CIVIS VITA Centrum Medyczne

Warszawska 20 Toruń

O klinice

Centrum Medyczne Civis Vita powstało z przekształcenia prywatnego, specjalistycznego gabinetu ginekologiczno-położniczego, który był prowadzony przez dr n. med. Mariana Migda. Teraz ma nową formę organizacyjną, którą jest zakład opieki zdrowotnej, przez co możemy rozszerzyć ofertę wykonywanych usług medycznych oraz poza medycznych. Nazwa ośrodka, Civis Vita, znaczy życie, zdrowie obywatela, obywatelki. Centrum powstało z myślą o obywatelkach oraz obywatelach, którzy chcieliby skorzystać z usług na miarę XXI wieku. Nasz cel to wykonywanie usług o jak najwyższym standardzie, z szacunkiem dla praw obu stron, gdzie podmiotem jest klient. Gwarantujemy opiekę stomatologiczną na jak najlepszym poziomie.
Nasza kadra składa się z ludzi otwartych, ufnych, którzy umieją budować stosunki międzyludzkie, profesjonalnych, którzy znają swój zawód oraz cały czas uzupełniają swoją wiedzę, w pełni zaangażowanych oraz gotowych do przyjęcia odpowiedzialności za siebie oraz za innych.
Bazując na profilu położniczo-ginekologicznym, oferujemy usługi medyczne przez cały okres życia kobiety, robimy diagnostykę prenatalną I-go trymestru ciąży (od 11t.c. do 13+6 t.c) zgodnie ze standardami Fetal Medicine Fundation oraz przeprowadzane przez lekarzy posiadających certyfikaty FMF, udzielamy specjalistycznych porad endokrynologicznych, specjalistycznych konsultacji urologicznych oraz stomatologicznych, przeprowadzamy badania ultrasonograficzne standardowe, a także w opcjach 3D i 4D, kobietom spodziewającym się dziecka oferujemy praktyczne zajęcia oraz wykłady w szkole rodzenia, przeprowadzane w komfortowych warunkach, małych grupach, prowadzone przez kompetentną kadrę.
Nasze zaplecze medyczne posiada również Poradnię Laktacyjną, która jest prowadzona przez położną posiadającą tytuł Międzynarodowego Dyplomowanego Konsultanta Laktacyjnego (IBCLC).
Bazując na profilu stomatologicznym, w naszej ofercie znajdą Państwo bogatą ofertę usług stomatologicznych. Oferujemy zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, estetycznej, pedodoncji, endodoncji, implantologii, protetyki, chirurgii, periodontologii oraz profilaktyki. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Przeprowadzając dokładną diagnostykę i rozmowę z klientem, biorąc pod uwagę jego oczekiwania oraz prośby, jesteśmy w stanie ustalić szczegółowy zakres i sposób leczenia.
Usługi naszego centrum świadczone są prywatnie. Na bazie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oferujemy usługi z obszaru ginekologii, położnictwa, a także diagnostyki prenatalnej.
Prowadzimy współpracę z firmami ubezpieczeniowymi oraz ośrodkami medycznymi: Medica, Allianz, Optus, Enel-Med, Polmed, Sinal Iduna, Pzu. Osoby, które posiadają pakiety medyczne u wyżej wymienionych partnerów, mogą korzystać w naszym centrum z konsultacji w obszarze usług stomatologicznych, ginekologii oraz położnictwa, badań laboratoryjnych, badań z zakresu medycyny pracy. Prowadzimy współpracę z Laboratorium Medycznym Vitalabo, które oferuje kompletny zakres badań laboratoryjnych.
Każde pomieszczenie w Civis Vita jest wyposażone w klimatyzację, a budynek jest dostosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Protetyka stomatologiczna
Korona akrylowa tymczasowa Umów wizytę
Korona teleskopowa Umów wizytę
Licówka pełnoceramiczna Umów wizytę
Inlay pełnoceramiczny (pełnoceramiczny wkład koronowy) Umów wizytę
Inlay kompozytowy (kompozytowy wkład koronowy) Umów wizytę
Onlay (nakład) pełnoceramiczny Umów wizytę
Onlay kompozytowy (kompozytowy nakład koronowy) Umów wizytę
Stomatologia
Podniesienie zatoki szczękowej Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna na implancie Umów wizytę
Korona pełnoceramiczna Cerec 3D Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (tradycyjne) Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (tradycyjne) Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (re-endo) Umów wizytę
Ponowne leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (re-endo) Umów wizytę
Proteza szkieletowa Umów wizytę
Proteza akrylowa częściowa Umów wizytę
Usunięcie zęba Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych Umów wizytę
Resekcja wierzchołka korzenia Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy Umów wizytę
Wkład koronowo-korzeniowy dzielony Umów wizytę
Wybielanie zębów lampą - jednowizytowe Umów wizytę
Wybielanie martwego zęba Umów wizytę
Wybielanie zębów metodą nakładkową (metodą domową) Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

CIVIS VITA Centrum Medyczne

Warszawska 20 Toruń

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte