszego grona pacjentów z możliwościami zabiegowymi kliniki. Przykładem może być Tydzień Dni Otwartych zorganizowany w 2016 roku, w czasie którego pacjenci mogli przyjść na darmowe badania oczu oraz uzyskać wszelkie informacje na temat laserowej korekcji wzroku.

Placówka Blikopl umiejscowiona jest od 2014 roku w Dolnym Sopocie (w jednej z części centrum Sopotu), na II piętrze budynku pod nazwą Krzywy Domek, który znajduje się na sopockim deptaku. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, gdyż miejsce to odwiedzane jest przez rzesze turystów i sławnych ludzi, nie tylko ze względu na Deptak, ale także Krzywy Domek, który znajduje się na liście najdziwniejszych budynków świata, a także został nominowany do 7 cudów Trójmiasta. Najłatwiej do kliniki wejść od ulicy Haffnera, gdzie można przy budynku zaparkować samochód. Osoby przyjeżdżające pociągiem powinny wysiąść na przystanku Sopot SKM (Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście), skąd do kliniki to niecałe 800 metrów. Pacjenci przybywający spoza miasta, chcący nieco zwiedzić, blisko będą mieli na sopockie Molo (kilka minut piechotą), a po drodze także do Latarni Morskiej.

 

Certyfikaty

 1
1
 2
2
 3
3
 4
4

Opinie

BlikpolOcena: 5/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • D

  Bardzo dobrze

  Świetna organizacja, opieka przed i po zabiegu. Super polecam!

  Dagmara (2023-11-10)

  Zabieg: Laserowa korekcja wzroku

  Lekarz: lek. med. Witold Czuszyński

 • W

  Bardzo dobrze

  Blikpol to jedyna klinika w kraju która wyraziła chęć podjęcia wogole rozmowy ze mną. Ze względu na moją olbrzymią wadę wszędzie odsylano mnie z niczym. Dr Czuszynski jednak pokazał mi zielone światło i się udało. Dziś 1,5 roku od zabiegu wiem że warto było. Dla mnie to wciąż klinika cudów. Polecam każdemu

  Wiesia (2018-04-11)

 • Bardzo dobrze

  Oczywiście jestem bardzo zadowolony z kliniki Blikpol. Miałem zabieg cross - linking i wszystko odbywało się spokojnie w miłej atmosferze... jestem po zabiegu 4 tygodnie i oko bardzo ładnie i szybko się goi ... przed zabiegiem dostałem informację jak się przygotować do zabiegu jak i po ... nie było żadnego problemu żeby się do tych informacji przystosować... oceniam klinike Blikpol na 10 + " Masz problem ze wzrokiem POLECAM KLINIKE BLIKPOL "

  (2016-08-29)

 • M

  Bardzo dobrze

  Znalazłam Blikpol w sieci i właściwie trafiłam do tej kliniki kierując się dobrymi opiniami. Absolutnie się nie zawiodłam. Jestem już prawie rok po zabiegu, więc mogę z całą pewnością ocenić rezultaty zabiegu. Po mojej wadzie sprzed zabiegu -5/-6,25 i astygmatyzm nie ma śladu. Jestem przeszczęśliwa i polecam wszystkim, którym wada wzroku, tak jak mi, utrudniała życie. Wahałam się stanowczo za długo :). Pozdrawiam cały personel i dziękuję :)

  Mira (2016-05-13)

 • J

  Bardzo dobrze

  Bardzo przyjazne miejsce, miła obsługa. Jestem bardzo zadowolona zarówno z wyników zabiegu jak i jego przebiegu. Dostałam szczegółowe instrukcje jak się przygotować, czego mogę się spodziewać podczas leczenia i rekonwalescencji. Było tak jak mówili :). Polecam bez wahania.

  Joanna (2016-03-03)

 • R

  Bardzo dobrze

  Sprzęty mają świetne, świadczenia na prawdziwie wysokim poziomie. Mieszkam w Niemczech i niechętnie, ale muszę przyznać, że takiej kliniki tu nie mają. Wszystko na czas, dużo informacji, czułem się zaopiekowany i przede wszystkim bezpieczny, a o to chyba chodzi u lekarza.

  Radek (2015-10-21)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia plastyczna
Plastyka i korekcja powiek
*obie powieki, w cenie 1 wizyta kontrolna
od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna
*obie powieki, w znieczuleniu miejscowym, w cenie 1 wizyta kontrolna
od 4000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna
*obie powieki w znieczuleniu miejscowym
od 5000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych
*obie powieki, w znieczuleniu miejscowym
od 7500 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Podniesienie brwi od 300 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem
*cena za 1 okolica
od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Okulistyka
Laserowa korekcja wzroku od 2700 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku metodą EBK
*indywidualizowany
4200 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wzroku metodą femtoLASIK Premium
*standard indywidualizowany
5500 zł Umów wizytę
Laserowa korekcja wad wzroku metodą PRK 2700 zł Umów wizytę
Zabieg metodą PRK Premium
*standard indywidualizowany
3200 zł Umów wizytę
Płukanie kanalików łzowych
*jedno oko od 100 zł. Zabieg wykonywany wyłącznie u osób dorosłych
od 100 zł do 200 zł Umów wizytę
Fotokeratektomia terapeutyczna PTK (operacje rogówki) 2500 zł Umów wizytę
Stożek rogówki - zabieg cross-linking
*3000 zł za jedno oko
3000 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy
soczewki Alcon Acrysof, AMO SENSAR, AMO TECNIS
od 2900 zł do 7900 zł Umów wizytę
Operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki
soczewki Alcon Acrysof, AMO SENSAR, AMO TECNIS
od 4100 zł do 7900 zł Umów wizytę
Usunięcie gradówki
*usuwana mechanicznie, 1000 zł za jedną zmianę
od 1000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Blikpol

Haffnera 6 Sopot

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 18:00

Wtorek

08:00 - 18:00

Środa

08:00 - 18:00

Czwartek

08:00 - 18:00

Piątek

08:00 - 15:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska

dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska

Okulista
Dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska to specjalistka okulistyki. Studia medyczne ukończyła w 2003 roku na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Następnie rozpoczęła specjalizację z okulistyki...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n.med. Anna Jurska-Jaśko

dr n.med. Anna Jurska-Jaśko

Umów wizytę

lek. med. Witold Czuszyński

lek. med. Witold Czuszyński

Okulista
Lek. med. Witold Czuszyński jest specjalistą chorób oczu. Jest również absolwentem Gdańskiej Akademii Medycznej, na której studia lekarskie ukończył w 1991 roku. Jego zainteresowania z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Ewa Lange

dr n. med. Ewa Lange

Okulista
Dr n. med. Ewa Lange to specjalistka z zakresu okulistyki, która specjalizację II stopnia w tej dziedzinie zdobyła w 2000 roku po zdaniu egzaminu. Następnie uzyskała stopień doktora na...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Dorota Chomińska - Dorn

Lek. med. Dorota Chomińska - Dorn

Okulista
Lek. med. Dorota Chomińska-Dorn to specjalistka okulistyki. Studia medyczne ukończyła w 2003 roku. Następnie jej zainteresowania zawodowe skupiły się na dziedzinie okulistyki, z której...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Maciej Januchta

lek. med. Maciej Januchta

Okulista
Lek. med. Maciej Januchta to specjalista okulistyki. Studia medyczne ukończył w 1973 roku i wtedy też uzyskał uprawnienia do wykonywania zawodu. Następne lata nauki i zdobywania umieję...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Witold Kokot

dr n. med. Witold Kokot

Okulista
Dr n. med. Witold Kokot jest specjalistą chorób oczu. W 1986 roku ukończył studia medyczne na Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1989 roku zdał egzamin specjalizacyjny I stopnia z zakresu...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Okulista
Dr n. med. Barbara Krupa-Szafran to specjalistka z zakresu okulistyki. Studia medyczne ukończyła w 1977 roku. Dalsza nauka i zdobywanie umiejętności przyniosły jej tytuł specjalisty ok...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Paweł Lipowski

dr n. med. Paweł Lipowski

Okulista
Dr n. med. Paweł Lipowski to specjalista chorób oczu. Studia medyczne ukończył w 1972 roku. Następnie jego zainteresowania zawodowe skupiły się na dziedzinie okulistyki, z której zdał ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Ewa Młodzianowska-Kryda

lek. med. Ewa Młodzianowska-Kryda

Okulista
Lek. med. Ewa Młodzianowska-Kryda jest specjalistką okulistyki. Lekarzem została w 1981 roku, kończąc studia medyczne. Jej zainteresowania zawodowe skupiły się na dziedzinie okulistyki...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Monika Pompein-Batkiewicz

lek. med. Monika Pompein-Batkiewicz

Okulista
Lek. med. Monika Pompein-Batkiewicz to specjalistka z zakresu chorób oczu. Tytuł lekarza medycyny uzyskała w 2001 roku. Następnie swoje zainteresowania zawodowe skierowała na dziedzinę...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Hanna Zygmunt

dr n. med. Hanna Zygmunt

Okulista
Dr n. med. Hanna Zygmunt to specjalistka chorób oczu. Tytuł lekarski posiada od 1995 roku. Późniejsze lata zdobywania nauki, umiejętności i doświadczenia przyniosły jej specjalizację I...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Antoni Ottowicz

Antoni Ottowicz

Anestezjolog
Lek. med. Antoni Ottowicz to specjalista chorób wewnętrznych oraz anestezjologii i intensywnej terapii. Studia medyczne ukończył w 1988 roku. Następne lata przyniosły mu dwie specj...

 czytaj więcej

Umów wizytę

prof. dr hab. med. Krystyna Raczyńska

prof. dr hab. med. Krystyna Raczyńska

Okulista

Umów wizytę

 Anna Sachetti

Anna Sachetti

pielęgniarka instrumentariuszka
Anna Sachetti jest pielęgniarką instrumentariuszką. Zajmuje się opieką nad pacjentami z zakresu wykonywania czynności diagnostycznych, higienicznych oraz tera...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Ewa Gołuńska

Ewa Gołuńska

pielęgniarka instrumentariuszka
Ewa Gołuńska jest pielęgniarką instrumentariuszką. Na jej obowiązki składają się czynności przygotowujące salę operacyjną do zabiegu, sterylizacja i dezynfekc...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Sabina Herholz

Sabina Herholz

pielęgniarka instrumentariuszka
Sabina Herholz to doświadczona pielęgniarka instrumentariuszka. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki z zakresu asystowania przy operacjach i zabiegach okulistyc...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Katarzyna Wierzbicka

Katarzyna Wierzbicka

Pielęgniarka instrumentariuszka
Katarzyna Wierzbicka jest pielęgniarką instrumentariuszką. Do jej obowiązków należy współpraca oraz pomoc lekarzom w czasie operacji okulistycznych i innych. ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Irena Wittmann

Irena Wittmann

Pielęgniarka instrumentariuszka
Irena Wittmann to doświadczona pielęgniarka instrumentariuszka. Sprawnie i fachowo wykonuje swoją pracę i dzięki niej zabiegi i operacje okulistyczne i inne p...

 czytaj więcej

Umów wizytę