Centrum Okulistyczne Św. Jerzego

Wenecjańska 8 Poznań

O klinice

NZOZ Centrum Okulistyczne Św. Jerzego zapewnia najlepsze leczenie i opiekę w dziedzinie okulistyki. Swoją siedzibę ma w Poznaniu, przy ulicy Jasielskiej 14. W poradni pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Placówka obsługuje zarówno najmłodszych pacjentów jak i dorosłych. Usługi świadczone są poprzez odpłatne wizyty oraz a ramach umowy z NFZ. Placówka w swoich szeregach posiada 12 lekarzy okulistów.

Usługi związane z okulistyką dostępne w placówce to:
-wszelkiego rodzaju badania i konsultacje,
-laseroterapia,
-operacje zaćmy, jaskry,
-witrektomia,
-zabiegi aparatu ochronnego oka,
-operacje zeza,
-przesiewowe badania wcześniaków,

Zabiegi przeprowadzane są w ramach Chirurgii Jednego Dnia, w nowoczesnej sali operacyjnej, wyposażonej w niezbędny specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości. Operatorzy sprzętu swoją wiedzę zdobywali w renomowanych ośrodkach zagranicznych. Centrum zapewnia komfortowe warunki dla wszystkich pacjentów.

Placówka prowadzi program Wczesnego Wykrywania Wad Wzroku, skierowany do dzieci w wieku szkolnym, oraz program Wczesnego Wykrywania Jaskry i Zaćmy dla dorosłych, mogąc w tym drugim przypadku pochwalić się ilością około 70 tys. przeprowadzonych badań w ostatnich mniej niż 5 latach.

Dodatkowo placówka posiada poradnię okulistyczną specjalnie dla diabetyków, gdzie znajduje się sprzęt do wykonywania angiografii i laseroterapii, służących do wykrywania i leczenia retinopatii cukrzycowej.

Kontakt

Centrum Okulistyczne Św. Jerzego

Wenecjańska 8 Poznań

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 18:00

Wtorek

08:00 - 18:00

Środa

08:00 - 18:00

Czwartek

08:00 - 18:00

Piątek

08:00 - 18:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte